Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) mrhitoshi válasza Def26 (#29550) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én próbáltam, de szerintem kezelhetetlen. FPS-t még a joy-al is nehéz, nem hogy ott hadonászol a TV előtt. :DDD

PS4

(#29552) dilipok válasza r3dsnake (#29549) üzenetére


dilipok
veterán

sztem meg hanyagoljuk a temat, mielott megint feljon ez a vita...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29553) r3dsnake válasza dilipok (#29552) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

szvsz nem warezrol volt szo

(#29554) madgie válasza r3dsnake (#29538) üzenetére


madgie
titán

Azt én se nagyon bírtam, de a plazma másképp működik.

(#29555) dilipok válasza r3dsnake (#29553) üzenetére


dilipok
veterán

pont erre a vitara gondolok ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29556) Gebriel válasza Def26 (#29550) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem működik együtt. :N Szedd le a Store-ról a Resistance 3 demóját. Az Move-s, én próbáltam. Kell hozzá gyakorlás. :K Viszont gyorsabban lehet vele célra tartani az biztos. Főleg ha mondjuk valami ilyen vagy hasonló kiegészítővel.

Végül honnan lett meg a PS3?

(#29557) Def26 válasza Gebriel (#29556) üzenetére


Def26
félisten

Tegnap láttam, hogy bejöttél, csak anyósnál voltam Gyulán, aztán lépnem "kellet" vacsizni, beszélgetni stb. :B Fura még az irányítás de majd megszokom. Már most érzem, hogy jobb mint xboxon volt. Kényelmesebb a kontroller és szvsz könnyebben irányítható is az analóg kar.

Saturnban vette meg, bf3 -al volt 85k.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29558) Gebriel válasza Def26 (#29557) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah a Battlelog-on láttam, hogy online vagy. Na mondom míg fürdik a gyerek addig felugrok hozzád.
Kell vennem egy új headset-et, mert ami volt tönkre ment. :((( Co-op végig tolhatnánk majd ha van kedved, mert nekem az még érintetlen. :B

Limited kiadású vagy sima a BF?

Milyen garancia papír van hozzá? Olyan amit itt linkelt kelzsoca vagy másmilyen? :)

(#29559) redXIII válasza Gebriel (#29558) üzenetére


redXIII
senior tag

Mien a BF3 multi 24 emberrel?Régen nyomattam a BF2-őt,meg a BC2-öt PC-n,de az utóbbit hamar meguntam.Nem kevés a 24 ember?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#29560) Gebriel válasza redXIII (#29559) üzenetére


Gebriel
veterán

Pár pálya kivételével nem kevés, ott viszont alig találkozik ellenséggel az ember.

(#29561) redXIII válasza Gebriel (#29560) üzenetére


redXIII
senior tag

Most ezen a játékon gondolkodom.Csak nem merem bevállalni kipróbálás nélkül.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#29562) dilipok válasza Def26 (#29557) üzenetére


dilipok
veterán

a stickek valoban jobbak (szerintem pontosabbak) mint a boxos kontrolleren. A boxon viszont jobb a trigger es (nekem) ergonomikusabb, igy kenyelmesebb.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29563) bordi10 válasza dilipok (#29562) üzenetére


bordi10
senior tag

[link] :C

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#29564) dilipok válasza bordi10 (#29563) üzenetére


dilipok
veterán

tudom, van is ;) viszont elegge fogyoeszkoz... 1 honapnal tovabb nem birjak. 2 reszbol van "ontve" es a kozepen fogja magat, es kettetorik :( mar elfogyasztottam vagy 4 parat, meg jo h csak 2 font egy :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29565) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Már egy éve hogy a PS 3-mam nem olvassa be a disc-et, úgy döntöttem hogy szétszedem és utána járok a dolognak, egy tucat, a témába vágó You Tube videó megtekintése után nyilvánvaló lett számomra hogy a lézer egység van kipurcanva, azt is megtudtam hogy az e-Bay ről lehet rendelni újat (tipusjele KES 400A) viszonylag könnyű cserélni és az ára sem vészes. Valakinek van már tapasztalata ezzel kapcsolatban? A kicserélt lézeregység jobban bírja vagy romlott már el az is valakinek?

Cseberből vederbe

(#29566) bbgin


bbgin
tag

Sziasztok!
Ps3-nál van arra lehetőség, hogy a játék ne lemezről fusson úgy mit a vinyóra felmásolt xbox-nál?
Nem hangos, de kissé zavar ahogy játék közben berreg a lemez.

(#29567) Edgeri válasza Gebriel (#29558) üzenetére


Edgeri
senior tag

A co-opra én is be akartalak már invitálni, de a kislányom megszületése óta már jónak számít ha heti 1x le tudok ülni 1-2 órára valami random időpontban, így egyelőre még nem akartam szólni :))

Üdv, Edgeri

(#29568) Gebriel válasza Edgeri (#29567) üzenetére


Gebriel
veterán

Gratulálok a gyermekhez. :)

(#29569) Ocarina válasza bbgin (#29566) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nincs sajnos. :(

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29570) DM-Fan válasza Edgeri (#29567) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, gratulálok, nem is említetted. Ennél szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphattál volna! Boldog életet neki, neked meg sok örömteli percet!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29571) Riley válasza Edgeri (#29567) üzenetére


Riley
csendes tag

Gratulálok én is a gyermekáldáshoz!

[ Szerkesztve ]

(#29572) madgie válasza Edgeri (#29567) üzenetére


madgie
titán

Szokj hozzá, a kislány mellett nem sok időd lesz egy ideig konzolozni! De nem is baj ez, a legszebb dolgot kaptad Karácsonyra :)

(#29573) Edgeri


Edgeri
senior tag

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :R
Hát egy ideje már tényleg csak szemezek a kontrollerer, de majd ma talán... (persze mindig ezt gondolom, aztán persze nem :DDD )

Üdv, Edgeri

(#29574) TazLeacher válasza Edgeri (#29567) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jó hallani... :DDD Nekem (nekünk) még van 2 hónapunk. Szintén leányzó. :)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29575) Edgeri válasza TazLeacher (#29574) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jó lesz majd :K Egy jó tanács: akkor még most próbáljátok kialudni magatokat ;]

Üdv, Edgeri

(#29576) Snark válasza Edgeri (#28984) üzenetére


Snark
csendes tag

szia! kösz a tippeket, jól sikerült az ajándékozás!

(#29577) Riley válasza Gebriel (#29558) üzenetére


Riley
csendes tag

Hello! Én tegnap kezdtem el a BF3 coop-ot, de mindenképpen jó, ha ismerőssel csinálja az ember, mert én nagyon sokat szívtam a sok random...khm...idióta miatt. Hamar meg is untam, mert nem lehet velük normálisan haladni. :(((

Erről jut eszembe, BF3 idióták: [link] :DD

(#29578) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Kívánság lista az IGN-től. Mit várnak el az új konzolgenerációtól.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29579) Def26 válasza mrhitoshi (#29578) üzenetére


Def26
félisten

"sensible controller innovations"

Jó lenne egy bill. egér támogatás is. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29580) Herczi válasza Def26 (#29579) üzenetére


Herczi
senior tag

Én meg nem szeretném, nem szeretek billentyűzettel játszani, vagyis ez így nem igaz, mondjuk úgy, hogy joyal jobban szeretek. Szal tuti nem ülnék a TV elé billentyűzettel, más viszont igen, úgyhogy kb esélyem se lenne multiban, ki is végezné számomra a játékot.

(#29581) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok, csak egy kis helyzetjelentés :) Köszi a sok tanácsot PS3 vásárlással kapcsolatban. Az Überkonzolban vettem, mindenkinek nagyon ajánlom őket, tényleg állati jófejek, korrektek és minden rendben ment (Sony-s garijegyet is kaptam).
Karácsony óta a Heavy Rain-t tolom és nagyon durva :)

(#29582) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

egyik haver regisztrálni akar a psn-re. játszani esetleg vásárolni.

melyikre érdemesebb us, uk?

de ami a legfontosabb, hol találok lakcím generálót?

Aurea mediocritas

(#29583) mrhitoshi válasza AXisBOLD (#29582) üzenetére


mrhitoshi
veterán

UK-t érdemes szerintem, már csak a DLC-k és kódok miatt is. A múltkor is volt egy történet, hogy nem tudta valaki használni a játékot, és kiderült, hogy az US reg. miatt.

Itt van egy lakcím generátor. 1.hsz.-ban megtalálható.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29584) vaksi8 válasza AXisBOLD (#29582) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
Akár regisztrálhat mindkettőre.A tartalmak kb. egyformák legalábbis ami a demókat illeti.
Címet pedig bármilyen angol,vagy amerikai oldalról lenézheti lehet akár egy üzlet,hivatal,magánház bármi.

(#29585) Edgeri válasza Snark (#29576) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni.

Üdv, Edgeri

(#29586) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi urak :R

Aurea mediocritas

(#29587) redXIII válasza LEFTHORSE1 (#29565) üzenetére


redXIII
senior tag

Ha már ebay,akkor próbáld meg hátha találsz komplett drivot olcsóbban. Akkor csak a logic boardot kell átteni a régiröl az újra. És úgye nem is biztos hogy csak fej baja van.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#29588) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Leszedtem a Resistance 3 demóját, már kétszer is, de mindig ugyanaz a gond. Elindítom, és az után a rész után, hogy beállítom a kép nagyságát, meg a világosságát, fekete képernyő. Nem reagál PS gombra sem a kontrolleren, semmi. Valamit rosszul csináltam, vagy mi lehet?

(#29589) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy ps3 konzolt össze lehet-e kötni laptoppal,a gyorsabb adatküldés miatt?Válaszotokat előre is köszi! :U

(#29590) Bencee19


Bencee19
csendes tag

Sziasztok!

Friss Ps3 tulajként a következő problémával állok szemben: Itthon wifi van, felismeri, kiírja, hogy 100%-os a jel, meg IP címet is kap, de nem tud rá csatlakozni. A következő hibát írja ki: PS3 network error DNS 80710102

Nézegettem neten, de nem igazán világos, hogy mi a probléma forrása. Megpróbáltam átírni a DNS számot a netes beállításoknál, semmi eredménye.

Valakinek van valami ötlete?

(#29591) Olyasmi válasza Bencee19 (#29590) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Én is új tulaj vagyok,itt nézzél szét!Le van írva minden részletesen:http://manuals.playstation.net/document/hu/ps3/current/settings/formatutility.html

(#29592) Gebriel válasza Bencee19 (#29590) üzenetére


Gebriel
veterán

Csinálnod kell a Playstation Network felhasználói fiókot.
Olvasd el itt az 1. hszt.

(#29593) jookomak válasza Olyasmi (#29589) üzenetére


jookomak
őstag

Mit szeretnél küldeni honnan hova? Egy routerrel egyszerűbb. Ha a laptopon levő pl. filmet, zenét akarsz lejátszani, akkor jobban jársz, ha azt kötöd tv-re, vagy erősítőre.

(#29594) Olyasmi válasza jookomak (#29593) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

A laptop gyenge,és egy full hd film szaggatottan megy a ps-n,ha meg átmásolom az sok idő!

(#29595) LEFTHORSE1 válasza redXIII (#29587) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát a You Tube videók alapján, kibontva betettem a lemezt, elvileg a lézer fénye át kell hogy látszódjon a lemezen, nálam egyáltalán fel sem villan, sőt mútatta a szaki hogy ha a lézer nem világít akkor még beindúl a fokuszálás de a lemezt egyáltalán nem pörgeti meg, és nála is pont így van. Ha nem válik be az új lézer egység akkor végleg békén hagyom, és soha többé mozgóalkatrészes kütyü

Cseberből vederbe

(#29596) jookomak válasza Olyasmi (#29594) üzenetére


jookomak
őstag

Akkor asszem ps3 media server lesz a barátod. 1. hsz-ben le van írva, mit, hogyan kell vele. A ps3-at meg routerre kötöd kábellel, laptopot szintén, így nem lesz gond, és az mkv-t is viszi.

(#29597) Olyasmi válasza jookomak (#29596) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Aha,értem!PS3 media servert használok,csak úgy gyenge!Igen,arra is gondolta,hogy kábelezek (főleg kiderült,hogy gyenge a routerem,nem adja le a sebességet,és most is össze van kötve a laptoppal!)mert úgy csak erősebb a jel,mert el kellene bírnia a 40/20-as nettsebességnek!Köszi a segítséget! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29598) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok !

Haveromnak a mai nap adta be a kulcsot az x360 slim tápja. youtube-ot nézte rajta egyszer csak leállt a konzol . a táp pirosan világított akkor. Várt vele egy picit hogy lehűljön és újra bedugta de a táp már fényjelet sem adott.

Szerintetek mi lehet a gond ? :F

(#29599) Ocarina válasza #79125504 (#29598) üzenetére


Ocarina
aktív tag

[link]
Nagyobb eséllyel kapsz ott választ.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29600) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Utp kábeleknél melyik a legjobb minőség (10-15méter kellene)?Egy pár linket elfogadnék!Köszi! ;) Ps3-at akarom összehozni a routerral!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.