Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) rwin5 válasza VooĐoo (#7000) üzenetére


rwin5
őstag

Most voltam asszonnyal 2 napja árkádban pedig, de nem vettük észre :DDD Na majd jövőhéten benézek, mert úgyis akkor akarok vásárolni egyet.

(#7002) Gijon válasza rwin5 (#6999) üzenetére


Gijon
senior tag

Igaz használt, de 16gb kártyával szerintem megéri.(3 hó garit adnak rá.) Vásároltam már tőlük, rendben volt minden.

(#7003) Nayrobi válasza rwin5 (#7001) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én a kijelző miatt inkább egy fat gépet vennék, akár használtan is, ha ki szeretnéd próbálni, akkor dobj egy üzit, én is szegedi vagyok :)

(#7004) Petreszku válasza rwin5 (#6994) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Annyit nem szabad adni érte, nekem az elejétől van, de 62.000 Ft nagyon sok érte.
Akár használtan is érdemes venni, itt is vannak megbízható eladók. Nézz jól körül, pozitív/negatív értékelések.
Mennyiért és mit ad érte.

(#7005) Bazsi1987 válasza rwin5 (#7001) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én egy hete vettem egy februári fat gépet 16 kártyával baján 35-ért:)

(#7006) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A God of War első részével játszom, nagyon tetszik bár anno PS2 gépen is végig játszottam.
Egy dolog zavar a trófeákat nem mindig adja be, na jó eddig csak egy ilyen volt.
Mit tudok csinálni ebben az estben?
Pont utána mentettem, így vissza, vissza megyek, de így sem. :(

(#7007) TazLeacher válasza Petreszku (#7006) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

IJ. Én is jártam így más játéknál.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7008) james001 válasza Petreszku (#7006) üzenetére


james001
veterán

GoW Vitás verziójának a trófeáival vannak gondok,már írták itt is. Viszont van akinek sokadik próbálkozásra odaadja,vagy új játék kezdése után. Nagy valószínűséggel ez már így marad,hacsak Sony majd nem peccseli ezt random valamikor.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7009) Elims válasza rwin5 (#7001) üzenetére


Elims
veterán

Ez most komoly?? :-)))))
Leírjuk pàran,hogy mi a helyzet és te veszel egy ps vita-t 8gb kàrtyàval 62 azaz hatvankettő e Ft-ért???
Ha igen akkor bocs az eddigi feléd irànyulò íràsomért és vedd semmisnek.
Vedd meg nyugodtan és hasznàld egészséggel.
Nem turkàlni akarok ezért ne is vàlaszolj légyszives,de aki kicsit pénz szűkében van nem ad ennyit ezért a gépért,aki meg milliomos az meg főleg nem..

Én kb.8hònapja vettem a karcmentes gépet 16gb-os kàrtyàval,dobozzal,mindennel 31e Ft-ért.
És ettől màr vannak olcsòbban is.A mùltkor 25e-ért ment egy ilyen pakk.
Ehhez viszonyítva igen,majdnem megéri az ùj a 62e-t. :-)

(#7010) RangerFox


RangerFox
veterán

Én anno 2013 januárjában vettem 60k-ért a sajátomat 32Gb karival meg három dobozos játékkal (AC, CoD, LBP)

(#7011) Elims válasza RangerFox (#7010) üzenetére


Elims
veterán

Akkor miről beszélünk?? :-))
3 /jò/ jàtékkal,32gb(!)-os kàrtyàval és 2 és 1/2(!!) évvel ezelőtt. :-)

De mki maga tudja. (Így viszont fölösleges kérdezni.)

(#7012) Rigormortiis válasza Petreszku (#7006) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is beleszaladtam ebbe, a Challenge of the gods-t háromszor csináltam meg, mire megadta, én hülye meg csak a végén olvastam utána, hogy mi a megoldás. De leirom: Amikor elkezdesz Kratossal játszani, nyomj egy ps gombot és navigálj el a trofeákhoz. Nézd meg, hogy a gow van-e felül. Ha igen, akkor ez az aktiv játék, és adni fogja!
Ha nem, akkor inditsd ujra a vitát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7013) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Jer1cho, james001: köszönöm a válaszokat, de ettől nem lettem boldogabb! :) :)

Rigormortiis: neked is köszönöm a választ. Ennek utána fogok nézni, ki fogon próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#7014) turikoczka


turikoczka
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=l6t3O1kj6E8

Annyira kéne vitára...

(#7015) Petreszku válasza Rigormortiis (#7012) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Kipróbáltam, de semmi, ezt a trófeát nem adja meg, a sex a hajón. :( Igaz lehet, hogy az is baj, hogy már a játékban jóval előrébb vagyok, ezt a mentést meg direkt meg hagytam.

(#7016) Rigormortiis válasza Petreszku (#7015) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Próbáltad újraindítani a gépet?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7017) Petreszku válasza Rigormortiis (#7016) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Próbáltam mindent.
Maximum újra fogom játszani az elejét. Nem vagyok egy trófea vadász, de ha már egyszer megcsináltam..... :((

(#7018) VooĐoo


VooĐoo
tag

Persona 4 Golden le van értékelve 576-ban ezen a héten, akit érdekelne.

PSN: Neon--Skyline

(#7019) Shepard válasza Petreszku (#7017) üzenetére


Shepard
tag

Üdv! Nekem is csak egyetlen egy módszer vált be a trófea szerzésre GoW-nál. Méghozzá: Wifi, mobilnet (ha van) kikapcs, gép teljesen kikapcsol (standby nem elég). Újraindít, semmi más alkalmazást nem elindítani és a netet még véletlen sem szabad visszakapcsolni. Ilyenkor adta a teljesíthető feladatokat. Máshogy semmiképp.

(#7020) rwin5


rwin5
őstag

Üdv!

2 napja megvettem a PS Vitát, elég sokat is gyűrtem, nekem bejött nagyon a kis játékgép. Pár kivetnivalóm azért volt vele, hogy pl; nem kaptam mellé tokot (pedig tisztára emlékszek, hogy anno mikor a PSP-t vásároltam kaptam hozzá gyári tokot) illetve azt, hogy egy gagyibb minőségű sony fülest sem adtak hozzá. Ami kicsit zavar, hogy nagyon könnyű a konzol, telefonoknál se szeretem ha ennyire pehely a súlya jobban szeretem ha érzem, hogy van valami a kezemben. A hátlapján már esett egy pár milis karcolás amiről fogalmam sincs hogyan keletkezett, mert nagyon óvatosan bánok vele egy darabig.

Ami viszont hatalmas királyság, amit már régebben is írtak, hogy a PS one játékát a crash team racinget, ami a gyerekkorom egyik hatalmas játéka volt le lehetett tölteni, meg is vásároltam azonnal :D Amit sajnálok, hogy PSP-re készült egy crash tag team racing, azt már sajna nem találtam meg. + van még jópár játék főleg Ps one kiadás amit majd meg akarok vásárolni.

Egyetlen kérdésem az volna, hogy amit a PS store-ban megvásárolok játékot, és később letörlöm, azt majd a jövőben ingyen letölthetem újra?

(#7021) ImpersonatoR válasza rwin5 (#7020) üzenetére

Neked akkor az első generációs vita kellett volna abban meg volt anyag meg oled kijelző :)

(#7022) james001 válasza rwin5 (#7020) üzenetére


james001
veterán

Persze amit egyszer már kifizettél már nem kell újra. Viszont ha kitörölsz egy játékot akkor a mentések is elvesznek arra figyelj oda.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7023) MomoSinX válasza ImpersonatoR (#7021) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Nekem is első generációs van, tényleg van benne anyag rendesen :D.

Szerk: Pedig mielőtt vettem, sokat vaciláltam, hogy Slimet vegyek-e, de lényegesen rosszabb a kijelzője annak, pedig az USB töltés is csábító volt benne xD. Nem bántam meg, hogy nem azt vettem mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#7024) Petreszku válasza Shepard (#7019) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a tanácsot, de ez a módszer sem vált be.
Eddig a játékban ez az egyetlen trófea amit nem ad meg.
Kicsit bosszant, de majd legközelebb....

(#7025) RangerFox


RangerFox
veterán

Tegnap volt alkalmam élesben letesztelni a Vita videó lejátszási képességeit. Érdekes, 2,5 év alatt egyszer sem próbáltam rajta filmet nézni. :D (1. genes Vitáról van szó) Szóval Debrecen-Budapest vasút 2:30 perces út. 2 filmet raktam rá, nem akartam küszködni, így simán Mp4-be konvertáltam. Ha jól tudom nem is nagyon támogat más formátumot, habár az egyik fórumon egy srác azt mondta hogy sikerült rámás formátumú videót is rakni. Szóval rövid vélemény: Tükröződő kijelző, nem annyira jó, ha süt a nap, nehezen lehet látni, ráadásul az arcod visszatükröződik a kijelzőre, így a filmben a sötétebb jeleneteket nem is lehet látni. A kijelzőmérettel is lehetne probléma, ha van a tulajdonunkban egy minimum 7"-es tab akkor érdemesebb azon bámulni, de így is jobb élményt adott mintha telefonon néztem volna. A hang... Hát alapból sok mindentől függ az egész, fejhallgatótól, háttérzajtól meg ilyesmiktől, összességében a hangzással nincs gond, de lehetne egy kicsit hangosabb. Vonaton nyitott ablaknál eléggé nagy a háttérzaj, voltak olyan jelenetek, amiket egyszerűen elnyomott a hangzavar, és nem lehetett hallani, de csukott ablaknál nem volt ilyen gond. Az egyedüli dolog, ami zavart, az az, hogy ha hosszabb ideig használjuk a gyári videólejátszó progit, akor hajlamos belassulni az egész rendszer, miután kiléptünk akkor is. Nagyon belassult, amin csak az újraindítás segített. Az akkumlátora jól bírta, így a nagyjából 4 óra filmezés után még bőven 60% felett volt az akksi, pedig nem mostani gép.Szerintem teljesen vállalható a készülék filmnézésre, ajánlom.

(#7026) KOHO válasza RangerFox (#7025) üzenetére


KOHO
senior tag

Vállalható lenne, ha nem kellene szórakozni a konvertálással:D A mai világban ne kelljen már konvertálni könyörgök! Egy alsó kategóriás telefon is lejátszik mindenféle formátumú videót egy VLC-vel! Jó oké az külsős program, de ennyi erővel a Vitára is lehetne valami használható lejátszó... Nem kellene ennyire ragaszkodni a gyárihoz!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7027) Gijon válasza KOHO (#7026) üzenetére


Gijon
senior tag

Konvertálni mindenképp érdemes, már csak a memóriakártya mérete és ára miatt. Sajnos..

(#7028) csab2 válasza rwin5 (#7020) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Tokot és fülhallgatót nem adnak alapban a Vitával. Pedig ennyi pénzért legalább egy tok beleférne!
A hátlap nagyon könnyen karcolódik, ezt el kell fogadni, nem igazán lehet ellene mit tenni. :((
Nekem az tetszik, hogy könnyű.
Legyen benne sok örömöd!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7029) csab2 válasza RangerFox (#7025) üzenetére


csab2
veterán

Az a gond - amit te is említesz -, hogy kevés formátumot ismer, állandóan konvertálgatni kell. Ez manapság - amikor minden okostelefon rengeteg formátumot ismer, így nem kell konvertálgatni - gyakorlatilag alkalmatlanná teszi filmnézésre. Azoknak való ilyen célra, akiknek nincs okostelefonjuk vagy tabletjük. Viszonylag kevés ilyen felhasználó létezhet, mert akinek van Vitája, annak nagy valószínűséggel van a fentebb említett eszközök valamelyikékől is.

Közben látom, hogy már más is szinte ugyanezt írta.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7030) rwin5 válasza csab2 (#7028) üzenetére


rwin5
őstag

:R Azóta már van egy 2. apró karc is :DDD Most a tabletem tokját használom, mert egyelőre több pénzt a hónapban már nem akarok költeni a Vitára, egyébként teljesen egyetértek, hogy egy tok beleférhetne ebbe az árba.

Volna olyan kérdésem, hogy van olyan játék amit nagyon sokan tolnak Vitán multiplayer módban? a tekken 6-ot leszedtem, ott játszok valami ghost módban, ahol egyedi nevű ellenfelekkel játszok, de nem tudom eldönteni, hogy ezek botok-e :DDD

(#7031) csab2 válasza rwin5 (#7030) üzenetére


csab2
veterán

Nem tudok neked segíteni, mert nem multizok. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7032) RangerFox


RangerFox
veterán

Nem értem miért akkora nagy probléma az ha konvertálni kell. Kevesebb helyet foglal el a memóriakártyán, rengeteg oldalról le lehet tölteni szinte bármilyen filmet úgy, hogy már alapból mp4 formátumban van, ráadásul az első genes vita még mindig szebb képet ad, és jobb 5"-en nézni mint mobilon, ráadásul a videólejátszója sok beállítási lehetőséget enged. És a telefon vagy tablet hamarabb lemerül mint a Vita.

(#7033) Tegla80 válasza rwin5 (#7030) üzenetére


Tegla80
addikt

En mostanaban PS all stars battle royale-t probaltam parszor ,mert szuksegem volt egy ket maflasra.(nah jo nem a veresert mentem,de jelenleg ez van verekedos letoltve,mert masnak segitettem anno trofeaban es most gondoltam megnezem mi a helyzet a multiban)
Sikerelmenyem meg nem volt,mert legtobbszor 5-600 as vagy epp 999es rangu emberkek jonnek es nekik azert eleg nehez bevinni barmit is kezdokent.En probalkozom,de a multkor pl le sem estem mikozben xarra vertek. Szoval van/lenne meg mit tanulnom... :D
Ezzel csak arra szeretnek ramutatni,h lehet ,h talasz jo multis gammat,de hogy megesznek reggelire az ottani veteranok az tuti.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7034) Petreszku válasza rwin5 (#7030) üzenetére


Petreszku
senior tag

Egy időben a Killzone: Mercenary pörgött viszonylag jól multiban. Most nem tudom, mi a helyzet.

(#7035) Rigormortiis válasza Petreszku (#7034) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Borderlands 2ben pár perc alatt mindig csatlakoznak hozzám, bár ez coop.

Aki a tekkent kérdezte: A ghost ellenfelek élö játékosok offline kivetülései, elvileg tükrözik a játékos harcmodorát, képességeit.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7036) Petreszku válasza Rigormortiis (#7035) üzenetére


Petreszku
senior tag

Ps3-on szoktam co-op-ban nyomulni egy kedves cimbimmel.
U13 próbálnám ki szívesen valakivel co-op-ban. Azon kevés játékok egyike amit platinára megcsináltam. :) Egyedül is jó móka volt.

(#7037) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Pár hete vettem egy vitat és most, hogy már megismerkedtem vele lenne pár kérdésem.

1.) Ha a Content Managerrel átmásolok egy játékot PC-re, letörlöm a Vitaról, majd később visszamásolom, a mentések megmaradnak? (Magyarul az is másolódik a játékkal együtt?)

2.) Mivel ez az első konzolom, a PS Plust sem ismerem. Ha az ingyenes játékot letöltöm, átmásolom a PC-re, majd lejár az előfizetés, vissza tudom másolni és játszani vele? Letölteni nem tudom előfizetés nélkül, azt tudom.

(#7038) RangerFox válasza yusukee (#7037) üzenetére


RangerFox
veterán

1.: igen
2.: nem

(#7039) yusukee válasza RangerFox (#7038) üzenetére


yusukee
aktív tag

Köszi a gyors választ.

A 2. szomorú, bár érthető :(

(#7040) csab2 válasza RangerFox (#7032) üzenetére


csab2
veterán

Abban igazad van, hogy az 5"-os Vitán jobb filmet nézni, mint egy 5" alatti telefonon. Azonban ma már nagyon sok 5", vagy a feletti telefon van a piacon.
Arra pedig nem mernék mérget venni, hogy a Vita akksija tovább bírja, mint egy telefoné vagy tableté.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7041) RangerFox válasza csab2 (#7040) üzenetére


RangerFox
veterán

Valóban kaphatóak nagy kijelzős telók, de én személy szerint nem tartom célravezetőnek azt, hogy a telefon akksiját merítsem le filmnézéssel, mivel azt másra is lehet (kell) használni. Fontosabb dolgokra, például telefonálásra, kapcsolattartásra stb. Szóval akinek van telefonja és van Vitája, nem látom értelmét, hogy miért ne használná inkább a Vitát ilyen célokra, mint a telefonját. Arra pedig én mérget veszek, hogy a Vita aksija jobban bírja, mint a mai telefonok.

(#7042) turikoczka válasza Petreszku (#7036) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Ott kéne egy trophy,tudnál segíteni? :)

(#7043) turikoczka válasza rwin5 (#7030) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Killzone-ban vannak elegen,vegyesen, értsd nagyon szarok és kurva jók...két hónap alatt én is sokat fejlődtem de még nem tanultam meg úgy breakelni ahogy ők szoktam miközben lövök :DDD :DDD

(#7044) Petreszku válasza turikoczka (#7042) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

U13-ra gondolsz?
Ha igen, miben kéne a segítség?

(#7045) fausto válasza turikoczka (#7043) üzenetére


fausto
addikt

Killzone-ban nekem mostanában üres lobbikat dobál. Régen mindig talált meccset

(#7046) Petreszku


Petreszku
senior tag

Nem tudom ti, hogy tudtok multizni ezen a kis vackon (VITA).
Nekem annyira nem áll kézre, single-ben semmi probléma, de a multi.....
PS3-on semmi gondom, nem kell a kijelzőt nyomkodni. Itt mire megnyomom addigra le is gyilkoltak.

[ Szerkesztve ]

(#7047) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Gyerekek, ez a soa:hollow fragment nagyon jó! Mar 20 órám benne van, de nem lehet megunni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7048) turikoczka válasza Petreszku (#7044) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Van egy olyan h döntsd meg egy haverod eredményét.

(#7049) turikoczka válasza Petreszku (#7046) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Battlefield a killzone-hoz képest mocsok szarnak hat...grafikában és játékélmenyben egyaránt.

(#7050) turikoczka válasza fausto (#7045) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Megesik h dob egy üreset de ritkán.Nekem mostanában jól megy. :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.