Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Elims válasza LeventeV (#9850) üzenetére


Elims
veterán

:R :R
Kb. 2perccel ezelőtt vettem meg a hand grip-et.A múltkor elfelejtettem megkeresni a legjobb/legolcsóbbat.
Mondjuk nem a legolcsóbbat vettem,találtam két méretben és a picit magasabbat vettem (kemény 1e Ft. körüli összegért).

(#9852) rdt89


rdt89
addikt

Sziasztok!

Tegnap léptem én is be a PS Vita tulajdonosok klubjába. Nagyon tetszik a masina. Egyetlen kérdésem lenne. Kaptam hozzá egy kis füzetet amiben van egy pre-order kód, de 8 számjegyű (és 12-t kér mindenhol ahol próbáltam) és így nem tudom sehol se aktiválni. Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm a segítségeteket előre is!

(#9853) RangerFox válasza rdt89 (#9852) üzenetére


RangerFox
veterán

Szia, üdv a klubban! Pontosan milyen pre order kódról beszélsz?

(#9854) rdt89 válasza RangerFox (#9853) üzenetére


rdt89
addikt

nos erről van szó:

a megadott honlapon meg nem reagál a bejelentkezésre.
Gondolom már lejárt a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#9855) RangerFox válasza rdt89 (#9854) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát igen, ez már lejárt sajnos

(#9856) rdt89 válasza RangerFox (#9855) üzenetére


rdt89
addikt

Nem baj, így is megérte a cucc, nagyon jó készülék, most sikerült lecsapni rá. :)

(#9857) Tegla80


Tegla80
addikt

Morgen.
Lehet egyedi a problemam(sok eszkoz van egy accon es nem tul jellemzo ez itt azert),de megkerdem.
Jol gondolhatom,h a masodik vita menteseit azert nem erem el sem ps3 sem ps4 eseteben mert nem primary? Vagyis masik felhot hasznal,mint azon eszkozok vagy nemtom,de nem muxik. Viszont felho van erre is mert a kezileg felszinkronizalt menteseim a vita-val ujra elerem,de a tobbi eszkozzel nem latom.Amugy ps4-nel sem nalam primary az acc,de a felhot elerem igy a mentest is el kene ha lenne....ps3nal meg lovesem nincs miert nem sikerul mert ott nincs primary/secondary dolog.
Szval En a vita masodlagossagaban latom a hibat.
Szerintetek ?
Van par jatek amin athuznam az elert trophy-kat ha mar van ilyen lehetoseg.
Legvegso esetben hazakerem ocsemtol a masik gepet es megoldom azzal ha ez a megoldas van csak,de gondoltam rakerdek hatha vagja valaki a hiba okat.

Sony® & PlayStation®

(#9858) Wlac


Wlac
Ármester

Na, pár sor a Salt and Sanctuary-ről, ugyanis ez egy olyan játék, ami rendesen emel a Vita megkopott fényén.

PS4-en már végigjátszottam, és vártam Vitára is, azonban lelombozott az, hogy a kezdetekben nagyon sokan technikai problémákról, főleg fagyásokról írtak. A megjelenés után pár hónappal jutottam el odáig, hogy letöltsem, és addigra szerencsére már kigyomlálták a bajokat. Ami azt illeti, nehezen lehet belekötni a játékba, ha a Dark Souls stílusú cuccokat szereti az ember, akkor majdhogy kötelező ez is.

A framerate rendben van, a kép végig folyamatos, egyedül akkor van némi drop, ha egy nagyobb ellenség nagy effektet ad ki magából (boss halál, vagy só visszaszerzése crypt guardtól), de ilyenkor sem mindig, és ugye ezek már a harc végét jelentik, játékmenet szempontjából biztonságos pillanatok. Egyébiránt minden remek.

Az irányítás nagyon jó, nekem jobban kézre állt, mint PS4-en, ugyanis a tárgyakat itt a képernyő jobb alsó sarkának az érintésével tudjuk aktiválni, nem kell az L1-L2-R1-R2 kombókkal szórakozni. Nagy gépen meglett a platina, de a végére sem tudtam rendesen megszokni a rendszert, és volt, hogy félrenyomtam. Ráadásul, ha jól emlékszem, ott a képernyő bal felső sarkában volt egy kis ikon az éppen aktívvá tett tárgyról, és fárasztó volt átnéznem oda. Itt jobb, hogy a karakterhez közel kapunk egy relatíve nagyobb ikont. Ezt leszámítva nincs erőltetett feature használat, nem kell a hátsó tapipaddal vagy mozgásérzékelővel szórakozni.

Amit nagyon sajnálok, az a multiplayer hiánya. Egyrészt a coop tök jó móka volt PS4-en, jelentősen megkönnyítette a játékot (bár azt kiemelném, hogy a SS türelmet igényel, de nem kifejezetten nehéz), másrészt jó volt látni a többi játékost a szentélyekben és a sírköveket, adtak egy plusz feelinget a borongós világnak. Nem néztem utána, hogy ezt tervezik-e a készítők bedobni később, bár ha eddig nem tették meg, akkor valószínűleg ezután sem. Nagy kár érte, de csak minimálisan von le az élvezetből.

Mindent összevetve, akit kicsit is érdekel a játék, az nyugodtan essen neki. Ha valaki megvette PS4-re, az ingyen letöltheti, és megszerezheti újra a platinát, lévén a nagygépes verziótól külön trófealistát kapott a játék (de ugyanazok a trófeák), ráadásul a végigjátszási faktora elég magas, mivel olyan stílusban nyomhatjuk le, ahogyan akarjuk. Az, hogy kettő dimenziós a játék, senkit se riasszon el, bőven van benne tartalom és élvezeti érték!

“The wha-"

(#9859) 3lb4nd1 válasza zoltszalay (#9828) üzenetére


3lb4nd1
tag

A DQB nagyon király, csak a multipalyert hiányolom belőle meg azt, hogy a sztori végigtolása utáni játékmód nem kötött már le annyira. :) Toukiden 2-t csak be kéne már szereznem...

@Vlac Csak egyetérteni tudok, hatalmas játék a kiskonzolra, csak ajánlani lehet. Valami update vagy patch volt? Nálam nem frissített tudtommal, de nem is volt nagy gondom vele soha.

PSN: elbunda94

(#9860) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

16 GB-os memória kártyák mennyiért mennek használtam? Néztem itt hardveraprón, de nem találtam.

(#9861) MomoSinX válasza yusukee (#9860) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én pár éve 6k-ért tudtam venni itt használtan, de szerintem nagyon bemákoltam. Ha felbukkan, olyan 7-8k mostanság, de ritka.

(#9862) yusukee válasza MomoSinX (#9861) üzenetére


yusukee
aktív tag

Szóval 8k :)

Köszi

(#9863) Wlac


Wlac
Ármester

Most játszok a Lara Croft GO!-val. A Hitmant tegnap toltam le, tetszett, ennél azonban vannak gondok. Egyrészt a framerate sem annyira stabil, másrészt az irányítás förtelmes. Tíz alkalomból kilencszer azért bukom a pályát, mert Lara nagyon nem abba az irányba lép, amerre én szeretném. Ettől függetlenül tetszik a játék, csak zavaró, hogy ilyen apró hülyeségen csorbul az élmény.

“The wha-"

(#9864) kovsol


kovsol
titán

Humble Bundleban most épp PS játékokat lehet szerezni. Nekem USA fiókom van így működött a regisztráció. Nem tudom EU -s fiókokkal is megy-e. 1$ pakliban van két PS Vita cím is, és mind a kettő nagyon jó szerintem.
Civilization Revolution 2 Plus (+1 dlc -t is kaptam)
XCOM: Enemy Unknown Plus

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9865) Silεncε válasza kovsol (#9864) üzenetére


Silεncε
őstag

Sajnos egyik se kompatibilis a TV-vel :W

(#9866) Elims válasza kovsol (#9864) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Megvettem ps4-re az evolve-t,most ps3-ra szeretném a the bureau-t,de sehogy nem jön össze.
Mit kell hol nyomni?Ugyanúgy csinálom mint az előzőnél,de a végén order canceled-et ír. :-//

(#9867) d@vee


d@vee
őstag

Honnan tudnék a vita-hoz olcsón szerezni be játékokat? Lessem a store-t akciók után, vagy van valami speckó weboldal, ahol lehet kulcsokat venni? Még friss tulaj vagyok, de néhány játékért sokallok 6k-t kipengetnu használtan :D

Ja

(#9868) Wlac válasza d@vee (#9867) üzenetére


Wlac
Ármester

A Store akciók a legjobbak.

“The wha-"

(#9869) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

PlayStation Tv-t lehet még újonnan kapni valahol? Jól láttam, hogy 13k az utolsó ismert ár vagy ez valami kamu?

Aurea mediocritas

(#9870) fahrii válasza AXisBOLD (#9869) üzenetére


fahrii
őstag

Igen, kiszórták a készletet egy jó 2 éve.

(#9871) Silεncε válasza AXisBOLD (#9869) üzenetére


Silεncε
őstag

Konzolvilágban ~2 éve 6k-ért kiszorták a készletet, de ha jól emlékszem, több másik boltban is hasonló akció volt rá. Akkor jelentették be, hogy leállítják a gyártását, a boltok meg gyorsan kisöpörték a készleteket (a KV-ből van nekem is)

[ Szerkesztve ]

(#9872) d@vee válasza Wlac (#9868) üzenetére


d@vee
őstag

MIlyen accot érdemes regelni hozzá? Magyar, usa, stb...?

Ja

(#9873) Adam_Shepard válasza d@vee (#9872) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

uk.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9874) Wlac válasza Adam_Shepard (#9873) üzenetére


Wlac
Ármester

A magyarban kevesebb játék van fent?

“The wha-"

(#9875) Adam_Shepard válasza Wlac (#9874) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. asszem 300-al kevesebb (ps1-2-3 as címek sincsenek vitara- vagrant story, fear effect stb)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9876) AXisBOLD válasza fahrii (#9870) üzenetére


AXisBOLD
addikt

& (#9871) Silenc3Hun

thx, próbálok használtan szerezni.

Wifin csatlakoztatva is működik a PS4 stream?

Aurea mediocritas

(#9877) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#9876) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ilyet olvastam "csak azonos WiFi hálózaton, vagy zsineges kapcsolattal tudja a mágiát"

akkor wifin és vezetéken is csak azonos hálózaton megy a streamelés vagy vezetéken bárhonnan?

Aurea mediocritas

(#9878) Adam_Shepard válasza AXisBOLD (#9877) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ugyan azon az useren kell lennie a gépeknek, onnantól te lehetsz Timbuktuban a gép meg otthon, akkor is menni fog. Csak bitang net kell hozzá.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9879) AXisBOLD válasza Adam_Shepard (#9878) üzenetére


AXisBOLD
addikt

bocs még mindig nem tiszta, akkor ez a mutatvány megy wifin is vagy csak kábel?

Aurea mediocritas

(#9880) Adam_Shepard válasza AXisBOLD (#9879) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

csak wifin

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9881) AXisBOLD válasza Adam_Shepard (#9880) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx! akkor teljesen fordítva írták abban a bejegyzésben...

a bitang net honnan indul?

Aurea mediocritas

(#9882) Adam_Shepard válasza AXisBOLD (#9881) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

5 mega fel. minimum.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9883) AXisBOLD válasza Adam_Shepard (#9882) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok, még egyszer köszi

Aurea mediocritas

(#9884) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen SD2Vita átalakítót. Én 32 / 64 GB microsd kártyákat próbáltam ki, de úgy olvastam, hogy 128 gb is biztosan megy vele. Elméletileg 512 gb is megy, de ez már nem biztos. Szóval akit érdekel és megfelel a követelményeknek az vegye nyugodtan. Szoftveres támogatottsága még nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#9885) fausto válasza yusukee (#9884) üzenetére


fausto
addikt

Wow, köszi az infót, nem is tudtam, hogy van ilyen! Egy 32-essel már boldog lennék :D Egyébként jól látom, ebay-en pár száz forintért dobálják?
Mik a tapasztalatok vele? Mit értesz az alatt, hogy a szoftveres támogatottsága még nem az igazi?

[ Szerkesztve ]

(#9886) taki01 válasza fausto (#9885) üzenetére


taki01
őstag

Csak henkakuval működik.

(#9887) yusukee válasza taki01 (#9886) üzenetére


yusukee
aktív tag

Igen, ez lemaradt.

(#9888) Tegla80 válasza yusukee (#9887) üzenetére


Tegla80
addikt

Pedig lenyeges info :D .....hirtelen megorultem ,aztan mar nem is mikor olvastam a kovi hsz-t.
Nalam gyari a vita/pstv vonal is igy ez szamomra nem segitseg sajna.
Viszont most talaltam ezt ds3/ds4 motion controls pstv.
Ez szamomra szinten ertektelen mert mokolni kell,de nektek lehet hasznos.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#9889) Elims


Elims
veterán

Pénteken megérkezett,tegnap kipróbáltam a handgrip-et.
Sokkal kényelmesebb lett vele a gép!! :-) A wrc irányítása sokkal élvezhetőbb.Ezzel újra letölthetem a ridge racer-t is.
Bár a két szára lehetne még egy kicsivel hosszabb,de így is tökéletes.
Köszi az ajánlást!

(#9890) yusukee válasza Tegla80 (#9888) üzenetére


yusukee
aktív tag

Hát minden jó henkakura van szóval nem is gondoltam bele :)

(#9891) fausto válasza yusukee (#9890) üzenetére


fausto
addikt

Engem azért érdekelne :)

(#9892) dzsolt7 válasza Elims (#9889) üzenetére


dzsolt7
csendes tag

Honnan rendelted? Én is gondolkodom egy ilyen beszerzésén.

(#9893) Elims válasza dzsolt7 (#9892) üzenetére


Elims
veterán

Ne hezitálj a vételén! :-)
Ezt vettem meg.

(#9894) KOHO


KOHO
senior tag

Valami újdonság bejelentésére készül a Playstation. Tippek? :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9895) d@vee válasza KOHO (#9894) üzenetére


d@vee
őstag

Grand Turismo Vita exkluzív :D:D:D
Oké, oké, álmodozni lehet :U

Ja

(#9896) Adam_Shepard válasza KOHO (#9894) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha jobban megnézed, akkor ps pro vagy slim lehet a piros lepel alatt:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9897) dzsolt7 válasza Elims (#9893) üzenetére


dzsolt7
csendes tag

Köszi, akkor berendelek egy ilyent. :) Kb. mennyi idő alatt jött meg? Erre az árra még jött pluszba vám vagy valami?

(#9898) Elims válasza dzsolt7 (#9897) üzenetére


Elims
veterán

Visszaolvastam itt a topikban.Június 28-án megrendeltem és most augusztus 18-án megérkezett,3hét.
Erre már semmilyen pluszköltség nem jön.
Viszont figyelni kell a várható érkezésekor a postást,mert nekem betuszkolta az egyik felét a postaládába... :-/

(#9899) dzsolt7 válasza Elims (#9898) üzenetére


dzsolt7
csendes tag

Király, akkor szeptember közepére talán az enyém is itt lesz. :) A biztonság kedvéért a munkahelyemre rendeltem, itt általában fel szokta hozni a postás a csomagokat.
Köszi, még egyszer az infókat!

[ Szerkesztve ]

(#9900) Elims válasza dzsolt7 (#9899) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)
Ehhez a csomaghoz viszont nem kell aláírás,sima levélként viszik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.