Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Kobudera válasza fausto (#9198) üzenetére


Kobudera
tag

Igen, azon én is elgondolkodtam. Viszont ha lenne mód leszedni az update-t az jobban tetszene.

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#9202) Kobudera válasza fausto (#9198) üzenetére


Kobudera
tag

Amúgy későn lettem én is okos, az autómata letöltést utólag kikapcsoltam. Auto update-et nem találom? Azt hol keressem a beállításokban? Köszi előre is.

Vajon az update fájlt a memómenti? Kerestem külföldi fórumokon is a megoldást, eddig semmit nem találtam ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#9203) 3lb4nd1 válasza Rigormortiis (#9200) üzenetére


3lb4nd1
tag

Pár kérdés játékokról, amik épp akciósak: Mi a tapasztalatotok (ha van) a a)Terráriával b) MotoGP14-el c)SteamWorld Dig/Heist-al kapcsolatban?:)
A Terraria érdekel a legkülönösebben, arról azt olvastam, hogy valamelyik legutóbbi frissítés teljesen élvezhetetlenné tette.

Köszi!

PSN: elbunda94

(#9204) LeventeV válasza 3lb4nd1 (#9203) üzenetére


LeventeV
senior tag

Csak a Steamworld Dig-ről tudok nyilatkozni. Nagyon élvezetes, régi SNES hangulatot idéző játék. Van benne fejlődés és elég addiktív a játékmenet is. Egyik kedvenc indie címem, csak ajánlani tudom.

(#9205) fahrii válasza 3lb4nd1 (#9203) üzenetére


fahrii
őstag

Én a terrariat kb 1 óra u tán meguntam sajnos.

(#9206) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9203) üzenetére


RangerFox
veterán

A motogp nagyon csúnyácska, de legalább könnyű a platina benne. :DDD

(#9207) Elims válasza fausto (#9198) üzenetére


Elims
veterán

Ha megcsinàlja vki ezt a henkaku-t veszik vajon a ps4 stream?
Én mostanàban csak erre hasznàlom a vita-t,ez viszont fontos nekem.

Kobudera: A TF-ben van egy ilyen karakterem. :-)
8-bòl az egyik.

(#9208) RangerFox válasza Elims (#9207) üzenetére


RangerFox
veterán

Aha, mert ahhoz a legfrissebb szoftver kell tudtommal, hogy csatlakozz a PSN-hez.

(#9209) Elims válasza RangerFox (#9208) üzenetére


Elims
veterán

:R
Köszi!

(#9210) 3lb4nd1 válasza LeventeV (#9204) üzenetére


3lb4nd1
tag

Tényleg additív :) Ez eddig a leginkább olyasfajta játék, amit csak előkapsz, elteszel ,ahogy épp belefér út közben. Azt kell mondjam, hogy a munkahelyi haladást ellenben nem segíti elő :) Ezelőtt a Fat princessel voltam el így (ami a könnyed játékokat illeti), amíg el nem akadtam teljesen. :D

Terrariban talán a multiplayer lehetne érdekes, de gondolom ahhoz ismerőst kell behívni, amiből nekem egy szál sincs Vita-n :D

MotoGP-nél meg ha a játékmenet jó, sztem beszerzem. :P PlaystationPlus-ra meg kaptam (nagy nehezen, mivel a Vita store-jában nem is lehet látni...) egy Badlandet is az Amnesia-n kívül. Majd tesztelgetem őket.

PSN: elbunda94

(#9211) fahrii


fahrii
őstag

Nagyon erősen gondolkodom, hogy érdemes e túladni a Vita-n, vagy maradjon meg porfogónak.
Az a baj olyan keveset kapnék érte szerintem, hogy akkor már tök mind1 ha marad a szekrényben továbbra is.
Ha mást nem a többi Persona játékot még megveszem rá, a 4et egyszerűen imádtam.

(#9212) jófejsrác válasza fahrii (#9211) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én eladtam a gépet még 28 ezerért, PS vita TV-re pedig megvettem a persona-t :D

(#9213) crue válasza fahrii (#9211) üzenetére


crue
őstag

Én is vívódtam egy darabig, aztán rájöttem, hogy minden játékot végigjátszottam rajta ami érdekelt és hónapok óta alig nyúltam a géphez, úgyhogy feltettem a hardverapróra. Három nap alatt elment 35.000-ért. Kicsit sajnálom, de azt is tudom, hogy nem lenne már kihasználva.
Ugyanígy tettem a PS3-mal is, úgyhogy már csak a 4 maradt meg a gépparkból.

(#9214) 1tom


1tom
tag

Sziasztok!

Nem tud valaki Budapesten olyan konzol boltot ahol lehet venni 8gb-nál nagyobb Ps Vita memória kártyát?
Pár konzol bolt webshop-ját nézve nem igazán leltem sehol sem. Ennyire lefutott dolog PSV? Itt is keresek a PH-n használtan, de eddig nem igazán jelentkezett senki sem, pedig nem szándékozom nepperkedni, normális áron venném meg.

[ Szerkesztve ]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#9215) fausto


fausto
addikt

Olyan ##&@#&@ boldog vagyok, hogy Vita-ról PC-re kb, 5Gb.nyi adat felmásolására 4 órát ír ki... :W
Persze a mentéseket, amire igazán szükségem lenne, nem lehet külön kimenteni, pedig az van vagy összesen 4 Mb... :(((
Szarjon sünt a sony az ilyen lebénázott amatőr megoldásaiért!!

(#9216) Adam_Shepard válasza fausto (#9215) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a vitán nem lehet backupolni a mentéseket ps plussal?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9217) fausto válasza Adam_Shepard (#9216) üzenetére


fausto
addikt

De, de nincs plus-om, meg nem is a felhőbe, hanem PC-re akartam

(#9218) kovsol válasza Adam_Shepard (#9216) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk ahhoz lehet a legfrissebb szoftver kell. Nekem már 100+ digitális játék van Vitára, és azokat csak legfrissebb szoftverrel tudom letölteni. Így én nem hiszem, hogy próbálkozok majd az alternatív módszerrel.

May the Force be with you!

(#9219) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Okés hírek japánból: A Berserk nyugati megjelenési dátuma 2017. februárjára lett téve, illetve kijött egy rendes trailer is BERSERK AND THE BAND OF THE HAWK
A címadás kicsit fura, mivel a manga/anime viseli a Berserk nevet, főszereplőt Gutts-nak hívják...:) A híreket nézegetve nem teljesen világos számomra, hogy lesz-e fizikai megjelenése, de reménykedek benne.

A Dragon Quest Builders pedig októberben jöhet ki, a playasia-s változatot (itt előrendelhető) leszámítva alapvetően digitális formában. Nagyon jót fog tenni szerintem a Vita-nak egy újabb Open World játék, ami ráadásul (véleményem szerint) lazán kenterbe veri a Minecraftot, és közelíti egy AAA cím kategóriáját. Várós.

Illetve, lesz új Danganronpa :)

A témához szólva pedig, nem tudom, hogy megérné-e mindent felrakni gépre amit leszedek, egyáltalán nem tűnik gyorsabb megoldásnak, mintha mindig letölteném ha játszani akarnék valamivel. De azt sem hiszem, hogy örökké megtartanám ezt a Playstation Plus-t, most is csak azért tolom oda a mentéseimet, mert még nem jött meg a nagyobb kártyám. És ja, itthon nem fogsz kapni, ebay vagy playasia a megoldás értelmesebb memkarik beszerzésére.
Mindenesetre, elég rohamosan gyűlnek a játékok, szóval vagy kipakolom őket egy vinyóra vagy fizethetek örökké. Tényleg érthetetlen, miért nem lehet tisztán a mentéseket kimásolni a Vita játékoknál, míg ez a psp játékok mentésével meg működik a Content Manager-ben! :((

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9220) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9219) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez a Dragon Quest érdekesnek tűnik a videók alapján.

(#9221) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Töltőt lehet kapni valahol itthon? Webshopokat végigböngésztem, de mindenhol out of stock, ebayen meg 1 hónap mire ideér és még kínai is

(#9222) LaciGSM válasza Nagytoll (#9221) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Töltőkábelem van.. utángyártott,de jó minőség..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#9223) 3lb4nd1 válasza Nagytoll (#9221) üzenetére


3lb4nd1
tag

Google első találat :P

PSN: elbunda94

(#9224) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

hali!

A vitám elkezdett olyat csinálni , hogy beragad a képernyő (digitizer?). Olyan mintha nyomnám folyamatosan a képernyőt. ez normális? ujrainditom es akkor ideig oraig megjavul.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9225) tomee007007 válasza Adam_Shepard (#9224) üzenetére


tomee007007
őstag

Nálam is volt ilyen, gariba cserélték a készüléket.
Azért csinálj egy factory resetet, hátha segít...

(#9226) Adam_Shepard válasza tomee007007 (#9225) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az oké hogy cserélték, de aztán elmúlt? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9227) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#9226) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Elvittem. Szó nélkül kicserélték és újraindult az 1 év. Sweet!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9228) renji00


renji00
aktív tag

valaki tud boltot ahol még esetleg lehetne elvétve vita címeket találni? és nem 15e forintért.

(#9229) Elims válasza Adam_Shepard (#9224) üzenetére


Elims
veterán

Téged mostanàban vmi nagyon hùz.. :-/
De szerencsére megoldòdott. :-)

(#9230) Adam_Shepard válasza Elims (#9229) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

jaja. Mondtam a szervizben is, hogy van ps3-mam is de azt ebben a hónapban nem kapcsolom be. Nevettünk.

Ennek az ujnak meg a wifi jele ragadt be de egy restart megoldotta.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9231) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Azt hiszem, eljött az a AAA cím, ami a Vita feltámadásának előszele! Aki a Vita eladásán gondolkozott, gondolja meg újra hiszen itt van a: Skylight Freerange 2: Gachduine :Y
(wtf. :F Elvileg holnap jön. :D) Elő a pénztárcákkal :'D

De ha valakinek nem feküdne ez az impozáns játék, még levezetheti a feszkót a japán "cicis" játékokon, mint pl. a Valkyrie Drive: Bhikkhuni vagy akár a Criminal Girls 2: Party Favors segítségével. (Okt. 11.)

Jönnek egyébként érdekesebb/értelmesebb (az elsőnél különösebben) címek is, de ezeken akadtam le. A Valkyrie Drive spec. még egész jónak is tűnik mondjuk, hm. ;]

PSN: elbunda94

(#9232) crue válasza 3lb4nd1 (#9231) üzenetére


crue
őstag

Hory shet!

(#9233) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9231) üzenetére


RangerFox
veterán

Erre nincsenek szavak :DDD :DDD Helyben elásnám magam legszívesebben

(#9234) koncsik válasza 3lb4nd1 (#9231) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Azt hittem a wii U Franchy Bird alatt már nem lehet semmi...
Azért ha a Valkyrie Drive: Bhikkhuni-t a Bayonetta 2-höz raknám nem tudnám eldönteni alá, mellé, fölé vagy bele tegyem... de félős, hogy minden játék átváltozna tőle, mint a vámpíros könyvektől a többi könyv egy holdfényes éccaka utáni reggelre... :DDD
Hol találtad ezeket? No Ma'am Club-ban?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9235) 3lb4nd1 válasza koncsik (#9234) üzenetére


3lb4nd1
tag

A Francy Bird semmi ehhez képest! :D Úgy tűnik nincs rosta már, jöhet erre a konzolra bármi. A kedvencem a nyak-szakáll a karaktergenerálásnál. Zseniális. :R

"Hol találtad ezeket? No Ma'am Club-ban?"
:DD Igazából csak nézegettem a közeljövőben érkező játékok listáját, és ezek kb. egymás után jöttek. Nem számítottam rá, hogy az eleve szegényes kínálat (ami az upcomingot illeti) ennyire bizarr elemeket is tartalmazhat. :D

Viszont utánanéztem ennek a "műfajnak" (amit a Valkyre Drive is képvisel), és a túláradóan pozitív reviewáradat, meg az akció (habár így sem túl olcsó) végül is rávett hogy a hónap utolsó játékra költése a Senran Kagura: Estival Versus-ra essen. Nem is merek belinkelni erről trailert :U de a nagy mellű csajok bunyóznak kategóriáról van szó... Magam sem tudom igazából, miért szereztem be :W , de nagyon kíváncsi leszek rá. :P

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9236) Tegla80 válasza 3lb4nd1 (#9235) üzenetére


Tegla80
addikt

" a nagy mellű csajok bunyóznak kategóriáról van szó... ....Magam sem tudom igazából, miért szereztem be :W ...."
mert elvettek az eszed a cicik :DD

Sony® & PlayStation®

(#9237) renji00 válasza 3lb4nd1 (#9231) üzenetére


renji00
aktív tag

Valkyrie Drive várós, már csak kapni kéne itthon valahol.

(#9238) fahrii válasza 3lb4nd1 (#9231) üzenetére


fahrii
őstag

Wow, végre egy ok hogy ne adjam el a gépemet :Y :C

(#9239) Elims válasza crue (#9232) üzenetére


Elims
veterán

:-DDDDD

(#9240) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Skylight Freerange 2: Gachduine mennyi helyet foglal? Próbálta már valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9241) 3lb4nd1 válasza Adam_Shepard (#9240) üzenetére


3lb4nd1
tag

Egyelőre csak az US store büszkélkedhet vele :'( 15$, egész borsos, azt kell mondjam...amint találok róla gameplayt, linkelem. :P
szerk.: Hopp, van egy, de én egy konkrét youtubertől vártam igazából, aki valahogy értelmesen is fel tudja venni (gondolom a pstv-vel, de passz), meg vicces a stílusa, mindenesetre aki kíváncsi magára a játékmenetre : skylight gémpléj :N

Mi meg kaptunk egy Rally Copters-t, amiről soha nem hallottam és nem is láttam egy upcoming list-ben sem. Meg Pscho-Pass-t még a hét elején, a visual novel szerelmeseinek ajánlva. Nekem az Amnesia elég volt egy ideig... :D

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9242) Adam_Shepard válasza 3lb4nd1 (#9241) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk a Virtue's Last Rewardot nemrég platináztam ki és azt kel mondjam, hogy ezek nem érnek ennyit. Tökre örültem amikor megtudtam a PP érkezését és így.. meh..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9243) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Skylight Freerange 2 Gachduine PSVITA Gameplay - latestvitagames Én erre vártam, ez egyébként egy egész jó ez a csatorna, habár kicsit fura a fickó de elég informatív szokott lenni. Ezen a videón meg besírtam már a karaktergenerálásnál. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9244) RangerFox válasza 3lb4nd1 (#9243) üzenetére


RangerFox
veterán

Így belegondolva ez a második része a játéknak. Ki az az elvetemült, aki megvette az első részét? :D

(#9245) Adam_Shepard válasza RangerFox (#9244) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

vajon ad platinát?

AZ IGEN

[link]

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9246) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#9245) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Damage Is Just A Number
Deal 1,000,000,000 points of damage or more to any ally or enemy with a single attack
0.00%
Ultra Rare

[Silver]

Végem. Akarom ezt a játékot :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9247) Elims válasza Adam_Shepard (#9245) üzenetére


Elims
veterán

:-DD Az tényleg Igen... :-)))
Mi van ezzel??Ennyien jàtszàk vagy ennyire "jò"?. :-))))

(#9248) Wlac


Wlac
Ármester

Nem az játékot akarom védeni, de a 0,0% itt pont nem jelent semmit, mivel még senki sem submitelte a trófeákat.

“The wha-"

(#9249) Adam_Shepard válasza Elims (#9247) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

tegnap vagy mikor jelent meg és nem submitoltak trofikat meg gondolom nem sokan rohantak megvenni. :C

közben, látom megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9250) Elims


Elims
veterán

Éértem. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.