Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) Rayner válasza 0karmacoma0 (#38350) üzenetére


Rayner
őstag

A crafting bench elhagyása inkább a casualosabb réteg felé tolás (egy új játékosnak inkább teher mint lehetőség), biztosan lesz alternatíva, de gondolom az 500 féle currencyből 200 fog maradni. (nyilván ahogy fog a játék fejlődni úgy lesz újabb 500 currency :D szóval nem félek attól , hogy nem lesz gear. inkább másképp fog működni mint eddig. a skillek és a skill mechanika már alapjaiban más. és fogunk még kapni újabb infókat az elkövetkezendő évben.

[ Szerkesztve ]

(#38352) BoneDragon válasza Rayner (#38351) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vihetik a benchet, meg az összes ilyen craftolás segitő baromságot.
Biztos lesz helyette más, egyszerűbb, de engem nem mozgat. Úgyis mindig béna voltam craftolásban. :DDD

(#38353) TrollBalint válasza la_cc (#38349) üzenetére


TrollBalint
addikt

De használtam már 2 monitort, mondhatni az összes eddig munkahelyemen. Most itthon is kvázi két monitort használok (az egyik az a laptopé) de igazából ami itthon van az egy 32"-es monitor, az elég nekem munkához. Viszont azért ne kelljen már falat bontanom, hogy elférjen a céges gép, a nyomtató, meg két monitor... Egy játékban sem hiányzott még igazán a 2 monitor.

Rayner: Nekem egyszer azt mondták, hogy egy nagy monitor jobb munkára, mint 2 kisebb. De nem tudom mennyire volt igaza az illetőnek, Ő váltig állította, hogy ezt valami kutatás mutatta ki.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38354) Rayner válasza TrollBalint (#38353) üzenetére


Rayner
őstag

nekem tökéletes, van hogy 3 részre osztom, van amikor csak 2 de van hogy fullba tolom)
de tök egyszerű mert a w11ben csak megfogom az ablakot és rendezi magától ahogy akarom. poe alatt meg úgy van hogy bal oldalt a meló középen ablakba a játék jobb oldalt meg trade van bármi, egy amd rx580am volt de az nem volt elég erős ehhet, most rtx3060 és szuperül bírja

[ Szerkesztve ]

(#38355) TrollBalint válasza Rayner (#38354) üzenetére


TrollBalint
addikt

nekem a melóhoz külön gép van, úgy hogy nekem kell mindig váltogatni a monitoron, hogy mit akarok látni. Nyilván nem a munkát :DDD
Télen viszont, előreláthatólag megkapom a feleségem monitorát legalábbis ideiglenesen, addigra valamit ki kell találnom hely ügyileg, de ez még a jövő zenéje :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38356) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ezt most láttam :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38357) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Sziasztok

Liga kezdés után nem sokkal szüneteltetnem kellett a PoE-t, de nemrég visszatértem és nekiálltam a challengeknek elég rendesen. Úgy nézem 38 nemsokára megvan, és ami maradna az a két utolsó challenge: 4 uber boss és a gear grinding goals.

Egyelőre csak elméleti kérdésem lenne. Első alkalom miután a challengeket átvariálták, hogy ilyen közel kerülök a végéhez. Ha lesz egy jó nap amikor Argus jó helyen van a labban akkor az uccsó challenge is pipálható lenne és maradna az uber boss-os. A kérdésem az, hogy ha megvannak a megfelelő fragmentek/atlas passzív kirakva akkor elvileg az sem lenne gáz, ha találok valakit akinek van uber boss killer buildje, nem? Én magam sosem próbáltam uber bosst, a simákkal is meggyűlik a bajom, egy közepesen gearelt lvl97 RF Jugg karakterem van.
[]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Vinsanity87/characters/BlindLeagueStart

[ Szerkesztve ]

(#38358) Rayner válasza DjDanee87 (#38357) üzenetére


Rayner
őstag

Persze, simán, hirdetnek is ingame uber carryt

(#38359) DjDanee87 válasza Rayner (#38358) üzenetére


DjDanee87
addikt

Még egy szint is összejött a 38 challenge mellé. Lehet rápróbálok valami uber bossra, mert miért ne. Melyiket lenne érdemes megpróbálnom RFel?

[ Szerkesztve ]

(#38360) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem akarják véletlenül a poe kettőt crossplatformra gyártani?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38362) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Poe2-nek saját topikja lesz/van?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38363) la_cc válasza BoneDragon (#38361) üzenetére


la_cc
addikt

VERY BIG :DD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38364) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Patch notes között szinte csak ruthless változásokat látok. Nem tudom hányadik liga lesz ahol nincs balance change. Értem én, hogy poe2 a fókusz, csak nem kéne hazudozni, hogy side projekt meg stb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38365) BoneDragon válasza Plazmacucci (#38364) üzenetére


BoneDragon
veterán

~12 ember dolgozik a ligakon, mindenki más poe2-re lett csoportosítva. Nem kell sokat várni ezektől, ráadásul volt elég "balance" patch az utóbbi időben... Nem ettől lesz sikeres egy liga, hanem a mechanikatol.

(#38366) Plazmacucci válasza BoneDragon (#38365) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem értem ezt az érvelést, arra volt energia, hogy az összes ruthless ascendancy classt szétbarmolják.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38367) la_cc válasza Plazmacucci (#38366) üzenetére


la_cc
addikt

Hagyjál ki minden 2. ligát teljesen és lesz újdonság. A szokásos Poe módszer. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38368) Plazmacucci válasza la_cc (#38367) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mármint négyet :DDD
Ne érts félre, engem az kevésbé zavar, hogy két éve nem volt meta change, minthogy olyanokat mondanak, hogy ruthless sideprojekt, meg meele rework. Igen a melee rework elhangzott a subrractem interjúban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38369) la_cc válasza Plazmacucci (#38368) üzenetére


la_cc
addikt

Teljesen mindegy, hogy mit mondanak. :U

Mondjuk néggyel nem jársz messze, én kettőt hagytam ki most. Talán ez behúz jövő héten... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38370) dante3


dante3
addikt

Frissült a pob, ha esetleg érdekelne valakit. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#38371) forguet válasza dante3 (#38370) üzenetére


forguet
senior tag

Köszi, leszedve.
Ki mennyire van rácuppanva az új ligára?
Én nagyon!
Végre 10 év (és 2 gyerek) után ismét magamnak is összeraktam egy új gépet úh végre nem állóképeket fogok nézni egy nagyobb anyázásnál.
Marha régen volt SRS buildem, most a közkedvelt poison srs necroval szemezek mint ligaindító.

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38372) San398


San398
őstag

Ha már liga indítás. Tudtok egy budget Aura build-et linkelni? Amiket láttam azok end game cuccokban járkáltak.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38373) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nektek a patchek után mennyire fut szarul a játék? Nekem eléggé.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38374) Rayner válasza Plazmacucci (#38373) üzenetére


Rayner
őstag

kell állítani a grafon, mert volt valami nagy patch amivel bekerült pár új elem és akadhat

(#38375) Plazmacucci válasza Rayner (#38374) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Redditet olvasva ez azért némileg bonyolultabb. Rengeteg a bejegyzés, hogy csúcskonfigokon is befosik. Még kísérletezek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38376) Rayner válasza Plazmacucci (#38375) üzenetére


Rayner
őstag

Nekem is szarabb, de szerintem majd a liga patchel jön még hotfix

(#38377) Plazmacucci válasza Rayner (#38376) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Remélem, mert már hónapok óta nem játszottam, készülök a kérdésre. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38378) Patrick


Patrick
addikt

Nekem DX12 bétában vajsima. 144 fix, a sahdow + GI-vel 110-120 körül ugrál. Az nagyon leveszi. Szóval az defaulton van, többi max.
A DX11-el 100-144 között van, de vannak tüskék, röccen is. Vulkán jobb, ott fix 144, minimális röccenésekkel. DX12 béta nálam bejött.
5800X3D+6800

Poe2-re kíváncsi leszek, hogy fogja vinni. ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#38379) Edge válasza Plazmacucci (#38377) üzenetére


Edge
veterán

Tedd fel nyugodtan a kérdésed, nem kell ennyire rákészülni. :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38380) Plazmacucci válasza Edge (#38379) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez a geci billentyűzet mindent átjavít.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38381) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Ki mivel kezd?
Én Boneshatter Jugg-al szemezek. Annyi zavar, hogy Zizaran is kitette, biztos sokan kezdenek ezzel, de hátha a top playerek levetett cuccait meg lehet kaparintani olcsóbban :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38382) 0Li válasza wiggen123 (#38381) üzenetére


0Li
aktív tag

A gigakérdés :DDD Megy a vacilálás.
Bleed Spectral Throw
Hexblast mines
Flicker valami
Templar még érdekes.

(#38383) wiggen123 válasza 0Li (#38382) üzenetére


wiggen123
aktív tag

A pvp szerű autobattler ligamechanika miatt flicker is sok lesz :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38384) 0Li válasza wiggen123 (#38383) üzenetére


0Li
aktív tag

Örök szerelem az EA, de akárhányszor próbáltam eljött az idő, hogy belefutottam egy-egy ignite immune boss-ba, mobba és teljesen elment a kedvem a játéktól ;<

(#38385) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Sziasztok!

Én már az előző ligában is szemeztem a most kiválasztott league starter build-el, de akkor frost blade trickstert indítottam (az is nagyon jó build volt!!!).
Most deadeye venom gyre fogok indítani. Néztem nagyon sok ajánlást, de ez fogott meg játékstílusilag a legjobban.
Remélem jobb lesz ez a liga mechanika mint az előző mert elég gagyi volt ez Crucible... (valószínűleg ezért is untam meg olyan hamar)

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#38386) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Pyroclast mine sabo vagy fire trap elementalist kezdetnek. De egy reverse knockback trauma heavy strike jugg is jó lenne kipróbálásra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38387) forguet


forguet
senior tag

Poison srs necro

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38388) Edge válasza 0Li (#38384) üzenetére


Edge
veterán

De azt hogy? Nem nézted a map módosítókat? Nem rémlik olyan boss ami immun lenne ignite-ra alapból. De lehet én emlékszem rosszul...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38389) Lokids


Lokids
addikt

Előző ligát EA elementalistel toltam, úgyhogy most szerintem RF Inq lesz a választott. Az jó kis chilles build. Bár bossokat nem fogok vele nagyon vadászni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38390) Patrick válasza wiggen123 (#38381) üzenetére


Patrick
addikt

Nem értek a poehoz még ennyi év után sem, de a 3.21-es ligában boneshatter juggom volt, eddig ez volt az egyik legjobb karim. Bátran ajánlom. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#38391) wiggen123 válasza Patrick (#38390) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én se :))
Titkon reménykedek, mire 2-3. napra eljutok mapokig kitesztelnek valami melee ignite Chieftain buildet és arra váltanék akkor.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38392) Rayner


Rayner
őstag

Sanctum és a felújított mechanikák miatt egy LA deadeye lesz, ilyenem még úgyse volt, és most nem akarok bossozni az elején

[ Szerkesztve ]

(#38393) 0Li válasza Edge (#38388) üzenetére


0Li
aktív tag

Nem kimondottan map boss. Főként harvest mob rémlik amik miatt hívni kellett segítsége ;<

[ Szerkesztve ]

(#38394) Edge válasza 0Li (#38393) üzenetére


Edge
veterán

+ excavation(?) nál is kell figyelni hogy az immun ailmentes részt nehogy aktiváld :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38395) dante3 válasza 0Li (#38393) üzenetére


dante3
addikt

Essence-s főnökök is tudtak nekem meglepit okozni, főleg, ha jól feltornáztad őket az Atlas tree-n. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#38396) Rayner


Rayner
őstag

glacier map visszakerül, úgyhogy expedition farm sima ügy:D

(#38397) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na, stabil a játék? Faszák a szerverek? Kiforrott az új liga mechanika?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38398) BoneDragon


BoneDragon
veterán

En inkabb aludtam, majd ma… :DDD

(#38399) Plazmacucci válasza BoneDragon (#38398) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én dolgozok szombaton is. Lehet nem is baj ha megvárunk pár hotfixet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38400) Edge


Edge
veterán

Én várok pár hetet, addigra olcsóság lesz és sima lesz lvling cuccokat gombokért venni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.