Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) koncsik válasza RangerFox (#10250) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Okés, próba cseresznye. Köszönöm a segítséget.
Közben Ali-n nézegettem az akkukat, nem tűnik nagyon horrornak... de 2 féle van, nem tudom melyik kell, majd utánanézek... (OLED-es fat a masina)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10252) Tegla80 válasza koncsik (#10249) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha nagyon gyenge az akku akkor elvileg sargan villog es nem indul,majd ha mar sargan vilagitva tolt akkor mar kepes vele bekapcsolni es indithato.

Sony® & PlayStation®

(#10253) taki01 válasza koncsik (#10251) üzenetére


taki01
őstag

Nekem is rég volt használva de kb 1 hete elővettem és kellett vagy 1 óra mire bekapcsolt töltőről. Után már ment normálisan akkuról és töltőről is.

(#10254) MomoSinX válasza koncsik (#10248) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Az enyém 2 éve nem volt bekapcsolva, de fél óra után feléledt töltőn. Bár azóta megint nem kapcsoltam be kb fél éve szegényt.

[ Szerkesztve ]

(#10255) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek, sajnos nem támadt fel. Még egy próba másik töltővel, aztán utánanézel az aksicserének.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10256) Ti Bo válasza koncsik (#10255) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Az utángyártott akksikat nem javaslom, sajnos botrányos a minőségük. Lehet nagyon megült az akksi, mi múltkor egyből kivettük, labortáppal töltöttük kicsit, aztán magához is tért.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#10257) koncsik válasza Ti Bo (#10256) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi, sajnos labortápom nincs. PCH-1104 van a vitámra írva, ez az akku jó lehet bele? Sony van ráírva, ha ez jelent valamit az ali-n... :DDD

Amazon miatt ez megbízhatóbbnak tűnik... drágább, de talán gyorsabban ideér.... nem szállít ide....

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10258) Ti Bo válasza koncsik (#10257) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ez abszolút jó lehet, valószínűleg csak azért nem írja , hogy eredeti, mert ali-n nem igazán díjaznák. Az értékelések és a képek alapján is jónak tűnik.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#10259) koncsik válasza Ti Bo (#10258) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R kösziii

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10260) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Bakker, ahogy megrendeltem, elkezdett villogni a sárga PS jel :C mindegy, tarcsiba jó lesz, ha meggyógyul :K áááá, abbahagyta. Ezzel befejeztem a közvetítést, bocsánat mindenkitől :R (különben megint villog, szerintem kontakthibás a töltő)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10261) 3lb4nd1 válasza Shepard (#10246) üzenetére


3lb4nd1
tag

Eh, igen, ez lett volna még a kérdésem, hogy mennyire feltűnő nagyképernyőn a Vita 720-as a felbontása. Szerintem a 2D platformereknél meg mondjuk egy persona 4 golden-nél nem lenne gáz a pstv, szóval erősen hajlok felé még mindig, csak még nem vagyok ott hogy kidobjak rá 30k-t.

PSN: elbunda94

(#10262) fausto válasza 3lb4nd1 (#10261) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem a Vita játékok felbontása csak qHD. Szerintem vállalható, de azért látszik, hogy nem a tévére tervezték a Vita játkokat, elég pixeles. Kb. a PS2 és PS3 közé lőném a látványt.

(#10263) Shepard válasza erahurka (#10247) üzenetére


Shepard
tag

Akkor látom ott is van tapasztalat. :DD
Wii-n hasonlóképp jártunk több játékossal pár Rayman pályán,
mert nekünk aztán lehetôleg minden fullra be kell szerezni...

(#10264) Shepard válasza 3lb4nd1 (#10261) üzenetére


Shepard
tag

A platformerekkel szerintem nincs nagy gond, Persona-t még nem próbáltam nagy képernyôn. Ami személyes tapasztalat, az a Soul Sacrifice, Killzone Mercenaries, NFS, Uncharted. Ôk nem festettek túl szépen, hiába a kis képernyôn az FPS-nél is a csilli-villi graf. és effektek. Nem ekkora képernyôre álmodták ôket eredetileg.

(#10265) LeventeV válasza fausto (#10262) üzenetére


LeventeV
senior tag

De jó téged itt látni. :R
PS3 Hungary éra óta nem nagyon láttalak topikokban.
Milyen konzolon játszol jelenleg?

(#10266) Jigoku


Jigoku
tag

Annyira nem új hír, szerintem csak nekem, de csurran-cseppen még azért Vita játék itt nyugaton is. Ez a Death Mark elég jónak tűnik, és dobozos verziója is lesz Vitára, nem csak digitális. Bár gondolom, ez már tényleg az utolsó játékok egyike a kis konzolra. :(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10267) fausto válasza LeventeV (#10265) üzenetére


fausto
addikt

Hello,

Köszi :)
Hát igen, két éve született a kisfiam, úgyhogy nem sok időm volt játszani. Mostanában viszont vettem egy PS4-et azzal játszok esténként, persze megvan még a PS3 és Vita is. Figyelgettem itt a topic-okat, de nem nagyon szóltam hozzá, plusz ugye a PS3hungary és PSVitaHungary sem igazán megy már.

(#10268) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

és @fausto Köszönöm a megjegyzéseket, érdekesnek hangzik, csak sajnos már nem gyártják, annyiért amennyiért még kapni lehet meg nem igazán érné meg. Egy éve még 13-ért ment újonnan, akkor még beruháztam volna rá. Mondjuk az szomorú, hogy a Killzone se néz ki jól, de érthető. Jópofa mindenesetre, persze főleg akkor éri meg ha van ps4-ed is, ez mostanra a Vita-ra is érvényes lassan. :D

PSN: elbunda94

(#10269) perge666 válasza 3lb4nd1 (#10268) üzenetére


perge666
veterán

Sziasztok.
Már több mint fél éve nincs PS4-em,PS Vita meg legalább 3 éve nincs.
Gondolkozok nagyon,hogy beruházok ismét egy kézikonzolra.
A nyitócímek meg voltak,de megint kedvet kaptam hozzájuk.

Azt szeretném kérdezni hogy a New N Tasty végül kijött Vitára?
Mert PS4-en megvettem digitálisan,ahol azt írta hogy PS3-PS4,PSVita kompatibilis,de akkor még vitán nem adták ki,és szivesen játszanám újból ezt is.

Másik kérdésem hogy szerintetek az újabb vagy az első generációs a jobb?

Jaaa meg látom jött ki jónéhány ráncfelvarrott játék is időközben,aminek nagyon örülök.

[ Szerkesztve ]

(#10270) Shepard válasza perge666 (#10269) üzenetére


Shepard
tag

Az elsô generációs oled kijelzôje szerintem fényévekkel jobb és szebb, mint az újnak. Kontra, hogy az új úgy tudom tovább bírja akksival. Illetve kapott egg 1 Gb-os belsô memóriát és már szabvány USB kábellal is tölthetô (a régit csak külön saját csatival lehet).

A New n tasty úgy emlékszem elérhetô Vita-n is.

[ Szerkesztve ]

(#10271) SH4D0W2011 válasza perge666 (#10269) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Úgy látom a New 'n' Tasty crossbuy-os, szóval ha megvetted PS4-en, játszhatsz vele Vitán is. :)

This Cross-Buy product entitles you to download PS4, PS3 and PS Vita versions.

(#10272) LeventeV válasza perge666 (#10269) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem volt mindketto es nem tudnam egyertelmuen kijelenteni, hogy az egyik vagy a masik jobb.

A Fat legnagyobb elonye az oled kijelzo, de az eleg jelentos.
Nekem emellett jobban tetszett a vastagsaga, jobban kezre allt. Viszont mivel nem volt lekerekitve, egy ido utan kenyelmetlen volt.

A Slim legnagyobb elonye a jobb akksi ido es a microUSB altal nyujtott kenyelem.
Emellett van meg par apro valtoztatas ami szerintem a Slim javara valt.
Pl a hatso ujjpihenteto bemelyedesek nagyobbak, a konzol jobban le van kerekitve es konnyebb is. A gombok is nagyobbak lettek rajta. Ezek hosszabb hasznalat soran kenyelmesebbe teszik a konzolt.
Lekerult a plusz port is a tetejerol es ahogy a kollega is emlitette van beepitett memoria is. Viszont az csak akkor jo, ha fizikai formatumu jatekaid vannak. Viszont ha most akarsz ismet konzolt venni akkor erdemes "digital only" szemleletmodot kovetni.

(#10273) perge666


perge666
veterán

Köszönöm mindhármótoknak a választ. :R
Nekem még a Fat konzolom volt,örömmel hallom hogy az is jó választás lehet,mert most tudok egy ilyen gépet amit holnap vagy hétfőn meg is nézek,és ha az árához képest használható állapotú,akkor meg is veszem.

Igen a New N Tasty Crossbuy,de amikor megvettem PS3-ra,akkor még Vitán nem adták ki vagy mi volt.
Később mikor lett PS4-em arra is le tudtam tölteni,de Kézikonzolon még mindig nem volt elérhető....

[ Szerkesztve ]

(#10274) perge666 válasza perge666 (#7849) üzenetére


perge666
veterán

Majdcsak pontosan 3 éve kérdeztem ugyanitt a New N Tasty játékról. :B
Ha rálépsz mire válaszolok láthatod.

(#10275) Tegla80 válasza perge666 (#10273) üzenetére


Tegla80
addikt

Igy van,a vita verza jo keson jott.En nemistom mikor raktak be,de most rakerestem vita-n es van letoltheto verza ra.Min 5gb kell neki igy 8gb kartya kell hozza,de elerheto mar.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#10276) perge666 válasza Tegla80 (#10275) üzenetére


perge666
veterán

Óóóóó 4 gigás kártyára nem is fér rá? :F
Akkor lehet nem is lesz jó választás a kiszemelt gép mert mire veszek hozzá nagyobb kártyát lehet többe jövök ki mintha veszek egy fullosabbat.....

(#10277) perge666 válasza perge666 (#10276) üzenetére


perge666
veterán

Na sikerült vennem egy elvileg frankó állapotú gépet.
Azért csak elvileg mert még nincs nálam,vaterafutár fogja hozni,szerintem holnap nem majd csak hétfőn. ( pont rosszkor jött ez a hosszú hétvége )

Egyébként egy első szériás gép,full dobozos,üvegfóliás,tok van hozzá,8GB kártya,6dobozos játék,ebből 3 ami bakancslistás.
33000ft-ért sikerült megvennem szállítással együtt.
Már várom nagyon hogy megérkezzen. :)

(#10278) Shepard válasza perge666 (#10277) üzenetére


Shepard
tag

Jól hangzik. Megtudhatjuk mik a bakancslistás játékok?

(#10279) perge666 válasza Shepard (#10278) üzenetére


perge666
veterán

Arra a 3 játékra vagy kíváncsi ami a 6-ba van benne,vagy az összesre ami tervbe van?

(#10280) perge666 válasza perge666 (#10279) üzenetére


perge666
veterán

- Assassins Creed 3 Liberation
- Assassins Creed Chronicles Trilogy Pack
- Batman Arkham Origins Blackgate
- Child Of Light
- Dead Or Alive 5
- Doctor Who The Eternity Clock
- Duke Nukem 3D
- Element4l
- Farming Simulator 2016
- God Of War Collection
- Gravity Rush
- Jak And Daxter Collection
- Limbo
- Little Big Planet
- Metal Gear Solid HD Collection
- Minecraft
- Mortal Kombat
- Need For Speed Most Wanted
- Ninja Gaiden Sigma Plus
- Ninja Gaiden Sigma Plus 2
- Oddworld Munchs Oddysee HD
- Oddworld New N Tasty
- Oddworld Strangers Wrath Hd
- Rayman Legends
- Rayman Origins
- Resident Evil Revelations 2
- Ridge Racer
- Sly Cooper Thieves In Time
- Sly Cooper Collection
- Soul Sacrifice
- Spy Huntet
- Tearaway
- Ultimate Marvel vs Capcom 3
- Uncharted Golden Abyss
- Urban Trial Freestyle
- WRC 5

A 4 db kiemelt játék már meg van.
Biztos lesz még kiszemelt,de hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#10281) Petreszku válasza perge666 (#10280) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szép lista nem csak anyagilag, de időben sem semmi. :)

(#10282) RangerFox válasza perge666 (#10280) üzenetére


RangerFox
veterán

A Killzonet ne hagyd ki, nagyon nagy csoda, hogy mit préseltek ki a kis játékgépből. :K Meg még 2 játék, amire érdemes rálesni, ha nem játszottál még velük: Hue, Guacamelee.

(#10283) perge666 válasza Petreszku (#10281) üzenetére


perge666
veterán

Na igen,ezekért már megéri Vitát venni.

Rangerfox : Killzone már anno meg volt,20 percet ha játszottam vele.
Köszi a 2 ajánlást,rájuk lesek.

[ Szerkesztve ]

(#10284) Shepard válasza perge666 (#10280) üzenetére


Shepard
tag

Ezz(ekk)el el leszel egy darabig. :) A négybôl 3 nálam is nagy kedvenc. Ajánlom még a Persona 4 portot, a kis gépre szerintem az egyik legjobb jrpg. Csak mert látom a Child of light-ot is kiszemelted.

[ Szerkesztve ]

(#10285) LeventeV válasza perge666 (#10280) üzenetére


LeventeV
senior tag

A verekedos jatekok alapjan esetleg tehetsz egy probat a Street Fighter X Tekken-el.

Ha erdekel a rally akkor en inkabb a WRC 4-et ajanlanam. Sajnos minden tekintetben jobb mint az 5 :(

Ha erdekel a Child of Light szeru mesevilag, akkor a Dragons Crown, a Muaramasa Rebirth es az Odin's Sphere is must have.

Indie cimek kozul pedig a Steamworld Dig 1-2, Steamworld Heist, Guacamelee, Hotline Miami 1-2, Salt and Sanctuary es a Darkest Dungeon ami jo valasztas lehet.

Ha kiszemelted a GoW collectiont, akkor a PSP-s reszeket se hagyd ki.

(#10286) perge666


perge666
veterán

Shepard és LeventeV : Köszi az ajánlásokat,amiket írtatok azok közül már van ami meg volt régebben és nem is rossz ötlet de....... pénzt is utaljatok legközelebb,mert ez a sok cím már tényleg baromira húzós. :)) :DDD

Még szerencse hogy ilyen gyér a felhozatal Vita játékok terén,mi lenne ha annyi lenne rá,mint a PSP-n? :DD

Na jó,azért még 1-2 horror címet el tudnék viselni, ( mondjuk tegnap láttam hogy van egy Silent Hill is ) meg egy GTA V-t, ( San Andreassal is kiegyeznék )meg egy GranTurismo V-t.

Tényleg,a GranTurismo2 megvásárolható Vitára a Storeba??
Mert akkor nem is kell több,nekem az a világ NR1. Verseny szimulátora.
Meg a Crash Bandicoot 1-2-3 is hátha beszerezhető.

Ááááá bakker,nagyon bepörögtem pedig még itt sincs a gép,sokára lesz még hétfő. :Y

[ Szerkesztve ]

(#10287) Petreszku


Petreszku
senior tag

Első és talán a második platina trófeám is VITA játékhoz köthető. Unit 13 volt az első és a Resistance: Burning Skies volt a második.
Nekem ezek a játékok is nagyon tetszettek.

(#10288) Shepard válasza perge666 (#10286) üzenetére


Shepard
tag

Hova utalhatunk? :D

Egyébként a Darkest tényleg nagyon adja (+1), ha tetszik egy kicsit groteszkebb ábrázolás és a nehezebb, taktikai játékok. Crash-ek szerintem bitang jól adják a kis képernyôn. No meg a hordozhatóság semi utolsó szempont ehhez.

Mosómasával és a Dragons Crown-al én is szemezek egy ideje. Utóbbi jobban bejön, de annyi backlog van még így is..

(#10289) BowmanHUN


BowmanHUN
csendes tag

Sziasztok!

Most lettem tulaja egy PS Vita Fat-nek, RemotePlay-hez használnám, a kérdésem az, lehet-e hozzá kapcsolni DS4 kontrollert valahogy? Láttam rá HENkaku-s megoldást de azzal meg elveszne az amiért használnám.

Ha volt már téma elnézést, de a keresőt valahogy nem találtam.

Előre is köszönöm.

(#10290) RangerFox válasza BowmanHUN (#10289) üzenetére


RangerFox
veterán

DS4 kontrollert nem tudsz hozzácsatlakoztatni. Semmilyen mást se.

(#10291) BowmanHUN válasza RangerFox (#10290) üzenetére


BowmanHUN
csendes tag

Szomorú dolog, de köszönöm a megerősítést.

(#10292) RangerFox válasza BowmanHUN (#10291) üzenetére


RangerFox
veterán

Kényelmetlen, de szokható a Vita tapipadja, amikor a hiányzó gombokat kell használni.

(#10293) BowmanHUN válasza RangerFox (#10292) üzenetére


BowmanHUN
csendes tag

Azzal nem is lenne probléma, csak mikor a hátsó tapipadot 4 rész helyet 2 részre osztja és pont a lövés/célzás kerül a kijelző sarkaiba na azt nem értem :D
ezt nem lehet konfigurálni valahogy?

(#10294) RangerFox válasza BowmanHUN (#10293) üzenetére


RangerFox
veterán

Én nem tudok ilyen lehetőségről, de majd valaki kijavít, ha rosszul tudom :B

(#10295) perge666 válasza Shepard (#10288) üzenetére


perge666
veterán

:)) :))

Remélem ma jön a gépcsomag,itthon vagyok szabin szerdáig......

Felnéztem a PS Storeba,és meglepve látom hogy a kiszemelt lemezes játékokon felül mennyi csak digitális formában kiadott játék van még Vitára. :Y
Lehet savazni,de szerintem van itt játék azért rendesen!Jó oké mondhatni kevés a nagy cím,nyitócímeken felül nem is volt szinte.........

(#10296) perge666 válasza perge666 (#10295) üzenetére


perge666
veterán

Jött 10 óra felé az értesítés hogy ma hozzák a csomagot 11:30 és 12:30 között,erre most jött egy sms hogy előre nem látható okok miatt ma nem tudják kézbesíteni. :W :W

(#10297) perge666 válasza perge666 (#10296) üzenetére


perge666
veterán

Jött ma is értesítés hogy ma hozzák,14:40-ig elvileg ide kellene érnie,kíváncsi leszek. :U

(#10298) Petreszku válasza perge666 (#10297) üzenetére


Petreszku
senior tag

Csak, csak révbe fog érni a kis masina. 😉

(#10299) LeventeV válasza perge666 (#10297) üzenetére


LeventeV
senior tag

Melyik futarszolgalatrol van szo?

(#10300) perge666 válasza Petreszku (#10298) üzenetére


perge666
veterán

Remélem.

LeventeV : DPD
Tegnap valószínűnek tartom hogy lerobbanhatott,és azért nem jött.
Ha ma sem jön akkor nem tudom mi van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.