Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) RoryBreaker válasza V/ (#33450) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

De, így már értem. köszönöm!
Üdv,

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#33452) beaver83 válasza petymeg (#32938) üzenetére


beaver83
újonc

Szia Petymeg!

Nálam ugyan ez a szitu, csak "cseh" a högy. Biztos, hogy kamu, én megszakíottam a kapcsolatot.

Üdv

(#33453) rukka


rukka
csendes tag

Vaterán be lehet állítani a PP elfogadást (tegnaptól talán). Eladóként van bármi értelme? A kis összegű dolgokra drága (és egy bizonyos vevőkörnek bankszámlája sincsen, nemhogy PP), a nagyobbakat meg eddig is kifizették utalással. Plussz lényegében fél év garanciavállalást jelent mindenre amit azzal fizettek.

[ Szerkesztve ]

(#33454) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Magyar nyelvet kapott a PayPal.

(#33455) V/ válasza -secret- (#33454) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak óvatosan, már volt egy ilyen próbálkozásuk és akkor a fizetésekkel problémák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#33456) croli válasza -secret- (#33454) üzenetére


croli
aktív tag

Sajnos...

Most ami a számlánál van az vissza fogja angolra állítani? Ki-bejelentkezés után is marad magyar nekem.
Az enyém átállt minden kérdés nélkül magyarra. Nem én állítottam át.

[ Szerkesztve ]

(#33457) -secret- válasza croli (#33456) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#33458) croli válasza -secret- (#33457) üzenetére


croli
aktív tag

Ez szép és jó de nekem csak a fenti kék sáv áll vissza angolra :D
Kicsit bugos a rendszer.

(#33459) V/
Jó ez annak aki nem tud angolul, habár nem nagy dolog megtanulni ezt a pár dolgot angolul főleg hogy a világon az angolt mindenhol elfogadják mint alapnyelvet amin a másikkal kommunikálsz.

Kíváncsian várom hogy a appjuk az kap-e magyar nyelvet mert azon még ahogy néztem nem lehet beállítani és már jóval több az appos használat náluk is mint a böngészős.

(#33460) V/
Megvolt egyből és maradt még úgy is. Vártam vele egy kicsit és már jó. Gondolom azért a rendszerüknek is kell egy kis idő mire felfogja mit is akar most a felhasználó. Remélem a fizetések emiatt nem fognak lassulni.

A kedvencem akkor is az volt hogy a "Fizessen vagy küldjön kifizetéseket" helyén elsőnek nem is ez a szöveg állt...

[ Szerkesztve ]

(#33459) V/


V/
Topikgazda

Én már írom is a reklamációt, mert nem volt joguk automatikusan magyar nyelvezetre állítani.
Majd én eldöntöm hogy magyar nyelven vagy angol nyelven akarom használni, még mindig nem vagyok korlátozottan cselekvőképes vagy cselekvőképtelen vagy h.ly., tudok dönteni én.

És ahogy croli is írja, köszönöm ebből nem kérünk.

[ Szerkesztve ]

(#33460) V/ válasza croli (#33458) üzenetére


V/
Topikgazda

Átállítod, kilépsz. Törölnöd kell át-(vissza)állítás után a sütiket a böngészőből és azután belépni újból a PP-re.

[ Szerkesztve ]

(#33461) májkimiki


májkimiki
őstag

Üdv.!
Egy gyors kérdést szeretnék feltenni. Nem használtam még PayPal-t és a topikot sem olvastam még át.
Működik ez a dolog úgy, ha van egy PayPal számlám és csak időnként utalok rá pénzt fizetés előtt ( külföldi bank/euro)?

(#33462) V/ válasza májkimiki (#33461) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem. Magyar fiók, saját magyar bankszámláról "tölthető fel" utalással, csak forintot lehet utalni

[ Szerkesztve ]

(#33463) májkimiki válasza V/ (#33462) üzenetére


májkimiki
őstag

Akkor az adott országban kell PayPal-t csinálnom, ahol a bankom van és úgy?

(#33464) V/ válasza májkimiki (#33463) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahol laksz olyan nemzetiségű fiókot kell nyitnod. Lehet hogy csak érdemes lenni benézni az Összefoglalóba.

(#33465) májkimiki válasza V/ (#33464) üzenetére


májkimiki
őstag

Köszi szépen a gyors válaszokat. Természetesen átolvasom a tudnivalókat. :R

(#33466) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Be vagyok regisztrálva magyar címmel, illetve OTP-számlaszámmal és bankkártyával a PayPal -ra. Ettől függetlenül tudok úgy vásárolni valahogy, hogy a címzett külföldön él? Magyarán, így tudok-e ajándékot küldeni?

(#33467) V/ válasza Laszlo733 (#33466) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen világos amit kérdezel, legtöbben külföldön vásárolunk, fizetünk a PayPal-al, úgy hogy a forintos bankkártyánkról fizetjük a devizás árat, a PayPal és bankunk intézi a dolgokat.
A legtöbb helyen ahol vásárolsz megadhatsz külföldi címet is szállítási célként.

[ Szerkesztve ]

(#33468) Laszlo733 válasza V/ (#33467) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Köszönöm. Ezek szerint megoldható....

(#33469) V/ válasza Laszlo733 (#33468) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, annyit azért hozzáteszek, hogy ha így küldesz ajándékot, akkor viszont rögtön a kézhezvétel után rá kell kérdezned annál akinek vitték, hogy minden rendben van-e, mert a problémát csak te tudod rendezni az eladóval és amire azért nem hónapokba mérhető időtartam áll rendelkezésre.

(#33470) gyuri1979


gyuri1979
aktív tag

Hol lehet attalitani hogy a bank váltson ne a paypal,a leírás szerint sehol nem találom,sőt a felület sem olyan. A régi meg az istenert nem jön be.

(#33471) V/ válasza gyuri1979 (#33470) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik leírás nem jó? Ez az Összefoglalóban 4. Konverzió beállítás bankkártyához, hogy ne a PayPal árfolyam legyen használva
Most nézem meg, jó!
Az hogy az első képen egy teljes oldal látszik, még nem jelenti azt hogy a felület nem olyan.
Ez van a leírásban

pp_payments_uj_01.jpg

és ez van most

Mi nem egyforma?

[ Szerkesztve ]

(#33472) gyuri1979 válasza V/ (#33471) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Az addig oké,de a paypal felület nem az,és sehol nem találom benne.

(#33473) V/ válasza gyuri1979 (#33472) üzenetére


V/
Topikgazda

Most szedtem elő a Paypal felületről a 2. képet, kb 2 perce.
Firefox 59.0.2
A jobb felső sarokban nincs ott a Kijelentkezés (Logout) és előtte a fogaskarék ikon?

Egyébként az Összefoglaló, Tippek röviden, 2. PayPal direkt elérési linkek, ha a hagyományos oldalnál nem tudod elérni, nem megy az adott résznél a módosítás. és a Bankkártya konverzió gyors link is odavisz.

De tényleg nem akarok már abba belemenni, hogy az eredeti angol Payments az nagy valószínűséggel Fizetés szót jelent és továbbra is a 3. menüpont a listában.

Mivel nem garantálták a magyar fordításos felület hibamentes működését, nem igazán akarom cserélni a dolgokat, az angol marad a szabványos.

És nem az üzleti fiók (business) képernyőképeit használom, a magánszemélyek fiókjaival foglalkozom elsősorban.

[ Szerkesztve ]

(#33474) gyuri1979 válasza V/ (#33473) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Képzeld nem vagyok hülye,én szépen kérdeztem valamit,amire nem egészen korrekt módon kioktatsz! Képzeld perfekt beszélek angol,és ha nem érted meg h nem ez a felület jön be,sajnálom. A linkrol meg ne beszéljünk,mert semmilyen linket nem mutat,a 2pont.
De hagyjuk,részemről lezártam.

(#33475) gyuri1979 válasza V/ (#33473) üzenetére


gyuri1979
aktív tag

Ne haragudj,nálam volt gond a géppel,én is kipróbáltam frefoxal,és azzal jó. Valamiért a Chrome szórakozik.
Bocs

(#33476) V/


V/
Topikgazda

Az Összefoglaló bővült a 12. PayPal angol és magyar nyelvű azonos menük képei leírással, könnyíteni a megtalálásukat.

(#33477) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
Ebay-en szeretnék vásárolni Angliából. Tehát fontban van megadva az ár viszont nekem euró alapú(Osztrák Raiffeisen)számlám van a pay-pal-hoz csatolva.
Valahol korábban hallottam,hogy fizetéskor meg lehet adni hogy mi váltsa.Ha ez igaz akkor megtudnátok nekem mondani hol és hogyan kell?
Valamint van rá lehetőség megnézni az adott napon mennyiért vált a pay-pal és a bank? Gondolom a pay-pal sokkal rosszabban vált mint a bank.

(#33478) V/ válasza tomic (#33477) üzenetére


V/
Topikgazda

Magyar vagy osztrák címmel regisztráltál?
Mert azért a magyar fiók esetén a bankkártyának és a bankszámlának forintos alapúnak kellene lenni.
Az Összefoglaló 4. Konverzió beállítás bankkártyához, hogy ne a PayPal árfolyam legyen használva tartalmazza a leírást.
Ha átállítod lényegtelen hogy mennyi a PayPal árfolyam, de arra is van leírás az ÖF-ban, ha azt akarod megnézni. GYIK 4. Kérdés:
Magyar viszonyokat figyelembe véve a PayPal magasabb árfolyamon vált, mint bankunk (általában), nálad is ez valószínű. A sokkal az túlzó kategória.
A bankodnál nézd meg hogy ezzel a kártyával miként számolják el a más devizában történő vásárlást
Ha magyar Raiffeisen kártyád lenne akkor így számolják:

Hasonló leírás a kártya üzletszabályzati részben lesz az osztráknál is.

[ Szerkesztve ]

(#33479) tomic válasza V/ (#33478) üzenetére


tomic
addikt

Osztàk a címem és osztràk a bankom is.
Próbàltam a leîrtak alapjàn beàllîtani de nekem ez az oldal jön elő.
Itt viszont nem tudok semmi ilyet beàllîtani.

(#33480) V/ válasza tomic (#33479) üzenetére


V/
Topikgazda

Nálad a bankszámla az elsődleges fizető eszköz, ott a bankod árfolyamát használod, nem is kellene a bankkártya. Annyit nézz még meg ha erre a linkre kattintasz a kártya elő kerül-e ott is állítható a váltás, de nincs rá szükséged.
Vagy ezen a linken.

(#33481) tomic válasza V/ (#33480) üzenetére


tomic
addikt

Nem nem adja fel mint lehetséges opciót.
Ilyenkor mi a teendő vàsàrlàsnál? Legutóbb kicsit soknak tűnt a levett pénzösszeg.

(#33482) V/ válasza tomic (#33481) üzenetére


V/
Topikgazda

Én azt gondoltam hogy bankkártya már hozzá van adva. Itt az látszik hogy nincs.
Csak akkor tudod szabályozni, ha itt látod az adott kártyát.
Ha a jelenlegi állapotban tudsz vásárolni, akkor a bankszámládról szedi a pénzt és ott nem kell, nem lehet a konverziót állítani, mert a bankod végzi.

A második képeden az adott hely rendszeres levonásai vannak, most neked aktív a Google, aki havonta von tőled a PayPal-on keresztül 3,99 €-ot. Te tudod milyen szolgáltatásra fizettél elő.
Ez nem PayPal jutalék vagy olyasmi dolog levonása.

[ Szerkesztve ]

(#33483) tomic válasza V/ (#33482) üzenetére


tomic
addikt

Igen nekem csak a számlám van a paypal-hoz hozzárendelve.De első alkalommal itt is kellett a bankkártyám.
Akkor ezek szerint így jó a beállítás.Fura mert sokalltam a legutóbbi átváltást.
Esetleg a vásárláskor egy ilyen beállítással nem kell próbálkoznom szerinted?

(#33484) V/ válasza tomic (#33483) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem már harmadjára írom, bankszámla esetén nincs konverzió átállítási lehetőség, az csak bankkártya esetén lehetséges.
Az általam az Összefoglalóba beírt dolog ugyanaz, amit a linken olvasol. (Csak korábbi és folyamatosan frissített)
De ez is magyar fiókra és hozzáadott kártya esetén működik.
Ezt csak úgy tudnád tesztelni -de ugye a te fiókodnál nem kellene-, hogy hozzárendelsz egy kártyát és azután annál beállítod és fizetésnél a kártyát választod a PayPal fizetőeszközei közül.
A bankod is számol valami költséget, azzal biztos több a fizetendő összeg.

[ Szerkesztve ]

(#33485) tomic válasza V/ (#33484) üzenetére


tomic
addikt

Îgy már világos minden, köszönöm. :R
Annyi kérdésem lenne még, hogy lehetsége-e a meglévő euros szàmlára valahonnan pl. bankból ,másik számláról fontot küldeni és abban is tàrolni?

(#33486) V/ válasza tomic (#33485) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a PayPal-ról van szó akkor az úgy működik hogy vehetsz fel más deviza egyenleget, így ha abban küldenek pénzt az akkor nem lesz automatikusan az €-os egyenlegedre átkonvertálva, hanem azon lesz.
Pl:

Ha egy másik PayPal fiókról küldenek neked fontot az akkor, ha van font egyenleg oda fog kerülni, egyébként konvertálva lesz az €-os alap egyenlegeden.
A PayPal egyenlegedre más bankból, más bankszámlájáról nem utalhatnak pénzt, ez más mint az előzőekben írt, PayPal-os illetőtől kapott pénz.

Most még ez az érvényes az osztrák PayPal fiókra:

Ez meg a magyar fiókokra, csak érdekességként, nálunk a bankszámla nem lehet fizetőeszköz, ezért van többféle kártya.

[ Szerkesztve ]

(#33487) tomic válasza V/ (#33486) üzenetére


tomic
addikt

Köszönöm a segítséged.
Meg tudod mondani hogyan kell új deviza egyenleget létrehozni?

(#33488) V/ válasza tomic (#33487) üzenetére


V/
Topikgazda

A főoldalon a Balance-ra kattintva előszokott jönni az a képernyő ahol alul a Manage currencies linken ez lehetséges.
Az Összefoglaló 10. A PayPal deviza egyenlegek közti váltás leírás szerint remélhetőleg az osztrák felületen is be lehet azonosítani a leírásban lévő képeket.
Alapból csak a magyar PayPal fiókról állnak rendelkezésre a leírások az Összefoglalóban. Mivel külföldi fiókot nem hozhatok létre.

[ Szerkesztve ]

(#33489) tomic válasza V/ (#33488) üzenetére


tomic
addikt

Köszönöm sikerült.
Akkor még annyi kérdésem lenne,hogy ha van itthon a fiókomban font azt hogyan tudom a paypal számlámra varázsolni a legegyszerűbben?

(#33490) V/ válasza tomic (#33489) üzenetére


V/
Topikgazda

Lényegében sehogy, mert csak buksz rajta.
A fiókban lévő pénz -legyen az angol font- úgy pakolható a PayPal egyenlegedre, hogy beviszed a bankodba ott a vételi árfolyamon €-ra váltva a bankszámládra teszik és onnan a PayPal egyenlegedre átutaltatod, ami így €-ként jelenik meg az egyenlegen és ha fontban kell akkor az egyenlegek közt váltva csinálsz belőle fontot.
A bank vételi árfolyama is gyenge, így a konvertálásokkal kevesebbet ér a végén.
Pénzváltókkal jobban jársz, €-ra váltod és elköltöd a pénztárcádból.

(#33491) merciccus


merciccus
újonc

Sziasztok!

Nem rég kezdtem el használni a paypalt. Fizettem vele ebayen, mert megengedi hogy egyenleg nélkül is vásároljak. Most hogy megérkeztek a cuccaim rendben átutaltam a szükséges összeget. De még egyenlőre nem vonta le az átutalt keretemből a tevékenységek között látható mínuszos összegeket a paypal. Ebayen már visszajelzést is készítettem a termékekről.
Az volna a kérdésem, hogy ezek mikor vagy hogyan íródnak jóvá? Mert nem került levonásra a kártyámról sem, ha a számlatörténetemet böngészem a bankomnál. :F

(#33492) V/ válasza merciccus (#33491) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor valaki bankkártyával fizet akkor első mozzanatként a bank csak zárolja a vételár összegét - ez a netbankban a zárolt tételek listáján van- pár nap múlva az összeget átutalják az eladó, kereskedő bankszámlájára és ekkor történik a tényleges könyvelése, levonása bankszámláról.
Ez mindig így működik akár a PayPal-on, akár a boltba a bankkártya terminálon fizetsz.
Számomra nem egészen világos hogy PayPal számlára utalásról írsz és azután megemlített a kártyáról történő levonást.
Ha van bankkártya a PayPal fiókhoz hozzárendelve, akkor semmit sem kell a PayPal-ra utalni.

De ezt sem értem, mert ez nem így működik.
Fizettem vele ebayen, mert megengedi hogy egyenleg nélkül is vásároljak. Most hogy megérkeztek a cuccaim rendben átutaltam a szükséges összeget
Fizetéshez kell valami pénzforrás.
Nem a megérkezés után fizetnünk az eBay-en, hanem akkor amikor vásárolunk, így azonnal megtörténik a pénz elmenetele, mert addig el sem küldik a megvett terméket, itt nincs utánvételes fizetés. A magyar eBay és PayPal regisztrációk esetén.

[ Szerkesztve ]

(#33493) merciccus válasza V/ (#33492) üzenetére


merciccus
újonc

Akkor nevetni fogsz, mert nincs a bankomban zárolt összeg a kártyámon, és a számlatörténetből sem derül ki , hogy levonták volna az ebayes vásárlásaimat, viszont a termékek megérkeztek. És a paypal egyenlegem nem volt mínuszos sem.
Beteszek egy képet, és látni fogod, hogy a levonások a vásárlás napján megtörténtek a paypalon, de azóta semmi pénzügyi dolog nem moccant, csak az én utalásom. Hogy akkor ez most itt fog jóvá íródni, vagy van még rá esély hogy a paypalhoz rendelt bankkártyáról veszik majd le? :Y :F

[ Szerkesztve ]

(#33494) V/ válasza merciccus (#33493) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem nevetek, inkább sírok.
Vagy egyenlegről fizetsz és akkor nem kell bankkártyát hozzáadni, de ekkor többet költesz.
Vagy adsz hozzá bankkártyát és arról fizetsz és ha beállítod a bankod váltásra akkor a legkedvezőbb áron vásárolsz.
Ha adsz hozzá bankkártyát akkor direkt onnan vonja le, nem kell az egyenlegre pénz tenni.
De egyáltalán adtál bankkártyát a PayPal fiókodhoz? Mert ha nem akkor ne várd hogy onnan bármit is levonjanak.

Neked most az egyenlegen van 4800 Ft. Ha ezután vásárolsz és valami 4800 Ft-nál kevesebbe kerül, akkor onnan vonja le a PayPal saját devizaárfolyamán.
Ha nincs az egyenlegen pénz, akkor a bankkártyáról fogja vonni, ahol beállíthatod, hogy ne a PayPal drágább deviza árfolyamát használja, hanem a bankod kedvezőbb árfolyamát.
Ezért adjuk hozzá a bankkártyát mert 1 deviza egységre viszonyítva 9-15Ft drágább a PayPal deviza árfolyama.
Ha egyenlegről fizetsz akkor nincs kedvezőbb konverzió.

Ha rákattintasz a tételsorokra, akkor lenyílik és láthatod hogy egyenlegről vagy bankkártyáról fizettél.
Mondjuk erre a tételsorra gondolok:

Ha nincs az egyenlegen pénz akkor nem tudsz fizetni, tehát továbbra sincs hiteled a PayPal-on.
Április 5-e előtt is volt az egyenlegen pénz ezért tudtad kifizetni őket.

[ Szerkesztve ]

(#33495) merciccus válasza V/ (#33494) üzenetére


merciccus
újonc

Így már értem! Köszönöm!. :)
Igen látom, hogy a kártyáról vonta le ha lenyitom a tételsorokat csak érdekes, hogy ez a paypalos felületen kívül sehol nem jelenik meg. Mintha úgy fizettem volna, hogy nem is fizettem... különös.
Nem akarlak bosszantani félre ne érts, csak véletlenül sem szeretnék tartozni sehova és furcsának találom, hogy nem vonták még a számlámról. :B :B

(#33496) V/ válasza merciccus (#33495) üzenetére


V/
Topikgazda

A javaslatom továbbra is az hogy ne egyenlegről fizess, felesleges töltögetni, ha van kártya.
Egy mostani árfolyam példa:
Van 4800 Ft az egyenlegen ezzel ki lehet fizetni egy 14,61 €-os vagy egy 17,73 $-os tételt.
Nekem Visa kártyám van, ha 4800 Ft-ot költök az 15,21 €-os vagy 18,46 $-os tétel kifizetésére elegendő.

Az hogy a bankod mikor könyveli le az banktól és kereskedőtől is függ, de ha április 5-én történt a fizetés, akkor április 9 és 12 közt került levonásra a számításaim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#33497) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Lejárt a kártyám így a banktól kaptam újat. Tegnap aktiváltam és megapprobál hozzáadni a PayPal-hoz, de azt írja: Ez a kártya nem támogatott. Használjon másik kártyát.
A bankkártyám Vis ami elvilege elfogadott, lévén eddig is ez volt és nem volt baj vele

Mi lehet a gond?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#33498) V/ válasza alratar (#33497) üzenetére


V/
Topikgazda

A lejárt kártyádnak ugyanaz a száma vagy teljesen más számokat kaptál?
Ha csak a lejárati idő és a csc kód új akkor csak frissíteni kell. Ha minden akkor újként kell hozzáadni.
Az aktiválásánál nem kell külön engedélyezni a netes vásárlásokat?
Volt rajta pénz amikor a Paypal fiókhoz hozzá akartad rendelni?
A bankod kártyás rendszere ép működött?
Nem Chrome volt a böngésző és nem volt anonim böngészés, vpn.
Magyar nyelvű a PayPal?
Ha az új felületen nem megy akkor Összefoglaló, Tippek röviden, 2. PayPal direkt elérési linkek, ha a hagyományos oldalnál nem tudod elérni, nem megy az adott résznél a módosítás és ott a Bankkártya hozzáadás, módosítás link.

[ Szerkesztve ]

(#33499) alratar válasza V/ (#33498) üzenetére


alratar
addikt

Sajnos töröltem az elöző kártya hozzárendelést,így elölről kezdhettem az egészet. :(
Na, de a lényeg, hogy sikerült. Nem volt elég pénz rajta. Mondjuk nem értem, hogy akkor mért nem azt írja.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#33500) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Végre megjött a válasz a PayPal -tól. A probléma az volt. hogy az OTP -s virtuális számlaszámom rögzítése nem sikerült, mert szerintük az már regisztrálva van / szerintem nincs, ez a bajom / A válaszukban valami útlevél és hitelkártya nyilatkozatot szeretnének angolul, hogy törölhessék a regisztrációját a számlának és végre hozzá rendelhessem a saját aktív fiókomhoz. Végül is annyi lenne a kérdés, hogy mégis milyen dokumentumra van szükségük?:

I have very carefully reviewed your account and I can advise you if you wish to remove card please send us proof of ID such as passport and credit card statement where we can see the last 4 digits of the card and we will be happy to remove it.

To upload the information just copy the following link into your web browser and follow the instructions:

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.