Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32792) cicaslany86 válasza V/ (#32791) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Lehet zavarosan fogalmaztam. Tomtop-os rendelés. Leveleztem velük, de semmire nem jutottunk, ők írták, hogy várjak, és küldték ujra es ujra a nyomkövetési szamot, amin csak azt láttam,hogy a dhl.de-nem elküldték a rendelés adatait, de át nem adták a csomagot. Kértem vissza a pénzem, mondtam nem tudok tovább várni, majd mondtam, hogy ha nem történik semmi,paypalhoz fordulok. Mivel megint csak azt írták várjak, meg a nyomkövetési számot, vitát nyitottam paypal-on. Ott is írtam részletesen, lássa a paypal mi a helyzet. Azon a felületen a tomtop nem volt hajlando reagálni. Megint csak emailben küldték várjak.. Emiatt eszkaláltam. Most az ő valaszukra, infora vár a PP de nem kuld nekik semmit a Tomtop, csak nekem megint egy mailt, hogy 48 oran belül valaszoljak hogy tudjanak segiteni. Csak nem tudom mit, hisz se terméket se pénzt nem küldenek. És most emiatt a mail miatt aggódom, most mikor eszkaláltam, valahol fel volt sorolva pár dolog az ügy menetéről és ott olvastam valamit, hogy ha a paypal-hoz fordulsz onnantól ne egyezkedj az eladóval paypalon kívül. Csak azt sem akarom,hogy az eladó azt mondja nem vagyok hajlandó együttműködni.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.