Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz gorgo #71801 üzenetére

    Még egy elmemenés... A szíriai háború esetén ugyebár előadtam, hogy ott ténylegesen gyerekek halnak meg, nem kis mértékben Putyin és Erdogan politikájának köszönhetően, akit elismer-támogat-legitimál az a kedves vezetőnk, aki határozottan úgy foglal állást, hogy azoknak a gyerekeknek a szülei ne akarjanak ide jönni.

    Globális felmelegedés*, valóban, ez is egy komoly migrációs ok lesz később. Mert feltehető, hogy a globális klímaváltozás miatt Afrika jelentős része teljesen élhetetlenné fog válni. Jönnének a menekülők hozzánk, mi azt mondjuk, hogy állj, ne gyere. Maradj ott, tűrd a sorsod, ha ez az, hogy belehalsz, akkor halj bele. De. A globális felmelegedés oka mi vagyunk, nem azok a szerencsétlen afrikaiak. Mi égetjük a benzint, fújjuk a dezodort, fogyasztunk eszelős tempóban. Miattunk válik élhetetlenné az ő otthonuk, és akkor mi mondjuk azt, hogy nem jöhetnek? Ez is egy nagyon végletes leegyszerűsítése a kérdésnek természetesen, de azt lehet érzékeltetni vele, hogy mennyivel bonyolultabb kérdés ez annál, mint Stop Soros.

    *globális felmelegedés tagadása = laposföld = nem volt ember a holdon = chemtrail. Szerintem.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés