Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) RangerFox válasza Wlac (#9700) üzenetére


RangerFox
veterán

De ott marad, bármikor le lehet újra tölteni.

Az új Slimeken még van micro usb csatlakozó, egyszerűbb tölteni, bénább anyaghasználata van, a hátsó ujjtartók kicsit nagyobbak. Kb ennyi még a különbség.

(#9702) Tavares


Tavares
tag

köszönöm a válaszokat, maradok az 1000-es szériánál :)

még annyi kérdésem lenne, hogy tud valaki olyan Grip-et az 1000-es szériához, amibe van L2/R2 trigger szerelve? Esetleg még L3/R3 is. én eddig csak a 2000-esekhez láttam :(

(#9703) Tavares válasza Tavares (#9702) üzenetére


Tavares
tag

heh találtam... ebayen a legolcsóbb ilyen grip 25000...

(#9704) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Na, a Mosómasa :D megint akciós, úgyhogy teszek majd vele én is egy próbát. :)

@Tavares 25k? Az szép...Nem tudtam, hogy ennyire túl vannak árazva ezek a kiegészítők is.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9705) kovsol válasza 3lb4nd1 (#9704) üzenetére


kovsol
titán

Mosómasa?

May the Force be with you!

(#9706) Shepard válasza kovsol (#9705) üzenetére


Shepard
tag

Szerintem a Muramasa-ra gondolt. :K

(#9707) Tavares válasza 3lb4nd1 (#9704) üzenetére


Tavares
tag

brutális, slimhez is 15000. de valamiért cska japánban csinálják ami nekem kéne, kínai verzió nincs :S

(#9708) krumpLEE71


krumpLEE71
csendes tag

Hála nektek Úgy volt ahogy mondtátok!!!! Köszönet a segítségért Jön le a Dragon's Crown!!! Mega köszönet!!!

(#9709) darkmore


darkmore
tag

De jó lenne már valamivel játszani kocog Vamp-el kínlódok az MGS2-ben..., ált. 50% beleugrok a nehézvízbe, vagy 50% legyak, mikor bepörög a végén. Jó lenne ha Jack már átmenne full Raidenbe! :D

(#9710) LeventeV válasza Tavares (#9707) üzenetére


LeventeV
senior tag

Alit nem nézted? Ott biztos van kínai is.

(#9711) Tavares válasza LeventeV (#9710) üzenetére


Tavares
tag

de néztem, ezért írtam, hogy nincs :D csak olyan van kínai amin nincsenek kiegészítő gombok

(#9712) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Nagyon gondolkodom egy PS Vita vásárláson. Kérdéseim a következők lennének:

- Új vagy használt?
- Ha használt akkor mire kell figyelni?
- Ha használt akkor max. mennyiért éri meg venni?
- Melyik típust éri megvenni?
- Milyen kiegészítőket ajánlanátok a masinához?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#9713) krumpLEE71 válasza Csabee86 (#9712) üzenetére


krumpLEE71
csendes tag

Szia én 1,5 éve vettem használt fat gépet 16 gb memkarival ,hibátlan azóta is igaz pufi , a gép de az amoled kijelző gyönyörü . azóta 16 játékot vettem storbol 1 et meg kazettásan. Sokat utazom a barátnőmhöz így nagyon jó az aksija még 2 óráig bírja majdnem full fényerőn . szoval nagyon rendben van a cucc, pl ned for speed 16e forint, de leárazásnál vettem 1500 ért szo király dolog a leárazás. Üdvözlettel

(#9714) RangerFox válasza Csabee86 (#9712) üzenetére


RangerFox
veterán

Használttal jobban jársz.
Ne legyen karcos, ütődés meg sérülés ne legyen rajta. Nincs típushibája, így nem vehetsz zsákbamacskát. Wi-fit, Bluetootht meg az ilyeneket nézd meg azért.
25-30k memóriakártyától függően.
Szerintem a régi oledes jobb, de a pro/kontra érveket nagyon sokszor leírtuk itt a topikban.
Kijelzővédő fólia meg egy tok és csókolom :)

(#9715) Tavares


Tavares
tag

mondjatok nekem pl pár jó játékot vitára, amit megéri beszerezni :) PSP játékokból csak a god of warok érdekelnek de azok megvannak

(#9716) LeventeV


LeventeV
senior tag

Megjött a hangulatom kicsit a Rallys játékokhoz, ezért ma reggel megvettem a WRC4-et Vita-ra.
Azt kell mondjam, hogy meglepően jó a játék. A viszonylag túlkormányzott, arcade irányítás nagyon jól fekszik a Vita-nak. Sok stage van a játékban és autó is akad egy pár (talán a WRC Evolved volt az utolsó hivatalos WRC játék amiben ennyi autó volt).

(#9717) chatran válasza Tavares (#9715) üzenetére


chatran
őstag

Ha már God of War, akkor Vita-ra ott a Gow HD, ami az első két részt tartalmazza. :)

(#9718) Tavares válasza chatran (#9717) üzenetére


Tavares
tag

:R :R :R

más hasonló? :D prince of persia is megvan, legtöbbször beaktiváltam a havi PS + játékokat amik érdekletek, gondoltam hátha egyszer lesz vitám, és most van :D

(#9719) Tegla80 válasza Tavares (#9718) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah, az a csunya fizetos/lehuzos plus es a xar jatekok amit adnak.....megis csak jok valamire. ;)
Amugy sztem eztan mindent aktivalj majd be mert sosem tudhatod,h pl egy kung-fu rabbits vagy egy tiny troopers a neve alapjan megfog e.(mert pl nekem nagyon bejottek es amugy ra sem neztem volna....igy meg volt es kijatszottam oket.)

Sony® & PlayStation®

(#9720) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Kérdésem az lenne, hogy újonanna lehet-e még valahol kapni PS Vitát? Nem találok sehol.

(#9721) Tavares válasza Tegla80 (#9719) üzenetére


Tavares
tag

hát elsősorban PS4-en tolom, azért van éves pluszom is mindig :D

(#9722) Tavares válasza Csabee86 (#9720) üzenetére


Tavares
tag

http://www.gamertech.hu/ps_vita/sony-playstation-vita-ps-vita-wifi-3g-4gb-memory-card-ps-vita.htm

(#9723) Csabee86 válasza Tavares (#9722) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi, de itt is az van, hogy elfogyott.

(#9724) lacko6 válasza Csabee86 (#9723) üzenetére


lacko6
senior tag

íthon nem forgalmazzák már,ebay kb 60000ft

(#9725) Amadako válasza Csabee86 (#9723) üzenetére


Amadako
tag

használtan éri meg venni, nagyon jó kis csomagokat ki lehet fogni jó áron
én is szeretem a konzolokat újonnan venni, de ha garanciával veszed akkor bajod nem lehet max egy kör a sony szervizbe ( ami nagyon megbízható)

(#9726) Csabee86


Csabee86
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

(#9727) Tavares válasza Csabee86 (#9726) üzenetére


Tavares
tag

most vettem egy első szériás limited Call of Duty Black Ops: Declassified edition gépet jó áron, és nem fogtam mellé, ajánlom az 1000-es szériát is ha nem tudsz dönteni 1000 vagy 2000 közt :) olcsóbbak is mint a 2000-esek, és ha OLED kijelzőt szeretnél, akkor pláne :)

(#9728) Elims válasza Tegla80 (#9719) üzenetére


Elims
veterán

A tiny troopers tényleg jó!! :-) De,hogy a kungfu rabbits is?? :-o
Remélem "megvettem" amikor volt.
Viszont nekem az örök kedvenc: History: Legends of war
Szerintem(!) a legjobb vita-s játék.
Írom ezt úgy,hogy megvan az uncharted/prince of persia/god of war-ok/ridge racer/most wanted/stb.,stb.

(#9729) RangerFox


RangerFox
veterán

Na elkezdtem én is a Salt and sanctuaryt, tényleg jó játék, de az irányítást szokni kell nekem. Már előre látom, hogy párszor any*zni fogok rendesen, a játék nem kegyelmez.

(#9730) Wlac


Wlac
Ármester

Tudom, hogy van itt egy-két trófeavadász, úgyhogy ha már szóba jött az S&S megjegyzem, hogy egy végigjátszásból platinázható a játék, bár kell hozzá egy kis szerencse is. Egyébként nekem még hátravan a DS széria végigjátszása, mert annyira nem fekszik, hogy állandóan ugyanazokat a folyosókat róttam egy-egy hiba miatti elhalálozás után, de ebben a játékban abszolút nem zavart a dolog. Szokni kell persze, de ha egy kicsit is rááll az ember, utána már sima ügy lesz.

“The wha-"

(#9731) 3lb4nd1 válasza RangerFox (#9729) üzenetére


3lb4nd1
tag

Hát ja, számíts sok rage quitre. Másrészről meg arra, hogy egy idő után azt se fogod tudni hogy merre menj és mit kell csinálnod, mert nincs se térkép se quest log a játékban, utóbbival szemben nincs kifogásom, de előbbi erősen megtolja a játékidőt, főleg ha nem játszol egy hétig és már kicsit halványult a merre és a hány méter... :D

A The Third Lamb nevű bossnál van framedrop is, nem lehetetlen lenyomni de erősen megterheli az idegszálakat. Jelenleg a [Meg]Murdiella Mal nevű jószággal vagyok elakadva, brutális instakill támadása van. :W Ezelőtt soha nem dobtam el idegességtől a Vita-t, ez a játék elérte... :D (Nálam ez jópont tud lenni, ha ennyire intenzíven beszippant egy játék)

Egyébként, szerintem kegyes a S&S, meg amire szerintem Wlac kolléga is utalt, alapvetően a bossoktól nem túl messze szoktak lenni kis szentélyek, ha meg valahol nagyon szétrúgják a hátsód, lehet még nem kell arra menned :) A halál többnyire csak pénzveszteséggel jár, a sódat vissza tudod szerezni.

Ha ezt letoltam biztos hogy én is ránézek a Souls szériára. Nem gondoltam volna, hogy valaha ki akarom próbálni, de megszerettette velem ez a játék a műfajt.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9732) Amadako válasza Wlac (#9730) üzenetére


Amadako
tag

Ha akarsz szórakoztató játékkal könnyen platinát szerezni akkor ajánlom a gravity rush-t. Végigjátszás után 3-4 óra kell és már meg is van a platina(végigjátszás sem hosszú, de annál szórakoztatóbb) :D

(#9733) fausto válasza Amadako (#9732) üzenetére


fausto
addikt

Én ott 1-2 time attack-on leizzadtam, azt hiszem nem is lett meg a platina.

(#9734) Wlac


Wlac
Ármester

Megvan a Gravity Rush platina, de nekem nem jött be annyira a játék. Az anime/japán stílus amúgy sem annyira jön be, ráadásul az irányítást a játék végéig sem szoktam meg.

“The wha-"

(#9735) LeventeV válasza Wlac (#9734) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én szeretem a Japán/Animés világot/stílust, a Persona 4 a kedvencem. De a Gravity Rush nekem sem tetszett.

(#9736) Rigormortiis válasza LeventeV (#9735) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem csak az iranyitassal volt bajom. De azzal nagyon.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9737) Wlac


Wlac
Ármester

Na igen, a Persona 4 még egy érdekes téma. Nem jönnek be a JRPG-k, de azzal a játékkal már szemezek egy ideje, pont amiatt, mert sokak szerint így is kihagyhatatlan, és igazából lehet, hogy tetszene is.

“The wha-"

(#9738) LeventeV válasza Rigormortiis (#9736) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem inkább a színvilág volt ami nem tetszett. Elég nyomasztó volt.

@Wlac: 1530 Ft most akciósan a Store-ban.

(#9739) Adam_Shepard válasza Wlac (#9737) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En is szkeptikus voltam. Azota megvan az 5-3 is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9740) Rigormortiis válasza Wlac (#9737) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én imádom a jrpgket, de a Persona pont nem a szívem csücske. Mar túl sok a tökölés és babrálás nekem.

Ellenben ott a FFX. Na az számomra a mai napig is az egyik legjobb játék, és nagyon jó a vita remaster port.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9741) LeventeV válasza Rigormortiis (#9740) üzenetére


LeventeV
senior tag

Azzal a játékkal én is szemezem már egy ideje.

(#9742) Wlac


Wlac
Ármester

Egyébként játszott valaki a Dex-szel? Nem igazán találok arról infót, hogy hogy muzsikál Vitán, és még akcióban is 8 font, ami sok pénz ahhoz, hogy esetleg lyukra fussak a játékkal.

“The wha-"

(#9743) Adam_Shepard válasza Wlac (#9742) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ps4en van demoja. Nekem darabos a mozgasa.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9744) Wlac


Wlac
Ármester

A Killzone multija még él? Ha igen, van annyira aktív, hogy meg lehessen szerezni a multiplayer trófeákat?

Adam_Shepard: olvasgattam közben teszteket, amik a nagygépes verziónál is hibákról számoltak be, bár semmi gamebreaking nincs benne. Szerintem egyelőre kihagyom, hátha bedobják Plusba még idén, ha meg nem, akkor beszerzem egy másik akcióban.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#9745) RangerFox válasza Wlac (#9744) üzenetére


RangerFox
veterán

Kicsit húzósan, játszanak még vele, de inkább csak a mindenki mindenki ellen módban. Van hozzá egy botzone nevű dlc, amivel offline botok ellen is lehet a multis pályákon nyomni, az nagyban megkönnyíti a legtöbb trófea megszerzését, de van pár, amihez szerintem nem árt megkérni pár fórumozót, hogy segítsen. Amúgy nem lehetetlen feladat.

(#9746) Wlac válasza RangerFox (#9745) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi, akkor belemélsedek.

“The wha-"

(#9747) Wlac


Wlac
Ármester

Még egy trófea kérdés: a Rocketbirds kooperatív kampányát nincs kedve valakinek megcsinálni? A Dirty Half-Dozen trófea lenne a cél.

“The wha-"

(#9748) Elims


Elims
veterán

Akinek megvan a civilization revolution 2 kérem írja meg,hogy ez is folyamatosan online van?Csak offline lehet-e vele játszani?
A warcraft-ot nagyon szerettem,talán ez is hasonló lehet. +nds lite-ra is van vmi hasonlóm.

Vmint a big fest ér 3e Ft-ot?Mennyire nehéz vele játszani?

(#9749) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

3.65 update.

Megujult a remote play kepernyo.
Gondolom bezartak egy rakat exploitot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9750) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Beszereztem egy Slim gépet. Kérdésem a következő lenne. Gondolom tudom majd használni a saját PSN accommal a gépet. Érdekelne egy olyan dolog is, hogy kijelzővédő fólia ajánlott-e a gépre? Ha igen akkor tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.