Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Elims válasza tboy93 (#10850) üzenetére


Elims
veterán

Szia! :-)

Ha jól emlékszem nem minden játék támogatja,sőt inkább úgy írom,hogy kevés játék megy így.
Ha van konkrét címed -és nekem is megvan- ki tudom próbálni,hogy rendes működik e.

Szerk.:
De hátha ír vki aki már több játékkal kipróbálta.

[ Szerkesztve ]

(#10852) tboy93 válasza Elims (#10851) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most megneztem a ps3 jatekaim dobozat es mindossze 1db-on irja hogy psp tamogatott. PS4 remote play volt talan jobban támogatva, de azt meg mar eladtam amikor jott a ps5 :D

[ Szerkesztve ]

(#10853) fausto válasza tboy93 (#10850) üzenetére


fausto
addikt

Kb 20 játék támogatja, leginkább kis indie címek.

(#10854) tboy93 válasza fausto (#10853) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig tok nagy potencial lehetett volna benne :/

(#10855) kovsol válasza tboy93 (#10854) üzenetére


kovsol
titán

PS4-en kb minden támogatja, a Vita kijelzőjén egy az egyben klónozva van a PS4. Sajnos PS5 nem támogatja még PS4 játékokkal se :( sokat nyomtam így anno PS4-en.
Még olyant is tud ,hogy a PS4 üzemelt mint hotspot, és a vita közvetlen rá csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10856) EmThor válasza EmThor (#10842) üzenetére


EmThor
addikt

Nézegetem újra a vita gépeket, látom psn store-ban minden exkluzív cím elérhető még digitálisan, legalisan (vásárlás nem tudom mennyire nehéz), ha memkarin nem sikerül megvenni. Csak drága a memkari. 16gb elégnek tűnik, viszont a content manager programmal lehet pc es a vita között oda vissza húzgálni a megvett digitális címeket, ha nem fér el minden. Kár hogy hivatalosan sd kártyát nem támogat.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10857) Tegla80 válasza EmThor (#10856) üzenetére


Tegla80
addikt

Nezopont kerdese,de 4-8gb-os kartyakkal is boven jol el lehett lenni csak cserelgetni kell.
A 8gb az eleg minden jatekhoz mert arra rafer pl a kz,uc es ezektol nagyobb meretu jatek sztem nagyon nincs is. Persze lehet(ne) nagyobbat is venni,de aranytalanul dragabb volt mindig is es a kicsiket olykor nyomott aron is talalhatsz apron. "Sok kicsi sokra megy"
Ha meg nem nagy cimekrol beszelunk a 4gb-ra is ramegy egy marek jatek....
En sosem ereztem hianyat,h nem 16/32gb kartyam van.

Sony® & PlayStation®

(#10858) kovsol válasza Tegla80 (#10857) üzenetére


kovsol
titán

Nekem 2x16+4GB van. Igaz amikor én vettem még 9k volt újonnan egy 16-os kártya. Akkor nekem megérte, hogy a géphez kapott 4GB-os mellé vettem még két kártyát.

May the Force be with you!

(#10859) Tegla80 válasza kovsol (#10858) üzenetére


Tegla80
addikt

En kesobb erketem ide(asszem 2014) es nekem mar csak 3db 4gb kartya es 2db starter pack maradt a trenel az akciokbol.....Te valszeg elobb itt voltal mikor meg voltak naluk 8-16gb kartyak is. :D (persze lehet mashonnan van,de anno itt nagyon felkapott volt a tres kiarusitas.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#10860) kovsol válasza Tegla80 (#10859) üzenetére


kovsol
titán

2013 karácsonyakor lett meg a Vita. Azóta is használom. 100+ digitális játékom van rá.
PS4 remote play is évekig pörgött rajta.
T től van a kártyám nekem is úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10861) tizenketto12


tizenketto12
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék szakértőktől. :)
Szóval van egy vita oled-em, aminek a jobb analogja kuka. Tehát nem tudom használni egyáltalán. Szerettem volna mégis játszani pár olyan játékkal, ahol át tudtam állítani a kamerát, csakhogy folyton jobbra húz a kamera mozgás. Ha kihúzom a jobb analogot, akkor is jobbra húz a kamera.
Megnéztem Vita hardware testerrel, és ha nem nyúltam a gombokhoz, ezt az értéket kaptam:

LStick X: 129.0 - LStick Y : 138.0 - RStick X: 172-176 között (ugrál) - RStick Y: 30-40 között ugrál.

Tehát a Right analog ki van húzva, úgy (is) ugrál az érték.

A bal oldali se tűnik normálisnak, de annál játék közben még nem tapasztaltam problémát, oda elég lehet rgy kontakt tisztító? És a jobb oldali analog dologgal mit lehet csinálni?

(#10862) kissbill válasza kovsol (#10860) üzenetére


kissbill
tag

Az akksit milyen gyakran cserleted ? Hanyszor kellett azota ? :)

(#10863) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok, szokott valaki remote playezni PS4-ről? Minden játék támogatja?

(#10864) shaddam válasza sum-blink (#10863) üzenetére


shaddam
aktív tag

Ha nem is minden de 99%

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#10865) sum-blink válasza shaddam (#10864) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Csak azt nem tudom mi lehet az R2/ L2 megfelelője, illetve mennyire működne a touch pad.

(#10866) sum-blink válasza sum-blink (#10865) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Közben próbáltam párosítani a Vitát a PS-el, de mikor be kellene jelentkezni a Playstation networkre 2 lépcsős azonosítást kér és azt írja küld sms-ben kódot, amivel beléphetek, de nem küld semmit. :(

(#10867) shaddam válasza sum-blink (#10866) üzenetére


shaddam
aktív tag

Változtak a dolgok, psn fiókban böngészőben belépve tudsz generált kóddal belépni

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#10868) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Hozzám került egy Ps Vita.Henkaku van rajta.Van benne egy 64gb kártya de nem látja,nem arra tölti a játékokat.Full amatőr vagyok a témában,esetleg ha tudna valaki segíteni i meg köszönném... :R

(#10869) novoszath


novoszath
senior tag

a nagy erdemuekhez fordulok hogy adott egy ps vita sim karyas verzio de hianyzik belole a sim kartya resz azt ogyan tudom ptolni meg milyen akut erdemes venni hozza?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10870) _Roy_


_Roy_
tag

Sziasztok, valaki tudja, hogy a Sky: children of the light és a roblox valahogy játszható e a ps vita-n!?

[ Szerkesztve ]

(#10872) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Bocsánat a necroért de psvita szervizelést vállal itt vki/ tudtok olyan konzol szaküzletről ahol vállalnak akksicserét?

Jómagam sajnos nem merem felnyitni a konzolomat/nem értek hozzá eléggé :B

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#10873) psjani válasza Corleone33 (#10872) üzenetére


psjani
csendes tag

Helló!
Én cseréltem már több fat Vitában, nem túl bonyolult. Ha nézel róla youtube videót ott látod mire vigyázz miközben szét bontod , persze kell hozzá az új akku is, ha az nincs még meg akkor ne állj neki. Az akkut én alirol rendeltem, szerencsére ezek nem olyan hamisak mint a PSP be valók.

(#10874) danih


danih
addikt

Mennyiért lehetne meghirdetni egy PS TV-t? Jelenleg senki sem hirdet ilyet, tököm tudja mennyiért megy manapság...

(#10875) Prime110 válasza danih (#10874) üzenetére


Prime110
aktív tag

30-40K eBay-en, de hogy itthon ki venne ennyiért azt nem tudom.
Év elején volt valaki aki hirdetett 30K körül. Nem tudom, hogy eladta e vagy megunta árulni.

(#10876) EmThor


EmThor
addikt

Van szerencsèm egy PS TV--hez, melyen a Killzone Mercenary-t tolom, most játszom vele először, de sztem jobb, mint a PS4-es Shadow Fall, jobban tetszenek a pályák, egyebként meg elképesztően fest a game a hardverhez képest !

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10877) kissbill válasza EmThor (#10876) üzenetére


kissbill
tag

Siman jatszhato a touch screent nelkul ? ugy remlik hogy vannak olyan szituk amikor csak azzal lehet tovabb menni .

grafiak +++ valoban :)

de nekem jobban bejott anno a kis kijelzon a Killzone liberation !

(#10878) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Láttam több olyan hirdetést ahol úgy árulták a gépet hogy a memóriakártyán rajta van a GTA Trilogy,ez hivatalosan ki is jött vagy csak rámókolták a gépre??

Mondjuk nem hiszem hogy hivatalosan kiadták volna...........

[ Szerkesztve ]

(#10879) EmThor válasza kissbill (#10877) üzenetére


EmThor
addikt

Simán megy a killzone, kapott patch + r3/l3-al is lehet mókolni. Dualshock 3-al játszottam.

Gta trilogy nem hallottam hivatalosan.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10880) Prime110 válasza perge666 (#10878) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ehhez az iPad verziót buherálták meg, hivatalosan a Vita sosem kapta meg azt a kiadást. De egész jó munkát végeztek, játszható mind a három. Bár ha dedikált kézi verziót keresnék, akkor a Chinatown Wars a nyerő. Az ugyanis pont erre (illetve a 3DS-re) csinálták, amiben ki is tudtak használni 1-2 kézikonzolos dolgot.

(#10881) perge666 válasza Prime110 (#10880) üzenetére


perge666
veterán

Köbe utánaolvastam,de köszi a választ. :R
San Andreas érdekel jobban hogy az hogy fut,ki fogom próbálni.

Chinatown Wars azt hittem PSP-s kiadás,de ennek is utánajárok.

[ Szerkesztve ]

(#10882) kissbill


kissbill
tag

GTA - chinatown wars imadtam, de nekem felkezu orias volt a szinkronk hangok nelkul . Teljesen uresek voltak igy a parbeszedek, pedig az eleg alap egy gta-ban a hangulathoz.

(#10883) Prime110 válasza perge666 (#10881) üzenetére


Prime110
aktív tag

Az is (meg 3DS is), ezt úgy értettem, hogy az dedikáltan kézikonzolos verzió volt legalább. Nem Vita kiadás, értelemszerűen. :)

(#10884) perge666 válasza Prime110 (#10883) üzenetére


perge666
veterán

Ezért nem találtam akkor semmit róla. :))
Annó PSP-n próbáltam,de nem igazán kötött le. :B

(#10885) YoMan111


YoMan111
újonc

Hatha meg elolvassa valaki mekkora a legnagyobb memoriakartya amit felismer? Most 64van de hiphop telerakom

(#10886) perge666 válasza YoMan111 (#10885) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is 64-es van,de elégnek érzem. Amit végigvittél vagy már nem játszol vele esetleg töröld le a mentésed úgyis megmarad.

Egyébként mintha olvastam volna valahol hogy 512GB-ig kezeli a kártyát de nem vennék rá mérget.
De 256GB-os kártyával már tutira láttam valakit hirdetni.

(#10887) YoMan111 válasza perge666 (#10886) üzenetére


YoMan111
újonc

Hat nemigazan van szamitogepem egy ido utan meghal es pihennie kell igyis egy kulso hddn van minden jatek szoval egyszer telerakom akkor nemkell bajlodni vele egy 256os 12ezer mig egy 512 18ezer nemsok kulombseg van mar a 2 kozt es egyszer kell megvenni , rakerestem neten es a 512 viszi szoval azlessz koszi

(#10888) perge666 válasza YoMan111 (#10887) üzenetére


perge666
veterán

Neked nincsenek feltelepítve a VitaDB és a PKGJ programok ???Onnan majdcsak mindent le tudsz tölteni közvetlenül a Vitára,nem kell hozzá PC csak netkapcsolat.

(#10889) taki01


taki01
őstag

Egy kis homebrew:
Csináltak a Cuphead-ből PS Vita port-t. A játékfutatásához szükséges a steam verzió belőle.
https://www.youtube.com/watch?v=0TYVzqaSeCI
https://github.com/PatnosDD/Cuphead-PS-VITA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.