Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Van ps4-em meg vitam is pl az asszony tolja vitán én meg ps4-en az nem para? Nem akad össze a profilom?:)

[ Szerkesztve ]

(#8002) perge666 válasza danih (#8000) üzenetére


perge666
veterán

Itt 4500-ért hirdette egy debreceni srác,ráírtam,de már elvitték,de lehet lesz még......

(#8003) RangerFox válasza Bazsi1987 (#8001) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem

(#8004) Tdizsolt válasza perge666 (#8002) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ne mááá'.... :Y

Danih:
Köszi,meg nézem itt is.... :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#8005) danih


danih
addikt

Vettem egy 16 gigás memkarit. Kell bele mert csak 1 Gb dedikált háttértára van, ami semmire sem elég - szóval ezzel a kiadással minden leendő tulaj számoljon...

(#8006) Nayrobi válasza danih (#8005) üzenetére


Nayrobi
őstag

A fat kiadásban még 1 giga sincs :P

(#8007) danih válasza Nayrobi (#8006) üzenetére


danih
addikt

Ja, PS TV-ről beszéltem avagy a VITA TV-ről ;] Sorry.
Ja és persze joystick, azt sem felejtsük. Baromira bejövős a DS4. Előtte kölcsön-DS3-mal bökdöstem, ég és föld.

(#8008) perge666 válasza Tdizsolt (#8004) üzenetére


perge666
veterán

Dede,ráadásul vadi új,bontatlan csomagolású volt,és 2db is volt.
Mondta hogy lesz még,csak nem tudja milyen árban.

(#8009) Tegla80 válasza perge666 (#8008) üzenetére


Tegla80
addikt

Lattam En is a hirdetest.....egy dolog nem volt irva benne,h van hozza gari is.(sztem boltbol kisetalltatott aru lehetett .)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8010) perge666 válasza Tegla80 (#8009) üzenetére


perge666
veterán

Jaja,garancia nem volt írva és én sem kérdeztem,de ennyiért bevállaltam volna.

(#8011) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, nem tudom, hogy tudtok-e valamit róla, de black friday-kor esetleg lesz valahol VITA akció?:) féláron mondjuk :)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#8012) boost válasza KOHO (#8011) üzenetére


boost
addikt

Amcsiban tutti, de féláron szerintem még ott sem.

(#8013) boost


boost
addikt

A topik url címét már ne lehet módosítani, ugye? :DD

Néha azért bicskanyitogató a ps vita: ps3 a zsebben szöveg. :DD

Milyen optimisták voltunk anno. :DD

(#8014) danih válasza boost (#8013) üzenetére


danih
addikt

Asszem URL-t nem, az az első topikcímmel véglegesítődik és indexelődik :)

[ Szerkesztve ]

(#8015) perge666 válasza boost (#8013) üzenetére


perge666
veterán

Na igen. :DDD

(#8016) RangerFox válasza danih (#8007) üzenetére


RangerFox
veterán

thug life ;]

(#8017) LeventeV válasza boost (#8013) üzenetére


LeventeV
senior tag

Végülis a PS Now-al és egy vastag pénztárcával... :D

(#8018) Prime110


Prime110
aktív tag

Szegedi MM-ben még láttam ma még vagy 8-10 darabot felpolcolva 6-7.000-ért, ha valaki ott keresne.

(#8019) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

PS TV-ről lehet itt kérdezni?

A kérdés először az, hogy szabad-e firmware-t frissíteni? Most 3.20 van rajta, de olvastam valamiket, hogy játékok talán nem mennek valamilyen firmware-el, vagy hogy van ez? :R

Aztán ha lehet, akkor jövök még többet kérdezni. :D

Switch Tax

(#8020) danih válasza MasterMark (#8019) üzenetére


danih
addikt

Ha akarsz olyasmit csinálni amiről itt beszélni nem szabad akkor hagyd 3.20-on (ha van ps3-ad).
Ha csak játszani akarsz és nincs ps3-ad akkor updatelj nyugodtan. Külonben sem aktiválni sem letölteni nem tudsz. Updateblocker már nem működik.
Amúgy a PSTV on-topik itten :)

[ Szerkesztve ]

(#8021) Tegla80 válasza MasterMark (#8019) üzenetére


Tegla80
addikt

Ide tartozik es elvileg errol is szabad beszelni.
Ha erdekel akkor ne frissitsd es csinald meg rajta elobb amit a link ir,ha nem erdekel akkor frissitsd es hasznald.

Sony® & PlayStation®

(#8022) MasterMark válasza Tegla80 (#8021) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi, de na most ez mi? :DDD

danih: Köszi. :R

Switch Tax

(#8023) fausto válasza MasterMark (#8022) üzenetére


fausto
addikt

Azokat a játékokat is el tudod indítani, amik elvileg nem támogatottak a PS TV-n

(#8024) kovsol válasza MasterMark (#8019) üzenetére


kovsol
titán

"PS TV-ről lehet itt kérdezni?"

90% ban arról szól a topic most. :D

May the Force be with you!

(#8025) MasterMark válasza fausto (#8023) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint hogy? Beleteszem a kártyát, és úgy elindul? Ez most hogy van?

kovsol: Igen, közben már olvasgattam.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8026) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Megvettem a MK játékot, már egy ideje szemezgettem vele. De mindig rá kell, hogy jöjjek a verekedős játékok nem az én kedvenceim. Pedig ez még tetszik is.

[ Szerkesztve ]

(#8027) perge666 válasza Petreszku (#8026) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ez most a te játékod vagy nem?
Vagy úgy kérdezzem hogy tetszik vagy nem?
Mert a mondandódból nem igazán jöttem rá. :)))

(#8028) Petreszku válasza perge666 (#8027) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Már megvettem, de inkább csak bénázok vele mint élvezném a játékot. :(

(#8029) Tex Murphy


Tex Murphy
tag

Nem tudom, volt-e már, de kipróbáltam a Fifa 13-at PSTV-n, s megy rendesen :K

A4000T "Only amiga makes it possible"

(#8030) Elims válasza MasterMark (#8022) üzenetére


Elims
veterán

Inkàbb Ezt csinàld meg,sokkal egyszerűbb.
Ezzel bàrmelyik jàtékot tudod jàtszani a tv-n.Ha megfrissíted a legfrissebb rendszerre akkor csak annyit amennyit gyàrilag ír.
Ha nem jön neked sem össze akkor tedd fel a 3.52-es verziòt,szerintem azzal 100%,hogy működik.

Szerk.:
Tex Murphy: Köszi! :-)

[ Szerkesztve ]

(#8031) danih válasza Elims (#8030) üzenetére


danih
addikt

Ha ezt nem csinálod meg amúgy akkor inkompatibilis játék játék esetén nem engedné elindítani?

(#8032) adalbert1


adalbert1
veterán

Kipróbáltam én is a PS TV-t, és inkább failnek érzem az egész dolgot, mint egy jól használható, élvezhető koznolnak, nem csoda, hogy nem lett nagy siker - ami fut Vita játék, azok közül van ami borzalmasan néz ki TV-n (pl. Need for Speed), amivel pedig szívesen játszanék az nem fut gyárilag(pl. Wipeout 2048).
Ami jól nézett ki nagy képernyőn is, az pl. az Alien Breed, illetve a PS1 játékok is úgy néznek ki kb. mint PS3-on (tehát azok élvezeti értékén nem ront).
Szerintem, akinek van Vitája és esetleg PS3/4-e, annak ez kb. egy felesleges eszköz - ha anno ezt megvettem volna 30k-ért, úgy hogy még egy kontrollert is veszek mellé, nos akkor biztos vertem volna a fejem a falba.
Sokat dobna rajta, ha esetleg lennének homebrew cuccok, vagy egy linuxot fel lehetne valahogy rakni és akkor több mindenre használni.
Így 6k-ért elszórakozni vele nem drága, de sokat azért szerintem senki ne várjon tőle.

(#8033) danih válasza adalbert1 (#8032) üzenetére


danih
addikt

Vita mellé én sem látom sok értelmét, de ha pl PS4 már van, akkor ennyi pénzért tök jó - joy-t külön nem kell mellé venni, van remote play másik szobában, és ha van PS+ akkor kompatibilis ingyen játék is cseppenhet havonta - plusz leértékelések, párdolcsis de mégis jó játékok, stb... Mikrokonzol, szerintem senkinek sem voltak olyan illúziói hogy PS3 szintű játékokkal fog rajta játszani ennyiért.
Linux minek, vegyél Raspberry Pi-t ha az kell, homebrew-ra meg ott vannak az android boxok. (Bár őszintén szólva nem nagyon értem mire gondolsz homebrew-val kapcsolatban itt - konzolokra gányolt minőségi homebrew programot még nem láttam, ami ne az emulációval vagy a warezzal függne össze valamilyen módon.)

[ Szerkesztve ]

(#8034) perge666 válasza danih (#8033) üzenetére


perge666
veterán

Én örülnék ha lenne erre a PSTV-re sok régi nintendo játék,legjobb szórakozás lenne!!

(#8035) danih válasza perge666 (#8034) üzenetére


danih
addikt

Legálisan soha nem lesz - Sony vs Nintendo, erre ott van a VIrtual Console Wii-n :)

(#8036) LeventeV válasza danih (#8035) üzenetére


LeventeV
senior tag

Házilag elkészített emulátorra gondolt szerintem perge, ami tényleg szuper lenne. Anno PSP-n nagyon imádtam a SNES játékokkal játszani.

(#8037) perge666 válasza danih (#8035) üzenetére


perge666
veterán

Oké de már nincs wiim.
LeventeV jól felvázolta a helyzetet.

(#8038) danih válasza LeventeV (#8036) üzenetére


danih
addikt

Házilag elkészített emulátor van PSTV-re. De erről itt beszélgetni egyfajta szürke zóna - bár talán az emu maga nem warez, de az azzal összefüggő aktivitás általában már az.

[ Szerkesztve ]

(#8039) speed3456


speed3456
aktív tag

Valaki próbálta már a PS TV-t Billentyűzettel és esetleg egérrel? Vagy ezzel a DS3 ra csatlakoztatható billel? :F

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#8040) danih válasza speed3456 (#8039) üzenetére


danih
addikt

Bluetooth billentyűzetet támogat, USB-n nem. Egeret nem támogat semmilyen módon.

[ Szerkesztve ]

(#8041) MasterMark


MasterMark
titán

Ugyan nincs kontrollerem a PS TV-hez még, de tegnap ki tudtam már próbálni, ugyanis véletlen rájöttem, hogy a TV távjával is lehet irányítani HDMI-CEC-en keresztül. :)

Switch Tax

(#8042) Nayrobi válasza LeventeV (#8036) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én erre tartok itthon egy Ouya-t :)

(#8043) perge666 válasza Nayrobi (#8042) üzenetére


perge666
veterán

Az nem egy androidos kütyü?
Van rá mario meg ilyenek??

(#8044) Nayrobi válasza perge666 (#8043) üzenetére


Nayrobi
őstag

A létező összes emulátor letölthető az ouya storejából ingyen.

(#8045) danih válasza perge666 (#8043) üzenetére


danih
addikt

Bármilyen androidos box jó, akár a telefonod is ha van rajta hdmi out. Plusz tetszőleges bluetooth joypad és meg is van. Minden van rá.

(#8046) boost


boost
addikt

Srácok, Nintendo játékok csak Nintendo-n futtathatók hivatalosan, Playstation játékok csak playstation-ön. Többit intézzétek privátban.

(#8047) adalbert1 válasza danih (#8033) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, egy olyan ellátottságú otthoni infrastruktúrában, mint amit te is említesz több értelme lehet a PS TV-nek. A különböző emulátorokra és Linuxra persze, hogy van jobb eszköz, csak úgy voltam vele, hogy jó lenne esetleg jobban kihasználni.

(#8048) A`rpi


A`rpi
addikt

Sziasztok!

Lenne egy felvetésem:

Topik címét javasolnám átnevezni PSTV, PS Vita topik-ra.
(Vagy valami hasonlóra.)

Hogy miért gondolom én ezt?

PSTV gyakorlatilag egy "herélt" PS Vita, operációs rendszer alapjául vita rendszere szolgál, és maga a hardver is nagyban hasonló, így a kérdéseket legkézenfekvőbb itt, a Vita topik-ban feltenni, ahogy azt többen meg is tették, ám vannak szép számmal olyanok is akik "félve" merik feltenni a kérdésüket, pedig ez a legjobb hely szerintem.

(Ha van rá "igény" a moderátorok megváltoztathatják kérésünkre a topik nevét.)

(Ki támogatja?)

Köszönöm a figyelmet. :R

[ Szerkesztve ]

(#8049) danih válasza A`rpi (#8048) üzenetére


danih
addikt

Már volt erről szó, azt hiszem a múlt héten hoztam fel :) Topikgazda majd megcsinálja, csak el van havazva per pill.

[ Szerkesztve ]

(#8050) LeventeV


LeventeV
senior tag

Ma gazdagabb lettem egy PS Vita Slim-el. Azt kell mondjam, hogy pozitívan csalódtam. Tetszik az új dizájn a lekerekített szélekkel és fekete kerettel. Videókból azt hittem, hogy az új kerek gombok (PS, Start, Select) olyanok lettek mint a PSP gombjai, de örülök, hogy azt is megtartották ilyen jóféle kattintós gombnak, ami prémium érzetet kölcsönöz az egésznek. A kijelző szempontjából én sokkal rosszabbra számítottam. Nyílván nem egy OLED, de abszolút jó. Az, hogy könnyebb lett a konzol nagyon megérződik a fogásán, ugyanúgy az is, hogy véknyabb lett, viszont utóbbit még nem biztos, hogy pozitív változásnak értékelem, az idő majd eldönti.

Megvan a sima Soul Sacrifice, akik játszottak a Deltával is, mit mondanak, megéri az upgrade, van annyival jobb az új? Most akciós a store-on és érdekel a játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.