Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) fahrii


fahrii
őstag

Megjött a memóriakártya is végre a géphez (32 gigás), egyenlőre nagyon tetszik :K
Ez a Gravity Rush egyszerűen zseniális, magával ragadó játék lett...

(#1002) nokia párti válasza fahrii (#1001) üzenetére


nokia párti
őstag

Igen szerintem is az. :K Én sajnos nem tudtam befejezni, mert eladtam a gépet. Ha Plus-os vagy, akkor a Wipeout 2048-at próbáld még ki, ha bejön az a stílus, akkor az is nagyon tetszeni fog...

(#1003) kgeek


kgeek
csendes tag

Hello,pont jókor nézek be a napokban fizetek elő plus-ra.
Az van hogy:
-ps3 UK konto
-ps vita US konto

Azért lett a Vita US mert ott vettem és ott volt a boltba PSN card,hát akkor levettem és onnantol US kontoban vagyok. De azért nem fizetnék elő mindkét helyen,US-ben maradnék. Van lehetőség átmenni? ha jól tudom vesznek a trophik?

Blogom: www.kataigeek.com

(#1004) fahrii válasza nokia párti (#1002) üzenetére


fahrii
őstag

Sajnos wipeoutról lecsúsztam (pluson már nincs) :(
Ha meg játékvásárlásra adnám a fejem akkor NFS, AC, Rayman amikre fáj a fogam első körben.

(#1005) MerLinh válasza fahrii (#1004) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah mert nem is volt, azt hiszem us storeban van csak, fránya régiók...dvd időszakában is megkeserítették az emberek életét ha járkált az ember külföldre...most meg főleg, pedig nem kell menni sehova csak letölteni....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1006) TazLeacher válasza fahrii (#1004) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom melyik Store-on vagy, de csak US-en volt WipeOut.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1007) TazLeacher válasza kgeek (#1003) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem lehet mozgatni. Miért használsz 2 külön accountot? :F

Igazából ha mozgatni lehetne akkor sem lenne semmi értelme, mert akkor annyi lenne, hogy mindkét accontod UK-n lenne, de ugynan úgy kétszer kellene előfizietni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1008) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Ma sikerült megszereznem az Assassin's creed 3: Liberation játékot.

Az első 30 perc után azt kell mondjam, hogy lenyűgöző! A multit még nem próbáltam.
A grafika egy kicsit Fable szerű, de bejön nagyon! :C

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#1009) kockaharcos válasza Gabbo (#1008) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Tényleg nagyon tetszetős, én még akkor megvettem mikor a gépet, csak későbbre tartogatom a kijátszást, ha már PC-n nem lesz lehetőségem gémelni :)

(#1010) fahrii


fahrii
őstag

Kíváncsi vagyok milyen plus címek lesznek a jövőben, ahogy néztem a január nem lesz egy nagy eresztés...

(#1011) Gabbo


Gabbo
aktív tag

A Near gond nélkül üzemel mindenkinek?

Nálam néha nem talál a térképen, néha teljesen máshol jelöl és ritkán azt kéri engedélyezzem a lokalizációs beállításokat, amik persze engedélyezve vannak. :F

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#1012) ilyr válasza Gabbo (#1011) üzenetére


ilyr
tag

Nálam gond nélkül üzemelt mindig is... Ha nagyon nem boldogulsz, próbálj meg egy formázást a Vita-n...

(#1013) fahrii


fahrii
őstag

Jó lett ez a Most Wanted, bár nem hittem volna hogy ennyire le lehet butítani szerencsétlen játék grafikáját, az alacsony látótávolság pedig kifejezetten zavaró egy ilyen játékban :S

(#1014) towerpc


towerpc
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám.
A ps vitán, mikor beszeretnék lépni a playstation store-ba, ezt dobja ki:
This service is currently undergoing maintenance. (NP-2238-5)
Valaki esetleg tudna segíteni?
Előre is köszönöm!

(#1015) ilyr válasza towerpc (#1014) üzenetére


ilyr
tag

Megvárod amíg vége lesz a "maintenance"-nak és utánna nem lesz hibaüzenet... :)

(#1016) towerpc válasza ilyr (#1015) üzenetére


towerpc
csendes tag

Rendben, csak azt hittem, hogy már valami gond van, mert tegnap óta írja ezt.
Köszi szépen a gyors választ! :)

(#1017) TazLeacher válasza towerpc (#1016) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már nincs sok hátra, nyugi. Néha megesik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1018) ilyr


ilyr
tag

(#1019) Karma válasza ilyr (#1018) üzenetére


Karma
félisten

Sikerült már ezt használnod (vagy másnak)? Én egy negyed órája próbálkozom, de nem sikerül a Paypalra átirányítás.

“All nothings are not equal.”

(#1020) Karma válasza Karma (#1019) üzenetére


Karma
félisten

Ma reggelre egyébként változott a viselkedése, már nem hibát ad, hanem egy üres oldalra visz, ahol választanom kéne (újra?) a fizetési módok közül... Ami nyilván nem megy.

Valamit nagyon reszelnek.

“All nothings are not equal.”

(#1021) engine88


engine88
aktív tag

Gyári 4.0.4-re érdemes kernelt rakni vagy bármi mást?

(#1022) ilyr válasza Karma (#1020) üzenetére


ilyr
tag

Most próbáltam ki és működik... Viszont ne PS3-ról vagy Vita-ról csináld, hanem PC-ről, rendes böngészőből.

(#1023) ilyr


ilyr
tag

Annyival azért még kiegészíteném, hogy bár a PayPal tranzakció sikeresen lezárult, a walletemen az összeg még nem látható. Mondjuk a késedelemre figyelmeztetett egy felirat, de azt nem mondták mennyit kell várni...

(#1024) ldave válasza ilyr (#1023) üzenetére


ldave
félisten

Igaz, hogy van Paypal lehetőség, de feltételek ugyanazok, mint bankkártyánál, vagyis angol vagy amcsi Paypal számla kell ahhoz, hogy PSN-re lehessen pénz feltölteni, szóval magyar címre regisztrált Paypal-al nem fog menni. Kiírja, hogy sikerült, de aztán mégse jelenik meg a pénz a PSN-en, a pénzt meg előbb-utóbb visszautalja a Paypal.

A Slime draws near! Command?

(#1025) ilyr válasza ldave (#1024) üzenetére


ilyr
tag

Ez mekkora parasztság... Akkor marad a kaparós kártya... :(

(#1026) MrTwister válasza ilyr (#1025) üzenetére


MrTwister
őstag

Erre megoldás lehet egy külföldi ismerős akinek áttolod giftként az összeget PayPal-en és ő majd feltölti neked a Vitás accountodra.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1027) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

UK PS+-on ingyenes a Jet Set Radio és az Arcade Pinball.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1028) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy 4 gigás memóriakártyám, és szeretnék venni majd egy 16 vagy 32 gigásat. Az addigi mentéseket+letöltött játékokat át tudnám valahogy másolni a 4gigásról az újonnan vett memóriakártyára, hogy ne kelljen cserélgetnem ???

online id: nathan-sucre

(#1029) ilyr válasza Nathan Sucre (#1028) üzenetére


ilyr
tag

Elvileg minden játékot, programot, játékállást le tudsz menteni PC-re vagy WIFI-n vagy USB-n keresztül, aztán ezt másik kártyára vissza tudod tölteni.

(#1030) Karma válasza ilyr (#1023) üzenetére


Karma
félisten

Visszajött már a PayPaltól a pénzed, neadjisten felkerült a walletra?

“All nothings are not equal.”

(#1031) ilyr válasza Karma (#1030) üzenetére


ilyr
tag

Még egyik se. :) Időközben inkább vettem egy feltöltő kártyát, az legalább működik rendesen...

(#1032) Karma válasza ilyr (#1031) üzenetére


Karma
félisten

Hát igen. Nekem mondjuk el is vette a kedvem a vásárlástól ez a mizéria, pedig a Sine Mora nayon kacsingat.

Tényleg, a Plusban kínált játékok hogyan és milyen gyakran változnak? Az rémlik, hogy amit letölt az ember, azt amíg van előfizuja letöltheti bármikor, de mi van amit most nem szed le? Tehát pl. az FFT tetszik a mostani kínálatból, vajh ingyenes lesz három hónap múlva is?

“All nothings are not equal.”

(#1033) Nathan Sucre válasza ilyr (#1029) üzenetére


Nathan Sucre
csendes tag

Igen, át lehet másolni pc-re. Köszi, már sikerült megoldanom. :)

Imádom a vitámat. Eddig amiket vettem hozzá, (Rayman, Mortal, UC, Fifa, Dungeon) mind lenyűgözött. Az viszont lehangoló, hogy GTA V nem lesz rá. :( Aki akar, felvehet: nathan-sucre

online id: nathan-sucre

(#1034) ilyr válasza Karma (#1032) üzenetére


ilyr
tag

Valamilyen szinten havonta változik az ingyenes játékok listája, de nem az összes csak 1-2 játékot cserélnek le belőlük. Amit épp le lehet tölteni, az már a tiéd "véglegesen", csak aktív előfizetés kell, hogy használhasd. Ha mondjuk jövő hónapban leveszik az Uncharted-et az ingyenes játékok közül és te csak utánna fizetsz elő, akkor azt már nem kapod meg, csak ami aktuálisan van vagy azután lesz.

(#1035) fahrii


fahrii
őstag

(#1036) TazLeacher válasza fahrii (#1035) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

IGEEEEEEEEN! Nagyon király. Lényegében lassan az összes olyan régebbi cím, ami érdekelt, már meg is lesz. UC, Gravity Rush, MK9, Wipeout....ja, és nekem csak holnap hozza a futár a Vita-t...most hívtak, úgyhogy alig várom. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1037) MrTwister válasza TazLeacher (#1036) üzenetére


MrTwister
őstag

Én a Rayman Originst várom már nagyon pluszra! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1038) TazLeacher válasza MrTwister (#1037) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából pont ma néztem, hogy mi az, amire esély van - tehát nem olyan új - és várom. Rayman Origins és a LBP, ami a lehetséges listából a legjobban mozgat. Nem igazából akarok Vita-ra venni játékot. A PS3 miatt úgyis elő vagyok fizetve a Plus-ra.

A T-home-os 30K-s árért ez ajándék volt. 30K volt a konzol lényegében (jelenleg) 4 jó játékkal, ami mellé minden hónapban kerül még legalább +1. Ez a hülyének is megérte...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1039) lacko6


lacko6
senior tag

A good of war 3 mikorra várható vitara?

(#1040) gelbelex válasza fahrii (#1035) üzenetére


gelbelex
őstag

Megnéztem közelebbről a Wipeout 2048 demóját. Meglepetés, nagyon kellemesen irányítható :C , főleg ahhoz képest, milyen volt a Wipeout a PSP-n...

(#1041) fahrii


fahrii
őstag

Kivittem a Gravity Rusht, a DLCk nincsenek benne a psn+os verzióba? :(

(#1042) TazLeacher válasza fahrii (#1041) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azok általában nincsenek benne, pont ez a lényeg, hogy legalább költsél is... :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1043) nokia párti válasza lacko6 (#1039) üzenetére


nokia párti
őstag

Azt felejtsd el!:)

(#1044) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Rayman origins: 100% platinum

Jetpack Joyride: 100% 7177 méter, 132es szint, ( 0Ft elköltésével)

:))

online id: nathan-sucre

(#1045) MerLinh válasza TazLeacher (#1042) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát évi 15k vagy ha épp akció van akkor kevesebb nem elég?=P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1046) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na akkor hogy is van?
Ha ps3-on aktiválom a PS+-t akkor Ps3-ra és Vita-ra is lesz pluszom,ha viszont forditva akkor csak Vita-ra
Szóljatok ha rosszul tudom,vagy esetleg lehet gépen is aktiválni?
Természetesen Vita-n és PS3-on is ugyanaz az acount

(#1047) TazLeacher válasza Ps Vita (#1046) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, de ha még így is lenne, akkor nem mind1? Aktiváld PS3-on 'osz jó van. De szerintem nem, mert nem gépre megy, hanem accountra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1048) Ps Vita válasza TazLeacher (#1047) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak ps3 nincs most nálam éppen,1 hét múlva lesz újra nálam,ha meg mindegy,hogy hol regisztrálom akkor meg Vita-n megcsinálom

(#1049) TazLeacher válasza Ps Vita (#1048) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha UK accountod van, akár itt is aktiválhatod, de kétlem, hogy ha Vitán aktiválod, akkor bármi gond lenne, hiszen accountra van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1050) Ps Vita válasza TazLeacher (#1049) üzenetére


Ps Vita
őstag

US,de akkor megpróbálom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.