Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) perge666 válasza perge666 (#10300) üzenetére


perge666
veterán

Ma sem jött,de most még értesítő sem jött hogy nem hozzák. :W :W
Már kételkedek benne hogy épségben megérkezik ha egyáltalán megérkezik. :U

(#10302) LeventeV válasza perge666 (#10301) üzenetére


LeventeV
senior tag

Egyszer belattam a DPD egyik csomagszallitojaba Debrecenben... hat veluk nem kuldenek semmit.
Atvetelkor bontsd ki a csomagot. Ha mar a dobozan latod, hogy serult at se vedd.

[ Szerkesztve ]

(#10303) perge666 válasza LeventeV (#10302) üzenetére


perge666
veterán

Mivel Debrecentől lakok 30km-re,az értesítő szerint Debrecenbe van letárolva most a csomag.....
Mondtam asszonynak hogy át ne vegye ha sérült lesz!!!
Nagyon szeretném ezt a gépcsomagot,de most rendesen megszivat a futár cég. :W
Nem véletlenül akartam személyesen venni gépet,de nem volt a környéken 1db sem sajnos.
Ráadásul ilyen árban nem hogy játékokat,dobozt,gyári tartozékokat,de még többnyire memóriakártyát sem kaptam volna,mondjuk ha így folytatjuk lehet nem is fogok. :(((

(#10304) LeventeV válasza perge666 (#10303) üzenetére


LeventeV
senior tag

2 eve el akartam adni a Slim Vita-m, 2 jatekkal, patika allapotban (elol-hatul foliaval), 8 gigas kartyaval, doboz, tolto, es a legjobb ajanlat amit kaptam az 15 ezer Ft volt. Akkor azt mondtam, hogy annyi penzert inkabb kiteszem a vitrinbe.
Azota a munka miatt tobbet utazom ,igy halat adok az egnek, hogy nem adtam el.
Azota reszben a PS+ miatt is, az egyik legjobb kollekciom a kis kezi konzolon van.

[ Szerkesztve ]

(#10305) Jigoku válasza LeventeV (#10304) üzenetére


Jigoku
tag

Az durva, én egy 8GB-os kártyával vettem a megkímélt állapotú fat Vitámat 35 ezerért játék nélkül...xD Jó, megvolt a doboza meg minden kiegészítője (papírok, töltő), és bár nem vet fel a pénz, nem éreztem ezt sem túlárazottnak. De hát amit neked ajánlottak... még viccnek is rossz. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10306) LeventeV válasza Jigoku (#10305) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem most 30-ert siman elmenne, de mar nem szeretnek megvalni tole.
De a ket evvel ezelotti ajanlatok kriminalisak voltak. Talan a PS3 volt meg ilyen. Egy idoben, 2014-2015 korul mindenki szabadulni akart tole. Most normalizalodott az ara, sot talan meg dragabb lett mint par eve. De a PS2-vel is ez volt kb. Egy ket kontrolleres, memoria kartyas, dobozos, modbo chipes PS2-t vettem 12 ezer Ft-ert 2009-ben. Ma mar banom, hogy eladtam. Egyik legnagyobb konzolos hibam volt. De 2011-ben 20 ezerert adtam el.

(#10307) Jigoku válasza LeventeV (#10306) üzenetére


Jigoku
tag

Igen, akár még 35-ért is szerintem. :D De tényleg jobb megtartani.

Én is 2-3 éve vettem a Vitámat, bár mivel ez volt az első használtan vett konzolom, nem mertem mangánszemélytől venni, így számoltam is vele, hogy konzolüzletből 1 hónap garanciával drágább is lesz. Most már ez (mármint a bolton kívüli vásárlás) nem okoz gondot, egy PS3 vásárláson gondolkozok is, csak lassan már kiteszik a szűrömet otthonról, mert a szobám kb olyan, mint egy kisebb elektronikus szaküzlet. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10308) perge666 válasza LeventeV (#10304) üzenetére


perge666
veterán

:Y 15000ft???
Vicc.....

(#10309) Petreszku


Petreszku
senior tag

Méltánytalanul alul értékelt kis masina. :(

(#10310) Adam_Shepard válasza Petreszku (#10309) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bizony, a Persona 4, Odin Sphere, Dragons Crown, Az az Uncharted is. mind, mind system seller címek. A storeban is nagyon jó akciók vannak rá folyamatosan. Emlékszem , a Persona is 1300 FT volt. KOnkrétan ajándék.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10311) Petreszku válasza Adam_Shepard (#10310) üzenetére


Petreszku
senior tag

Azért sem értem, mert egy kicsivel több támogatással simán lehetett volna a Nintendo konkurense kézi konzol téren.

(#10312) Shepard válasza Petreszku (#10311) üzenetére


Shepard
tag

Amennyire tudom, azért pártolt el tôle a legtöbb, nagyobb fejlesztô gárda, mert olyan nagyobb, belsôs címek, mint a Killzone sem hozott szinte semmi profitot. Azért azt sajnálom, hogy már olyan új indie dolgok sem jönnek rá, mint például a Dead cells. Nem gondolnám, hogy nehéz lenne portolni.

Nekem mindettôl függetlenül az egyik legkedvesebb kézi konzolom marad és van még mivel játszanom rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10313) perge666 válasza perge666 (#10301) üzenetére


perge666
veterán

Ma is hiába vártam a kis gépet,reggel jött az értesítő hogy 17:30-18:30 között hozzák,de nézem az értesítőt és mostmár nem azt írja hogy kiszállítás alatt van,hanem hogy visszavitték a kirendeltségre. :W

Beszéltem az eladóval,azt mondta hogy visszaviteti magához és elküldi máshogy. Mondtam hogy rendben,csak kapja vissza,mert én tartok tőle hogy van valami ziccer!

Múlthét kedden rendelte a srác a futárt,szerdán elvitték,azóta várom. Oké hosszú hétvége volt,de hogy a héten sem hozták ki az már több a soknál. :U

Szerintem a héten sem lesz PS Vitám,sőt még lehet meg se lessz. :F

Emberek DPD futárszolgálatot nagyívben kerüljétek!!!!

[ Szerkesztve ]

(#10314) SH4D0W2011 válasza perge666 (#10313) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem egyszer volt egy csomagom, amit meg sem kíséreltek kihozni, visszavitték a feladónak.

(#10315) perge666 válasza SH4D0W2011 (#10314) üzenetére


perge666
veterán

Ugyanez a cég?
Tűkön ülve várom a kis Vitát,és szivatnak ezerrel! :U

(#10316) MrTwister válasza perge666 (#10315) üzenetére


MrTwister
őstag

Én a helyedben panaszt tennék, ez így minden csak nem szolgáltatás... :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#10317) perge666 válasza MrTwister (#10316) üzenetére


perge666
veterán

Este írtam az ügyfélszolgálatnak egy szép levelet,mert telefont nem veszik fel.....

(#10318) Petreszku válasza perge666 (#10317) üzenetére


Petreszku
senior tag

Remélem a levelednek pozitív következménye lesz rád nézve és tényleg a kezedben lesz a gép minél előbb. :)

(#10319) SH4D0W2011 válasza perge666 (#10315) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, ők voltak, azóta ha lehet szállításnál választani, kerülöm őket én is. :D Azt viszont hozzáteszem, hogy ettől függetlenül velük is ideért minden épségben, csak az ilyen esetek miatt azért meging az ember bizalma.

(#10320) perge666 válasza Petreszku (#10318) üzenetére


perge666
veterán

Megérkezett a Vitám. :D :))

Még dolgoztam amikor hívott asszony hogy jött a futár,de a csomagolás eléggé hiányos,szakadt mit csináljon?
Mondja hogy úgy nézi hogy a doboz rendben van,én meg vacilláltam hogy vegye e át vagy küldje vissza.
Mondta hogy átveszi,de szerencsére a csomagoláson kívül minden más rendben van!
Ha nem vártam volna ennyire meg ha asszony nem mondja hogy átveszi,akkor biztos vissza küldetem.

Szóval végre játszhatok. :D

Lefrissítettem a rendszert,mert úgysem akarok warezolni,és a Storeból egyből le is szedtem az Oddworld New N Tastyt.
Kipróbáltam csak,de nem ez lesz az első játékom hanem az Uncharted,abba bele is kezdtem,jajj de frankó. :C

(#10321) LeventeV válasza perge666 (#10320) üzenetére


LeventeV
senior tag

Kiraly :D
Jo jatekot.
Milyen allapotban van a kis gep?

(#10322) Petreszku válasza perge666 (#10320) üzenetére


Petreszku
senior tag

Az Oddworld New N Tasty-vel én is játszottam, de az irányítással gondjaim voltak, így parkoló pályára tettem és ott is felejtettem. :)
Az Uncharted nagyon jól sikerült rész lett, egy portolást simán megérdemelt volna nagy gépre.
A Killzone sem rossz azt is érdemes kipróbálni szerintem. Meg még pár címet biztosan. :)
Kellemes időtöltést a géphez!

(#10323) perge666 válasza LeventeV (#10321) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. ;)
Hibátlan a gép,elől-hátul fóliás,tok is van hozzá.

Petreszku : Köszi neked is.

Unchartedet egyszer annó már végig vittem,ezt tudom hogy frankó,nem zsákbamacska.
Killzone is meg volt,de az annyira nem adta akkoriban,de lehet most is fogok tenni vele egy próbát mert szeretem a katonás játékokat is.

Remélem a New N Tasty irányítása nekem nem lesz rossz,mert imádom azt a játékot.

Mondjuk most a Vita is szokatlan,egyelőre kicsit kényelmetlen,szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#10324) MrTwister válasza perge666 (#10320) üzenetére


MrTwister
őstag

Minden jó ha a vége jó! :C Használd egészséggel a kissé madárlátta gépedet! :D :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#10325) perge666 válasza MrTwister (#10324) üzenetére


perge666
veterán

:D
Köszi

(#10326) SH4D0W2011 válasza perge666 (#10323) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jó játékot! :)

Egyébként ha nem tudod megszokni a gép fogását, egy ilyen grip sokat segíthet.

Nekem enélkül kb. fél óra alatt nagyon fájni kezdett a csuklóm, ezzel viszont sokkal tovább tudok játszani.

(#10327) perge666 válasza SH4D0W2011 (#10326) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :)
Tegnap a negyedik óra játéknál már eléggé kézre álltak a dolgok,és hàlistennek nem fájt,nem zsibbadt a kezem.
Még 1-2 ilyen nap,és olyan lesz mintha 10 éve folyamatosan ezen játszanék. :D

De nem rossz az sem amit mutattál,lehet teszek vele egy próbát ha nem drága.

(#10328) Petreszku válasza perge666 (#10327) üzenetére


Petreszku
senior tag

Én is használtam, szokni kell, de lényegesen kényelmesebb lesz.

(#10329) SH4D0W2011 válasza perge666 (#10327) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor te szerencsés vagy. :D
Egyébként nem drága, egy ezres körül van ebay-en. :)

(#10330) koncsik válasza koncsik (#10257) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nkem is megjött az új aksi... kb. 1 hét múlva tudok vele foglalkozni :O

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10331) perge666


perge666
veterán

Na most megyek hazafelé Debrecenből,sehol nem kaptam PlayStation feltöltőkártyát. :U
Lehet veszek online,tudtok ajánlani?
Olyan esetleg nincs,ami előfizetéses telefonra terheli rá a kártya árát?Csak mert úgy lenne a leggyorsabb.....

(#10332) RangerFox válasza perge666 (#10331) üzenetére


RangerFox
veterán

Konzolvilágban 1000% hogy van feltöltőkártya.. Az oldalukon is tudsz vásárolni, igaz, csak kártyával.

(#10333) perge666 válasza RangerFox (#10332) üzenetére


perge666
veterán

Bankkártyás fizetés is okés.
Ha elutalom a pénzt küldik emailben a kódot?

Crash Bandicoot 2 meddig akciós még nem tudja valaki?
Nem szeretnék lemaradni róla!

[ Szerkesztve ]

(#10334) RangerFox válasza perge666 (#10333) üzenetére


RangerFox
veterán

A fizetés után egyből átirányítanak egy oldalra, ahol ki van írva a kód.

15-ig van akcióban a játék.

(#10335) perge666 válasza RangerFox (#10334) üzenetére


perge666
veterán

Értem,köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#10336) perge666 válasza RangerFox (#10334) üzenetére


perge666
veterán

Hajnalban leadtam a rendelést,kért bankkártya adatokat,meg a végén valami ellenőrző kódot kellett volna hogy küldjön SMS-ben,de nem kaptam semmit.....
Elég nyűgös,bajos ez így. :U

(#10337) RangerFox válasza perge666 (#10336) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát ez furcsa, mert nekem nem kért ilyen kódot, nem is küldtek sms-t erről. Esetleg úgy állítottad be, hogy mielőtt tranzakciót hajtanál végre netes vásárlásnál, akkor előtte telefonos ellenőrzést kell végezned. De ez a bankszámládra vonatkozik, nem a bolt sara.

(#10338) perge666 válasza RangerFox (#10337) üzenetére


perge666
veterán

Nem tudom,de kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

(#10339) perge666 válasza perge666 (#10338) üzenetére


perge666
veterán

Na visszamondtam tegnap a rendelést mert nem történt semmi,és most vettem az 576-ban személyesen kártyát :)

(#10340) RangerFox válasza perge666 (#10339) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát sajnálom, hogy az általam ajánlott megoldás nem működött nálad, de végül is elintézted másként. :K

Mondjuk ma vettem feltöltőt úgy, ahogy leírtam, és probléma nélkül ment, szóval tényleg nem tudom, neked miért nem sikerült.

(#10341) perge666 válasza RangerFox (#10340) üzenetére


perge666
veterán

Biztos vagyok benne hogy a bankkártya a ludas,csomó online helyen el sem fogadják
,be fogunk menni asszonnyal bankba és kérünk újat.....

Na a PS1-es Crash Bandicoot2-t és a Silent Hillt meg is vettem nagyon jó áron,még a Spyro trilogyn töröm nagyon a fejem,az is 8-900ft csak.

(#10342) perge666 válasza perge666 (#10341) üzenetére


perge666
veterán

Csak húzza az a virtuális pénztárca a zsebemet,hazamegyek délután és megveszem a Spyro Trilogy packot is. :DDD :))

Crash Team Racing is 458ft,de azzal sose játszottam sokat.....

(#10343) Petreszku válasza perge666 (#10342) üzenetére


Petreszku
senior tag

Már csak játszani kell a sok játékkal. ;] :)

(#10344) perge666 válasza Petreszku (#10343) üzenetére


perge666
veterán

Az is halad lassacskán. :D

(#10345) perge666


perge666
veterán

Láttátok a Black Friday akciókat? :Y
Megint venni kell feltöltőkártyát! :B
Meg ha így haladok vehetek másik memóriakártyát is

(#10346) Jigoku válasza perge666 (#10345) üzenetére


Jigoku
tag

Hát én nem nagyon láttam olyat, ami megérné nekem. :(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10347) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Üdv, az oled kijelzőn kívül van bármi előnye a fatnak a slimmel szemben?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10348) perge666 válasza Jigoku (#10346) üzenetére


perge666
veterán

Mert neked gondolom már megvannak a nagy címek.
Én most kezdtem újból a Vitázást,és van mit bepótolni,újra játszani.

God Of War Collection 1529ft-ért szerintem ajándék,meg a Resident Evil Revelations2 is az 2149ft-ért.
Már csak ezekre maradtlóvé,pedig még lenne mit megvenni ha lenne PSN kártyám.

(#10349) Jigoku válasza Carlos Padre (#10347) üzenetére


Jigoku
tag

Igazából én szeretem, hogy picit nehezebb, mert valamiért nekem a slim kicsit olyan "műanyag kacat"-érzésű. (Mármint nyilván nem az, de kicsit olyan érzésem van tőle, mintha kispórolták volna belőle az anyagot, amiről szó sincs pedig.) Meg nekem jobban a kezemre is áll, bár az én kicsi női kacsóimban minden portable kényelmes. xD

Perge666: Nem, közel sem. :D Csak én inkább a jrpg/visual novel vonalon mozgok, aztán azokat valahogy kevésbé szokták akciózgatni. Meg általában drágák is, 12-15 körül képzeld el őket, szóval annyira ha leakciózzák őket sem érik meg. Akkor már inkább megveszem őket dobozosan teljes áron, még ha ez elég nyögve-nyelős folyamat is. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10350) perge666 válasza Jigoku (#10349) üzenetére


perge666
veterán

Na így már értelek,igen így nem egyszerű a dolog.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.