Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71101) s7evcsenko válasza torma1981 (#71097) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én ilyet használok...
Meglepően jól szól... recsegésnek nyoma sincs.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#71102) RZozo válasza torma1981 (#71100) üzenetére


RZozo
aktív tag

Ez is FM transzmitter

[ Szerkesztve ]

(#71103) dunc válasza torma1981 (#71097) üzenetére


dunc
nagyúr

(#71104) nesa válasza torma1981 (#71097) üzenetére


nesa
veterán

Ne hallgassatok mp3 at, tiszteljetek meg a fületeket.

(#71103) dunc
Az a baj amiket eddig lattam az mind elhagyta a zene felet, na most ha az mp3 fele hianyzik akkor mi marad?

[ Szerkesztve ]

(#71105) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Egyik barátom keresne PCI-e kártyát, 9800GTX , 8800GTX , ezen a szinten, valakinek lenne eladóban ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#71106) s7evcsenko válasza nesa (#71104) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Autóban ülve, körülvéve mindenféle zajjal, mégis mennyit számít az a kevés rész, ami lemarad?
Még mindig jobb, mint a rádió, nem? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#71107) Magnum_ válasza s7evcsenko (#71106) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Attol fugg, milyen az auto szigetelese es milyen hifit pakol bele. Az en (elado) audimban 10hangszoros, gyari kismelynyomos (elrejtve a csomagrerben) rendszer van gyarilag, alaparon. +opciokent ettol csak jobb (Bose) cuccok. Emiatt en is audio lemezt hallgatok (mp3-at nem olvas idos koranal fogva), lehetileg eredetit. De leviszi a fejed es eleg tiszta is. Itt mar hallani a hangszereket. Nem csak dijumvisum.

A kovetkezo automban nem lesz sajnos ilyen hangcucc, nem kizart, hogy felokositom jobb hangszorokkal az egeszet.
Persze ilyen felc somagtartot elfoglalo proli sub nem kellene sosem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#71108) dunc válasza nesa (#71104) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem semmi gondom vele, ha minőségi zenét akarok, akkor menjünk hangversenyre! XD De most, hogy mondod Beethoven: V. szimfóniában, nem éreztem ki a piano hangcsúcsait, valahogy elveszett! XD Bezzeg a tankcsapda punk rock and roll! :))

A másik dolog, hogy vezetés közbe a forgalomra koncentrálok.....

Részemről azért nem rakok bele, másik fejegységet, mert a kormányról vezérlést nem szeretném feladni.

(#71107) Saint_ az az A4 :R

[ Szerkesztve ]

(#71109) CPT.Pirk válasza s7evcsenko (#71106) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az mp3 kódolás jellegéből adódóan a magas tartomány mindenféle torzulásokat szenved, ez sajnos egy tény amivel semmit sem lehet kezdeni.
Persze a kocsi nem való minőségi zenehallgatásra, de azért egy rendes forrásból írt audio cd egy normális fejegységgel ahol nincs szubládával tönkre vágva a hangzás, ott meg tudja mutatni magát.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#71110) Magnum_ válasza dunc (#71108) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Dunc: en meg azert nem raknek nem gAri fejegyseget, mert a gyAri kinezet a fontos nekem

I humbly and respectfully decline™

(#71111) balintdavid


balintdavid
tag

SEG :D márkájú 51-cm-es CRT TV a hét folyamán ingyen vihető. Sípol, de amúgy más baja nincs.

kazuár

(#71112) balintdavid


balintdavid
tag

Elkelt :DD

kazuár

(#71113) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Én már készülök.
Hozzak fát a tűzre?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71114) samu2062 válasza hcl (#71094) üzenetére


samu2062
aktív tag

Közben megoldódott,köszönöm. :)

(#71115) Szilofon


Szilofon
tag

mégsem sajna

[ Szerkesztve ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#71116) Janoska26 válasza Dluinet (#71113) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

nem kell, lesz kinn szerintem bőven :)

(#71117) Dluinet válasza Janoska26 (#71116) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, tényleg, tavaly is volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71118) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Van itt valakinek Pocketbook Touch Lux 3 ebook olvasója, akinél meg lehetne nézni?

4TB Seagate ST4000DM000 2-3 éves 100/100-as hdd eladó. A bolti garancia lejárt, pár nap próba garanciát én adok. A kora ellenére csak 3-4 napot ment. 27k/db

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#71119) Bird


Bird
addikt

LG IPS224 FullHD 21,5" VGA, DVI, HDMI, 3,5mm jack dugó LED monitor eladó.

Pécsieknek 8% kedvezmény! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#71120) Exian


Exian
őstag

Ha van valakinek Samsung SGH-E250 típusú telefonja, kérem jelezze. Csak egy rövid próbára kellene, pontosabban meg kellene néznem, hogy hogyan kell egy bizonyos dolgot beállítani rajta. Van egy törött kijelzős példányom, de amúgy teljesen jól működik, csak van egy beállítás, amit be kellene állítanom, azt kellene lenéznem, hogy hogyan van a menüben, aztán utána már ugyanúgy "vakon" be tudom állítani a törött kijelzős készülékemen is.

Konkrétan ezt a telefont csak gyorshívásra használnánk, azt kellene lelesnem, hogy hogyan tudom beállítani, hogy X számgombokat hosszan nyomva hívja a beprogramozott számot. Tehát a menüben a lépéseket kellene leutánoznom egy működő példányról.

[ Szerkesztve ]

(#71121) Zsolt1 válasza Exian (#71120) üzenetére


Zsolt1
tag

Szia, nekem van egy működőképes példányom (SGH-E250i), este megnézem, hogyan lehet beállítani rajta ezt a dolgot és leírom ide/elküldöm privátban. Sajnos odaadni/elvinni/többet foglalkozni nem tudok a dologgal, vizsga/zhidőszak miatt most nincs ilyenre túl sok időm.

(#71122) Exian válasza Zsolt1 (#71121) üzenetére


Exian
őstag

Köszönöm előre is!

Ha esetleg már nincs szükség a telefonra, megvételre is érdekel.

(#71123) rnrn


rnrn
tag

Ha érdekelne v.kit 4 db jó állapotú panel beltéri ajtó megvételre, jelentkezzen priviben, legyen szíves.

(#71124) Zsolt1 válasza Exian (#71122) üzenetére


Zsolt1
tag

Elküldtem privátban a beállításhoz szükséges lépéseket :)

(#71125) newwave0507


newwave0507
tag

Valakinek esetleg eladó jó minőségű gamer egér ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#71126) a2d2 válasza a2d2 (#70926) üzenetére


a2d2
addikt

Sziasztok!

A 16"-os bicaj meg van még.
Meg van egy csomagtartó + Kettler gyerekülés kombó. 5e
Ezen kívül van egy ilyenem is a kicsiknek: [link] 4e (ez csak jövő héttől vihető).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#71127) Macka


Macka
veterán

Nikon D50-hez nincs valakinek elfekvő töltője, illetve hol lehet ilyet Pécsen kani szerintetek? Sehol nem találom az enyémet. :W

(#71128) nbl2 válasza newwave0507 (#71125) üzenetére


nbl2
senior tag

Szia,

Logitech G300?

Never give up!

(#71129) greenity válasza Macka (#71127) üzenetére


greenity
aktív tag

ez nem tudom jó-e [link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#71130) Bird válasza greenity (#71129) üzenetére


Bird
addikt

Ez arány árban "megy".... :B

Itten lenni, occó ááár 3 dollár.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#71131) Macka válasza greenity (#71129) üzenetére


Macka
veterán

Nem igazán, EL-3 akksihoz való kellene. Vagy csak sima hálózati töltő, mert a D50 még ókori darab, usb-ről nem töltődik.

(#71132) dunc


dunc
nagyúr

A múltkori fm transmitteres témához. legtöbb estbe azért választja a felhasználó, mert alapba sima cd található az autóba, ott pár újraírható cd is lehet megoldás a minőségi zenehallgatáshoz, persze, nem mp3 ból visszaírni, hanem flac formátumból.

(#71133) Exian válasza dunc (#71132) üzenetére


Exian
őstag

"pár újraírható cd is lehet megoldás"

Az én ezelőtti fejegységem speciel nem vitte az újraírható CD-t, ahogyan a legtöbb régi sima asztali CD lejátszó sem.

Az újabbak persze lehet, hogy viszik.

De én sima CD-vel oldottam meg annak idején.

A mostani CD-s fejegységem meg már visz mindent (mondjuk újraírható lemezt még nem próbáltam vele), de az már CD-ről olvas MP3-at is, meg persze van USB bemenete is, tehát nekem ez nem szempont.

[ Szerkesztve ]

(#71134) dunc válasza Exian (#71133) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor nekem mázlim van ;)

(#71135) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Aki tud kérem segítsen, következő szakikat keresném Pécsett vagy környékén:

-raklap bútor építőt
-automata kapu,garázsajtó telepítőt
-számlaképes kőművest

Köszi

(#71136) newwave0507 válasza nbl2 (#71128) üzenetére


newwave0507
tag

Szia,

Köszi, rendeltem egy Zowie-t közben.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#71137) littlejohnny


littlejohnny
tag

Hallo! Esetleg valaki használ közületek a 3 gyártó közül bármelyiknek mosogatógépét? Háztartási gépek topicba írt kérdésem...

(#71138) Bird válasza littlejohnny (#71137) üzenetére


Bird
addikt

Egyiket sem ajánlom.... Főleg a Beko nevezetű török csodát nem. Candynk is volt, egy évet sem bírt. A Fagor pedig túlárazott amit linkeltél.... Azt mondom inkább gyűjts hozzá és vegyél vmi márkásabbat. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#71139) TRob1 válasza Bird (#71138) üzenetére


TRob1
veterán

Miért lenne túlárazott egy teljesen beépíthető mosogatógép ennyiért? :F

ui: Az meg egy dolog hogy a Candy nálatok ennyit bírt. Ez maximum sajnálatos, de egyáltalán nem jellemző rá. Sőőőt, meg merem kockáztatni hogy ár/érték arányban az egyik legjobb (főleg ha van hozzá az akciós 5 év gar is).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#71140) Bird válasza TRob1 (#71139) üzenetére


Bird
addikt

Én a véleményemet írtam le, tartsd tiszteletben! Én is tiszteletben tartom a Tied.... Részemről PONT.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#71141) Laca1212 válasza littlejohnny (#71137) üzenetére


Laca1212
őstag

Ha ez a választék csak, akkor a FAGOR.

(#71142) TRob1 válasza Bird (#71140) üzenetére


TRob1
veterán

Mi a nem tiszteletben tartás? :F Az hogy meg mertem kérdezni mi a túlárazott egy teljesen beépíthető mosogatógépben? És mertem remélni magyarázatot rá mert tényleg érdekel hátha tudsz jóval olcsóbban valami jót ajánlani? :F Hát akkor elnézést kérek.

ui: Ráadásul a Beko véleménnyel meg egy az egyben egyetértek. A Candy meg nem az én véleményem, hanem kb. 8,5 év tapasztalata nagygépértékesítésben a vevőkkel/ügyfelekkel/nézelődőkkel/érdeklődőkkel való beszélgetésekből. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#71143) littlejohnny


littlejohnny
tag

Uraim! Köszönöm az okosságokat. Mint írtam is, Fagor cuccaink vannak itthon (sütő, főzőlap, elszívó, hűtő, mosogép, kávéfőző, porszívó) mind hibátlanul működik lassan 10 éve. Tehát prioritást élvezne. Candy-s negatív élményről egyről tudok ismeretségi körömben (nem is igazán tudok senkinél sem ebből a márkából), de az 5 év garancia motiváló tényező lehet... Beko-ról semmi infóm nincs, de mivel erre is akad 5 év garancia, ezért vettem be a körbe...
Tudom, mindenből van drágább, szebb, jobb, de van egy lélektani határ...
Háború meg remélem nem lesz... Pííííísz ;)

(#71144) aneda válasza littlejohnny (#71143) üzenetére


aneda
aktív tag

5k-val drágábban Teka DW455S?

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#71145) TRob1 válasza aneda (#71144) üzenetére


TRob1
veterán

Sőt, MM-ben ugyanannyiért mint a linkelt Fagor. Ha nem feltétlen a teljesen beépíthetőre van szükség.

¤ R'n'R ¤

(#71146) Ajándékok válasza newwave0507 (#71125) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

g700?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#71147) torma1981 válasza dunc (#71132) üzenetére


torma1981
veterán

Én a kismanó zeneszámait írnám ki. Elég oda bőven az MP3 is.

(#71148) torma1981 válasza torma1981 (#71147) üzenetére


torma1981
veterán

Sziasztok.

Aki szeretne mostanában SD rendelést szóljon.

(#71149) samu2062 válasza Macka (#71127) üzenetére


samu2062
aktív tag

Lehet,hogy hülyeséget mondok,de nem gondolkoztál portré markolatban,ami beépített akksis?
Saját töltője van és használtan olcsón beszerezhető.
Ráadásul tölteni is sokkal ritkábban kell.Az enyém kb. 2000 képet csinál egy feltöltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#71150) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Lenne itt 1-2 telefon eladó sorban:

Honor 6
Huawei P8
Lenovo Vibe Z2 Pro

+ van egy OnePlus 2, karcmentes kijelző + üvegfólia, kereten 2 hiba, ettől eltekintve hibátlan állapot.
Dobozos, gyári tartozékokkal + 3 tokkal, 1,5év gyári garancia - ennek 80.000 lenne az ára-

Ha érdekes lehet valami itt vagy privát
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.