Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101801) Engineer086 válasza zszszs (#101776) üzenetére


Engineer086
Modder

Tri-Bekk klímatechnika, én hozzájuk hordom a verdát évek óta.
[link]

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#101802) Ferdzsoo válasza Engineer086 (#101801) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

+1.
Én is oda hordom évek óta, bár csak klíma tisztítására.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#101803) emre


emre
veterán

Üdv!

Valaki megnézné hogy a Málomi úti Lidl-ben van-e még plazmavágó, és ha igen mennyiért?
Elméletileg vasárnapig volt akciós.

Köszi!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#101804) IO.sys


IO.sys
őstag

Benzines fűkaszát szeretnék lecserélni akkusra. Jelenleg egy 5 LE-s Strauss 10 kilós hangos büdös gép van, ehelyett kéne valami ennek ellenkezője, ami viszi a csipkebokor gallyakat is. Tudtok ajánlani?

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#101805) Ance válasza IO.sys (#101804) üzenetére


Ance
őstag

Nekem ez a Parkside van. [link] A pengével egész jó, az vinné a csipkét, de azért az aksik nem bírják sokáig. Fűre jó a damil is. Összességében az akkus fűnyírók már nagyon jók, de a fűkaszán még van mit dolgozni. Ha ez kell, akkor a Lidlben jóval olcsóbb lesz, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

(#101806) aneda válasza IO.sys (#101804) üzenetére


aneda
aktív tag

Aldiban most volt/van, nekem bevált.
Akksija is elég sokáig bírja, és ott a valós 3 év garancia!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#101807) a2d2 válasza IO.sys (#101804) üzenetére


a2d2
addikt

Van már akku családod? Mert akkor ahhoz vegyél fűkaszát.
Ha nincs akkor nekem Makita UR006-os van és elég komoly a teljesítménye, van hozzá műanyag késes feltét is (de még nem próbáltam).
De valóban jóval kevesebbet lehet ezzel vágni mint az akkus fűnyíróval, szerencsére a kert 90%-át megoldom azzal.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#101808) Thomas1


Thomas1
őstag

Sziasztok!

Seat Altea-ba szeretnék beépíteni gyári rádió helyére egy 2 DIN méretű másik készüléket.

Ehhez szükségem lenne egy ISO és antenna átalakítóra.
Ilyenek:
ISO
Antenna

Szerintetek Pécsen tudok ilyet venni, vagy rendeljem meg?

Köszönöm előre is!

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#101809) DJ. Ru$y válasza Thomas1 (#101808) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha jól tudom régebben az Árkád tetején volt egy srác aki foglalkozott rádióbeszereléssel, neki nagyon sok ilyen adapter cucca volt...

Nem tudom munkálkodik-e még és ott, vagy, hogy ad el külön adaptert, egy próbát megér, esetleg akinek van több infója megírja neked.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#101810) Exian


Exian
őstag

Én a Bodáéknál vettem, amikor cseréltem a kocsiban a gyári (még kazettás) rádiót egy új Pioneer fejegységre. Kellett nekem is átalakító.

[ Szerkesztve ]

(#101811) IO.sys válasza Thomas1 (#101808) üzenetére


IO.sys
őstag

Szabisound. Én is most vettem. Jóarc.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#101812) IO.sys


IO.sys
őstag

Köszi a fűkasza infókat. Közben most lehet kapni Lidlben vagy melyikben, 7000 Ft. El tudom képzelni... :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#101813) Ance válasza IO.sys (#101812) üzenetére


Ance
őstag

Na az nem az. :D

(#101814) Thomas1


Thomas1
őstag

Köszönöm a válaszokat, körülnézek! :R

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#101815) Thomas1 válasza Thomas1 (#101814) üzenetére


Thomas1
őstag

Meg is van, Szabisound útba esett, nagyon korrekt srác, ajánlom mindenkinek!

Köszönöm a segítséget! :R

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#101816) zszszs válasza Engineer086 (#101801) üzenetére


zszszs
tag

Köszönöm. Korrekt cég, rendben ment minden.

(#101817) IO.sys


IO.sys
őstag

Urak, Romániában hogy van a mobilnet? Eu-n belül úgy tudom, megy minden akadálytalanul

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#101818) kbela365 válasza IO.sys (#101817) üzenetére


kbela365
tag

Így van, csak ne felejtsd el bekapcsolni az adat roamingot!

(#101819) Ajándékok válasza IO.sys (#101817) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Pár éve nagyon olcsó volt Romániában a mobilozás. Lehet, hogy érdemes venni Román kártyát.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#101820) Exian válasza IO.sys (#101817) üzenetére


Exian
őstag

Én rendszeresen járok Romániába, szokott működni a mobilnet. Telekom.

(#101821) DJ. Ru$y válasza IO.sys (#101817) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Yettel és Voda megy. Nagyobb városokban 5G alap. Régi "1-es díjzóna" (mindenki máshogy nevezi), minden EU-ban felhasználható adatmennyiséged felhasználható, hívások belföldi normál díjon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#101822) Exian válasza DJ. Ru$y (#101821) üzenetére


Exian
őstag

Létezik azért egy bizonyos méltányos használati "rendelet".

(#101823) Balu77


Balu77
őstag

Eladó i5-6500 cpu: [link]

izé

(#101824) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szüleim új lakásába is digi lesz, kijöttek bekötni... Modern társasház, be van csövezve a fal, simán lehetne vinni ott az üvegszálat. Erre nem voltak hajlandóak, ők ú szeggel felkalapálták volna a falra az üvegszálat. :Y Mondom jó, inkább ne nyúljanak semmihez, majd én behúzom a falba, csak hagyjanak ott egy adag kábelt...

Pár éve mikor ugyanott kötötték be a digit nekem, akkor aki kijött szerelő ő gond nélkül behúzta a csatornába az üvegszálat, az üvegszál előtti kábeles diginél meg aki csinálta az feltúrta az egész folyosót, hogy hol van elkötve a kábel, miért nincs adás nálam. Változnak az idők... :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#101825) rnrn


rnrn
tag

Van néhány olyan tevékenység, amit a Huawei Band 6-os okos karkötőm nem észlel. Ilyen a fűnyírás, furikozás, cipekedés... Ahol a kéz nem mozog, ott nem észleli a lépéseket.

Kérdésem: ahol van GPS is a karkötőben, okos órában, ott a fenti esetekben működne a tevékenység (távolság) regisztrálása? Nyilván az egészség alkalmazásban szeretnék korrekt számokat viszont látni.

Köszi, ha van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok vagy ötletetek és megosztjátok.

(#101826) TRob1 válasza rnrn (#101825) üzenetére


TRob1
veterán

Xiaomi Amazfit GTR 2 akkor is számol ha pl. mint egy zombi, előrenyújtott kézzel megyek.

¤ R'n'R ¤

(#101827) rnrn válasza TRob1 (#101826) üzenetére


rnrn
tag

Köszi! Van benne GPS, valószínűleg ezért. Pont erre van voltam kíváncsi... Azért ha más is megerősítené, megköszönöm.

Tudtok ajánlani olyan beépített GPS-es és NFC-s fitness karkötőt vagy okos órát, amivel fizetni is lehet? Tehát használnám mindkét dologra. Árban 50 ezer alatt lenne jó, ha megállna. Huawei, Honor és Samsung előnyben, de jöhet más is. Köszi!

(#101828) UHHH válasza rnrn (#101825) üzenetére


UHHH
senior tag

Ha számoltatni akarsz GPS alapon - pontosan, akkor:
A mobilod nálad van? Ahogy én szoktam: www.mapmyrun.com app ingyenes és szuper.

(#101829) Exian válasza rnrn (#101827) üzenetére


Exian
őstag

Az enyémben van GPS (Huawei Watch Fit), meg az azelőtti Huawei Band 4 Prom-ban is volt, de az csak akkor aktív (a GPS), ha valamilyen sport tevékenységet indítasz, tehát a sima lépésszámlálásban nem segít (edzés tevékenység indítása nélkül), sőt, abban szerintem GPS esetén sem, az csak az útvonal rögzítéshez van, nem gondolnám, hogy a lépésszámlálót befolyásolja, de persze lehet, hogy vannak típusok, amiknél igen.

De ha nem is annyira a lépésszám érdekel, hanem a megtett út, akkor persze mehetsz egész nap vele persze mondjuk séta tevékenységben, aktív GPS-szel és akkor szépen kirajzolja az útvonalat, én is szoktam így. Persze ilyenkor az akku sokkal jobban merül és nyilván csak szabadtérben működik.

(#101830) M_AND_Ms válasza CPT.Pirk (#101824) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

csak az alvállalkozó változott...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#101831) Exian


Exian
őstag

Kell esetleg valakinek leeresztett fáradt olaj? Régebben keresett valaki úgy emlékszem. Talán Nesa?

Összejött pár olajcseréről olaj, nekem nem kell, hátha valakinek jól jön házkörüli munkákhoz (mondjuk faanyag kezelés, ilyesmi).

(#101832) rnrn válasza Exian (#101831) üzenetére


rnrn
tag

Csatlakozom, 12 literrel.

Huawei Watch Fit Special Edition a befutó, így eladó lesz a Huawei Band 6-os.

Köszi szépen mindenkinek a hozzászólást okosóra témában!

(#101833) Weareus válasza Exian (#101831) üzenetére


Weareus
addikt

Vagy olajkályha... :D

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#101834) a2d2 válasza Exian (#101831) üzenetére


a2d2
addikt

Én kerestem, de elkészült közben a nyári konyha és még mindig van :)
Egy tárolót fogok még lekenni vele.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#101835) CPT.Pirk válasza M_AND_Ms (#101830) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah... Ebből az lett, hogy vettem 20m egyszerű behúzószálat 4400Ft-ért a Daniellában, és 2*10 perc munkával már át is húztam a lakáson az üvegszálat helyettük, miközben az 5000Ft kiszállási díjat azért elkérték, jah és korábban is jöttek egy fél nappal a megbeszélt időpontnál. Mindegy...

Kollégám járt úgy szobafestővel, hogy az meg félt az áramtól, így a lámpa kapcsolók műanyag keretét nem vette le festéskor, hanem ráfestett... :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#101836) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Ha valakinek kell egy Ricoh NW220-as lézer nyomtató, akkor nálam van egy amit egy doboz Raffaello-ért cserébe el is vihet. :)
A toner kifogyott. Nyomtatni nyomtatott, de a jobb oldali piros lámpa az világított mikor olyan kedve volt.

(#101837) ecchphoto


ecchphoto
csendes tag

Szia, én vetnék rá egy pillantást.

-=ecchphoto=-

(#101838) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó PS5: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.