Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) dilipok válasza ako127 (#30249) üzenetére


dilipok
veterán

nem lehet, mar tobbszor le lett irva. Az okat is leirtam mar parszor, nem vagyok hajlando megegyszer :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30252) Gebriel válasza ako127 (#30249) üzenetére


Gebriel
veterán

És ha magyar regisztrációt csinálsz? Úgy sem tudod használni?

(#30253) Edgeri válasza ako127 (#30249) üzenetére


Edgeri
senior tag

Álladóan ismételni kell önmagunkat.. ha kártyával akarsz fizetni többe fog kerülni a játék, mintha feltöltőkártyát használsz, mert utóbbi jobb konverziós árfolyamon beszerezhető.

Üdv, Edgeri

(#30254) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Van nekem egy fat 40 gb-os (cechg04) ps3. Az olvasója bedöglött és vettem egy másikat egy illetőtől. Az eredeti olvasó kes400a és amit vettem az is szintén. Bár az eladó mondta hogy nem 40gb-s psből van de attól még működnie kell mivel az olvasók egyeznek. Az a probléma hogy az eredeti olvasó felpörgeti a lemezt csak ugye nem tudja beolvasni, de viszont amit vettem az még a lemezt sem pörgeti fel....Mi lehet a baj??

(#30255) #79125504


#79125504
törölt tag

COD: MW3 is ugyanúgy a lemezről tölti be a textúrákat PS3-on mint a MW2 ?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#30256) DM-Fan válasza balazs8907 (#30254) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az, hogy más típusú olvasók valók a különböző gépekbe, más a loader is, így ha nincs típusegyezés, akkor soha nem fog működni. Itt látható, hogy melyik gépbe milyen típusú olvasóegység való.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30257) DM-Fan válasza #79125504 (#30255) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, mint minden játék, ami nem telepít a HDD-re semmit. Ez miért olyan meglepő számodra? :F

Get Moded!

(#30258) #79125504 válasza DM-Fan (#30257) üzenetére


#79125504
törölt tag

Úgy gondoltam , hogy talán már itt tekintettel lesznek a konzolra a készítők.
Hát akkor felejtős a játék :U :U

(#30259) DM-Fan válasza #79125504 (#30258) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az nem okozna problémát, hogy lemezről tölti a textúrákat, mert a lemezes PS3 játékok 95%-a így tesz, a probléma azzal van, hogy olyan az adatok elhelyezkedése a lemezen, hogy oda-vissza jár a léptetőmotor, ami hosszú távon kicsinálja szerencsétlent. Az MW2 biztosan ilyen volt, az MW3-at meg sem vettem, mert nem tudom, hogy az is produkálja-e (meg szerintem eléggé le is ült a széria), de mintha már valaki írta volna, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30260) balazs8907 válasza DM-Fan (#30257) üzenetére


balazs8907
tag

Köszi szépen a válaszod. De az az érdekes hogy a mind két olvasó kes-400a. A linkelt táblázat szerint nekem az jó. Ráadásul amit vettem az 60gb-os gépből van. A táblázat szerint az is jó az én 40-es gépembe.

(#30261) nokia párti válasza balazs8907 (#30260) üzenetére


nokia párti
őstag

Add oda nekem légyszi! ;] Nálam menni fog...

(#30262) dani3l


dani3l
őstag

Keresgéltem egy darabig, de nem találtam rá választ, így megkérdezem:
Gran tourismo 5 Prologueban miért írja ki folyamatosan, hogy nem lehet kapcsolatot létesíteni a szerverrel?

Egyébként a The Fight nevű játékkal játszik valaki Moveval? Ha igen, lehet 2 játékossal is játszani?

Illetve még egy kérdés: Az otthon kapható játékok többnyire milyen nyelvűek (feliratra gondolok elsősorban, szinkron gondolom javarészt angol), magyar, vagy angol?

[ Szerkesztve ]

(#30263) knorbi77


knorbi77
tag

Ha már volt kint akkor bocsi, de ez minket érdekelhet: Nem jön egyhamar a PlayStation 4

(#30264) Gebriel


Gebriel
veterán

Ősszel magyar Store!!!
[link]

(#30265) szasanyi válasza madgie (#30202) üzenetére


szasanyi
félisten

Kipróbáltad már a BBC2-t? Ha igen hogy tetszik?

(#30266) csab2 válasza knorbi77 (#30263) üzenetére


csab2
veterán

Ennek én személyszerint csak örülni tudok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30267) madgie válasza szasanyi (#30265) üzenetére


madgie
titán

Isteni! Tegnap két pályát megcsináltam a single-ben, közben folyamatosan emeltem a sensitivity-t, hadd szokjak hozzá. Aztán átmentem multizni (nem megy a VIP kód, de nem baj, BF veteránként így is kaptam pár fegyvert), jobban mint, mint hittem :) Igaz, kikaptunk a kör végére, az utolsó M-Com kifogott rajtunk, de elég jól ment a célzás, a járművek vezetése, meg ilyesmi (Főleg UAV-ztem). Kicsit mondjuk kontrasztos a játék képe, PC-n jobban átlátható volt. Hiába piszkálom a kontraszt/világosságot, nem változik annyit.

szerk: de lehet, hogy csak a BF3 fakó képét szoktam meg, azért fura.

[ Szerkesztve ]

(#30268) CSorBA válasza Gebriel (#30264) üzenetére


CSorBA
őstag

Ez most azt jelenti, hogy magyar címes reggel (igen, anno ilyet csináltam :D bíztam a Sonyban, hogy egyszer elér idáig) végre elérem majd? És tudok vásárolni, és demokat tolni?! :C

(#30269) Edgeri válasza Gebriel (#30264) üzenetére


Edgeri
senior tag

Király. De szerintem a HUF gyengélkedése miatt drágábbak lesznek a játékok :F

Üdv, Edgeri

(#30270) buffon007 válasza Gebriel (#30264) üzenetére


buffon007
tag

Konkrétan nekünk ez milyen előnyt jelent,azon kívül,hogy mostmár magyar címmel is vásárolhatunk?
A tartalmat egyből áttöltik?Magyarul ami eddig az UK Storeban letölthető volt,az itt is elérhető lesz?

(#30271) dilipok válasza buffon007 (#30270) üzenetére


dilipok
veterán

elso, es szerintem legfontosabb dolog a tartalom utan: fogsz tudni magyar bankkartyaval fizetni :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30272) TazLeacher válasza Gebriel (#30264) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy hogy oldják meg. Úgy, mint a Box-nál, tehát lesz lehetőséged honosítani, avagy sem. Ha nem, akkor szerintem a legtöbben úgyis maradnak a külföldinél. A felhasználóném, a trófeák és az eddig aktivált kódok elbukása biztos, hogy nem ér annyit.

Bár nagyon úgy tűnik - ne használd fel a kódot a store-ba most - hogy nem lesz ilyen lehetőség.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30273) buffon007 válasza dilipok (#30271) üzenetére


buffon007
tag

dejó....gondolom figyelembe lesz véve az árak kialakításánál az erős forintunk is,így akár 2-4ezer ft-al is többért vehetünk 1-1 tartalmat.
Ja,hogy akkor inkább veszek UK vagy USA pontkártyát itt a hardveraprón"nem nevezem meg kitől" olcsóbban.
Eddig nekem nem világos a Store előnyösebb oldala.

(#30274) dilipok válasza buffon007 (#30273) üzenetére


dilipok
veterán

neked nem, de uj felhasznalok gond nelkul kezdhetnek magyar store-on, meg akkor is ha nem lesz migralasra lehetoseg. (az meg egy masik kerdes, hogy valakinek a kenyelem megeri az extra koltseget :U Mint tudjuk, lustasag, fel egeszseg :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30275) TazLeacher válasza dilipok (#30274) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is szívesebben vásárolnék akár kicsivel drágábban, de akkor nem kell egybe vennem feltöltőt. Ha mondjuk csak egy 500 Ft cucc kell, akkor kifizetem az 500 Ft-ot kártyával, és kész, ami lehet, hogy az árfolyam miatt 560 Ft lesz, és bú, ennyi. De ennyit megérne. De mindez teljesen lényegtelen persze, ha nem tudom átvinni a jelenlegi felhasználómat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30276) madgie válasza dilipok (#30274) üzenetére


madgie
titán

Rengeteg olyan középkorú ismerősöm van, aki csak azért nem vesz meg XY terméket, mert nincs hozzá magyar nyelvű kezelőfelület :K

(#30277) buffon007 válasza dilipok (#30274) üzenetére


buffon007
tag

Én is új felhasználók közé tartozom szerintem a magam 1 hónapjával,ennek ellenére így látom.Nem látom mindegynek,hogy mire költöm el éppen a pár napos keresetemet.Nem vagyok a pénzem ellensége.

jer1cho:
500ft-nál oké,hogy csak 60ft az eltérés,de már ennél a mértéknél maradva:
5000ft-5600ft
10000ft-11200ft
és így tovább
na ugye mégis jelentősödik a különbség?:)

[ Szerkesztve ]

(#30278) dilipok válasza buffon007 (#30277) üzenetére


dilipok
veterán

ne feledd el, nem is rolad beszeltem. Nezd meg hova koltod a penzt, ebben semmi gond nincs :K Viszont en ismerem magam, hogy a 10 v 11K-n egy percig nem gondolkoznek, ha az 1000 forinttal olcsobb verzioert kartyat kellene vennem, kodot potyognom, meg mittudom en mit. Nem vagyunk egyformak, ezt azert mindig tartsd szem elott :R (arrol meg mar nem is beszelve, hogy fogalmunk sincs mennyibe fognak kerulni a dolgok, csak feltetelezunk dolgokat)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30279) buffon007 válasza dilipok (#30278) üzenetére


buffon007
tag

Ne vedd személyeskedésnek,de egy kérdés:meennyi a nettó havi kereseted?
Nekem 75ezer ft körül.Igaz szülőkkel élek,de már tartalékolnom is kellene,így nem mindegy ,hogy mennyit teszek félre.

(#30280) Edgeri válasza buffon007 (#30277) üzenetére


Edgeri
senior tag

No meg amennyit törik mostanában a PSN-t nem szívesen adnám már meg a kártyaszámomat :(
Én sem gondolom azt, hogy sok plusszal fog járni a magyar PSN. Ha csak nem a PSN-en keresztül elérhető egyéb olyan szolgáltatásokra nem gondolunk, ami jelenleg IP cím szűréssel van védve "ellenünk" (pl. online filmkölcsönzés, streamelt tartalmak).

Üdv, Edgeri

(#30281) dilipok válasza buffon007 (#30279) üzenetére


dilipok
veterán

nem veszem szemelyeskedesnek es ez valoban hozzatartozik a kerdeshez. Szerencsere nincs panaszom a keresetemre. Jelenleg Londonban elek, uh annyira nem relevans ha atszamoljuk, de mar Mo-n is befektetesi banknal ill multiknak dolgoztam, ezert az atlagfizetesnel tobb volt (jelentosen) a jovedelmem. Pont ezert mondtam, hogy nem vagyunk egyformak. Remelem neked is eljon majd az az ido, amikor 1000 forinton (remelhetoleg akar tobbon is) nem kell gondolkoznod :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30282) buffon007 válasza dilipok (#30281) üzenetére


buffon007
tag

Én is multinál vagyok,csak mint csicska.Ennyit ért a tanulásom.Egyébként lassan eljön az idő,hogy nem fog számítani.Viszont akkor már külföldön leszek,és akkor meg megint csak nem kell Hun store.
HUN storeról az a véleményem,hogy nem az átlag magyarnak találták ki.

(#30283) TazLeacher válasza buffon007 (#30277) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Persze, de ezért nem költök 10K-t egybe... :DDD Tényleg nem veszek/vennék Store-ba semmit, csak DLC-t, meg olyan cuccost, ami csak ott jelent meg. A dobozos úgyis olcsóbb.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30284) buffon007


buffon007
tag

Én meg ebből a szempontból vagyok lusta.Inkább onnan töltök le játékot,mint megvegyem a dobozosat.Dobozost is csak postázva szeretem,mert olcsóbbra jön ki.:)

(#30285) dilipok válasza buffon007 (#30284) üzenetére


dilipok
veterán

Ezert is jobb Angliaban elni :) Melo kozben kattintok kettot es 2 nap mulva, mire hazamegyek ott figyel a postaladaban a jatek, ingyenes hazhozszallitassal :P (par napja a stalkert vettem meg a zavvirol 2.95ert, es 2 nap mulva mar meg is erkezett. szerintem meg a postaktg-et sem fedezte kb az az ar :D)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30286) TazLeacher válasza dilipok (#30285) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezert is jobb Angliaban elni

Azért van ennél sok előnyösebb oldala is. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30287) dilipok válasza TazLeacher (#30286) üzenetére


dilipok
veterán

"ezert is" :DDD es valoban, van tobb is, meg hatranya is, de ez mar mas tema :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30288) buffon007 válasza dilipok (#30285) üzenetére


buffon007
tag

Nem jársz te mostanában Magyarország felé?:)

(#30289) supercow


supercow
őstag

az normális, hogy a boltok nem válaszolnak skype üzenetre? előrendelésről kérdeznék, de úgy tűnik nem kell nekik a pénzem.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#30290) dilipok válasza buffon007 (#30288) üzenetére


dilipok
veterán

nem, sajna nem :( majd csak valamikor nyaron... Viszont zavvi, game, thehut mind szallit Mo-ra minimalis posta ktggel.

supercow: szerintem nem normalis, en felhivnam oket

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30291) buffon007 válasza dilipok (#30290) üzenetére


buffon007
tag

nyárról tudsz valami pontosat?
nem akarsz behozni játékokat árusítani?:)

(#30292) Gebriel


Gebriel
veterán

Tipikus magyar mentalitás. Ha valami nincs az a baj, ha meg utána megkapja a felhasználó az a baj. Franc se éri ezt. :F

(#30293) dilipok válasza buffon007 (#30291) üzenetére


dilipok
veterán

biztos hogy nem :N De mint mondtam, az amazonon kivul tudsz ugyanonnan rendelni mint en ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30294) buffon007 válasza Gebriel (#30292) üzenetére


buffon007
tag

Én nem vártam eddig sem:)Az alatt az 1 hónap(mióta ps3 tulaj vagyok) alatt sokmindenen nem is gondolkoztam még,például ezen sem.
Aztán lehet,hogy az UK mellett beregelek a HUN storera is.

(#30295) dani3l válasza dani3l (#30041) üzenetére


dani3l
őstag

Korábbi kérdésemet megválaszolva, hátha esetleg érdekel valakit a későbbiekben:

Ausztriai címmel regeltem, és van rendes Store, letölthető játékok, demok, stb, tehát (gondolom) ugyanaz, mint az UK-s. Valószínű nem véletlenül lehet osztrák PSN feltöltőkártyát is kapni..

#30262-es kérdésekre esetleg valakinek válasza? :B

[ Szerkesztve ]

(#30296) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Nem annyira régen játszok a Gran Turismo 5-el, és valamit nem értek. Most 17-én jött ki elvileg új car pack DLC, amiben van Lamborghini Aventador is. Én nem vettem meg ezt, viszont a Car Dealership-ben a Lambo kategória alatt ott az Aventador 400k pénzért. Hogy van ez akkor most, valami másik verzió jött ki a kocsiból a dlc-ben? Mert ugyanannak tűnik.
Megjegyzem nem próbáltam (még) megvenni a kocsit, csak feltűnt.

(#30297) madgie válasza NeoExDeath (#30296) üzenetére


madgie
titán

Ott van a kocsinál egy kis DLC jel, ha megpróbálod megvenni, ki is írja, hogy meg kell venned az adott Car Pack-ot.

(#30298) NeoExDeath válasza madgie (#30297) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Azt nem figyeltem, akkor csak nyálcsorgatónak tették be a boltba :D
Köszi

(#30299) #79125504


#79125504
törölt tag

Melyiket preferáljátok jobban ? BF3 vagy Saints Row the Third ? :D

(#30300) dilipok válasza #79125504 (#30299) üzenetére


dilipok
veterán

nekunk akarsz jatekot venni? :DDD ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.