Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) #79125504 válasza dilipok (#30300) üzenetére


#79125504
törölt tag

ismerősnek :)) szereti az akció játékokat is de a GTA-t azt imádja így nem tudom melyik lenne jó választás

(#30302) dilipok válasza #79125504 (#30301) üzenetére


dilipok
veterán

teljesen mas es egyben a maga kategoriajaban jo mind2. Csak rajtad mulik

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30303) Gebriel


Gebriel
veterán

Írtam múlt heten, hogy a BF3 lemezen közepe be repedt. Csütörtökön be vittem az 576-hoz, hogy cseréljék ki azaz az EA.
Tegnap érkezett az SMS mehetek érte ma meg is kaptam a kicserélt lemezt.
15napos határidő elott teljesítettek. Korrekt ügyintézés. :K :)

(#30304) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Assasin's Creed 2-ben a story mode végigjátszása után lehet Leonardo gépével még repülni? Le kéne rúgnom egy katonát az egyik trófeához. :R

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#30305) Edgeri válasza Gebriel (#30303) üzenetére


Edgeri
senior tag

Sikersztori. Ilyenkor mi lesz a már beütött multis kódoddal, elévül, amint az újat beütöd? :F

Üdv, Edgeri

(#30306) NeoExDeath válasza Ocarina (#30304) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Ha megvan a DLC, akkor Forliban lehet használni a repülő masinát, az egyik félreeső torony tetején van a memória start hozzá. De ez már akkor is működik, ha már végeztél Velencében. A Battle of Forli-tól bármikor használható ha jól tudom. Velencében nem tudom lehet-e repkedni a befejezés után.

(#30307) csibra válasza Edgeri (#30305) üzenetére


csibra
tag

A lemezeknek egyformáknak kell lenniük, ha csak azt cserélték, akkor olyan, mintha az eredetit használná. A kódokat az accountjával párosítják, ami független a fizikai lemeztől.

(#30308) realbence válasza Ocarina (#30304) üzenetére


realbence
csendes tag

Én konkrétan a fél játékot újrajátszottam azért a trófeáért :DDD Bár nem bántam meg, nagyon jó játék :C

(#30309) Ocarina válasza realbence (#30308) üzenetére


Ocarina
aktív tag

DLC hiányában, én is azt fogom tenni. Majd, egyszer. :D
Brotherhood, és Revelation után.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#30310) Edgeri válasza csibra (#30307) üzenetére


Edgeri
senior tag

Tehát akkor van egy érvényes kódja feleslegesen... ;]

Üdv, Edgeri

(#30311) Edgeri


Edgeri
senior tag

Érdekes, így lesz minden eladott XBOX után a Sonynak is bevétele Cikk :Y

Üdv, Edgeri

(#30312) Edgeri


Edgeri
senior tag

Érdekes megoldás, bár nekem nem tetszik: Kontroller és bill. egyben

Üdv, Edgeri

(#30313) dilipok válasza Edgeri (#30312) üzenetére


dilipok
veterán

eddig is volt rapattinhato verzioban bill. Semmi extra, bar valoszinuleg csak azert mondom, mert ugysem hasznalnam :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30314) erahurka válasza Edgeri (#30312) üzenetére


erahurka
félisten

Kényelmetlennek tűnik. Szerintem béna megoldás. A rápattintós cucc jobb.

(#30315) Gebriel válasza Edgeri (#30310) üzenetére


Gebriel
veterán

Pff....na persze. :D Kaptam új lemezt és új tokot. Kis füzetet és online pass kártyákat vissza kaptam. Limitedes tokomnak lőttek. :O
Nincs felesleges online passom, de nincs is rá szükségem, a lemezt kicserélték elég gyorsan. :R

(#30316) Edgeri válasza Gebriel (#30315) üzenetére


Edgeri
senior tag

Akkor nem lehet vele kufárkodni :DDD Biztos megtartották maguknak :U

Üdv, Edgeri

(#30317) Edgeri válasza dilipok (#30313) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ja, tudom, hogy van olyan is, de ez meg újdonság így egyben. Talán ha lenne egy értelmes PS3-as böngésző, akkor lenne létjogosultsága, de most maximum PSN-es barátoknak lehet vele gyorsabban írni üzenetet...

Üdv, Edgeri

(#30318) spae


spae
aktív tag

Üdv.

Nem találtam jobban idevágó topicot, ezért itt kérdezném meg:

1)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy játszik még valaki az NFS Shift-el? A végén járok, a world tour-nál, és az utolsó 5 futamos verseny végén kidob a dashboardra, és így nem nyitja meg az utolsó verseny sorozatot? Mi lehet a gond? Volt valakinek ilyen problémája PS3-on??
... a Special Edition egyébkén miben különbözik a simától?

2)
A másik kérdésem az lenne, hogy venni szeretnék egy Grid Reloaded játékot, és a DLC-k amik hozzá vannak azokat én is le tudom majd tölteni, vagy azt csak egyszer lehet letölteni, és másik gépre már nem is lehet?

(#30319) Sanyi.mTs válasza spae (#30318) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

2) kapsz kódokat, amit a felhasználó nevedhez kell megadni. ha más gépen bejelentkezel, akkor oda is le tudod tölteni őket. viszont azt nem tudom, h csak 2 vagy 5 felhasználó is tudja-e használni.

(#30320) spae válasza Sanyi.mTs (#30319) üzenetére


spae
aktív tag

És, ha az előző tulaj login-jával belépek az én gépemen, letöltöm, akkor én is tudom majd használni a saját login-ommal?

(#30321) dani3l válasza Sanyi.mTs (#30319) üzenetére


dani3l
őstag

Ez a 2 (vagy 5) felhasználós dolog egyébként hogy megy? Pl ha csak a DLC-ket nézzük egy adott játékhoz: Van egy kód a dobozban, amit én fölhasználok, így a későbbiekben a saját felhasználómmal bármikor, bármelyik konzolra letölthetem a tartalmat. Ez eddig tiszta. Ezek után még ha oda adom valakinek a kódot, ő is le fogja tudni tölteni az adott tartalmat? (Elvileg a kód az ugye egyszer használatos, tehát ezért nem tiszta a dolog..) Meg az érdekelne, hogyha pl egy másik konzolon bejelentkezek, és így letöltöm a DLC-t, amit föl is tesz a játékhoz, akkor ugyanazon konzolon másik felhasználó ha futtatja a játékot, akkor számára is ugyanúgy elérhetők azok a tartalmak, amiket az én accommal leszedtem?

Mod.: Lehet, hogy a kérdésem második felével meg is válaszoltam az elsőben felmerült "problémát".. :)) Meg látom közben már meg is előztek.

[ Szerkesztve ]

(#30322) bbgin


bbgin
tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném.
Közvetlenül a Ps3 köthető külső vinyoról szeretnék futtatni filmeket zenéket és képeket.
Eddig a Ps3 servert alkalmaztam,de ehhez szükséges a Pc bekapcsolt állapota
Adott egy 500Gb Wd külső HDD melyet a Fat32Formatter programmal Fat32-re leformáztam.
Próbából felraktam egy divix filmet pár jpeget és mp3-at.
A Ps látja a vinyot de semmi több,mert ha rámegyek (there are no file).
Ilyenkor mi a teendőm vagy van e valamilyen alternatíva hogy külső vinyot alkalmazzak?

[ Szerkesztve ]

(#30323) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a Red Dead Redemption GOTY az kódmentes-e? Ergo ha használtam veszem le kell-e valamiről is mondanom?

(#30324) DM-Fan válasza bbgin (#30322) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A HDD-re állva megnyomod a háromszöget és kiválasztod, hogy "Display all". Akkor megjelennek a fájljaid.

Get Moded!

(#30325) bbgin válasza DM-Fan (#30324) üzenetére


bbgin
tag

Isten vagy !
Hálásan köszönöm
Tökéletesen működik :))

(#30326) jookomak válasza TheStigKrisz (#30323) üzenetére


jookomak
őstag

Megnéztem a sajátom, nincs benne semmilyen kód. Nyugodtan veheted használtan.

(#30327) TheStigKrisz válasza jookomak (#30326) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Kösz a választ

(#30328) v4nd4l válasza jookomak (#30326) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Egy kérdésem nekem is lenne a Red Dead Redemption GOTY-val kapcsolatban. Ez a verzió is egész játék alatt folyamatosan gyilkolja a léptetőmotorját a drive-nak mint a sima RDR?
Hihetetlen csalódás volt emiatt a játék, pár küldetés után meg is szabadultam tőle.

Korábban egy CECH-2004A-m (régebbi 120-as slim) volt, most egy új CECH-3004A (legújabb 160-as slim) van, de amit ez a játék művelt az olvasóval.. A régebbi gépen fel sem tűnt, de ezen az újon valami kegyetlen.

Esetleg közszolgálati jelleggel össze lehetne szedni, mik azok a játékok amiket kerülni kellene, mert eddig itt csak a COD MW2, COD BO volt ilyen tekintetbe említve.

(#30329) #79125504 válasza v4nd4l (#30328) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én csak az MW2-be figyeltem meg ezt a dolgot RDR-be még fel sem tűnt nekem. :DDD
Na de ma délután megnézem én is. Igaz nekem sima RDR van

(#30330) madgie válasza v4nd4l (#30328) üzenetére


madgie
titán

Néha az első Uncharted is hajmeresztő dolgokra képes, de hál' istennek tényleg csak néha csinálja.

(#30331) v4nd4l válasza #79125504 (#30329) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Köszi. Én azt figyeltem meg ennél a játéknál, hogy nem csak a küldetések betöltése közben rángatja össze vissza az olvasófejet, hanem játék közben, ha lovagolsz vagy csak ha bent vagy egy városba és több ember előfordul a környéken. Más játékok is olvassák menet közbe a lemezt persze, de a RDR ezt olyan otromba módon teszi, hogy komolyan féltettem a gépem épségét. Azt hiszem erre mondják azt, hogy sz.rul van portolva. Ezért lennék arra kíváncsi, hogy a GOTY-ban javítottak e ezen valamit, vagy startoljak rá a PSN-es verzióra.

(#30332) v4nd4l válasza madgie (#30330) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Az Uncharted 1-2, amiket az új gépen még próbáltam, ilyen szempontból nálam teljesen rendben vannak.

(#30333) DM-Fan válasza v4nd4l (#30332) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam sem volt gond az Uncharted szériával - a három rész közül egyikkel sem. Illetve talán az egyik résznél azt figyeltem meg, hogy a főmenüben a folyamatosan unlock-olható fejlesztői videók betöltésénél rángatja a fejet, de ez ugye a játéktól teljesen független, ez a lemez extra része. Játék közben soha nem figyeltem meg ilyesmit egyik résznél sem, pedig észlelném rögtön, ha ilyen volna. Nyomába sem ér annak, amit a MW2 csinál a léptetőmotorral.

Get Moded!

(#30334) madgie válasza DM-Fan (#30333) üzenetére


madgie
titán

Csak bizonyos részeknél csinálja nekem, ott is csak pár percig.

(#30335) Gebriel


Gebriel
veterán

Én mondjuk pont lesz*arom, hogy mit csinál a léptetőmotorral, ha tönkre megy akkor majd kicserélik.
Nem, majd veszek egy PS3 és bizonyos játékokkal (egyre több) azért nem játszok, mert dolgozik a motor benne. :U És így csak nézem..vicc :o
Nekem fel sem tűnt, mert alapból a TV is hagosabban szól mint amit a PS3 ki ad magából.
COD Black Ops is dolgoztatja a léptetőmotor prestige 5 felvittem, MW3 ugyan ez a helyzet...
még mindig megy a gép mert ez a dolga.
Azért mert pár embernél elvérzet a gép az MW2-nél mert szvsz gyárilag is tré volt a léptetőmotor azért nem minden PS3 elvérezni. :U

(#30336) v4nd4l válasza Gebriel (#30335) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Így is hozzá lehet állni, de engem pl. zavar ez a jelenség. Egyrészt a hangja is sz.r az új slimbe, másrészt a legoptimálisabb változatot szeretném megtalálni a RDR végigvitele céljából. Nyilván nem fog egy game kipörgetése után elvérezni a masina, de minek rövidítsem az élettartamát ezzel.

Az ilyen jellegű játék összesítés pedig szerintem hasznos lenne, mert ahogy halnak ki a régebbi csendes meghajtóval rendelkező gépek, úgy lesz egyre több embernél zavaró tényező ez. Ha nem is a mérnöki múlt, de a drive hangja miatt biztosan. ;)

(#30337) DM-Fan válasza v4nd4l (#30336) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Van, akit érdekel, hogy meddig tart a gépe, van, akit nem és vállalja az ebből fakadó kellemetlenséget, utánajárást, ügyintézést, stb. Én inkább előbbibe tartozom, nincs is gond a gépemmel, pedig 4 éves FAT-modellről van szó. Ha egy játék ilyen szarul van elhelyezve a lemezen, az nálam röpül kifelé, de a neten olvasgatva elég sokan vagyunk ezzel így - pláne, akinek emiatt ment tönkre a gépe, mert pl. az MW2 esetében elég sok ilyen tulaj volt (és nem, nem a gépek hibája volt, mert tömeges elhullásokról volt szó különböző FAT és SLIM modelleket egyaránt érintve). De aki kicsit is műszaki érzékű, az hallja, hogy minden, csak nem normális, amit az a lemez művel a géppel. Tanulja meg a fejlesztő, hogy optimalizálja rendesen az adatok elhelyezését. Szerintem is hasznos volna egy ilyen összesítés, abszolút melletted vagyok a kérdésben! Egyébként speciel nálam eddig kb. 50 játékból csak az MW2 volt ilyen, szóval kár annyira sarkítani ezt a dolgot, hogy annyira alárendelnék a hozzánk hasonló tulajok a szórakozásukat ennek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30338) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Az Uncharted 1 is csinálja az olvasófej rángatását. Amikor betölt egy újabb pályarészletet leginkább akkor. Utána csendben van egy ideig. Ezt akkor lehet megfigyelni, ha mondjuk könnyű fokozaton végigszaladsz egy pályán akkor szinte folyamatosan kerreg. A 2. rész már nem csinálja ezt de azt hiszem azért mert valamennyi adatot felpakol a winyóra. Harmadikról nem tudok nyilatkozni...

(#30339) Gebriel válasza DM-Fan (#30337) üzenetére


Gebriel
veterán

Engem is érdekel, hogy meddig tart a gépem, de nem fogok kihagyni játékokat csak azért mert valaki valamit rosszul csinált meg legyen az maga a gép vagy maga a játék. :U
Az meg nem kicsi ferdítés, hogy "akit nem és vállalja az ebből fakadó kellemetlenséget, utánajárást, ügyintézést, stb"
1, akit nem érdekel, hidd el pont lesz*rja és ennek kapcsán neki nem lesz kellemetlen.
2, továbbra is azt mondom, hogy a mai piaci helyzetben, minden gyártó és forgalmazó törekszik arra, hogy ügyfelei a lehető legjobb minősítésbe szolgálja ki. Ezért az utánajárás, kellemetlenség max 1%.
(Jó példa az reped lemezem cseréje az 576kbye keresztül az EA-val. Jegyzőkönyvben felülvizsgálást kértek. Meg a 15 napos határidővel amiről itt szó volt már. Nem győzöm ismételni magam. Ezen termékek előállítási költsége olyan minimális, hogy többet veszít egy forgalmazó vagy gyártó a presztízséből, és a rossz hírnek tovább tart az ideje. és inkább cserélnek.
1 héten belül megkaptam az új lemezt. Persze megint szerencsém volt. :U )

Természetesen ettől függetlenül, mindenki arra használja a és úgy a gépét amire akarja. :R
De továbbra is vicces számomra, hogy az ember vesz egy játék konzolt, és nem játszik bizonyos játékokkal, mert fél, hogy tönkre megy játék közbe.

Továbbra is érdekesnek tartom egyébként, hogy a COD Black Ops és az MW3 is hasonlóan dolgoztatja a motort még sincs többséges félszólalások, hogy tönkre ment a PS3 :F

(#30340) conus


conus
csendes tag

Sziasztok!
UK storerol letoltottem a Haevy Rain Chronicle #1 kiegeszitojet, a lovet lecsipentette, le is toltotte , majd fel installalta, viszont sehol sem talalom. A jatek Downloaded content konyvtaraban megjelenik a Chronicle#1 ikonja ( bar ez mar a letoltes elott is ott volt) raklikkelve viszont vissza visz a Store-ra, effektive nem tortenik semmi sem. ha valaki tudja a megoldast: please help me!

(#30341) madgie válasza Gebriel (#30339) üzenetére


madgie
titán

" Ezért az utánajárás, kellemetlenség max 1%."

Neked. Nekem a legközelebbi szerviz is ötezer forint benzinköltség. A Sony meg ugye nem MS féle viszi és hozza a futár garit ad.

(#30342) v4nd4l válasza conus (#30340) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Nekem az extrát tartalmazó Move edition lemezes kiadás van meg. A játék főmenüjében az Extras/ Downloaded Contents menüből indul a Taxidermist DLC.
Régebben is megvolt, de akkor a sima verziója a játéknal. Úgy emlékszem valamikor kiadtak hozzá egy nagy 1 giga feletti patch-et, ami megváltoztatta a főmenüt és alkalmassá tette a játékot a move-ra. Ez a patch fent van a gépeden? A lemezed 2-es régióhoz tartozik?

(#30343) v4nd4l válasza Gebriel (#30339) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Na ez a lista pont nem arról szólna, hogy mivel ne játssz. Alternatívát kínálna az olyan fórum olvasóknak, akik érzékenyek a PS3 eme gyengeségére. Van a sony-nak a PS Store-ja, ahova egyre több játék kerül fel letölthető verzióba.

A korábban említett COD MW2, COD Black Ops, Red Dead Redemption mind letölthetőek róla.

(#30344) DM-Fan válasza Gebriel (#30339) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"1, akit nem érdekel, hidd el pont lesz*rja és ennek kapcsán neki nem lesz kellemetlen."

Ez tény, pontosan ezekről az emberekről beszéltem.

"2, továbbra is azt mondom, hogy a mai piaci helyzetben, minden gyártó és forgalmazó törekszik arra, hogy ügyfelei a lehető legjobb minősítésbe szolgálja ki. Ezért az utánajárás, kellemetlenség max 1%."

Minek az 1%-a a micsoda? Hát, nem azért, de ha mondjuk vidéken laksz, a közeledben sehol a hivatalos szerviz, akkor azért elég macera sokaknak elintézni a dolgot, mert ugye pl. az utiköltségedet senki nem téríti meg, ahogy az idődet sem, ha pl. erre rámegy egy szabadnapod. Ráadásul ugye egész tavaly év elejéig 4-6 hetet is várnod kellett a gépre, míg visszajött a "kis franciaországi kiruccanásából". Sokan tudnának erről mesélni, meg arról, hogy ezen idő alatt mennyit nem tudtak játszani.

"Jó példa az reped lemezem cseréje az 576kbye keresztül az EA-val."

Hát, rohadtul nem jó példa egy lemez cseréje egy elektronikai berendezés javítására, de mindegy.

"De továbbra is vicces számomra, hogy az ember vesz egy játék konzolt, és nem játszik bizonyos játékokkal, mert fél, hogy tönkre megy játék közbe."

Az igényes ember odafigyel a cuccaira és nem terheli olyasmivel, ami köztudottan rossz neki (márpedig tele van vele a net, már korábban is linkeltem neked, mikor kételkedtél). Van, aki nem ilyen. Ha ezt nem tudod elfogadni, az a te bajod, nem minden fekete és fehér! Mondom, nálam egyetlen játék okozott eddig gondot: a MW2, de pl. a folytatásait már eszembe sem jutott volna megvenni és nem azért, mert dolgoztatja a gépet, hanem azért, mert egy agyonhype-olt fos lett a széria az MW-t követően.

"Továbbra is érdekesnek tartom egyébként, hogy a COD Black Ops és az MW3 is hasonlóan dolgoztatja a motort még sincs többséges félszólalások, hogy tönkre ment a PS3"

Ugyanúgy vannak velük gondok és vannak tönkrement gépek is, ahogy az MW2 esetében is.

v4nd4l: "Na ez a lista pont nem arról szólna, hogy mivel ne játssz. Alternatívát kínálna az olyan fórum olvasóknak, akik érzékenyek a PS3 eme gyengeségére. Van a sony-nak a PS Store-ja, ahova egyre több játék kerül fel letölthető verzióba."

Tökéletesen egyetértek! :K

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30345) Gebriel válasza DM-Fan (#30344) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát, rohadtul nem jó példa egy lemez cseréje egy elektronikai berendezés javítására, de mindegy....
Amikor a gépem szerviz procedúrájat írtam le akkor is ezt írtad, az sem volt jó példa neked Semmilyen példa nem jó csak amiket Te írsz és ráadasul rosszabb végkifejletü. Mint ahogy nálatok 15 nap alatt úgysem csinálnak semmilyen javítást és cserét.

Igényes ember oda figyel a cuccaira....
Feletek lehet ettől igényes valaki, de felenk a használati tárgy értünk van és kiszolgálnak , de max megbecsüli az illető de ettől meg nem igényes.

De igen nektek van igazatok.
PS3-al nem szabad játszani codokal és rdr mert a XX millió felhasznalobol párnak elszállt a gépe.
És rettegve veszik ki a lemezt, hogy jaj a fórumon valaki írta, hogy valakinek a valahol tönkre ment a PS3-a. Közben meg a magyar fps játékközösség vígan játszik ezzek a játékokkal minden gond nélkül.
Nektek van igazatok. Valóban!
Részemről neked van igazad, akar mit is írsz. 100% hogy úgy van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30346) knorbi77 válasza v4nd4l (#30328) üzenetére


knorbi77
tag

Én nem értem, nem mindegy mennyire rángat és mit a gép? Észre sem veszem, házimozin, este pedig fülesen jászom, ismerősömnek 5-6 éves FAT gépe van és sosem volt baja, ez a dolga, erre találták fel, és nyilván letesztelték a játékot mielőtt kiadták, én nem törődöm vele, pedig énis hallom néha hogy tik-tak tik-tak ahogy ugrál mint állat órákon keresztül de nem érdekel, elindul a játék és nem hallani mert házimozi elnyomja. Persze bele lehet magyarázni dolgokat, és feleslegesen óvni..de ez..felesleges. (Az én véleményem ez..)

(#30347) knorbi77 válasza Gebriel (#30345) üzenetére


knorbi77
tag

Abszolút egyetértek.

(#30348) Gebriel válasza madgie (#30341) üzenetére


Gebriel
veterán

De gondolom Te nem az utóbbi kategóriába tartozol. ;)

(#30349) DM-Fan válasza Gebriel (#30345) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Örülök, hogy te egy tökéletes világban élsz, ahol mindig pikk-pakk megoldódik magától és semmivel semmi gondod ott, az univerzum közepén. Attól mi, igénytelen felhasználók még itt a szennyes kis közegünkben szívesen összerakunk egy listát azokról a játékokról, amik nyírják a PS3 léptetőmotorját! Ha tetszik, ha nem.

"PS3-al nem szabad játszani codokal és rdr mert a XX millió felhasznalobol párnak elszállt a gépe."

Látom, még mindig kenyered a ferdítés. Azért az a pár ember inkább pár tízezer volt, olyannyira, hogy még petíció is indult az IW felé, amihez több százezer felhasználó csatlakozott, hogy adjanak ki HDD-install patch-et a játékhoz. Biztos mindenki azért csatlakozott, mert olyan hülye aggodalmaskodó felhasználók, mint mi itt egy páran.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30350) conus válasza v4nd4l (#30342) üzenetére


conus
csendes tag

A Move-os versio van meg nekem, -2es regiokodos- az extraknal eddig is benne volt a Chronicle #1 re utalas , de mivel nem tudtam elinditani azt gondoltam, hogy csak utalnak arra hogy letezik- miutan raklikkelve felvitt a store-ra de itt a store meg tok ures volt.Nemreg vettem egy feltoltokartyat, gondoltam azt a 3 font koruli penzt megeri, mert nagyon bejott a jatek, igy aztan letoltottem, de egyenlore minusba vagyok :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.