Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) Macka válasza Macka (#27550) üzenetére


Macka
veterán

És gamekat...

(#27552) mark75 válasza Macka (#27551) üzenetére


mark75
senior tag

Dead space?

(#27553) Macka válasza mark75 (#27552) üzenetére


Macka
veterán

Nem az én stílusom, ahogy a gameplayeket néztem.

(#27554) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Milyen cuccal szoktátok lemosni az lcd monitorokat? Van nekem ez a tv kereskedésekben kapható szürke flakonos spricnis Dr.Beckmann cucc, de ez egy rakás ****, használata után mintha egy zsír réteg maradna a kijelzőn, amit a rongy csak ken mindenfelé.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27555) nesa válasza CPT.Pirk (#27554) üzenetére


nesa
veterán

Clin ablaktisztito nekem bevalt ,azert tegyel probat kis feluleten.

(#27556) CPT.Pirk válasza nesa (#27555) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az nem alkoholos véletlen? Régebben egy korábbi TFT monitoromat pucoltam alkoholos sima ablakmosóval, az ugyan gyönyörűen lepucolta, de aztán olvastam, hogy nem kellene erőltetni az alkoholos dolgokat, mert a védőréteget károsíthatják.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27557) dunc válasza CPT.Pirk (#27556) üzenetére


dunc
nagyúr

Száraz törlő,vagy sima víz,semmilyen tisztitószert nem szabad használni ,mert bemattitja a kijelző puha műanyag részét.

[ Szerkesztve ]

(#27558) CPT.Pirk válasza dunc (#27557) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megpróbáltam a vizes módszert, de nem vált be. Igazából rosszabb lett, még jobban kenődött az a zsírszerű réteg. Szerintem először valamivel azt kellene eltávolítani. Talán szappanos víz?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27559) hcl válasza CPT.Pirk (#27558) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az talán nem árt neki.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27560) nesa válasza CPT.Pirk (#27556) üzenetére


nesa
veterán

Abban nemsok alkohol van de en nemvettem eszre valtozast.

De van egy TFT pocolo habos cucc is ha kell kolcson adom, en nem vettem eszre zsirosodast.

(#27561) dunc válasza CPT.Pirk (#27558) üzenetére


dunc
nagyúr

Jó minöségő optic törlőkendő. Én kezdetektől azzal takaritom,amit a samsung tv hez kaptunk,régebben én is ablaktisztitóval csináltam a régi a monitort,és valóban mattult,de csak kikapcsolt állapotban látszott. Ez jó nekem is ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#27562) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Meglett a megoldás. Az a zsíros bevonat a káván is volt, ott próbálkoztam, önmagában se a szappanos víz, se a monitor pucoló szer, se az ablakmosó folyadék nem szedte le.
Aztán a dove krémszappanos vízbe beleöntöttem egy adag monitorpucoló szert, na a két szer kombinációja végre leszedte azt a zsírréteget.

Fogtam ilyen autóra való mikrószálas rongyot, átmostam ezzel az eleggyel, majd átmostam sima vízzel, majd pedig szárazra töröltem, és a lámpa fényben megvilágítva letöröltem a maradék száradási nyomokat, plusz ugyanezt a káván is megcsináltam, most olyan tiszta, mint újkorában volt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27563) dunc válasza CPT.Pirk (#27562) üzenetére


dunc
nagyúr

:R te nem vagy semmi,szeretsz elmerülni a részletekbe ! :C
Drága Édesanyám befújta az új lcd tévét prontoval :Y kb 20 x kellet áttörölnöm amire sikerült eltávolitani a viasz réteget.

[ Szerkesztve ]

(#27564) hcl válasza CPT.Pirk (#27562) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyenkor arra figyelni, hogy a sok dörzsölés fecsiszolja a fóliát, és foltos lesz.
Nyilván akkor, ha egy ponton dörzsölöd...

Noti SDRAM-ja senkinek?

Mutogatni való hater díszpinty

(#27565) mark75


mark75
senior tag

Meg int lesz maxell dvd-r lemez,2000ft/henger.(50db/1henger)nyomtathatós.

Kinek kell? :)

(#27566) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ELADÓ Alessio Prestige 7x16 ET38 4x98 osztóval, excenteres csavarokkal (4x100-ként használom), 195/50R16 Nankang NS-2 gumiabroncsokkal. Az egyik felni görgőzve volt és újra van fényezve. Hibátlanul futnak.
[link] kb. 20.000km-t futottak. 75.000,- Ft

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#27567) Bandus99


Bandus99
őstag

Ert vki a betonozashoz?
Honnan erdemes betont rendelni? Vagy jobban jarnek soder cement comboval?
Ahhoz viszont nem artana egy betonkevero sem.

szerk: kb 1m3 amirol beszelunk.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#27568) Silencer83


Silencer83
addikt

7.5x17 4x100 Alessio F1 ( 2009. szept. vasaroltam )
4x98-hoz valo tehermentesito + excenteres csavarokkal, rejtett szelepsapkaval

gumi:
Hankook Ventus Evo V12 - 205/45 R17 ( 30ezer/darab volt szeptemberben ) 5000km futott

csavarszett + szelepsapka majdnem 20.000ft volt, ezzt felaron odaadom ha kell
[link]

(#27569) djSiku


djSiku
csendes tag

2.0 hangfalat valakinek occsó'é? 2500 forint de az ár alku és csereképes. :) Szép külső, gyönyörű hang :)

(#27570) polip válasza Bandus99 (#27567) üzenetére


polip
addikt

már befejezték az M6ost, de onnan érdemes volt...nyomorult magyar valóság :(

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#27571) polip válasza CPT.Pirk (#27562) üzenetére


polip
addikt

alkoholos ablaktisztítóval kell ezeket, a többi sz@rt se ér... m is mindent azzal tisztítunk. a szervizesek csak azt használják..

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#27572) rnrn


rnrn
tag

Hali!
Van 3 db régi vinyóm: 30, 40 és 60 GB-osak. Ráengedtem a SENTINEL olvasási tesztjét és talált egy-egy ún. "rossz szektort".
Ennek okán használhatatlanok a vinyók? Mit kell/lehet ilyenkor tenni?

(#27573) hcl válasza rnrn (#27572) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Használhatóak. Formázáskor a hibás szektor kizáródik, és ha nem keletkeznek folyamatosan újabbak, akkor azok a winyók még sokáig menni fognak..

Mutogatni való hater díszpinty

(#27574) rnrn válasza hcl (#27573) üzenetére


rnrn
tag

Köszi!!!
A 60 GB-oson egy van csak rossz, de valamiért nem akarja a windows leformázni...

(#27575) hcl válasza rnrn (#27574) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Próbáld meg mondjuk Partition Magic vagy ilyesmivel.

Vagy gyorsformázás, és lemezellenőrzés.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27576) nesa válasza Bandus99 (#27567) üzenetére


nesa
veterán

Nekem van betonkeverom kolcson birom adni, csak a szalitasrol kene gondoskodnod ,jelenleg harkanyban van , ha magad kevered sokkal olcsobban josz ki ,de szamolj utanna.

(#27577) nesa


nesa
veterán

Van valakinek tapasztalata hogy gyorshajtasrol maximum mennyi idon bellul kell kapni valamit :F

(#27578) mark75 válasza nesa (#27577) üzenetére


mark75
senior tag

Nekem 20nap után jött meg a papír+csekk :W

(#27579) nesa válasza mark75 (#27578) üzenetére


nesa
veterán

Es milyen merteku volt a gyorshajtas nekem varosba karcolta a 60at neztem ilyen buntetes kalkulatort :D valamelyik 0ft ir de van olyan ami 3-20k ig

[ Szerkesztve ]

(#27580) mark75 válasza nesa (#27579) üzenetére


mark75
senior tag

a 4 sávoson mentem a 60-s táblánál 89-el,és 70e!!! :O

(#27581) Dluinet válasza nesa (#27579) üzenetére


Dluinet
nagyúr

50-es táblánál csak 64 felett van bünti, az új szabály szerint.
Tehát 50 helyett 65-tel mentél, akkor 30K mindenkinek.

mark75 neked hogy jött ki a 70k bünti?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27582) mark75 válasza Dluinet (#27581) üzenetére


mark75
senior tag

70000ft van a csekken,de nem fizetem be.mert néztem a képeket amit küldtek és nem tiszta és a összeg is sok

(#27583) nesa válasza Dluinet (#27581) üzenetére


nesa
veterán

65 szerintem nemvolt raneztem a orara lattam 60 elvettem a gazt es leengettem 50 re ekkor lattam a szurke transporterbe a kamerat :)

(#27584) Dluinet válasza nesa (#27583) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mázlid volt, ha megállítanak, akkor fizetned kellet volna ekkora sebességtúllépésért is.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27585) Magnum_ válasza nesa (#27577) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a KET 29. (3) szerint 5napon belül kell értesíteni....és a postázási időtartam nem számít bele... de lehet, hogy rosszat nézek. :U

Palafi: feltétlen rakd fel, köszi!

engem pár hónapja meg akartak b@szni, de cégautó volt, nem tudta az üzembentartó, hogy ki vezette az autót, így 60.000Ft helyett 10.000ft-os bünti lett adatszolgáltatás elmulasztása miatt ;]

de amúgy is megbüntettek, 30.000Ft-ra. ott nem volt már mese :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#27586) nesa válasza Dluinet (#27584) üzenetére


nesa
veterán

Ezek olyan sunyik voltak hogy nem mertek felvalalni magukat ,remelem nemvolt klima a transzporterbe .... :D ha rendorauto lett volna aztmar akkor lattam volna mikor kifordulok az utra.

[ Szerkesztve ]

(#27587) Palafi válasza nesa (#27583) üzenetére


Palafi
tag

Már ötvennégytől büntethetnek. De 54 és 63 között csak a helyszínen bírságolhatnak.
Hatvannégytől van a csekkes változat.

Ha kéritek, felrakom a többit is.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#27588) #TOTTI válasza nesa (#27586) üzenetére


#TOTTI
őstag

Persze, persze.. ;] ;)

Én nem a trafit nem szoktam észre venni hanem a sebességkorlátozó táblát.

(#27589) Bandus99 válasza nesa (#27583) üzenetére


Bandus99
őstag

Kerdes mennyire pontos az orad.
Ha 60at mutatott akkor siman lehet hogy tenylegesen te csak 56al mentel.
Van jopar helyen automata sebessegmero nagyarpadon is ott meg lehet nezni mit mutat az orad es mit mer a muszer.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#27590) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

@bandus99 : Az se feltétlen pontosabb :S

Még mindig keresek noti SDram-ot!

Ja és eladó egy Compaq Presario 1245 noti :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27591) nesa válasza Bandus99 (#27589) üzenetére


nesa
veterán

Fenese tudja 50-nel kotta pontossan 50-et szokott mutatni az utszeli mero is, persze 60 nal ettol meg siman csalhat a muszer.

(#27592) HoldChore válasza rnrn (#27572) üzenetére


HoldChore
tag

Szerintem menj el a mediamart-ba, ott le tudod adni hulladékként őket. Majd magadhozölelsz egy 250 gigás külső vinyót 9990 Ft-ért. :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#27593) #TOTTI válasza hcl (#27590) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem ha kicsit nagyobb gumit teszek a gyárinál de még belefér a váltóba.. akkor kb. 3-4%on belül csal az óra ha gyárit akkor 5-6-7%.. és minden esetben kevesebbet mutat, az autók többségében.. mivel gyári mérethez és 8mm gumiprofilhoz lett kalibrálva..

(#27594) Dare2Live válasza Palafi (#27587) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem elírtad? 50nél 54-68ig: "helyszini bírság alkalmazható"t ír és nem "csak helyszinen bírságoltatható"t.

Újabban egyre több mérést látok és a legtöbbje szopatos. Elkerülő Pécs tábla után közvetlenül. (zöd octavia) Legutobb sötétitett aszem Astra tolt lefele az útrol követési távolság kb 1-2m!! lehetett, de nem adtam gázt mert akar elözzön. 10sec múlva kiszurtam a mérőt.
De az átlagot ez idegesíti, félti a kocsiját, gázt ad.... aztán már villogják is le. Legcsúnyább az lett volna ha fékeznem kellett volna egyet hirtelen mert pl gyalogos és ezért belémronygolnak.... simán rámverték volna, hogy indokolatlan fékezés.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27595) nesa válasza Dare2Live (#27594) üzenetére


nesa
veterán

En az ilyen kovetesi tavolsagnal mostanaban szinte mindig fekezek finoman esszel de lasitok ha jonnek szembe es nemtud elozni megis alok...

(#27596) Nevil2 válasza Dare2Live (#27594) üzenetére


Nevil2
tag

Nincs indokolatlan fékezés... Illetve a követési távolságba bele kell férnie...

27. § (1) Járművel másik járművet csak olyan távolságban szabad követni, amely elegendő ahhoz, hogy az elöl haladó jármű mögött - ennek hirtelen fékezése esetében is - meg lehessen állni.

ENNYI!

És egy kis érdekesség itt!

(#27597) freddyke válasza CPT.Pirk (#27554) üzenetére


freddyke
csendes tag

Vannak jó kis tisztítóim LCD monitorokhoz, ezzel szoktam az ügyfelek laptopját is tisztogatni. Újjá varázsolja és nem hagy foltot.Van most többfélém is. Ha érdekel privi.

(#27598) hcl válasza HoldChore (#27592) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha pedig itt meghirdeti, akkor pénzt is kaphat értük.
De ha már ki akarja dobni, vagy csak odadni valakinek, akkor nekem is adhatja, én elhasználom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27599) #TOTTI válasza Nevil2 (#27596) üzenetére


#TOTTI
őstag

Így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.