Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Pár dolog. Egyrészt 32 GB-os memkarira váltottam, amiből 29 a ténylegesen elérhető formázás után. Jelenleg 20 játék van rajta és még így is maradt jó 5 GB szabad helyem. Végre nem okoz fejtörést a Senran Kagura EV a maga laza 5 GB-jával (patchekkel), no meg a Borderlands minden kiegészítőjével, ami szintén 5 GB. :) Na majd ha 64 GB-re váltok, milyen jó világ lesz... :D

A régi karival meg csináltam UK és US accocat. Az US-en sok a médialehetőség, hatalmas a PS1 és PSP kínálat, ellenben az UK-hez képest drága, de ahhoz képest a magyar is 1000 huf-fal borsosabb tételenként. Illetve ezekre van PS Now. Nagyon macerás a váltás (thx,Sony!), annak sem örülök, hogy minden wifi jelszavam ment a kukába, nem volt egyszerű elkérni az irodai jelszót :P Ennyi erővel inkább beszerzek egy psp-t és emulálok rajta mindent... de mindegy, elengedtem a témát nagyjából. Összegezve nagyon elszúrtam, amikor nem UK-re regisztráltam az accom egyből. :(((

Jelenleg DBQ várás van. Meg jön a World of Final Fantasy is a hónapban. Yay!

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9302) kovsol válasza 3lb4nd1 (#9301) üzenetére


kovsol
titán

Úgyis csak akciókor érdemes vásárolni. Nekem US fiókom van, és régen azon voltak jó akciók, de most már az EU profilok is feljöttek nagyon ilyen téren. És sajnos a dollár árfolyam is elég rossz irányba változott az évek során. :(

May the Force be with you!

(#9303) LeventeV válasza kovsol (#9302) üzenetére


LeventeV
senior tag

"sajnos a dollár árfolyam is elég rossz irányba változott az évek során."

Annyira, hogy jobban megéri UK accounton vásárolni. 1000 Ft-al olcsóbb lett átlagban mint az US.

(#9304) kovsol válasza LeventeV (#9303) üzenetére


kovsol
titán

Én általában csak 10$ alá leárazott dolgokat veszek ott, meg most sincs nagy eltérés. Bár az akciók továbbra is eltérőek a két régióban.

May the Force be with you!

(#9305) LeventeV válasza kovsol (#9304) üzenetére


LeventeV
senior tag

A Vita-nak nagyon hiányzik a több account támogatása. PS4-en 3 accountom van (UK, US, HU) és éppen azon vásárolok amelyiken olcsóbb.

(#9306) kovsol válasza LeventeV (#9305) üzenetére


kovsol
titán

Igen sajnos ez elég rosszul van megoldva Vitán :(

May the Force be with you!

(#9307) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hatalmas játék az Odin Sphere. Akiknek tetszett a Muramasa és a Dragons Crown ne hagyja ki, még mindig akciós!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9308) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Én a Dragon Quest Buildersbe őrültem bele, hosszú órákat tudok eltölteni ezzel a játékkal anélkül, hogy észrevenném. :D Kicsit borsos volt valóban ez a Launch Edition, de nekem abszolút hozza az árát így, hogy amikor csak tehetem nyúzom. Néha csak nézem a városkámat és már azzal is elvagyok. Chapter 1-et hétvégét ki is pörgettem, de úgy látom még egyszer ki kell majd pörgetnem az időlimites challange-ért...:D A Terra Incognita-ra meg még csak ránéztem, de nem tiszta ott egyelőre hogy bárki alkotásait random be tudom-e emelni, vagy csak psn ismerősökét?

Egyébként kint van az EU store-ban a World of Final Fantasy demo-ja. (Vita store Latest-ben, szóval bűvészkedni sem kell.) Most szedem holnapi munkahelyi üresjáratú tesztre. :P

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9309) Adam_Shepard válasza 3lb4nd1 (#9308) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pöccre pontosan 1 óra a WOFF demo. Ezzel demoztak a jatekot eddig, szoval nagy megelpi nem lesz, cserébe imadnivalo az osszes szornyike:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9310) Ati.Inc


Ati.Inc
tag

A WOFF harcrendszeret valaki eltudna kicsit magyarazni ,mert nem igazan tiszta,hogy mikent mukodik. :F

(#9311) Adam_Shepard válasza Ati.Inc (#9310) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jiant formban te vagy a large méret arra jön egy medium és egy small szörny. Lilikin méretben te vagy a medium - a többi adott.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9312) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Actual Sunlight
All 11 Trophies
October 4th 2016 (Completed in 56 minutes, 53 seconds) LOL

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9313) Ati.Inc válasza Adam_Shepard (#9311) üzenetére


Ati.Inc
tag

Koszi kicsit segitett.Mondjuk ez a demo sokat nem mutatott meg a jatekbol igazan...

(#9314) Adam_Shepard válasza Ati.Inc (#9313) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem is azt hivatott bemutatni, hogy mi lesz velük. vagy hogy mi van velük, hiszen akkor ki venné meg ha lespoilereznék előre a dolgokat. A harcról annyit még, hogy minden szörnynek más és más kritérimnak kell megfelelni hogy el tudd fogni őket- egy scan után ki szokta írni-

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9315) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az Odin Sphere Leifthrasir szerintem a platform egyik koronaékszere. Jócskán túlmutat mind a Muramasán mind a Dragons Crown. És ahogy kinéz...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9316) Ati.Inc válasza Adam_Shepard (#9314) üzenetére


Ati.Inc
tag

Persze nem is ugy gondoltam,hanem a vilagbol egy kicsit tobbet esetleg.Nem jatszottam ezelott FF jatekkal szoval fogalmam sincs kapcsolodik-e barmilyen szinten is valamelyikhez.
Azt viszont nem tudtam,hogy lehet elkapni oket,jo hogy szoltal.

(#9317) Adam_Shepard válasza Ati.Inc (#9316) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

konkrétan az eddigi összes FFből a főszereplők állnak ebben a demoban és lehet őket a későbbiekben behívni segíteni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9318) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne Hozzátok....

Accot hogyan tudom törölni Vitán?

Előre is köszönöm! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#9319) RangerFox válasza Tdizsolt (#9318) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha el szeretnéd adni, és gyári állapotba akarod visszarakni, akkor itt a menete:
ki kell kapcsolnod és egyszerre kell lenyomni a power PS home és az R gombot és ott kell kiválasztanod a restore the ps vita systemet

(#9320) Tdizsolt válasza RangerFox (#9319) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#9321) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Uraim! A Hardboiled Chickenre keresek co op partnert. Majdnem kihagytam ezt a giga faradt metroid koppintast. Zsenialis.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9322) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Kártyáimon lévő játékok között szeretnék kis rendet tenni. Amivel már nem játszom törölném (de a mentéseket, kiegészítőket tárolnám továbbra is), a PS3 merevlemezén. Teljes backupot kell csinálnom vagy elég csak a játékokat kiválasztanom? Ha elég csak az adott játékokat azt, hogyan lehetséges?
Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#9323) fahrii


fahrii
őstag

Srácok itt az ideje túl adni a Vitan és gyűjteni az új nintendora :DDD

(#9324) renji00 válasza fahrii (#9323) üzenetére


renji00
aktív tag

várjuk meg mi sül ki belőle, az a konzol nem egy handheld, nem visszafelé kompatibilis és a 3ds-t sem helyettesíti.

(#9325) RangerFox válasza fahrii (#9323) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem az a konzol a bemutató alapján nagyon nem adja. Igazából nem is értem az egészet :DDD

(#9326) koncsik válasza fahrii (#9323) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én nintendo fan vagyok, de van olyan játék a vitán, amiért nem adom el :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9327) dinostaRR


dinostaRR
tag

Az milyen lenne, hogy ha a Nintendónak beválna a Switch és a sony gondol egyet és a ps5-öt alapból úgy tervezi hogy egy részéhez hozzá lehetne kapcsolni egy vita2 szerű kézikonzolt? Csak én játszottam el a gondolattal? :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#9328) koncsik válasza dinostaRR (#9327) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Remélem, mert már nem tudok a 3 gyerekemhez 6-nál több konzolt megindokolni... :DD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9329) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hali! Tudnatok vita jatek kartya tartot ajanlani?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9330) danih válasza Adam_Shepard (#9329) üzenetére


danih
addikt

Boríték

;]

(#9331) LeventeV válasza Adam_Shepard (#9329) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nézz szét a neten (vagy hardverapró akár), lehet-e még kapni a hivatalos kiegészítőkből álló csomagot.
Valószínű már bagóért árulják.

[ Szerkesztve ]

(#9332) Adam_Shepard válasza LeventeV (#9331) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nekem csak az a 200~ ftos ebayes valami kell. Elsodleges szempont most hogy ne kelljen heteket ra varni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9333) koncsik válasza Adam_Shepard (#9329) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Elég barbár dolog, de én egy játék (ami épp a vitában van) dobozában zörgetem a többi kártyát is, aminek nincs doboza. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9334) Adam_Shepard válasza koncsik (#9333) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, csak ne legyen mar tele a taskam 5-10 tokkal ha megyek valahova. :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9335) kovsol válasza Adam_Shepard (#9334) üzenetére


kovsol
titán

Egy tokba rakja mindet azért zörög.

May the Force be with you!

(#9336) RangerFox válasza Adam_Shepard (#9334) üzenetére


RangerFox
veterán

Nagyon klassz az avatárod! :D

(#9337) Adam_Shepard válasza RangerFox (#9336) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

JUháhöjj, köszi! :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9338) yusukee


yusukee
aktív tag

Tudja valaki, hogy mi az új rendszerfrissítés? PM-be is jöhet.

Szerk: Megtaláltam, semmi "érdekes".

[ Szerkesztve ]

(#9339) Adam_Shepard válasza yusukee (#9338) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most, így logikusan belegondolva lehet hogy ezt a henkaku izét foltozzák össze- vissza.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9340) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Játékosokat keresek God Eater Resurrectionozni, igen, Vitán. :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9341) Blaise válasza yusukee (#9338) üzenetére


Blaise
veterán

Valószínűleg "bug fixes"

(#9342) 3lb4nd1 válasza Adam_Shepard (#9340) üzenetére


3lb4nd1
tag

Oh. Decemberben talán tudok csatlakozni, most előre le vagyok égve sajna és még meg se vettem a mostani leárazott vita játékokat, pedig patentok. :B Mi a véleményed a játékról amúgy? (God Eater)

Más: A ps+-os Pumped BMX cucc meglepően összetett :D ééés végre megint akcijós az xcom, ezúttal be is szerzem végre. ^^ A Street fighterrel együtt. és végre egy picit engedtek az Axiom Verge-ből is, úgyhogy azt is megfontolom.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9343) Adam_Shepard válasza 3lb4nd1 (#9342) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Háááát nekem megvan a GE2 de tegnap kaptam egy vicces ajánlatot amit nem hagyhattam ki és kiderült hogy a resurrection kód az ad egy PS4-es változatot is. HA rákap az ember, akkor már el lehet vele lenni, félig tipikus hack/slash cucc. Mondjuk most a WOFF miatt hanyagolom :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9344) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! szeretnék egy 32es kártyát venni (ebayröl akár), mire kell odafigyelni? vagy ezt nem tudják hamisítani mint a memory stickeket?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9345) RangerFox válasza Adam_Shepard (#9344) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem hamisítják a memóriakártyákat. Egyedül a 64gb-os nem mindig működik jól, de a 32-essel nincs semmi baj. :)

(#9346) Adam_Shepard válasza RangerFox (#9345) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

már meg is rendeltem :D egyszerűen kinőttem. 3 játék fér fel a nyolcasra.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9347) fausto válasza Adam_Shepard (#9346) üzenetére


fausto
addikt

8-as nem lesz eladó véletlenül?

(#9348) Adam_Shepard válasza fausto (#9347) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

sorry, megy a tvbe.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9349) fausto válasza Adam_Shepard (#9348) üzenetére


fausto
addikt

Nekem is abba kéne egy kártya :D Problémás cserélgetni a Vita és a TV között

(#9350) 3lb4nd1 válasza Adam_Shepard (#9343) üzenetére


3lb4nd1
tag

Az korrekt. :K Na ja, gondolom azt addig nyúzod amíg ki nem maxolod a trophy-kat. :D

Btw Hack n slash, most akciós a Samurai Warriors Chronicles 3, Sw 4 és 4-II, illetve a Dynasty Warriors 8 Empires. Olyan személynek (én), aki nem nagyon ismerős ezekben a címekben, melyiket ajánlanátok, ha bármelyiket?

Memkarikhoz meg annyit, egy hónapja vehettem a 32 GB-s kártyámat, a régi 8 GB-st hagytam megpakolva és már most nem férnek el a játékaim a két kártyán. Lehet, nekem érdemes lenne a 64 GB.re váltás is, akármilyen kockázatos. Plusz a memkarik jól jönnek a különböző acc-okhoz, bár a váltás még mindig olyan nyomorult körülményes, hogy talán elengedem a témát.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.