Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) XboxGamePass válasza XboxGamePass (#94500) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

Megoldódott úgy látszik.

(#94502) Exian


Exian
őstag

Ha esetleg valakit érdekel: ma-holnap még van bőven a Sörgyárnál 4%-os Meggy Ale. 70 Ft/db. Az alkoholmentes és az 1.4-es Bodza Radler pedig egyet fizet kettőt kap akcióban van (189 Ft/2db). Csakszólok.

[ Szerkesztve ]

(#94503) Dluinet válasza Exian (#94502) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hogyan vannak nyitva?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94504) Exian válasza Dluinet (#94503) üzenetére


Exian
őstag

(#94505) Dluinet válasza Exian (#94504) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94506) UHHH válasza Exian (#94502) üzenetére


UHHH
senior tag

Lejár a szavatossága az ALE-nak? Vagy miért ennyi?

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#94507) Exian válasza UHHH (#94506) üzenetére


Exian
őstag

Ja igen, bocs, akartam írni azt is, de elfelejtettem. 08.06 a lejárat, szóval holnap, de nyugi, fél év múlva is bátran fogyasztható szerintem :) itt mindig azok vannak akciózva, amiknek lejár a szav. ideje rövidesen.

[ Szerkesztve ]

(#94508) Hzsolt11 válasza Exian (#94507) üzenetére


Hzsolt11
tag

Sziasztok
A PÉCSI PRÉMIUM BÚZA SZŰRETLEN az ár listás árat kell nézni, vagy abból is van esetleg olyan ami lejár és olcsóbb? :D

(#94509) Exian válasza Hzsolt11 (#94508) üzenetére


Exian
őstag

A legeslegjobb, a BIO Prémium Szűretlen Búza van, az most 199 Ft. Abból is hoztam. Az boltban ~400 Ft... Ja, meg a BIO Pale Ale Szűretlen is 199 Ft akciósan. Az is jó, én szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#94510) odipapa


odipapa
senior tag

Hát ez nagyon jó. Jövök ide az ország másik végéből kérdezni és pont sörről megy a téma :C .
Szóval: Csapolt pécsi prémium lagert hol lehet inni Pécsett?
Esetleg még egy jó pacalt is adnának, az lenne a tökéletes hely.

(#94511) Exian válasza odipapa (#94510) üzenetére


Exian
őstag

Csapolt talán itt.

Itallapon szerepel.

Csülkös pacalt a héten már főztem bográcsban, és ma vettem alapanyagot a következő főzéshez :DDD ami a jövő héten esedékes. Hogy hol adnak étteremben, passz.

[ Szerkesztve ]

(#94512) Debilon válasza odipapa (#94510) üzenetére


Debilon
addikt

Bocs, véletlenül ment😁

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#94513) hcl válasza odipapa (#94510) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem tudom, van-e még István pince, és éppen lesz-e pacal, de ha valahol, akkor ott :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#94514) Ance válasza odipapa (#94510) üzenetére


Ance
őstag

Ezt ajánlom pacalra: [link]

(#94515) Dluinet válasza Exian (#94502) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 tálca 0%-os bodza, 1 tálca 4%-os meggyes, 1 tálca 1,4%-os citromossal jöttem el.
A citromos is egyet fizet kettőt kap akcióban volt (189 Ft/2db).

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94516) a2d2 válasza Dluinet (#94515) üzenetére


a2d2
addikt

Én is ma mentem 5 után ráadásul de volt minden. Pedig rendesen sorbanállás volt.
1 meggy (mai lejárat), 1 citrom (közeli lejárat), 1 búza (novemberi), 1 pale ale (2022!!!).
Még jó hogy ott volt asszony is segíteni pakolni.
Köszi Exian.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#94517) Janoska26 válasza Dluinet (#94515) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Hol a francba van ez a bolt, én nem találom :DD

(#94518) Exian válasza Janoska26 (#94517) üzenetére


Exian
őstag

A Sörgyár főbejárata mellett jobbra, a lenti képen a jobboldali kis házikó.

(#94519) Janoska26 válasza Exian (#94518) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

ÁÁÁ, köszi! :)

(#94520) Visormail válasza Ajándékok (#94352) üzenetére


Visormail
addikt

Én megrendeltem ezt, köszi a linket, már megjött (futárral küldik, semmi plusz költség nem volt) és használom is. Rohadt jó, csak eddig nem tudtam, hogy lehet ilyet kapni, már sok évvel ezelőtt kellett volna. Végre nincs szél a szobában amit gyűlölök, utálom a hagyományos ventilátorokat is. Most ülhetek a légkondival szemben lévő asztalnál, öltözhetek, bejöhetek a szobába fürdés után, stb. A hőmérsékletet meg ugyanúgy tartja. :R

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#94521) odipapa


odipapa
senior tag

Köszönet a tippekért! :R

(#94522) Exian válasza odipapa (#94521) üzenetére


Exian
őstag

Szívesen! Pacalt hol sikerült végül és milyen volt? Kíváncsi vagyok hol, milyet adnak. Én eddigi életem során csak apám által főzöttet ettem, vagy amit én főzök. Én sajnos sajátot (bográcsban készrefőzöttet) fagyasztott kiszerelésben tudnék csak jelenleg adni :DDD

(#94523) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok, 100Mhz, ddr ramot keresnék őskori gépbe. Talán pc-100 lehet, valakinek netán?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#94524) Exian válasza Attix70 (#94523) üzenetére


Exian
őstag

Szerintem nem DDR, hamem SD ramot keresel. Akad 1-2 :) holnap tudok túrni:


Mekkora kellene elsősorban?

De ha DDR1-ről van szó, abból is van a dobozkában dögivel.

[ Szerkesztve ]

(#94525) Attix70 válasza Exian (#94524) üzenetére


Attix70
aktív tag

Bocsi igazad van, sd 100 rá is van írva. 32M van benne és szeretnék bele még egyet, nem lenne baj ga nagyobb lenne valamivel.
Köszönöm előre is,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#94526) Exian válasza Attix70 (#94525) üzenetére


Exian
őstag

Ok, holnap megnézem. Van szerintem 128-asom is, de talán 256-os is. De holnap kiderül.

(#94527) IO.sys


IO.sys
őstag

Tudtok normális költöztetőt? Nem sok a cucc, de már szerdára kéne.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#94528) Exian válasza IO.sys (#94527) üzenetére


Exian
őstag

Küldök privátban számot.

(#94529) odipapa válasza Exian (#94522) üzenetére


odipapa
senior tag

A pacal most kimaradt, de az itt ajánlott Piros talicskát mások is ajánlották.

(#94530) Janoska26 válasza odipapa (#94529) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

ha éhesen akarsz kijönni akkor mindenképp jó, másra nem. Lehúzós banda szerintem. De lehet csak szar napja volt a szakácsnak mikor voltunk :D

(#94531) Exian válasza Janoska26 (#94530) üzenetére


Exian
őstag

Nekünk az volt a legjobb élményünk kajáldában, amikor az egyik (már megszűnt) étterembe bementünk vasárnap dél körül, sehol senki (vendég), majd megjelent a konyháról a szakács (aki valószínűleg egyszemélyben a tulaj, a pincér, a takarító és minden más is volt), mondtuk, hogy szeretnénk enni valamit. Mire a fickó unott pofával: "ahh, ma nem volt kedvem főzni, mindjárt be is zárok". Aztán be is zárt végleg. Ez a kertvárosi Amerika Étterem előtti étterem volt. Már nem tudom milyen néven, volt az már Júlia meg tudomisén.

(#94532) Ance válasza Janoska26 (#94530) üzenetére


Ance
őstag

Nemrég voltunk az Alföldön egy étteremben, amiről hasonló kritikákat olvastam, meg azt hogy bunkók, meg nem foglalkoznak veled. A másik fele (inkább 70%) meg dicsérte. A kiszolgálás gyors volt, az étel finom és a felét elcsomagoltattuk. Töprengtem is kinek nem volt elég, de van olyan ismerősön, aki komplett hidegtálakat tud egymaga betolni. :) Szóval ez mindig személy függő.

(#94533) hcl válasza Ance (#94532) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A konkurrencia is szokott ilyet, hogy negatív értékeléseket ad, meg lehet venni pozitívat is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#94534) Janoska26 válasza Ance (#94532) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

ahol egy 55kg-os 18 éves legény is éhen marad ott vannak gondok szerintem :D Akkor úgy fogalmazok, hogy az áraik nem tükrözik a mennyiséget, aki jól akar lakni, az előtte dobjon be egy hambit legalább és akkor nem lesz gond. Ízre egyébként nem volt különösebb probléma. De még mindig azt mondom lehet csak rossz napjuk volt, de én nem megyek be hozzájuk többet.
Ha már kaja, hol ehetek normális halászlevet? A Potykát kóstoltam Pellérden, ott sós paprikás levet kaptam hallall amit kb harmadszor olvaszthattak ki :D olyat mondjuk, mint Baján a Malomban vagy ahhoz hasonlót jó lenne, létezik ilyen a környéken? :)

[ Szerkesztve ]

(#94535) Exian válasza Janoska26 (#94534) üzenetére


Exian
őstag

"Ha már kaja, hol ehetek normális halászlevet?"

Szerintem itt nálunk sehol. Engem is érdekelne, nem mindig van kedvem/lehetőségem nekiállni sajátot főzni.

Én Balatonfenyvesen szoktam igen jót enni, a Nádas Étteremben, de az a fajta csak annak jó, aki a nagyon sűrű levű, tömény halászlét szereti. Aki a híg semmilyet, annak nem jó.

Ha nem gond a távolság (nem vészes), meg hogy át kell kelni a határon, akkor EZT MINDENKÉPP ajánlom halászlé témában.

Weboldaluk is van.

[ Szerkesztve ]

(#94536) a2d2 válasza Janoska26 (#94534) üzenetére


a2d2
addikt

Azt a Potykát én sem értem. Anyósomék jártak oda többször. Én kétszer voltam (egyszer halászlét ettem). Mindkét alkalommal egy sima menüs hely színvonalát hozták.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#94537) rnrn


rnrn
tag

Mi szeretjük a Potykát, de tény, volt már kifogásunk. Viszont sok pécsi és pécs környéki étteremben jártunk, a Potyka pedig ár-érték arányban rendben van, ráadásul itt azt is érzed, a vendég az első.

A TV-torony étterembe szerettünk volna menni néhány hete a feleségemmel. Felhívtam őket, nem lehet 2 főre foglalni, mert cerélődnek a vendégek, oda kell menni, ha épp van szabad asztal, akkor oké, ha nincs, addig lehet nézelődni a toronyban. Elindultunk... Ki kellett fizeni 2400 Ft-ot a liftre, hogy felmenjünk az étteremig úg, hogy nem volt szándékunkban a teraszra menni. Felértünk az étterembe, beléptünk és vártunk. Mikor haramadjára robogott el előttem a pincér, odaköszöntem. Fogadta. Ennyi. Kifordultunk, a köv. lifttel lementünk. EZ NEM VENDÉGLÁTÁS!
Átmentünk a Tettye Étterembe, ahol nagyon klassz vacsorát fogyasztottunk el. Sokszor voltunk ott, mindig rendben volt minden, viszont tőlünk messze van, ezért járunk inkább a Potykába. Én pl. imádom a Bánfi szeletet és a Potykában nagyon jól készítik.

Pénteken a Lezserben pizzáztunk, nagyon finom a pizzájuk. Szombaton a Fiáker Étteremben voltunk (ezer éve nem voltunk ott), meglepően gyorsan és jó minőségben készültek el az ételek. Vasárnak a harkányi Hellas Étteremben voltunk, némiképp értetlenül nagy adagot adnak, de nagyon rendben volt minden. A Piros talicskában nekünk kedvező tapasztalataink voltak, nagyon szép, már-már ételköltemények kerültek a tányérra.

[ Szerkesztve ]

(#94538) Exian


Exian
őstag

Ha már étterem téma és most talán sokan mennek a balcsira, aki délen jár, ne hagyja ki a Balatonszertgyörgyi Csillagvár Éttermet.

Igazából megosztó az étterem, a legnagyobb baja a brutális tömeg. Ami viszont nem véletlen: annyira olcsó és jó (szerintem), hogy megszállják a népek és nem ritka a fél-egy órás várakozás sem... viszont előre be lehet jelentkezni és asztalt foglalni, akkor azért gyorsabb az asztalhoz és ételhez jutás.

Saját kép, ez menüs kaja, 1090 Ft, levessel együtt! Két nagy szelet rántotthús, egy natúrszelet, vegyes köret, fatálon tálalva. Mi amikor ott nyaralunk, úgy szoktuk, hogy megrendeljük előre és elvitelre el lehet hozni, egy kis ablaknál kiadják oldalt.

Aztán ott van közvetlenül az étterem mellett a Sörművek Sörfőzde mindenféle finomsággal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94539) dunc válasza Janoska26 (#94534) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#94540) dunc válasza rnrn (#94537) üzenetére


dunc
nagyúr

"Hellas Étterem" tényleg túl sok, Potyka gyenge menü színt, TV torony szánalomszínt, Tettye patent hely. :))

(#94541) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Zsuhuka Vidéki Falatozóját próbálta valaki?
Jókat mondanak róla.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94542) Janoska26 válasza Dluinet (#94541) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Brutális adagok és piszok kedvesek, mi szerettük őket. :D de foglalni kell mindenképp, mert állandóan tele van.

[ Szerkesztve ]

(#94543) Dluinet válasza Janoska26 (#94542) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én meg csak betoppantam volna.
Köszi.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94544) Birsmann


Birsmann
tag

Hátha valakit érdekel, vagy ismertek valakit (aki ismer valakit):

épületgépészeti műszaki rajzolói/konstruktőri munkára keresünk (akár 4- vagy 6 órás munkaviszonyban is) kollégát (jellemzően németországi nagy projektekhez)

Irodánk Pécsváradon található, must-have az AutoCad ill. alap épületgépészeti ismeretek (szerelvények ismerete, szennyvíz- és fűtéscső megkülönböztetésének képessége :) ); végzettség, német nyelv stb. nem szükséges, de értékeljük ($)

részletesebb leírást, bérsávot stb. privát üzenetben szívesen küldök az érdeklődőknek.

(#94545) Ance válasza Janoska26 (#94534) üzenetére


Ance
őstag

A Tettyén a Semiramisban jó halászlevet kapsz. Finom, a hal ki van szálkázva úgy, hogy a lányommal is el merek menni. Lassúak, de ki lehet bírni.

Ha nincs időd, akkor elviteles lehetőség is van. Nem olyan friss, de akkor is finomabb az átlagnál. Hazaviszed, legkisebb lángon melegítve, nem keverve készítsd.

(#94546) Ajándékok válasza Janoska26 (#94542) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Vagy rendelni kell. Ha igaz, házhoz is viszik.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#94547) dunc válasza Dluinet (#94541) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagy adag, már egyáltalán nem olcsó, fantáziátlan íztelenek az ételek. (pincérnőknek átjáró ház, senki nem bírja ki őket hosszú távon)

(#94548) aneda válasza Dluinet (#94541) üzenetére


aneda
aktív tag

Ha a nagy adag a lényeg akkor OK.
Egyéb előnyét nem véltem felfedezni...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#94549) Janoska26 válasza Ajándékok (#94546) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

még nem is vészes, Lothárdra is csak 2k. Ami viszont vicc, hogy Görcsönybe, ahol vannak oda meg 500-ért viszik ki :D

(#94550) rnrn válasza dunc (#94547) üzenetére


rnrn
tag

Én is azért nem mentem még oda, mert a 75 kilómmal nem a nagy adagra vágyom, az meg, hogy eleve a nagy adag árát fizettetik ki nagyon jó... az étteremnek... :U Szóval várat még magára a Zsuhuka-látogatás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.