Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) Ajándékok válasza Palafi (#72697) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ha ugyan az megy mind a 3 monitoron, akkor hdmi splitter kell neked.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#72702) Palafi válasza Ajándékok (#72701) üzenetére


Palafi
tag

Mindegyiken más megy ezért az nem jó. Többnyire kettő megy, egyiken játék, másikon egyéb. Ritkán előfordul hármas felállás is, játék, egyéb és meccs. :Y
Még mondja valaki azt, hogy a férfiak nem tudnak egyszerre több dologra figyelni. :DD

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#72703) Doggy dog válasza Palafi (#72700) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszönöm az ajánlást,ez megfelelő alternatíva lehet!
"Fura emberek" nagyon! rosszul fogalmaztam. Sajnálom.
Az útvonal lett volna a lényeg.Jól megfogalmaztad. Rossz minőségű,nem haladós.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#72704) emre válasza Doggy dog (#72699) üzenetére


emre
veterán

Több kollégám lakik Batéban, és elég furák. :DDD
Te és mi lenne ha nem állnál meg a kritikus településeken? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72705) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok. A héten SD rendelést valaki?

(#72706) M_AND_Ms válasza Doggy dog (#72699) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Tényleg nem tudom mi baj lehet ezekkel a falvakkal. Mellesleg Sásd város.
Talán látszik rajtuk, hogy szegények, de hát ez az ország egy szegényebb vidéke. A lakók azért nem útonállók.

Amúgy, bármelyik útvonalon haladhatsz. A magasabbrendű utak jobb minőségűek, ennyi. De, hogy bármelyiket kerülni kellene egy átutazás során az ott élők miatt? Hmm. Ez most sem fér a fejembe.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#72707) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Köszönöm a segítségeteket.
És elnézést mindenkitől,nem állt szándékomban megbántani senkit sem! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#72708) cuebler válasza M_AND_Ms (#72706) üzenetére


cuebler
senior tag

mosdós eleve vagy tíz ház a főúton... sásd igaz, hogy meglehetősen "színes" városka, de eddig több volt ott a paraszt sofőr, mint a "furcsa ember"... baté meg hát... csak baté. ott másfajta "furcsa emberek" vannak, kékek és minduntalan a papírjaidra kíváncsiak. meg néha még kéretlenül fényképezik is az embert autóstul, családostul :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#72709) UHHH válasza Doggy dog (#72707) üzenetére


UHHH
senior tag

Biztos túl sok Olaszliszkát néztél a TV-ben anno...
Nem kell izgulni!

(#72710) M_AND_Ms válasza Doggy dog (#72707) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem kell elnézést kérned. Egyszerűen csak nem érte(tte)m...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#72711) kwetax


kwetax
csendes tag

Sziasztok,

eladó IT-s,számteches, szoftverfejlesztő céget vásárolnék. Ha tudtok valamit jlezzetek légyszi.

Köszi

(#72712) Exian válasza M_AND_Ms (#72706) üzenetére


Exian
őstag

Mi Alsószentmártonon áthaladva szoktuk elsütni a poént, hogy "csak nehogy túl lelassítsunk, mert eltűnnek a kerekek", de ott sincs amúgy semmi gáz, rokonék rendszeresen mennek oda árulni háztáji holmikat, sosem volt gondjuk.

(#72713) Vertigo18 válasza Exian (#72712) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem is butaság...

Én ma fogok lefutni 10 km-t, ezen belül fogok átfutni Cserdin. Semmi rossz érzés nincs bennem, jó ott a közbiztonság...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#72714) M_AND_Ms válasza Exian (#72712) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Arról nem is beszélve, hogy Bonyhád és környéke sváb vidék, azok meg tényleg nem annyira "furák".

De el kell menni pl Bulgáriába és ott is lemenni a főútról. Ott már sokkal szembetűnőbb a szegénység, de még ott sem éreztem, hogy jaj csak ki ne kelljen szállnom.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#72715) UHHH válasza M_AND_Ms (#72714) üzenetére


UHHH
senior tag

ukrajnaban mentunk uttalan-utakon, na ott mar eleg durci volt a helyzet. pl allt egy lo a foldut kozepen, meg "ölnyi fák" keresztben az uton... :D

(#72716) Bandus99 válasza Vertigo18 (#72713) üzenetére


Bandus99
őstag

:) :) Melyik ruhadban? Mert ha munkaruhaban, akkor nem csodalom, hogy jonak tunik a kozbiztonsag. :)

Viccet felreteve en ugyan nem jartam Cserdiben, de amit ott a polgarmester csinal a helyiekkel, a hirek szerint, az peldaerteku. Gondolom a kozbiztonsagra is odafigyel, nem csak a foglalkoztatottsagra.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72717) Vertigo18 válasza Bandus99 (#72716) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nehéz lenne a melósruha futáshoz! :)

A Cserdi polgármester pedig nagyon jól csinálja a dolgát, viszont egyedül neki sem menne.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#72718) mormota


mormota
senior tag

köszönöm, a CD problámám megoldódott hamarba, kaptam a postaládámba rokontól:) házhozszállítva, sörmentesen:P

Illusztrálok, tehát vagyok

(#72719) Exian válasza Vertigo18 (#72713) üzenetére


Exian
őstag

Cserdi megint más tészta, ott a Bogdán Laci jól csinálja, amit csinál, ő ott már nem tűr meg problémás egyedeket, hiszen erre komplett programot is épített, a fiatalokat is megcélozva. Sokan szidják, meg minden, de szerintem nem csinálja rosszul a dolgokat.

Ugyan ez van anyósék falujában, az ottani polgármester is nagyon jól foglalkoztatja az embereket, motiválja őket feladatokkal és amit megtermelnek, az megy helyi meg távolabbi piacokra, feldolgozó üzemekbe, stb. Szóval nem is céltalan a munkájuk meg nem csak annyiról szól, hogy tisztán tartják az utcákat, hanem komoly termelőmunkát csinálnak, az eddig parlagon heverő önkormányzati és magántelkeket művelhetővé tették és termesztenek rajta (maszek telkeket is bérelnek).

[ Szerkesztve ]

(#72720) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Hozzaertoket kerdeznem, most hivott a szomszed hogy ment haza es meg van kuldve a parkolo autom hatulja.
O lat valami folyas nyomot ivben a szomszed autokijaratatol, szerinte onnan johetett. Persze ez nem 100%
A szomszedban elvileg egy nem mukodo szallo van azt hiszem. Most rohanjak haza hivjak rendort? Vagy mit tennetek ti? Persze nem egyszeru "hazarohanni" mert munkaido van

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72721) Dluinet válasza Bandus99 (#72720) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az nem megoldás, hogy szomszéd hívja a rendőrt? (már ha ráér és vagytok olyan jó viszonyban)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72722) Exian válasza Bandus99 (#72720) üzenetére


Exian
őstag

Ez a legrosszabb, ami történhet, amikor nincs ott az ember, amikor megnyomják a kocsit :( Részvétem :(

Ha tudsz, mindenképp jó lenne mihamarabb ott lenni és nyomokat rögzíteni, amíg frissek a nyomok.

Szemtanúkat is lehetne esetleg felkutatni, azt is jó mihamarabb.

Gondolom kamera nem volt sem a kocsiban és nincs a közelben sem térfigyelő.

(#72723) Janoska26 válasza Bandus99 (#72720) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Szerintem cumi, az Asszony kocsiját is megnyomták pénteken a parkolóban, persze senki nem látott és hallott semmit :(

(#72724) cuebler válasza Bandus99 (#72720) üzenetére


cuebler
senior tag

tudom, hogy komoly macera és sok türelmet kíván, de egy rendőrségi jegyzőkönyv is sokszor segít itt-ott (biztosító, bíróság)...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#72725) Szilofon


Szilofon
tag

féláron 25 kötetes nagylexikon

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#72726) Exian válasza Janoska26 (#72723) üzenetére


Exian
őstag

Ha már így szóba került ez a téma (sajnálatos módon): A fedélzeti kamerák felvételét mennyire fogadják el ilyen esetben? Az én kamerám tud ilyet (álló helyzetben is rögzít), néha szoktam is hagyni bekapcsolva, amikor forgalmasabb helyen rakom le a kocsit. Arra gondolok főleg, hogy mondjuk lehet, hogy csak elöl van kamera és csak arra fele rögzít, de hátul nyomják meg, de ha netán látszik utána egy autó, ami elhajt és főleg sérült, akkor vajon bizonyítéknak számít e? Rendőrök egyáltalán foglalkoznak e vele?

[ Szerkesztve ]

(#72727) Janoska26 válasza Exian (#72726) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

passz :DDD

(#72728) cuebler válasza Exian (#72726) üzenetére


cuebler
senior tag

volt erről egy cikk pár hónapja. zanzásítva annyi, hogy a biztosító elfogadja adott esetben, bíróságon is elfogadják, viszont téged is beperelhetnek - mivel a felvétel készítése előtt nem kértél írásban engedélyt a rajta szereplőktől, vagy valami ilyesmi :DD

szerk.: közben megtaláltam dashcam

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#72729) Bandus99


Bandus99
őstag

Érdekes hozzáállás vagyis nekem furcsa felhívom 112 bejelentem illetékesnek továbbítják.... Nemsokára maganszamrol hívnak rendőrtől mondjam el mi történt tudom e ki volt mondom nem tudom a nyomokból következtetek a szomszédból jött De nem tudom ki volt.
Válasz jó ha van nyom akkor kijövünk.
Kérdezem tőletek ha nincs nyom nem tudom megnevezni ki volt ki se jönnek???

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72730) Bandus99


Bandus99
őstag

Nos kint voltak van ugyan folyadék nyom a földön ami ívben visszatolat a szomszéd bejáró felé De az semmit nem bizonyít a szomszéd állítása szerint innen senki nem ment ki úgyhogy ennyi.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72731) a2d2 válasza Bandus99 (#72730) üzenetére


a2d2
addikt

Ez egy eléggé szerencsétlen verda. Szerintem vidd el rontáslevételre.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#72732) hcl válasza Doggy dog (#72703) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elég sokat jártam arra, gond sose' volt.
Amúgy az Alföldön is vannak ezeknél durvább helyek.
Az igazi meredek az inkább Igal-Baté :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72733) Janoska26 válasza hcl (#72732) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Tudnék mesélni ;)

(#72734) Zewa válasza a2d2 (#72731) üzenetére


Zewa
senior tag

Húszezerért vállalom! :P

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#72735) Laca1212 válasza Exian (#72726) üzenetére


Laca1212
őstag

Honnan kap tápot álló helyzetben?

(#72736) Bandus99 válasza Zewa (#72734) üzenetére


Bandus99
őstag

Gari van? Ha megint belemennek fizeted?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72737) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Lefutottam, jelentem, élek! :D

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#72738) hcl válasza Laca1212 (#72735) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Saját akkus, gondolom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72739) moriak


moriak
tag

Sziasztok! Szerintetek melyik mobilszolgáltatónál van a legjobb ár/érték arányban kártyás számhoz internet? Előre is köszönöm. (Van a kérdésemhez megfelelő topik?)

(#72740) nesa válasza Laca1212 (#72735) üzenetére


nesa
veterán

Sok kocsinál a szivargyújtóba mindig van áram, Pl az enyém is ilyen.

(#72741) Dluinet válasza moriak (#72739) üzenetére


Dluinet
nagyúr

bluemobile ha elég a kevés adat, vagy ha elfogyott a keret akkor korlátlan 32kbps /32kbps havi 90Ft-ért
waze, csevegésre, értesítésekre elég

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72742) Laca1212 válasza hcl (#72738) üzenetére


Laca1212
őstag

Saját akkujukkal az ilyen dashcam-ok max ha 5 percet mennek el új korukban. :)

(#72740) nesa:
Nyilván tudom, de én nem raknék rá semmi fogyasztót a parkoló autóm akkujára. Hátha meglepi lesz belőle... :)

(#72743) moriak válasza Dluinet (#72741) üzenetére


moriak
tag

90Ftos ajánlatot az oldalukon nem találtam meg. Hogy működik?

(#72744) Exian válasza Laca1212 (#72742) üzenetére


Exian
őstag

Akkuról megy olyankor. Nem szoktam sokáig parkolni ilyen helyeken, max. míg beugrok valahová.

Az enyém bír 30-40 percet akkuról, pedig ezercsillió éves Nokia telefonakku van benne.

(#72745) Laca1212 válasza Exian (#72744) üzenetére


Laca1212
őstag

Azaz nem a gyári akkuja van benne. Az úgy más! Én a gyári akkusokról beszéltem. :)

(#72746) Exian válasza Laca1212 (#72745) üzenetére


Exian
őstag

De, ennek ez a gyári akkuja. Nem hekkeltem vagy ilyesmi. Szóval gyárilag is ilyen Nokia akku volt benne, na :)

(#72747) Dluinet válasza moriak (#72743) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt az összefoglalóban [link]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72748) hcl válasza Laca1212 (#72742) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az utángyártottak között van, ami elég gagyi...Nekem a C-5-ös Nokiához a második rendelés lett jó.
A másik akku itt teljesít jól.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72749) Samus


Samus
addikt

Egész véletlen nincs valakinek elfekvőben, polc alján, kacatok között nem működő régi beltéri egysége? 5 évnél régebbi típusok érdekelnének (aránylag nagyok), és csak javíthatatlan, rosssz, "nem kell, vidd innen" állapotban. Csak a házára lenne szükségem. Esetleg DVD lejátszó is jó, ha nem lapos és tepsi méretű. Erősítő háznak kell. Jelképesen táblacsokit vagy sört is adok érte. Pécs, Szentlőrinc, Szigetvár, vagy utóbbi kettő közeli környéke lenne jó.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72750) zzola


zzola
félisten

Ha esetleg valaki épp keresne, maradt egy egy USB-C kábel - USB-C autós töltő.
BlitzWolf BW-C3 USB type C autós töltő
BlitzWolf BW-CB3 3A 1m töltő/adat kábel USB Type C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.