Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) papsZa


papsZa
tag

Sziasztok,

BUEK mindenkinek.

Nekem csupan most adodott lehetosegem vegigjatszani az Uncharted 3-at.
Ez maga a muveszet! Egyszeruen zsenialis! Nalam az ev jateka!
Naughty Dog ismet kitett magaert! Koszonjuk :R

HP 8710p

(#29752) buffon007 válasza papsZa (#29751) üzenetére


buffon007
tag

Papsza:dehisz 2012ben még sok játék meg fog jelenni,de neked előre is a legjobb?:)

(#29753) jookomak válasza buffon007 (#29752) üzenetére


jookomak
őstag

Ha a diablo 3 megjelenik, akkor nem lehet más az évjátéka. Amúgy van olyan jó az uc3, hogy akár idén is lehetne.
Gametrailers szerint is az Uncharted 3 lett a goty.

(#29754) erahurka válasza jookomak (#29753) üzenetére


erahurka
félisten

Gamers.hu-nak a Deus Ex: Human Revolution. Meglepődtem, UC3-ra tippeltem. A legjobb grafikát meg a RAGE-nek adták. Hátizé...

(#29755) szasanyi válasza erahurka (#29754) üzenetére


szasanyi
félisten

Rage meg a legjobb grafika... a mai napig várják a textura pack-ot PC-re, amit Carmac ígért. :U

(#29756) supercow


supercow
őstag

Uncharted 1 végefelé járok, elég nagy csalódás pedig iszonyúan vártam a játékot. Elsőre szuper, kaland, de amikor átmegy Resident Evilbe az már nem tetszik, eléggé elment a kedvem. Easy módban csinálom mert érdekel a sztori, viszont nem kell a frusztráció és nincs időm sokszor próbálni, amikor nem bírok továbbjutni egy szakaszon az eléggé elrontja az élményt. Szomorú vagyok, ezek után lehet meggondolom a 2. és 3. rész megvásárlását.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#29757) jookomak válasza supercow (#29756) üzenetére


jookomak
őstag

Az volt az első ps3 játékom, amit még crt tv-n játszottam, de már ott is leesett az állam. Az a rész tényleg gázos, de túl kell jutni rajta, aztán lehet nyomni tovább.
Azért easy módban nem sok olyan hely van, ahol szenvedni kéne.
A 2, 3 több, szebb, jobb, szóval nem szabad kihagyni. Amúgy az is lehet, hogy kompletten nem jön be a játék, akkor viszont nincs mit tenni.

(#29758) supercow válasza jookomak (#29757) üzenetére


supercow
őstag

Nem vagyok már elég ügyes és türelmem sincs már annyi, munka és család mellett szeretnék picit kikapcsolni. A mászkálós részeknél jobban elfogadnám hogy én bénáztam és ismételni kell, de elviseltem volna ha sokkal kevesebb lövöldözést kell végigcsinálni. Most az "Unwelcomes Guests" részt akadtam el a generátornál és mostanra a shooter-survival-horror lett a fő vonal a kaland és felfedezés helyett.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#29759) Baga1983


Baga1983
senior tag

Ha valakit esetleg cserélné az PS3-át gamer PC-re, az dobjon nekem PÜ-t. Remélem ennyi off belefér, úgyis haldoklás van most hardveraprón.

(#29760) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

A 2 ünnep között volt egy kis időm kicsit átolvasgatni a fórumot és a szemem megakadt a garanciális dolgokon, ugyanis karácsony előtt megajándékoztam magamat egy PS3-al, amit a Konzolvilágnál vettem meg. Sajnos hiába túrtam át a kapott papírokat, a Sony garlevelet nem találtam. Ma vissza is mentem hozzájuk, hogy akkor a számla alapján töltsenek ki nekem egyet a méltányossági gari miatt. A srác nagyon készséges volt és fogott egy A5-ös méretű 2 oldalas Sony garlevelet és kitöltötte, de nem olyan volt, amint korábban valaki belinkelt (Sony oldaláról lehetett letölteni pdf formátumban). Rá is kérdeztem erre és mutattam neki a pdf-es változatot, amire azt mondta, hogy ők ilyen kis 2 oldalas garlevelet kapnak minden géphez és a gépek a hivatalos Sony disztribútortól származnak... De mondta, hogy megnyugodjak kinyomtatja nekem az Sony oldaláról való pdf-et és akkor kitölti azt is...
Szóval szerintem tök korrektek voltak és még adtak is ajándékba egy Uncharted 3 skint a PS3 tetejére! :R

(#29761) DM-Fan válasza Gergi (#29760) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Konzolvilág mindig is nagyon korrekt bolt volt. Legalábbis nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van velük játékvásárlás kapcsán. Gyorsak, korrektek, készségesek voltak eddig mindig és mindig megkérdezték a véleményem a játékról - miért veszem, mi tetszik benne, hogy tetszett a korábbi rész, mit várok az újtól, stb. Látszik, hogy őket is érdekli a téma és nem kezelik le a vevőt.

Get Moded!

(#29762) erahurka válasza Gergi (#29760) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én gariztatni akartam náluk a gépet, ekkor kitöltötték a Sony-s garanciapapírt, és közölték, hogy vigyem a gépet márkaszervízbe. Köszi.

(#29763) DM-Fan válasza erahurka (#29762) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

És ezzel mi a bajod? Így jársz a legjobban! Sokkal inkább a márkaszerviz javítsa (most már ugye cserélje felújított gépre), minthogy valami kontár belenyúljon egy konzolboltban. Más kérdés, hogy miért nem vásárláskor töltötték ki, de az mindenképpen pozitív, hogy nem hajtottak el, hanem utólag is önként kitöltötték neked a garanciapapírt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29764) erahurka válasza DM-Fan (#29763) üzenetére


erahurka
félisten

Végülis igen. De ha adtak volna eleve Sony garancialevelet, akkor eleve márkaszervízbe viszem.

Mondjuk egyszer még a márkaszervíz is hazaküldött, mert nem produkált hibát a gép.

(#29765) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Aki esetleg már utánajárt a dolognak attól kérdezem: honnan lehet eredeti dualshock 3 joy-t venni a lehető legolcsóbban. Valamint honnan tudom megállapítani pl a dobozáról vagy a joy-ról hogy eredeti vagy utángyártottat akarnak rám sózni.

(#29766) erahurka válasza boygabi_ (#29765) üzenetére


erahurka
félisten

http://www.gameshop.hu/playstation3/ps3-sony-dualshock-3-controller-dobozos-/176

Ahol néztem mindenhol ennyibe került. Nem tudom mennyire utángyártott, szerintem ez a hivatalos. Amit az én gépemhez adtak, az így néz ki.

(#29767) CSorBA


CSorBA
őstag

Nah így az ünnepek alatt újra végig vittem a GoW sorozatot, illetve a harmadik részt most először. Szóhoz sem jutok, nagyon tetszett. Remélem mindenki végignézte a creditset ;]
Nem tudom én jöttem-e jobban bele, de nekem még mindig úgy tűnik, hogy messze az első rész volt a legnehezebb.

(#29768) ldave


ldave
félisten

576-ban EA játékok vannak most akcióban (Crysis 2, Bulletstorm, Dead Space 2, Collector's kiadások is), mondjuk a Mass Effect 2 PS3-as verziója pont nincs, pedig azt egyből venném.

szerk: Illetve mégis van, 6000 Ft, asszem holnap hazafele beugrok.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#29769) Ocarina válasza ldave (#29768) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:R

Bulletstorm érdekelt megjelenés előtt is, de valahogy elfelejtettem. Megéri a limited edition azt a 6000 Ft-ot? Jó játék?

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29770) erahurka válasza ldave (#29768) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kis akció, a nyáron hasonló keretében vettem budaörsi Tesco-ban NFS: Hot Pursuit-ot 4000 forintért :D

Én a Left4Dead-del szemezek PC-re. Sokan tolják szerintetek?

(#29771) dilipok válasza erahurka (#29770) üzenetére


dilipok
veterán

nekem megvan mind2 pcre, de nem jatszottam mar jo ideje egyikkel sem. Akkor meg eleg sokan jatszottak a 2vel... azota nem tudom...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29772) ldave válasza Ocarina (#29769) üzenetére


ldave
félisten

Nem vagyok oda az FPS-ekért, de egyik ismerősön igen és ő szerinte nagyon jó, Eurogamer és Edge is 9 pontot adott rá, szóval nagyon rossz nem lehet :)

A Slime draws near! Command?

(#29773) buffon007 válasza ldave (#29772) üzenetére


buffon007
tag

576-ék ugye nem leltároznak ma?én is be akartam ma menni hozzájuk,de ha nem lesznek,akkor az nekem 1óra kiesésnél több

(#29774) ldave válasza buffon007 (#29773) üzenetére


ldave
félisten

Hát van telefon, fel lehet hívni a boltot, ahova mennél és megkérdezni.

A Slime draws near! Command?

(#29775) ProdyG válasza CSorBA (#29767) üzenetére


ProdyG
senior tag

én most tolom a GOW sorozatot, az első rész eddig a legnehezebb, de a 2 se könnyű. Most épp a CoO-t tolom, ez könnyű, és elég gagyi is az első 2 részhez képest szerintem. ezután jön a Ghost of Sparta, amitől szintén nem várok sokat, majd a 3.
A 3-at várom már nagyon :)

(#29776) jookomak válasza Ocarina (#29769) üzenetére


jookomak
őstag

Elsőre viccesnek tűnik, de engem pl. nem hiszem, hogy 20 percnél tovább lekötne. Én nem adnék érte pénzt. Annyi jó játék van még.

(#29777) CSorBA válasza ProdyG (#29775) üzenetére


CSorBA
őstag

Persze, azok a kézi konzolosok :) Örülhetünk neki, hogy kiadták így is. Nekem még nem sikerült megvennem, várom a jóárasított használt darabokat :)

(#29778) james001 válasza ProdyG (#29775) üzenetére


james001
veterán

A Ghost of Sparta nekem nagyon bejött,maga a csattanó a végén óriási,meg maga a játék is jó lett. PSP-n kitoltam minden fokozaton,imádtam.
Persze a 3 az igazi etalon :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#29779) papsZa válasza buffon007 (#29752) üzenetére


papsZa
tag

Az Uncharted 3 2011-ben jelent meg, nem 2012-ben :DDD
2012-es ev jateka a Mass Effect 3 lesz!!!

HP 8710p

(#29780) papsZa válasza erahurka (#29754) üzenetére


papsZa
tag

A Deus EX Human Revolution is 100% nalam.
Harom vegigjatszast tettem bele :R

HP 8710p

(#29781) papsZa válasza erahurka (#29770) üzenetére


papsZa
tag

Ha van Steam-ed meg tudod nezni mik a legtobbek altal jatszott jatekok.
En megdobbentem, hogy soktizezren / szazezren is jatszak ezeket a lovoldozos multiplayer jatekokat, koztuk a L4D-et is.

HP 8710p

(#29782) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

[link]Itt aránylag olcsók a játékok-szerintem.Pl a WRC2 8500,a nagyobb boltokban Media,Cora stb. meg 15 körül mozog az áruk.Vagy valaki tud olcsóbb helyet?

(#29783) jookomak válasza Olyasmi (#29782) üzenetére


jookomak
őstag

Párszor leírtuk itt, hogy MM, saturn, auchan, tesco stb helyeken NEM szabad játékot venni.
Kis konzolboltokban kell vásárolni. Pl. konzolvilág, platinumshop, console corner, überkonzol, konzolok szervíze. Ha van lehetőséged külföldi vásárlásra, akkor az a legjobb. zavvi, shopto, game.co.uk.

(#29784) Olyasmi válasza jookomak (#29783) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Az a baj velem,hogy nagyon kötött vagyok játékok terén!Tudom,hogy rengeteg játék van ps3-ra,szebbtől szebb grafikákkal,de én csak az autósokat szeretem,és ott is a rallys játékokat (WRC).És csak a WRC2 játékot lesem mindenhol!

[ Szerkesztve ]

(#29785) Edgeri válasza jookomak (#29783) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem pedig néha elég jó leárazásokat találni az Auchanban, igaz nem túl sűrűn... :K

Üdv, Edgeri

(#29786) jookomak válasza Edgeri (#29785) üzenetére


jookomak
őstag

Hozzátartozik, hogy én általában be sem megyek. Ha meg igen, akkor csak célirányosan sör, kenyér, hús, kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#29787) Edgeri válasza jookomak (#29786) üzenetére


Edgeri
senior tag

Havi max 1 nálam is, ekkor mindig megnézem a ps3 falat is, 3-4e pénzért néha elég jó leárazások vannak, de hogy mi alapján, azt nem tudom :F

Üdv, Edgeri

(#29788) papsZa


papsZa
tag

A Modern Warfare 3-at probalta mar valaki?
A black ops eleg verszegeny/mosott volt nekem.

HP 8710p

(#29789) Gebriel válasza papsZa (#29788) üzenetére


Gebriel
veterán

Szeretem a COD sorozatokat (konzolra a 5. rész kivételével mind megvan), de eddig az egyik leggyengébbre sikerült rész. Singel jó volt, de semmi új.
Nekem mondjuk a Black Ops tetszett a sok orosz pálya miatt.
MW2 más pályákon más környezetben.

Lehet nem a BF3-al kellet volna először játszanom :B

(#29790) erahurka válasza Edgeri (#29787) üzenetére


erahurka
félisten

Auchanban tényleg vannak jó leárazások. Viszont néha csak 1-2 napig. Multkor volt MafiaII 4000,- és az új Prince of Persia 5000,-. Meg egy Madagascar Karts vagy mi a tök 2000-ért, bár ez ingyen se kéne :D
Strangleholdot is Auchanban vettem 3000 forintért, igaz, még azóta se játszottam végig.

(#29791) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok. Tudom, hogy nem lehet meghirdetni ebben a topikban semmit, de tekintettel arra, hogy jelenleg nem lehet apróhirdetést feladni, csak annyit mondanék, hogy van egy kitűnő állapotban lévő, karcmentes 120 gigás PS3-mam (Fat) eladó 45-ért, illetve van még játék is hozzá, de nem akarok nagyon OFF-olni, akit érdekel, privát üzenet formájában megtalál:)

(#29792) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Bad Company 3e az edigitalnál. Szerintetek megéri?

(#29793) ldave


ldave
félisten

Megrendeltem Portal 2-t shopto.net-ről és a válaszlevélben ott volt már a boríték lefotózva a címmel, szimpatikus cég így elsőre, remélem a magyar posta is rendes lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#29794) erahurka válasza ldave (#29793) üzenetére


erahurka
félisten

Hát igen, hajóztatás, csomagszállítás Szibérián keresztül, aknára futó DHL kocsi, de a legnagyobb veszély a csomagodra nézve mégis a postás.
Nekem múltkor fogta és átdobta a kerítésen az ajtóhoz a csomagom. Még szerencse, hogy csak egy könyv volt benne. Hallottam olyat hogy beleeröltette a postaládába a csomagot, a benne lévő BD tok meg darabokra tört.

(#29795) kerekfej válasza ldave (#29793) üzenetére


kerekfej
addikt

A magyar postában ne bízz!

(#29796) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Na szép jó reggelt mindenkinek!Rá szeretném kötni kábellal a ps3-at a routerra,de vajon fog-e szaggatnia a hd film?A netem 40/20-as,és kb 15méter kábelen keresztül menne át a net. :F

(#29797) bcrics válasza Olyasmi (#29796) üzenetére


bcrics
tag

Hell, nekem 20/10 net van és szaggatt a Hd.

(#29798) Olyasmi válasza bcrics (#29797) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Igen,azzal szaggat,mert jelen esetben nekem is 20/10,mert a router gyenge,de viszont a laptoppra kábelen keresztül leadja 40/20-at,csak nem akarom megvenni feleslegesen a kábelt a ps,és a router közzé!Pedig nem sok pénz!

[ Szerkesztve ]

(#29799) jookomak válasza Olyasmi (#29798) üzenetére


jookomak
őstag

Mi köze van vajon a net sebességének a hd lejátszáshoz...? :U Wifin a 720p még ok, full hd, főleg nagyobb bitrátával beszaggathat. Legjobb megoldás a kábel, de főleg egy külön médialejátszó, mert a ps3 sajnos nem visz mindent.

(#29800) Olyasmi válasza jookomak (#29799) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Annyi a köze,hogy wifin keresztül megy át a cucc-úgy lejátszáshoz,vagy átmásoláshoz!Vagy tévedek?Persze én is egy multis lejátszón gondolkozok,csak aha már itt van a ps3 akkor...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.