Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

5 éves lett a PS Vita, 2011 december 17-én jelent meg Japánban. Még legalább ennyit kívánunk neki :C

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9402) RangerFox válasza Dr.F.E.R.I. (#9401) üzenetére


RangerFox
veterán

Wow hogy telik az idő. :B

(#9403) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Remélem ennek örömére lesz valami sale az európai store-ban is mert ahogy most kinéz az siralmas. Ebben a hónapban eddig híre-hamva nem volt semmi értelmesnek. :(

PSN: elbunda94

(#9404) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9403) üzenetére


RangerFox
veterán

Minden évben van szülinapi akció, csak februárban, mert akkor jelent meg mindenhol máshol a gép. Meg a mostani akciók 24-ig tartanak, utána gondolom tesznek be újakat.

[ Szerkesztve ]

(#9405) fahrii


fahrii
őstag

Már hónapok óta eladtam a Vitám és azóta 1x sem éreztem a hiányát :(
Legalább tudom, hogy jól döntöttem.

(#9406) Rigormortiis válasza fahrii (#9405) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is így érzem. Az utolsó két nagyobb megjelenést is bezsákoltam pár hónapja (Project Diva X és Odin Sphere), tisztességgel ki is játszottam őket, de azt hiszem, elmondhatjuk: ennyi volt.

Mondjuk van még pár végigjátszatlan, de megvett játékom, talán majd leszedem őket megint (pl Disgaea 4, de még a 3ban sem tartok sehol).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9407) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!
Szerintetek van még bármi esély arra, hogy idővel újból lesz raktáron akármelyik boltban PS Vita gép?
Nemrég még amikor néztem, volt raktáron több boltban is, most meg nincs sehol.
Én meg baromira nem szeretnék használt, lelakott, elhasznált kuponkódos, doboz nélküli, karcos, stb stb gépet venni ha nem muszáj. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9408) Adam_Shepard válasza sz.balazs.95 (#9407) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szia! A Playasian most lesznek, ha még nincsenek az új színek. 160-200 dollár között mozog, ami nem sokkal drágább, mint az itteni bolti ár.

Itthon kb. személyes véleményem, hogy esélytelen lesz beszerezni őket.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9409) sz.balazs.95 válasza Adam_Shepard (#9408) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De nekem rohadtul nem ázsiai régiós kellene. :U
Ennyi erővel meg már ebay-ről is beszerezhetném, ott legalább vannak EU régiós gépek is (remélhetőleg)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9410) 3lb4nd1 válasza sz.balazs.95 (#9409) üzenetére


3lb4nd1
tag

A PS Vita tudtommal region free. :) Pont olyan lesz, mint bármelyik készülék, belövöd az angol nyelvet és kész.

Egyébként az akciók hiánya a store-ban szerintem valahol a Vita támogatásának a végét jelenti. Én se nyúltam rég a konzolhoz ami azt illeti, de még van jópár cím amit megnéznék rajta, főleg jrpg-k/dungeon crawlerek és pár indie cím, amik egyszerűen jók lennének a konzolon. (Ys-ek, Shiren the wanderer, Spelunky, Shovel Knight stb) De egyébként, a konzol maga tényleg most leheli ki az utolsó lélegzeteit. Legalábbis Ázsián kívül. Kár, hogy a Dragon Quest Heroes II-t nem hozzák nyugatra, nagyon minőségi portja a ps4 változatnak.

PSN: elbunda94

(#9411) renji00 válasza sz.balazs.95 (#9409) üzenetére


renji00
aktív tag

A gép régió független.

(#9412) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MOndjuk, vicces hogy éppen temetjük, amikor ilyenek jönnek ki rá: DEX

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9413) sz.balazs.95 válasza renji00 (#9411) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Oké, kicsit félreérthető voltam.
A hangsúly azon lenne, hogy EU-ban kiadott eszköz legyen, nem ázsiai.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9414) jófejsrác válasza sz.balazs.95 (#9407) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mediamarktban és tescoban és mindig látok gépeket kitéve - 65k 3 letölthető játékkal.

(#9415) sz.balazs.95 válasza jófejsrác (#9414) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Oké, szét fogok nézni náluk, köszi :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9416) LeventeV válasza sz.balazs.95 (#9415) üzenetére


LeventeV
senior tag

Konzolvilágnál is szétnézhetsz. Debrecenben ha jól rémlik volt nekik a polcon. Talán megbeszélheted velük, hogy küldjék el.

(#9417) sz.balazs.95 válasza LeventeV (#9416) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De a weboldaluk szerint meg elfogyott :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9418) RangerFox válasza sz.balazs.95 (#9417) üzenetére


RangerFox
veterán

Az ami kint volt a polcon, lehet hogy csak egy doboz volt, vagy egy bemutató darab, ami ki volt téve az üzletben és mindenki szétnyomkodta.

(#9419) 3lb4nd1 válasza Adam_Shepard (#9412) üzenetére


3lb4nd1
tag

Jó meg a Half-Genie Hero se gyenge ami most jött ki. De a Sony support már tényleg tűnik el ezerrel.

PSN: elbunda94

(#9422) Tegla80


Tegla80
addikt

Ha egetne valakinek a sok penz a zsebet az elverheti akcijoban.
"January sale"

Sony® & PlayStation®

(#9423) 3lb4nd1 válasza Tegla80 (#9422) üzenetére


3lb4nd1
tag

Az a baj, hogy nem sok maradt az ajándékvásárolgatások után, de ezt a salet nekem találták ki :D Kapásból Bastion, Persona 4, Hotline Miami (mindkét rész ha böngészőből nézed) megvéve, Shiren, Freedom Wars, Grand Kingdom majd fizu után. áááá :)) Itt a karácsony. :D

PSN: elbunda94

(#9424) Wlac


Wlac
Ármester

A Grim Fandangón és a Day of the Tentacle-n kívül vannak point & click játékok Vitára? Nem nagyon találtam listát, illetve adventure games-re mindenhol a TellTale cuccokat dobja be, de én a klasszikus játékmenetűekre hajtok.

“The wha-"

(#9425) crue válasza Wlac (#9424) üzenetére


crue
őstag

A Broken Age ugrik be hirtelen, ja meg a Broken Sword.

(#9426) fausto válasza Wlac (#9424) üzenetére


fausto
addikt

Machinarium, ha bejön

(#9427) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz, ezekre ránézek. Sajnálom, hogy több nincs rá, bár szerencsére telefonra sokat kiadtak, így azért tudom on-the-go játszani őket.

“The wha-"

(#9428) Goldwin válasza Wlac (#9424) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Full Throttle

(#9429) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
Szeretnék venni egy használt Vitát valami CFW-vel. Semennyire nem vágom a témát, ilyen gépet eddig csak fényképen láttam, de most valamiért rám jött, hogy kipróbálom. Mire kell figyelnem vásárlás előtt és egyátalán mennyit ér ez a gép?
Köszi!

(#9430) Rigormortiis válasza rumkola (#9429) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Cfw itt nem téma.

Ahogy néztem, olyan 30 körül mennek a normális állapotú gépek. Ha kipróbálod és működik, akkor nagy baja nem lehet, nagyon strapabíró. Nekem első szériás oledes van és kutya baja.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9431) A`rpi


A`rpi
addikt

Sziasztok!

Segítségért fordulnék hozzátok.
Jelenleg nincsen PS Vita / PlayStation TV a tulajdonomban.

Nem tudom mikor szánom magam rá a vásárlásra.

Adott:
Sly Cooper: Thieves in Time játékszoftver, amit félbehagytam anno még PS Vita-n.

Most fejeztem be a játékot (PS3-mon),
szeretném ha a trófeák meglennének Vitás trófealistába is.

Éppen ezért keresnék egy vállalkozószellemű topiklakót, aki:
- bejelentkezne az én pofilommal
- letöltené a játékot a letöltési listámból
- cloud-ból letöltené a PS3-mas játékállásom
- feloldott trófeákat feltöltené PSN szerverére

Amíg itt látod ezt a hozzászólást, addig aktuális a kérésem.
(Ha megoldódott az ügy, törlöm a hozzászólásom.)

Aki segítene, privát üzenetben keressen.

Megoldódott a probléma. Köszönöm a megkereséseket. :R

Boldog új évet kívánok!

A'rpi

[ Szerkesztve ]

(#9432) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok! Még anno sikerült vennem egy 7k-s ps tv-t a konzolvilágos akcióban, azóta kb hozzá se nyúltam (nincs rá játékom, mivel nincs tárhelyem). Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e Mo.-n olyan helyet, ahol tudok venni 4/8 gigás memókártyát a vitához? (fontos h Mo. legyen és csak új érdekel). Előre is köszönöm a segítséget!

(#9433) MasterMark válasza A`rpi (#9431) üzenetére


MasterMark
titán

Ahhoz, hogy be lehessen jelentkezni másik profillal, teljesen resetelni kell a gépet.

Switch Tax

(#9434) koncsik válasza Silεncε (#9432) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A konzolvilágnál készleten írnak 8GB-osat 8kért, én is tőlük vettem idén. Sok szerencsét!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9435) A`rpi válasza MasterMark (#9433) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, tudom. :(

Úgy néz ki megvan a segítségem, de egyelőre még nem törlöm a posztot. :B

(#9436) Tegla80 válasza A`rpi (#9435) üzenetére


Tegla80
addikt

En is epp most dobtam pm-et,h..... ;)
Hova lett a konzolos arcod? Bovitik ps4 pro-ra?( esetleg meghiztal az unnepek alatt a sok bejglitol? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#9437) A`rpi válasza Tegla80 (#9436) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm a megkeresést.

Megvan, csak most levetettem, készül újévi is. :B Egyébként, jó újra látni a régi "alap" képem, hosszú évek alatt hozzám nőtt ez is. :B

(#9438) kovsol válasza koncsik (#9434) üzenetére


kovsol
titán

Jól elszálltak az árak. Örülök, hogy a T-től vettem anno 2x16GB kártyát a 4GB mellé. Nekem összesen egy dobozos játékom van így kell a hely a letöltéseknek.

May the Force be with you!

(#9439) Rigormortiis válasza kovsol (#9438) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is állandóan törölgetek, pedig nekem gyári sony 16os van. Csak ugye ott van a 3 project diva, amiket nem szívesen törölnék le, meg mellette a disgaea 3 amiben sok órám van, de még sehol nem tartok, az Odin Sphere, amit végig kéne tolni a többi karakterrel is, és még a psps castlevania is (dracula x chronicles). Viszont annyi minden van, amit megvettem, csak nem szedtem le, vagy leszedtem és töröltem.

És mindezek ellenére az a nagy helyzet, hogy ha utazok, akkor most már szívesebben játszom a mobilommal mint a vitaval. Erről nem a kis gép tehet, inkább a felhasználói szokás változik.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9440) kovsol válasza Rigormortiis (#9439) üzenetére


kovsol
titán

Miért nem csak Sony kártya létezik?

May the Force be with you!

(#9441) RangerFox válasza kovsol (#9440) üzenetére


RangerFox
veterán

De.

(#9442) Tegla80 válasza Silεncε (#9432) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen.
Azt tudod ugye,h a gep rendelkezik 1gb sajat belso tarral es kaptal is elvileg hozza 3jatekot(nem nagy valami,de probalni jo),plusz van kismillio demo ami szinten elerheto ingyen.
Szval ne varj a kartya vetelig,hanem uzemeld be kozben mert hasznalhato igy is.....(korlatozottan a tarhely meret miatt, de azert tobb,mint a polcon allas....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#9443) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Pár játékot szeretnék törölni a gépről, hogy helyet csináljak más játékoknak. A mentéseket viszont tárolni szeretném. Erre milyen megoldások vannak? PC-re nem szeretnék menteni a PS3-as gépet meg már elcsomagoltam.

(#9444) Rigormortiis válasza Petreszku (#9443) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor egy megoldás maradt: os plus tagság és akkor mehetnek a felhőbe a mentések. Vagy a pc.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9445) Silεncε válasza Tegla80 (#9442) üzenetére


Silεncε
őstag

Szia!! Természetesen tudok róla, volt is használva, illetve a játékokat is beváltottam. Amiért nincs használva, az az, hogy mellette ott az Xbox One és az Xbox 360 is, szóval teljesen fölösleges, csak az akció miatt vettem meg. Mostanában azonban láttam rá elég jó játékokat, így úgy gondoltam, jó lenne egy memókártya kipróbálni őket, azonban sehol nem lehet kapni, ahol meg lehet, ott eszement ára van, ezért inkább porosodik tovább a tv mellett.

(#9446) Petreszku válasza Rigormortiis (#9444) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Plus tagsági van, mentenék felhőbe, de soha nem csináltam ilyet. Pontos, részletes "szájbarágós" leírást hol találok? Vagy te tudnál ilyet írni? Akár privátba is jöhet.

(#9448) Petreszku válasza Goldwin (#9447) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm szépen a linkeket, :R de PC-re nem szeretném. Ezt már csináltam, de nem tudtam megkülönböztetni a mentéseimet. Lehet, hogy csak én voltam/vagyok béna. :F

[ Szerkesztve ]

(#9449) Goldwin válasza Petreszku (#9448) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#9450) Petreszku válasza Goldwin (#9449) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.