Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) eeXaa válasza fausto (#10740) üzenetére


eeXaa
addikt

Ugyanezzel szívok én is a UK storban...
Gatya nagyon.... olvastam hogy javítgatják, de sajnos nem kapkodnak...

(#10752) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Tudom nem segít, de én minden gond nélkül letöltöttem a gravity rusht és a download list is rendben van. Uk store.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10753) eeXaa válasza Carlos Padre (#10752) üzenetére


eeXaa
addikt

Én a Bridge-t vettem meg tegnap, az lejött.... viszont a free demókból alig jön le valami. Rayman, Fez,eg még 1-2 de a nagyobb címek nem. Pedig még emailt is kapok a "vásárlásról". :F

...és még erőltetik a digital only váltást a ps5 el.... röhög a vakbelem..... :))

[ Szerkesztve ]

(#10754) Carlos Padre válasza eeXaa (#10753) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem erőltetik, kiszolgálnak egy igényt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10755) eeXaa válasza Carlos Padre (#10754) üzenetére


eeXaa
addikt

...ja, a lusta igényeket. ...eddig sosem volt az embereknek gondja a fizikai médiával.
...a digitális vásárló gyakorlatilag minden jogáról lemond a lustaság kedvéért.... csak a sony nyer azzal hogy minden kontrol a kezükbe kerül, és még el is hitetik egy réteggel, hogy ez nekik is jobb lesz...

(#10756) Carlos Padre válasza eeXaa (#10755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És az miért fáj neked, hogy vannak akiknek nem ugyanazok az igényei mint neked?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10757) psjani


psjani
csendes tag

Szerencsére az erő sötét oldalán minden játék letöltődik.

(#10758) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
a napokban szeretnék venni egy Ps Vita-t.
Érdemes még egyáltalán még venni?
Kontrollerként is használnám Ps4-hez, vagy távoli játékra

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10759) psjani


psjani
csendes tag

Szia!
Én nem bántam meg hogy vettem.
Milyet akarsz venni?
Nekem is lesz egy hamarosan eladó Fat változat.

(#10760) Kai_Rong válasza vodrosjozsi (#10758) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hát, ha a remote play lenne a legfőbb indok a vásárlásra, akkor nagyon nem ajánlom, full kuka az egész. Nálam a legnagyobb csomagú (500-as) UPC-s netnél is borzalmasan / játszhatatlanul laggol szinte minden, pedig kb. 6 méter választja el a hálószobát a routertől, közbeékelve egy 60 centis téglafalat. Nem tudom, milyen bika wifi kell ahhoz, hogy ez érdemben el tudja látni a funkcionalitását. Bár van egy sejtésem, hogy szimplán a beépített wifi modulon spórolt a Sony anno.
Vitát / PS TV-t a játékok miatt vegyél, ne a remote playért.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10761) vodrosjozsi válasza psjani (#10759) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem tudom, melyik jobb, a FAT vagy a slim?

Kai_Rong: ejj, akkor az szar.
Mi az a PS TV? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10762) perge666 válasza Kai_Rong (#10760) üzenetére


perge666
veterán

Nekem van PS4 is és Vita is,de a Remote Playt soha nem is próbáltam,akkor úgy látom felesleges is.:(((

(#10763) psjani


psjani
csendes tag

Nem lenne az rossz csak wifi router közelében legyél , akár otthonról távol.
Éna Vodafon 4G vel akartam telefonnal adni a netet a Vitának de nem volt elég neki.

Fat -Slim megoszlanak a vélemények.
Valaki szebbnek találja az OLED képét a vitán( én is) valaki meg inkább a jobb akkuidőt szereti, bár egyhuzamban lemeríteni egy Fat gépet az sem kis idő.
Kai_Rong : "közbeékelve egy 60 centis téglafalat"
Te egy várban laksz?

(#10764) Kai_Rong válasza psjani (#10763) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Telefonos 4G abszolút felejtős. Szerintem simán sz@r ez a funkció a Vitában. Papíron jól hangzik, de a valóságban kuka.

Na jó, túloztam, csak 40 centi (most lemértem), a 60-at szemre mondtam :D De egy ekkora széles fal választja el a nappalit a hálótól.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10765) Jigoku válasza vodrosjozsi (#10761) üzenetére


Jigoku
tag

Igazából mindkettő jó, nekem volt mindkettő, de jelenleg Slimem van, nem csak amiatt, mert ez a nagy szerelem-modellem limitáltan csak Slimben van, hanem előtte váltottam még.

A Fatnek meseszép a képernyője, imádtam, de a Slim nekem jobban bejött, mert:
- könnyebb és kisebb (az én apró női kezeimnek jobban kézre áll)
- az akkuideje jobb kicsivel
- bármilyen microUSBvel tölthető (a Fat modellnek valami speckó töltője volt, ki nem állhattam :,D)
- a fényereje (annak "skálája") jobb

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10766) Carlos Padre válasza perge666 (#10762) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nálam jól működött, a lényeg, hogy kábelen csatlakozzon a ps4 a netre, és legyen nagy a feltöltési sebességed. Sok netcsomag lefelé nagy sebességű, de feltölteni szánalmas sebességet ad.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10767) Kai_Rong válasza Carlos Padre (#10766) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem pont ugyanezzel a setuppal volt szánalmasan lassú (PS4 kábellel van kötve). Pedig a feltöltésem nem rossz (22 mbit).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10768) vodrosjozsi válasza Jigoku (#10765) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szóval akkor nincs nagy különbség.
Melyiken jobb a wifi?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10769) Jigoku válasza vodrosjozsi (#10768) üzenetére


Jigoku
tag

Wifit tekintve én semmi különbséget nem érzékeltem közöttük. :)

Gyakorlatilag mindkettő verzió szuper (mindegyiknek megvannak a maga kis előnyei/hátrányai), érdemes lehet arra lecsapni, amit jobb állapotban/árban tudsz beszerezni. :K

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10770) perge666 válasza Carlos Padre (#10766) üzenetére


perge666
veterán

Na ezaz hogy wifin csatlakozok a PS4-hez.
Gyerek szobájába vannak a routerek,nem fogok falat fúrkálni meg vezetéket húzgálni....
Tegnap amúgy ki akartam próbálni a Remote Playt,de vitán 2lépcsős azonosítást kért és nem volt kedvem bajlódni vele.

(#10771) fausto


fausto
addikt

Hétfőn beszéltem a supporttal, úgy néz ki helyre álltak a vásárolt cuccaim :C

(#10772) Jigoku válasza fausto (#10771) üzenetére


Jigoku
tag

Na, ezt örömmel hallom!:D Én is felvettem velük a kapcsolatot, nálam egyelőre még kutatják a probléma forrását. :DDD
(De az gáz, ha ezt mindenkinek külön kell majd kiszenvednie magának, egyben nem lehet megoldani vagy valami?xD)

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10773) fausto válasza Jigoku (#10772) üzenetére


fausto
addikt

Nekem sem válaszoltak, egyszer csak észrevettem, hogy jó :) És egyébként megnéztem olyan kontenteket is, amit nem írtam bele a hibalistába és azok is megvannak, úgyhogy úgy néz ki, alapjaiban oldották meg a dolgot.

(#10774) Goldwin válasza psjani (#10763) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Te egy várban laksz?"

:D

(#10775) psjani


psjani
csendes tag

Sziasztok!
Mennyi a reális ára egy 32gb-s eredeti sony kártyának?

(#10776) kovsol válasza psjani (#10775) üzenetére


kovsol
titán

Miért van nem Sony kártya is?

May the Force be with you!

(#10777) psjani


psjani
csendes tag

Nekem 128gb microsdxc van van a Vitába , az nem Sony hanem Sandisk.

(#10778) perge666 válasza psjani (#10777) üzenetére


perge666
veterán

Akkor a te géped mókolt.

(#10779) psjani


psjani
csendes tag

A kérdésem nem az én gépemet firtatta hanem a memókártya felöl érdeklődtem. Mert lehet hogy érdekelne valakit egy olyan.

(#10780) Jigoku válasza psjani (#10775) üzenetére


Jigoku
tag

Jó kérdés. Én utoljára vagy 2 éve vettem kátyát, egy új 16 gigásat rendeltem Japánból, az volt egy tizes körül. De fogalmam sincs, a 32-es mennyit érhet. Ebayes/Amazonos árakat érdemes nézni, és az alapján belőni valahogy.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10781) fausto válasza psjani (#10779) üzenetére


fausto
addikt

Nekem a konzol beárazós topicba 10-15ezret írtak

(#10782) nonee válasza psjani (#10775) üzenetére


nonee
aktív tag

10ezer kb a 64 es meg 15-20 szerintem

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#10783) perge666 válasza psjani (#10779) üzenetére


perge666
veterán

Nem is a kérdésre válaszoltam.:DDD

Nem kötekedni akartam bocsi.:R

Csak egy gyári OFW-s gép kizárólag a gyári Sony kártyát kezeli.

(#10784) shaddam


shaddam
aktív tag

Amikor új volt a vitám pár hónap után vettem egy 64 gigás kártyát japánból 100 dollárért. Így utólag belegondolva megérte

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#10785) boost válasza Kai_Rong (#10760) üzenetére


boost
addikt

A Remote playen két opció van, anno én is szívtam vele. Egyik esetben a PS4 lesz a router, és direkt arra csatlakozik a gép, a másik esetben a Routereden keresztül megy a forgalom. Azt a PS4ben lehet beállítani.

Előbbi akkor célszerű, ha ott vagy a gép közelében, de messze a routertol, másik meg fordítva.

(#10786) boost válasza boost (#10785) üzenetére


boost
addikt

egyébként én kb akkor adtam el, mikor jött a Switch, és azóta se jutott eszembe, hogy hiányozna. (A héten a Switchet is eladtam :D )

Jó kis indie-player cucc volt, de mostanában inkább újra kevesebb, de AAA játékokkal játszom. Onnen jutott eszembe a topik, hogy "garázsvásárt" tartottam a videójátékaim között, és egy eladott PS4 Dragon Quest Heroes CE alatt találtam három Vita játékot. Fel is tettem egyben hardverapróra. Ès végleg elbúcsozok a paltformtól.

Azért szerettem. Anno FAT volt, az annyira nem jött be, de a vékony könnyebb változat igen. Sokat utaztam busszal, csak felültem, és 3 órával valamint jópár Shovel Knight pályával később leszálltam. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10788) psjani válasza nonee (#10782) üzenetére


psjani
csendes tag

Kb. 1 napig hirdettem, 15000 ért elvitték.

Van még egy két kiegészítőm ha valakit érdekel.

(#10789) Kai_Rong válasza boost (#10785) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nálam sajnos ugyanolyan rossz volt a helyzet mindkettőnél, ami nem meglepő, mert konkrétan 20 centi különbség van a PS4 és a router között :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10790) boost válasza Kai_Rong (#10789) üzenetére


boost
addikt

ez érdekes. számomra egyébként azért használhatatlan, mert nincs annyi gomb rajt, mint a Dualshock 3-on vagy 4-en van. Az, hogy játék közben a képernyot kell tapicskolni, mert van ott még 2-4 virtuális gomb, az nevetséges. Innentől kezdve kb semmire nem jó.

(#10791) kovsol válasza Kai_Rong (#10789) üzenetére


kovsol
titán

Én nagyon sokat használtam a remote play funkcióta a közvetlen PS4 csatlakozással, és szuperül működött. Sokkal jobban, mint az iPad megoldás az arra csatlakoztatott DS4-el.

May the Force be with you!

(#10792) Kai_Rong válasza kovsol (#10791) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jó neked. Nálam nem tudom, mi lehet a gond. V1-es pufi Vitám van, nem tudom, hogy a slimben upgradelték-e wifi egységet, lehet az a gond. Minden körülmény között baromi lassú a wifi, pedig a többi wifis eszköz remekül működik a lakásban.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10793) kovsol válasza Kai_Rong (#10792) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is a pufi van.
Egyébként a connection teszt az a PS4-en is iszonyat szar értékeket mutat.

May the Force be with you!

(#10794) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Na most már tényleg vettem egy vita-t.
2 nap múlva érkezik meg. Nagyon remélem, hogy jobb lesz mint a teló a remote play-el, mert már rohadt uncsi volt.
Igaz, ehhez kell trigger grip. Ti használtok ilyet?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10795) perge666 válasza vodrosjozsi (#10794) üzenetére


perge666
veterán

Üdv a klubban. :)
Slimet vagy Fatot vettél?
Jó áron jutottál hozzá?

Most nézem hogy ez a Trigger Grip az L2-R2 gombokat / hátsó tapi / könnyíti meg,ez baromira bejön,de vajon a gyakorlatban is jól működik?
Majd írd már meg a tapasztalatodat és ha jó akkor énis veszek hozzá egyet.

(#10796) vodrosjozsi válasza perge666 (#10795) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Fat mert az volt 30ért itt az aprón.
Egyrészt jobban bejön az OLED, másrészt drágábbak a slim-ek sajnos.
Még nem vettem triggert de mindenképp fogok, mert pl a spiderman-hez és a battlefront 2-höz szükséges lenne.
Amúgy milyen ezek nélkül a hátlapi érintés? Hozzá lehet szokni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10797) perge666 válasza vodrosjozsi (#10796) üzenetére


perge666
veterán

Az enyém is fat.
Néhány játéknál eléggé kényelmetlen nekem a hátulját nyomkodni,ez a cucc ezért is lenne jó.
De van sok játék ami nem is használja a böködést szerencsére.

(#10798) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok! Az utóbbi időben azt csinálja a Vita, hogy letörli a telepített játékokat. Egyszer csak bekapcsoltuk, és semmi nem volt rajta, memória kártya formázás, feltelepítettem pár játékot, másnap ugyan ez. Többet nem próbálkoztam. Találkozott már valaki ilyen hibával? Mi okozhatja?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10799) Petreszku válasza TazLeacher (#10798) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Olvass vissza a 10746 környéki hozzászólásokhoz. Ott már írtak hasonló jelenségekről.

[ Szerkesztve ]

(#10800) fausto válasza Petreszku (#10799) üzenetére


fausto
addikt

Nekem más volt, nem a gépről tűnt el, hanem a profilomból

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.