Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Adam_Shepard válasza LaciGSM (#9149) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Settings-> playstation network-> sign out vagy sign in a sajat emaileddel es ennyi. Most neztem meg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9152) rwin5


rwin5
őstag

Jött ki mostanában valami jó game? Én eskü naivan még arra is gondoltam, hogy a doomot valamilyen butított verzióban kiadják majd :DDD

szerk: wow vagy lett végül? (nem kapcsoltam be a vitát jóideje) bár kezelhetőségre elég fura inkább kéne egy külső joy [link]

[ Szerkesztve ]

(#9153) fausto válasza rwin5 (#9152) üzenetére


fausto
addikt

Ez a remote play, a PS4 futtatja, a képet meg stream-el a Vita-ra.

(#9154) rwin5 válasza fausto (#9153) üzenetére


rwin5
őstag

jaaaa, így már értem

(#9155) RangerFox válasza LaciGSM (#9149) üzenetére


RangerFox
veterán

Kikapcsolt állapotban nyomd 15 ms-ig a Ps Home, a power és a start gombot majd a felugró ablakok közül válaszd a factory resetet.

(#9156) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Le van árazva a Primal 1500ra. A ps2 éra egyik, ha nem a legjobb akció-kalandja volt. Habár itt figyel a polcomon, muszáj volt megvennem ennyiért. Ha túl tudjátok tenni magatokat a 13 évvel ezelőtti (igaz akkoriban kimagasló) grafikán, egy iszonyat nagy kalandban lesz részetek.

Rossz topic, sajnálom, ps4-be szántam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9157) Elims válasza Rigormortiis (#9156) üzenetére


Elims
veterán

De minden szavad igaz. :-)
A megjelenésekor csak bàmultam az 576-ot.

(#9158) LeventeV


LeventeV
senior tag

Leszedték a DBZ Battle of Z-t az UK Store-ról? US-en megtalálom, UK-n viszont már nem. :(

(#9159) RangerFox válasza LeventeV (#9158) üzenetére


RangerFox
veterán

Bizonyára csak átmenetileg, előfordul az ilyen.

(#9160) LeventeV válasza RangerFox (#9159) üzenetére


LeventeV
senior tag

:R Remélem valami jó kis akcióval hozzák vissza. :D

(#9161) renji00 válasza RangerFox (#9159) üzenetére


renji00
aktív tag

Trails in the Sky végleg lekerült.

(#9162) La Magra


La Magra
tag

Sziasztok!

Szerintetek mennyit érhet manapság egy alig használt, 16 GB-s kártyával rendelkező, OLED kijelzős Vita?
Sajnos szinte teljesen kihasználatlanul lapul a szekrényemben (2 év alatt kb. 20- szor volt a kezemben), pedig vettem hozzá csomó játékot is (4-et dobozosan és vagy 20-at PS Store-ból).
Nézegettem hardveraprón, de nagyon nagy a szórás árak tekintetében, ezért szeretném tudni, mennyi lehet a reális.

(Ez nem hirdetés, tényleg csak érdeklődöm, de ha mégis valamiféle moderálási elvekbe ütközne, akkor szóljatok! Köszi!)

Üdv,
La Magra

(#9163) Elims válasza La Magra (#9162) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha dobozos,karcmentes,mindenével van,28e.
+a játékok.
Esetleg megpróbálhatod drágábban is,ritka esetben repülhet feléd egy madár.
Árazós topikban biztos írnának rá alsó hangon 35e-t aztán menne neked a sompánkodás több hónapi hirdetés után. :-/

Szerk.: +a játékok.Azokra nem írnék árnak. (Min.2e/db.Attól függ,hogy melyik.)

[ Szerkesztve ]

(#9164) Rigormortiis válasza Elims (#9163) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is 30 körülre saccolnám a gépet plusz a játékok. De gondolom egyben szeretné eladni, nyilván aki megvenné, annak kellenek a játékok is. Kérdés, milyen játékokról van szó.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9165) La Magra válasza Rigormortiis (#9164) üzenetére


La Magra
tag

Ha külön találok rájuk vevőt, akkor eladom külön, annyira nem ragaszkodom az egyben eladáshoz. Egyébként ezek vannak meg dobozosan:

Killzone Mercenary (doboz)
Fifa 13 (doboz, kiskönyv)
PlayStation All-Stars Battle Royale (doboz, kiskönyv)
Sly Cooper: Thieves in Time (doboz)

(#9166) Elims válasza La Magra (#9165) üzenetére


Elims
veterán

A játékokra sajnos nem én nem tudok írni árat.De ilyen 5ezrekkel szerintem ne számolj.
2-3e körül viszont nyugodtan.
De mégegyszer,ha eladni szeretnéd és nem csak hirdetni (majd sopánkodni) akkor a gépet+memóriakártyát ne vidd 30e fölé.
28e-ért szerintem egy héten belül eladnád,bár nem tudom,hogy mennyire van rá kereslet.
Kínálat nem sok van.
Ha rám hallgatsz meghirdeted legalább 2-3helyen.Ami valószínű,(de nem biztos),hogy nem ezen az oldalon fog elmenni.Valószínűbbnek tartom a jo_fogást.
Sok sikert az eladásához ha tényleg meghirdeted.

Én is ritkán használom,de kizártnak tartom az eladását.Inkább ott álljon a filléres ebay-es tokjában.

(#9167) jófejsrác válasza La Magra (#9165) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Jófogáson én 30ért el tudtam adni a slimet 8gb memcardal. De rengeteg volt a cserés meg agyhalott érdeklődő. Megmaradt a PS TV-m amin a persona 4 goldent nyomom meg a maradék címet amit visz. 2x is vettem Vitát mert nagyon szeretni akartam, de nem volt rá exkluzív tartalom.

A PSP snes emuval pedig még mindig istenkirály :R

[ Szerkesztve ]

(#9168) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megjelebt a Hatsune Miku Project Diva X. Tegnap játszottam vele kicsit, nagyon meggyőző. Akik az eddigieket is nyüstölték, azoknak erősen ajánlott.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9169) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Sziasztok!

Magyar fórumot nem sokat találtam a készülékkel kapcsolatban ezen kívül, úgyhogy gondoltam, megosztom itt a friss tapasztalataimat az eszközről.

Múlt hónap közepefelé lettem boldog (?) Ps Vita tulajdonos. (Jófogásról vételezve :D 30k-ért 2 játék is járt hozzá) A PSP volt jórégen a kedvenc készülékem, imádtam, hogy annyi top játék van rá, hogy lehet rajta emulálni mindenfélét, sok ötletes homebrew stb stb. Úgyhogy gondoltam miért ne tegyek próbát a Vita-val, főleg, hogy alapvetően két, mostanság kijövő cím érdekelt is rá, a Dragon Quest Builders, illetve a Berserk.

Tekintve, hogy 2 játékot akartam igazából eredetileg beszerezni rá, vicces, hogy már mostanra 20 játékot vásároltam store-on...elkapott a gépszíj, jó nagy leárazások voltak/vannak. (NFS jelenleg 1500 Ft pl. Gravity Rush 2000, stb :)

Nagyon kemény az eszköz, elképesztő, mi mindent tud, de úgy érzem, hogy a potenciálja nincs kiaknázva. A beszerzett játékaim 40%-a PSP vagy PS1, illetve PS2 felújított címek, és ezekkel többet is játszok... A Vita-s játékaim közt meg többnyire Indie vagy japán cím szerepel, kb a Borderlands 2-t meg a Killzone-t leszámítva.* Kevés az AAA cím erre a készülékre és nem is nagyon fog már megjelenni, mivel a Sony telibe letojja már az egészet, ahogy kivettem.

Nem mondom, hogy csalódás, de talán jobban járok, ha beszerzek egy PSP-t (is). És ja, épp törik fel az eszközt, ami engem mondjuk eleve nem érint, mivel a legfrissebb szoftver van fent rajta egyt, mást meg használom a store-t aktívan. Ha már store, az európai elképesztően gyatra az US társához képest, sokkal kevesebb játék mind Vita-ra, mind PSP-re, az US store olcsóbb (!), áttekinthetőbb, és megfelelően frissül mindig. Gondolkozok egy US acc nyitáson is, beszerezném a Vita-s Dragon Ball-t, illetve a Fat princess-t PSP-re, mert ez a mobilos játék, ami elérhető az EU Vitán hát..nem az igazi. Plusz úton van egy 64 Gb-s memkari is (20 000 fölötti áron, brutális...) hogy elférjenek ezek a jóságok.

*Félreértés elkerülése végett, nincs bajom a japán játékiparral, csak hiányoznak a nagy nyugati címek, amik a PSP-n sokkal inkább szerepeltették magukat, minden kategóriában. No meg egy GTA-t, vagy NFL Street-et, vagy normális Motorstorm-ot szívesen láttam volna...:)

Hát egyelőre ennyi áttekintés gyanánt.

Üdv!
Péter

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9170) Rigormortiis válasza 3lb4nd1 (#9169) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem több, mint 2 éve van meg a masina, és mindig találok rá valami gogamra valót. Most épp a Hatsune Miku PDX pörög, utána az Ofin Sphere fog, ha leárazzák végre. Ha nyitsz egy kicsit a japán alkotádok felé, akkor nagxon sok gyöngyszemet fogsz találni, de kár akkora játékfelhozatalra számítani, ami pspn volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9171) 3lb4nd1 válasza Rigormortiis (#9170) üzenetére


3lb4nd1
tag

Az a két előző hozzászólásom elején említett cím amiért kvázi megvettem a készüléket eleve japán :) Meg a Final Fantasy World se néz ki épp rosszul, a Dragon Quest Heroes II-t meg igazán elhozhatnák lassan nyugatra is, bitang jól néz ki, talán a legszebb Vita játék eddig. És még lesz pár finomság... :)
A God Eater meg ugye épp most jelent meg, 2 játék 1 áráért kiadásban Európában, megéri utánanézni szvsz.
A Hatsune Miku PDX-ről nem sokat tudok, valamiféle ritmusjátéknak tűnt, nem tudom, hogy álljak hozzá. Az Odin Sphere jó cucc :)

Ja, és az Attack on Titannal szemeztem, nem rossz-nem rossz, de gyakorlatilag PSP szintű a grafikája, a játékmenet meg elég monotonnak tűnik. Egy leárazást után beszerezném, mondjuk...

Tehát ja, persze, nem rossz ez, csak ott van egy kis hiányérzet a PSP után, no meg itt nem az van, hogy a fejlesztők nekem hízelegnének, hanem nekem kell úgymond igazodnom a kínálathoz, ami érdekes felállás. Az biztos, hogy sokat tágult a látóterem játékműfajok terén... :D

Mostanság egyébként pont, hogy sok jó cím fog jönni, nagyon sok. :) Remélem ha más nem, a japánok még hoznak valami reneszánszt a készüléknek. Lehet amúgy a készülék eladásának meg spec jót fog tenni az, hogy törik fel. Úgyhogy bármi lehet...:D

PSN: elbunda94

(#9172) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Nekem több mint 1 hónapja van meg a Vita! ( sajnos csak 1 hete tudom használni, mert nem volt hozzá töltő, és sehol nem lehetett kapni)
Gyűjtögetem hozzá a játékokat rendesen, a PS account beírása után láttam hogy vannak egész jó árak a store-on. a WRC4-et, Need For Speed-et, Injustice -t meg is vettem gyorsan:D bár jobban szeretem ha fizikálisan is megvan kártyán... nekem ezek bejönnek!
A WRC 4-et lefikázták, nekem tetszik, most azt nyüstölöm!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#9173) Rigormortiis válasza 3lb4nd1 (#9171) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Elég sokáig elleszel a kezdeti aaa címekkel (uncharted, killzone, p4g), aztán ott vannak a ps2 újrakiadások (gow, final fantasy 10), plusz a millió japán beteg sz.r (danganronpa, hatsune miku, hyperdimension neptune). No meg a szívem csücskei a dragons crown és a muramasa rebirth.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9174) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

velekeio: Akkor nézz fel még egyszer, most árazták le a MotoGP 14-et, meg még pár autós/motoros játékot mintha láttam volna ;) WRC5 megvan dobozosan, brutálisan butított a grafikája szegénynek, szerintem a 4-el sokkal jobban jártál, minden szempontból. Erről jut eszembe, nagyon bánom, hogy az xcom-ot nem szereztem be mondjuk, amíg akciós volt múlt hónapban...

Rigormortiis: Ejha, ez a Dragon's Crown bitang jól néz ki, kár, hogy nem találom a store-ban. :( A Grand Kingdommal szemezek még. Vicces, mert általában az jön, hogy szegényes Vitara a kínálat, de kb megállás nélkül tudnám sorolni, miket szereznék be...:)

Ellenben, ahogy keresgéltem a Dragon's Crown-t, belebotlottam a Dragon Ball-ba ^^ Újra elérhető EU store-on. Az AAA címek egy részét meg szerintem a PS Vita Hits Mega Pack-al pótlom be, a memória meg sose árt. :D Jelenleg egy 8GB-os van és hamarosan érkezik egy 64.

Ja még egy dolog, a Playstation Plus-t mennyire nyomjátok? Én elkezdtem a trialt, feltöltöttem pár mentést, meg most elég jó címeket is kaptam hozzá ingyen (Jelenleg pl. az Amnesia: Memories ill. a Badland jár hozzá), de összességében nem tudom, megéri-e. Főleg, hogy ha jól látom, feltöltögetheted a játékaidat PC-re backup-ként, mondjuk elég időigényes, a mentést külön meg nem töltené fel az istenért sem... :D

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9175) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9169) üzenetére


RangerFox
veterán

Ehhez két dolgot tennék hozzá: A DBZ értékelhetetlenül sz*r lett számomra, pedig szerettem a szériát, a másik pedig hogy a 64Gb-os kártyák többsége meghibásodik, így azt nem nagyon ajánlják. De amúgy használd egészséggel a kis gépet, az Unchartedet meg az LBP-t ne hagyd ki, fantasztikus játékok. :K
Oh és a Ps+.. Ha csak Vitád van, akkor én nem fizetnék rá, elég béna játékokat adnak többségében, a jobbakat már kiszórták régen, de a felhő mentés egész jó funkció.

[ Szerkesztve ]

(#9176) 3lb4nd1 válasza RangerFox (#9175) üzenetére


3lb4nd1
tag

Hát ez két rossz hír. Monduk én a Budokai stílusú DB játékokat eleve jobban preferálom. (A PSP-s változat mai napig kedvencem, az egyik legpörgősebb játékmenet amit Budokai-ban láttam) A memkarira meg kíváncsi leszek, az fix, hogy ahogy megjön formázom is egyből.

Igen, csak PS Vita-m van, úgy meg tényleg nem feltétlen éri meg a havi 2 játékért, ami egyébként is lutri. A felhőmentés meg alapvető funkció kéne, hogy legyen ha már a letöltött játék törlésével a mentések is elvesznek...

Ez a két cím amúgy a Hits mega pack-ben benne van, 12k-ért jár még hozzá a When vikings attack, illetve a Tearaway (ez utóbbi is jónak tűnik) + 8gb memória - szóval ezt fix, hogy beszerzem.

Érdekességképp még felvetem, hogy léteznek olyan Vita játékok, pl. a PlayAsia-n, amik ugyan ázsiai megjelenésű, de angol nyelvű fizikai kiadásai játékoknak. Ha esetleg valaki szeretné kezében tartani kedvenc japó játékait.
Illetve, ez a legfrissebb, limitáltan megjelentetett játék, ami kivételesen indie: Shovel Knight for Ps Vita

Asszem minden nagyjából érdekesebb infót leírtam, amit az utóbbi hónapban összeszedegettem. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9177) Rigormortiis válasza 3lb4nd1 (#9176) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha rendelek playasiaról egy japán régiójú játékot, az menni fog a magyar accommal?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9178) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#9177) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, még a frissítéseket is leszedi.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9179) fahrii


fahrii
őstag

Az érzés amikor rájövök, hogy voltam olyan hülyes és frissítettem 3.61es firmware-re (pár napja felmentem storeba és lefrissült). :W :W
Pedig nálam már kb halott a konzol, de a wareznek hála azért még tudtam volna valamire használni porfogón kívül.

(#9180) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Ja, nekem első dolgom volt a megvétel után frissíteni, bár mintha nem is hagyott volna más esélyt a készülék. Legalább a lehetőséget meghagytam volna egy kis warezra, nem rossz dolog legalább kipróbálni a játékokat, vagy emulálni ezt-azt. :) Mindegy, így is van egy rakat játékom megvéve, most gyűjtöttem be a Gravity Rusht és az NFS-t. Előbbi hatalmas játék, imádom:)

Rigormortiis: Minden Vita játék region free. Azonban a frissítésben nem lennék biztos, lehetséges, hogy trükközni kell majd és ázsiai accot gyártani a DLC-khez meg egyebekhez.

A 64 GB-s memkarira meg ráfáztam, átvertek ebayen. Nagyon szenvedek a hellyel, a 8GB semmire se elég. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9181) MrTwister válasza 3lb4nd1 (#9180) üzenetére


MrTwister
őstag

"átvertek ebayen", azt meg hogy? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#9182) yusukee válasza fahrii (#9179) üzenetére


yusukee
aktív tag

Ismerős az érzés :W

(#9183) La Magra válasza fahrii (#9179) üzenetére


La Magra
tag

Én épp azért tudtam gyorsan és viszonylag jó áron eladni, mert rég használtam, ezért nem frissítettem rajta a rendszert. Egy kivételével az összes érdeklődőnek a verziószám volt az első kérdése! Vajon miért..? :DDD

(#9184) RangerFox válasza La Magra (#9183) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát, azt mondták azok akik próbálták az emulátort rajta, hogy nem nagy szám, szvsz

(#9185) fahrii válasza RangerFox (#9184) üzenetére


fahrii
őstag

Nem is az emulator a lényeg :U

(#9186) RangerFox válasza fahrii (#9185) üzenetére


RangerFox
veterán

Tudtommal ez a homebrew cucc, ami miatt vita is volt itt a fórumon nem ad lehetőséget arra, hogy warez játékokkal játssz a konzolon, ezért se tiltott róla beszélni. Ha ez nem így van, akkor kérlek világosíts fel!

(#9187) fahrii válasza RangerFox (#9186) üzenetére


fahrii
őstag

Éppen ezért nem is akarok bele menni nagyon. De elég ha körbe nézel kicsit, a torrent oldalak dugig vannak vita játékokkal, amit ráadásul pofon egyszerű futtatni ezzel a módszerrel...

(#9188) RangerFox válasza fahrii (#9187) üzenetére


RangerFox
veterán

Erről nem is tudtam. :Y

(#9189) fausto


fausto
addikt

Na, elhatároztam magam! Az a koncepció, hogy a PS Vita kap egy henkakut (vagy mit), a Vita tévé meg marad official, frissítem 3.61-re. Vannak olyan játékok, amiket online játszanék, pl. SS Delta, Killzone, Dragons Crown.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom a Vita mentéseit (3.60 van rajta) átvinni a PS TV-re (3.5x van rajta)?
PS3 is van a háztartásban, hogyha az könnyít rajta.

(#9190) 3lb4nd1 válasza MrTwister (#9181) üzenetére


3lb4nd1
tag

Vannak scammerek ebayen is... :) Le is törölték az illetőt, úgyhogy a zsé visszajön. De ettől még nem lesz több helyem. Most rendeltem 32 GB-s kártyát, remélem azzal több sikerem lesz...

PSN: elbunda94

(#9191) yusukee válasza fausto (#9189) üzenetére


yusukee
aktív tag

Az nem megy, hogy átviszed a vitáról PC-re, onnan meg a PS TV-re? Bár nem tudom ez a téma mennyire engedett itt.

(#9192) fausto válasza yusukee (#9191) üzenetére


fausto
addikt

Nem tudom, kipróbálom. De még mentést egyébként sem másoltam fel Vita-ról PC-re.
Most csak az a téma, hogy Vita-ról PS TV-re, hogy tudom átvinni úgy a mentéseket, hogy az egyiken nem a legfrissebb rendszer van. Szerintem ez tök legális :) De a modik álláspontja szerint a henkaku téma sem tiltott

UPDATE: ahogy olvasgattam PC-re csak backup-ot lehet csinálni, de az nekem nem jó, nekem csak a mentéseket kéne átrakni.

[ Szerkesztve ]

(#9193) 3lb4nd1 válasza fausto (#9192) üzenetére


3lb4nd1
tag

Abban a backupban benne van a mentés is, az egész játékkal együtt. Nekem doksikban, a PS Vita mappán belül az APP mappába helyezte a backupolt játékokat, azokban a mappákban pedig lesz egy savedata rész is.

Vagy nyomass egy Playstation plus Trialt (Telefonról, gépről aktiválhatod), töltsd fel felhőbe a mentéseket majd szedd le a a PS TV-re és voilá. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9194) fausto


fausto
addikt

Az van, amitől tartottam: ha content manager-rel akarok PC-re csatlakozni, a Vita kiírja, hogy frissítsem a software-t, ha nem fogadom el (márpedig nem akarom), akkor nem jön létre a kapcsolat.
Van még ötletetek?
Arra gondoltam, hogy a memória kártyát átrakom a PS TV-be, az felfrissítem 3.61 és azt backup-olom. Ez járható út?
(PS Plus trial nem fog menni, egyrészt voltam már előfizető, olyankor nem lehet aktiválni, másrészt ahhoz is a legfrissebb FW kéne)

(#9195) Elims válasza fahrii (#9187) üzenetére


Elims
veterán

Ha ez igaz,köszönjük! :-)

Szerk.:
Fausto: "Arra gondoltam, hogy a memória kártyát átrakom a PS TV-be, az felfrissítem 3.61 és azt backup-olom."
Ha így teszel frissíted a pstv-t.?
Azt úgy nem próbáltad,hogy internet kábel ki a számítógépből és utána csatlakoztatod hozzá a gépet?

[ Szerkesztve ]

(#9196) fausto válasza Elims (#9195) üzenetére


fausto
addikt

Ez jó ötlet, megpróbálom full offline. De ha a PS TV frissül, az egyébként sem gond

(#9197) Kobudera


Kobudera
tag

Sziasztok! Kipróbáltam a henkakut, ami eddig nagyon tetszik. Viszont kiírja a vitám, hogy letöltötte a frissítést. Amit ugye nem szeretnék. Nem tudom, hogy rendes újraindításkor automatán települ-e vagy sem, de így elég para a dolog. :) Van erre valami megoldás? Köszönöm a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#9198) fausto válasza Kobudera (#9197) üzenetére


fausto
addikt

Nekem még nincs fent a henkaku,de a frissítést nekem is leszedte. Viszont azóta már többször újra indult a Vita-m és nem telepítette. Csak nézd meg, nehogy a beállításokba valamilyen auto update be legyen állítva
Egyébként gondolkozom egy teljes visszaállításon gyári állapotra.

(#9199) RangerFox válasza fausto (#9194) üzenetére


RangerFox
veterán

Elméletben működnie kéne.

(#9200) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Elkezdtem kifarmolni a modulokat a PDXben. Basszus, csak Mikunak van 100, a többieknek fejenként 40 :D

Amúgy nagyon jó lett, aki az eddigi részeket kedvelte, ezt se hagyja ki!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.