Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomazin


tomazin
veterán

Most csak en nem talalom,h ez technikailag hogy lesz megvalositva? Az,h forajdzsi az nagyon jo, de min adja? Diginek a mobilhalozatan?
Illetve az aszf alapjan jol ertem,h jelen pillanatban csak adatgyujtes lesz, tehat ki tudja mikor lesz ebbol valami..

(#2) hallador válasza tomazin (#1) üzenetére


hallador
addikt

Ez valami nagyon hasonló történet lehet, mint a központi adattörlő alkalmazás, vagy a digitális felzárkóztatás miatt létrehozott átnevezett Linux Mint ISO.
Azóta sem hallottunk róla.
Azért arra nagyon kíváncsi lennék ez mennyibe került, na nem úgy, hanem amúgy....

Ez ilyen magyaros fejlesztés megint... Hol volt a közpénz hol nem volt...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) tomazin válasza hallador (#2) üzenetére


tomazin
veterán

Hasonlo erzesem van nekem is.

(#4) Oldman2


Oldman2
veterán

Közben eltelt egy év...

Van-e valakinek érdemi tapasztalata az eszközzel és a szolgáltatással?

A gondosora.hu oldalt átolvasva, akár még használható is a cucc.

A töltés miatt aggógok egy kissé, 82 éves anyósom mobiltelefonja is állandóan lemerül.
:W

(#5) CsodaPOK válasza Oldman2 (#4) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Úgy tudom, hogy ha nagyon merülőben van, akkor is telefonálnak.

(#6) Oldman2 válasza CsodaPOK (#5) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi.

Mivel azt sehol nem olvasom, hogy user oldalról fizetős lenne, rendelünk egyet a maminak.

Aztán majd írom a tapasztalatokat...
:DD

(#7) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

fateré most jött meg, egyelőre töltőn van.

a leirás szerint 30%-nál szól a cucc, hogy tölteni kell, 10%-nál a diszpécser rácsörög a készülékre, hogy tölteni kellene ha pedig lemerült akkor a kontaktszemélyt hívja a diszpécser, hogy lemerült a kütyü.

gyakorlatban még nem teszteltük ezeket

(#8) Zeki válasza arnyekxxx (#7) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam is venni akarnak a szülők ilyet.
Van már tapasztalat?

(#9) fradi81 válasza Zeki (#8) üzenetére


fradi81
veterán

Megjött a cucc fel lett töltve, aktiválni kell egy próbahívással? Nem egyértelmű a leírás.

moto g72, Ninebot d28e

(#10) garga01


garga01
őstag

Mamámnak is van ilyenje. Pár naponta kell tölteni, olyan mágneses a töltő csatlakozója mint az okosóráknak. A másik vége a kábelnek sima usb vége van, a pc felismeri már nem tudom minek, de kezdeni nem tud vele semmit persze, hozzávaló progi kell. Amúgy még Bluetooth LE is van a cuccban, a gps és sim kártya melett. Guglin rákeresve amúgy ez is egy tömegtermék aliexpressen, nyilván az állam gondolom nagy tételben saját fw-vel rendelte meg.
Nemrég láttam valami újságban, hogy lesz elvileg applikáció is hozzá. A kínai verzió elég sokféle riasztást tud, elvileg BT-n is lehetne állítgatni a funkciókat.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#11) garga01 válasza garga01 (#10) üzenetére


garga01
őstag

Gyártói oldal: [link]
Alibaba: [link]
Az a dokkoló szerű cucc amúgy sokkal praktikusabb lenne az időseknek tölteni, na olyan nem járt hozzá...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12) Oldman2 válasza garga01 (#11) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

Ahogy látom, minden értelmes funkciót kiheréltek belőle, hogy „lenyúlhassanak” egy csomó állami pénzt...
:K

1000 db fölött 43$, azaz kb. 15e pénz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.