Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) San398


San398
őstag

Lenne egy kérdésem,
Megvan mind a négy void stone és be is van rakva a helyére így minden map T16 az atlas-on. Mind a 12 favorit mapban a city square map van berakva. Lefutottam fehéren 25 mapot, ezeken a mapokon esett 6 laboratory, 6 vaal pyramid, 9 castle ruins, 14 toxic sever, 5 vegyes map, 3 guardian map, egy cortex és egyetlen egy city square. Az alas skill fán mit kellene kirakni, hogy több city square essen? Jelenleg ez van kirakva: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38102) Win-T


Win-T
senior tag

Elmegy ez a játék a faszomba komolyan, hogy 1112 fuse nem elég, hogy 6 linkeljek egy szájbaszexuált páncélt. Hát szórakozzanak más idejével ezek a gyökerek... :W

(#38103) Rison77 válasza San398 (#38101) üzenetére


Rison77
senior tag

Kirakod a Singular Focust, és akkor szökőévente esik 1 map, de az favorit lesz. :DDD

(#38104) tocsek18 válasza San398 (#38101) üzenetére


tocsek18
senior tag

"12 favorit mapban a city square map van berakva."

11 legyen city square és 1db amit futni akarsz és közvetlen össze van kötve vele, így oda vissza dobják egymást ahogy futod őket
plusz kirakod a Singular Focust is

(#38105) San398 válasza tocsek18 (#38104) üzenetére


San398
őstag

Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38106) simondr válasza Win-T (#38102) üzenetére


simondr
senior tag

jó pár ligával ezelőtt volt "szerencsém" hogy 5400 fuse után lett meg a 6link. 1112 még amúgy is a megadott átlag alatt van (1500)

(#38107) Rayner válasza simondr (#38106) üzenetére


Rayner
őstag

Nekem most egy maxrollos Hyrri's Ire Zodiac Leather esett és olyan 4 div után vettem 3 divért 1500at úgyhogy 7 div ment bele :D

(#38108) simondr válasza Rayner (#38107) üzenetére


simondr
senior tag

ez a bosszantó mechanika velünk marad egészen a POE2-ig. Ha valaki nem szereti ezt a gamble-t, akkor csinálja azt mint Roli és adjon el mindent, amig meg nem tudja venni a kivánt itemet 6linkben. Ez a safe play.

(#38109) tibee77 válasza simondr (#38108) üzenetére


tibee77
őstag

Nagyon ritkan van az, hogy pl. liga elejen gamblezok ilyenekkel. Az a fö, hogy minnel hamarabb meglegyen a gear amivel beindulhat a farmolas, aztan mikor mar van piiz lôvéra akkor jöhet a hazardirozas.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38110) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

mi történik :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38111) tibee77 válasza Plazmacucci (#38110) üzenetére


tibee77
őstag


ERROR LEAGUE :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38112) Ballaja


Ballaja
újonc

Sziasztok,
viszonylag új vagyok a Poe-ban, most játszom vele másodszor (eygszer még a 2010-es években játszottam vele)
jelenleg ACT6-ban járok és szeretnék eljutni a végjátékig :)
Lenne egy kérdésem (lehet ,h bugyuta de sorry)
Találtam egy jewel-t (ghoul prism) ,
Beraktam a passive tree-n egy allocalt large jewel slotba, de nem tapasztaltam változást...
Szóval nem értem, vagy valamit rosszul csinálok?

Ha valaki segítene, azt megköszönöm!

(#38113) Lokids válasza Ballaja (#38112) üzenetére


Lokids
addikt

Ha jó helyre raktad a jewel csak megnyitott neked 3 új pontot a fán, amit ki kell rakni ahhoz, hogy hatása legyen. De jobban jársz, ha egyelőre nem használsz ilyesmit. felesleges.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38114) Ballaja válasza Lokids (#38113) üzenetére


Ballaja
újonc

Áh köszi!
Akkor tartalékolom az endgame-re :)
Még egy kérdés
Jól megy eddig az előrehaladás, illetve a labirintus, bányászat (bár nincs sulphite-om) és a menagerie is megy.
Viszont a heist az megőrjít :)
Az alap contractot se bírom megcsinálni.
addig nincs gondom amíg megszerzem a céltárgyat, viszont kijutni nem sikerül.
Próbáltam kiírtani mindenkit de az esélytelen mert folyamatosan újratermelődnek?
Próbáltam kiszaladni és csak a nagyobb ccsoportokat leőlni, de folyamatosan belefutok valamilyen onehitbe :( sokszor azt se tudom mitől haltam :D
Korai még heistezni? Vagy törődjek bele,h ez a játékelem nem megy nekem? a három resem 75+

(#38115) TrollBalint válasza Ballaja (#38114) üzenetére


TrollBalint
addikt

alap igazság a PoE-ra, hogy egyik build sem ultimate, ami mindenre jó. Vagyi inkább, mindenre ugyanolyan jó. (Viszont lehet olyan build, ami semmire se jó :D )
Nincs kizárva, hogy a Te builded, az nem heist-re való. Amúgy Hesitezni, egyáltalán nem korai, én legutóbb azt csináltam és legközelebb is azt fogom, hogy mikor le lehet menni, akkor lemegyek és csak ott játszok. Kb. 2-3 contract-ból meg van egy szint :) simán elmentem vele 68-70-ig, és utána mentem vissza Act 7-be vagy mennyi folytatni a story-t.
Heistnél az ütések kikerőlése a fontos, kifelé menet nem fontos ölni, akár ki is rohanhatsz simán. Ehhez movement skillek a legjobbak, flame dash, phase run. Ha ajtót nyítsz ki, akkor ne állj oda, mert kinyítás után azzal kezdi a tömeg, hogy odaüt egy nagyot.

A onehit meg bármikor előjöhet :) ;]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38116) Rayner válasza TrollBalint (#38115) üzenetére


Rayner
őstag

Ez azért mindent visz... [link] megépítettem és all content singe target, clearspeed insane, minden uber, deli100, 40challenge... nem olcsó de mindenre jó

(#38117) Ballaja


Ballaja
újonc

Hmm valamit elállítottam vagy nem tudom, de eddig mindíg mutatta a DPS-t ha a skill fölé vittem az egeret. Illetve a karakter menüben az offence menüben ha kiválasztottam a pl a fireball fület, kiirta, h mekkora a sebzés és ez milyen sebzésekből áll össze (fizikai,fire,lighting stb...) ezek a statisztikák eltüntek.
Most viszont nem mutatja a DPS-t csak,h mennyi mana meg mennyi a casting time.
Pedig ez hasznos feature volt arra,h hasonló cuccok esetén tudjak dönteni melyiket tartsam meg.
Valakinek valami ötlete?

(#38118) TrollBalint válasza Rayner (#38116) üzenetére


TrollBalint
addikt

Jogos, tényleg lehet olyan, ami mindenre jó, de ott meg az ár, ami meghatározó :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38119) Rayner válasza TrollBalint (#38118) üzenetére


Rayner
őstag

150 div körül van, ami jelenleg nem egy csillagászati összeg azért amire képes, nekem 39m uber dps jött össze, de bizonyos extra cuccokkal highend rollokkal 50m körül van

[ Szerkesztve ]

(#38120) Ballaja válasza Ballaja (#38117) üzenetére


Ballaja
újonc

Rájöttem
Felvettem az Ancestral Bond passzívot, ami +1 totemet enged hívni de nem sebzek a saját skilljeimmel többé :D

(#38121) San398 válasza Rayner (#38119) üzenetére


San398
őstag

Csak akkor csillagászati összeg ha ezt nem tudod kifarmolni vagy nem esik egy mirror. Neked milyen taktikával lett meg a build-re költött összeg? Mit farmoltál?

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38122) Lokids


Lokids
addikt

Na mostanra sikerült megcsinálnom mindent a league starter karival poe-ben...
Mióta játszom előrször nyitottam ki az 5. map slotot. Meg lett über elder (azaz mind a 4 voidstone).
Ahoz képest, hogy erre mások 1 héten belül képesek, jó soká tartott. :P
Egyedül a feared hiányzik, de über Atzirihoz semmi kedvem. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38123) tibee77 válasza Rayner (#38116) üzenetére


tibee77
őstag

En a sst mellett tettem le a voksomat, brutalis a build. Elmeletben shieldcrush-sal több dpst lehet kihozni de a clear kanyarban sincs sst-hez kepest.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38124) Rayner válasza San398 (#38121) üzenetére


Rayner
őstag

Beastet farmoltam 5-10div/óra kb, van egy tutoriál ahol szinte kizárólag a 2 legdrágább (pók és kiméra) beast spawnol. rohadt gyorsan kell rohadt sok mapot lefutni (kb 30mp/map...100-200 mapokat futottam átlag 10-15 kiméra (1.3div/db) és 20 pók (70c/db)
de előtte meg physical clustert craftoltam fossillal ott olyan 6-7div/óra csak HO crafttal első héten megvolt a 200 div onnan meg már csak játék :D mirror sose esett meg semmi nagy, egyszerűen csak figyelem a startot nézem mit indítanak és craftolom a cuccot hozzá, nem egy agysebészet (már ha tudod mit kell figyelni) eszetlen farmolásnak semmi értelme az első héten.

[ Szerkesztve ]

(#38125) Genji


Genji
őstag

Felhívnám a figyelmeteket Spicysushi mirror shopjára.
Összeállt pár emberrel és FEE nélkül FREE másolja a Crucible itemeket.

Az alábbi Phys bow-ból már több mint 300 copyt csinált, 1595 dps, 16 mirror-ba került a craftolása. A srác amúgy streamel is, ma Elemental bowt craftolt, ami egyelőre még nem készült el.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38126) Plazmacucci válasza Genji (#38125) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ez ilyen polgárpukkasztás?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38127) Genji válasza Plazmacucci (#38126) üzenetére


Genji
őstag

Mármint? Mindenki számára elérhető free mirror service, egy szép középső ujj a TFT-nek. Gondoltam közérdekű, én az ele bow-t lecopyzom ha elkészült. Semmiféle rossz szándék nem volt bennem csak a lehetőséget szerettem volna megosztani.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38128) Plazmacucci válasza Genji (#38127) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Értem én :DDD Csak közben az jutott eszembe, hogy ez megint azt az egy százalékot érdekli aki köré balanszírozzák a játékot. Láttátok, hogy milyen challengeket hány százalékban teljesítenek? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38129) Genji válasza Plazmacucci (#38128) üzenetére


Genji
őstag

Ez egy community által finanszírozott és kezdeményezett dolog, ami rohadt önzetlen és véget vethet a TFT egyeduralkodásának és a 2mirr fees lehúzásoknak.
Aki nem casualba tolja és eljut a mirror service-ig annak rohadtul nem mindegy, hogy 1 mirrorért van egy ilyen bowja vagy 3ért.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38130) Plazmacucci válasza Genji (#38129) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mind a 3000 player nagyon örül aki eljut oda. Érted amit mondani akarok?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38131) Lokids válasza Plazmacucci (#38130) üzenetére


Lokids
addikt

Ehhez még minimum fél évet kéne folyamat tolnom ebben a ligában és lehet akkor se érném el. :DAmúgy a legnagyobb baromság a játék részéről, hogy esni nem eshet item hasonló statokkal se. End game cucc csak craftból van. Ez kicsit megöli számomra a loot drop izgalmát.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38132) tibee77 válasza Lokids (#38131) üzenetére


tibee77
őstag

Rosszul ertelmezitek, ez nem endgame item, ez luxus endgame cucc. Ennel sokkal gyengebb cuccal is ölsz mindent, ez csak arra jo hogy trivializald a jatekot.teljesen normalis, hogy megkerik az arat. Ez meg amit a spicy sushi csinal ez marha jo dolog. A tft egy rendes craft maffiava nötte ki magat. Vannak dolgok amikert nagyon megeri tft hasznalni de az ilyen richboy cuccok mirror szervizei brutalisak.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38133) Edge válasza Lokids (#38122) üzenetére


Edge
veterán

Pedig az is sima lenne, nalátod mondtam én hogy jó mindenre az EA elementalist ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38134) Genji válasza Plazmacucci (#38130) üzenetére


Genji
őstag

Ezzel mi a bajod az a kérdés. Aki többet játszik azt jobban jutalmazza a rendszer és eljut oda ahova a másik nem. Akár kontent akár itemek. Miért kellene mindenkinek full min-max cuccban mozogni? Én standardban min maxolok mirror itemekkel mert ez a része tetszik a játéknak.
Valami jó dolog történik a community-ben ahol a casual ember is bedobja a kis 30 hatred essense-t vagy bármilyét a közösbe, hogy esetleg másnak, a többieknek jó legyen. Szerintem ilyen dolgokról érdemes hallani. Attól meg, hogy téged nem érint másnak hasznos lehet, hogy van ilyen lehetőség. ;)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38135) Lokids válasza Edge (#38133) üzenetére


Lokids
addikt

Közben meglett. :) Már csakazért is.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38136) wiggen123


wiggen123
aktív tag

390 Div körül van 1 mirror. Van egy headhunterem már, meg egy 50 div körüli bow-om. Lehet ráfekszek egy ilyen mirror bowra xD

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38137) Genji


Genji
őstag

Ebben a percben készült el az Elemental bow 2500 ele dps. :Y

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38138) Lokids válasza Genji (#38137) üzenetére


Lokids
addikt

Azért kíváncsi lennék, hogy ilyent hogy lehet craftolni.
Mármint talál az ember egy alap synthetised bow-ot. Utána? Mert ez nemcsak essence spam. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38139) Genji válasza Lokids (#38138) üzenetére


Genji
őstag

Neztem vegig kozvetitette Twitchen. 3 es fel nap volt. Megvolt a base a Crucible treevel (azt hiszem azt vette vagy kapta). Aztan addig porgette a beastcraftokat (imprintekkel visszarollolva) amig meg nem lett a 3 kivant implicit. Essence spam (coldost nyomott 90%-ban szerintem kb 5k kellett) alapvetoen T1 lightningot akart es utanna harvest aug fire. Annulozott kozben ha kellett. T1 fire 1:91 esely atlagosan, szerencses volt 50 korul hitelte. Ekkora ugye megvolt a 3 prefix, utana keep prefix bench addig amig nem lett meg a +2 arrow, aztan keep prefix T4 aisling a DDert. Ha fail vissza a +2 arrowra. Vegul divine blessing es benchcraft attack speed. Amugy azt mondta a vegen elfogyott a love (divine rerollra is elment vagy 500) de ujra fogja craftolni mert crit chance + attack speed Aislinget akar. Az jobb mert a local crit sokat szamit.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38140) Lokids válasza Genji (#38139) üzenetére


Lokids
addikt

5000 darab essence? o.O Aztarohadt...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38141) Genji válasza Lokids (#38140) üzenetére


Genji
őstag

Suffixel is sokat szopott,, minden Aisling failnel elorol a suffix. Meg a vegen 1 mirror volt a rollozas. Azt mondta atlan 8-10 mirror ez a craft de neki megvolt kevesebbol (5-6 korul).

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38142) m.lala válasza Genji (#38139) üzenetére


m.lala
aktív tag

Tanulgatom énis volna egy kérdésem, köszi ha reagálsz, craftoltam a clawomat.....mert az itt belinkeltet sikerült perfekt fossillal jól meg qualitizni..nem tudtam, hogy rollolja értékes lecke vót....

attack speed fractured alap
1.) essence craftal szépen meglett az added cold+ added phys damage 1 üres prefixel
2.) majd prefix fixálás és erre ment a veiled orb az üres prefixre szépen be is adta de itt már cumi van mert ha a veiled nem adta be a 130% phys damage-t kezdhettem elölről....de elfogadom jó-.meglett a 3 fix prefix....
3.) újra fixáltam a szép 3 prefixet és utolsó lépésként namondom innen siba liba harvest craft crit..erre volt pofája telerollolni szarral a 3 suffix-ot és jött a meglepi hogy ilyenkor nem engedi rátenni a prefix cannot chance opciót....szóval a kérdésem ilyenkor menthető valamivel? vagy újra kell kezdeni? nem is mertem 30% crit felé rolloltatni mert nem volt kedvem harmadjára újrakezdeni
egyébként szép lett de inkább nem irom le mibe került...
[link]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#38143) Plazmacucci válasza Genji (#38134) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hidd el, hogy semmi bajom. Neked a bajod, hogy ki van mondva, hogy nolifer hideout játékos végtermék. Miért zavarna? Én úgy játszok a játékkal ahogy 98 százalék, ölöm a mobokat, tolom a mechanikákat, le se szarom az ilyen mesecraftokat. Köztünk annyi a különbség, hogy téged ez lenyűgöz, engem meg nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38144) Lokids válasza Plazmacucci (#38143) üzenetére


Lokids
addikt

Engem azért zavar. Na nem azért, mert nincs esélyem ilyent craftolni. Hanem azért, mert esni sem eshet. Konkrétan 0% az esélye, hogy fullos roll legyen valami alapból.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38145) Edge válasza Lokids (#38144) üzenetére


Edge
veterán

Fogd fel úgy hogy poeban ez a high-endgame. Általában akármelyik gamérol is van szó, ahol van ilyen szint az elérhető bárkinek, mert a lehetőség megvan, de mégis csak kevesek tesznek is érte, hogy elérjék.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38146) Genji válasza Plazmacucci (#38143) üzenetére


Genji
őstag

" Neked a bajod, hogy ki van mondva, hogy nolifer hideout játékos végtermék" - ha visszaolvasod az előző hozzászólásomban pontosan ezt mondtam én is: "Aki többet játszik azt jobban jutalmazza a rendszer és eljut oda ahova a másik nem. Akár kontent akár itemek. Miért kellene mindenkinek full min-max cuccban mozogni?" Tehát úgy látom teljesen azonos a véleményünk csak szar napod van és igyekszel belém kötni. :C

Azért nyűgöz le mert nem mindenki képes ilyen itemeket craftolni. Nem csak pénz de tudás kérdése is a high end craft.

#38144 Lokids
Erről a D2R jut eszembe ott a high end itemek a T1 unique-ok és a runaszavak (amik gyakorlatilag ugyanúgy felfoghatók unique-oknak). Na ezek ugyanúgy léteznek POE-ban is csak van még egy szint a high end craftok. Szerintem ez inkább hozzáad a játékhoz mindtsem elvesz belőle.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38147) Genji válasza m.lala (#38142) üzenetére


Genji
őstag

Írtam privátban, elmondom én mit csinálnék. :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#38148) Lokids válasza Genji (#38146) üzenetére


Lokids
addikt

De D2R-ben van esély, hogy valami random is talál egy Jah rúnát csak úgy. Itt még az esély sincs meg rá.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38149) tibee77 válasza Lokids (#38148) üzenetére


tibee77
őstag

Meg jo, hogy nincs igy.Pont ezert nem jatszok mar diablo-val, miota otthagytam a harmat anno mert uncsi lett.Ez a fajta craft rendszer garantalja, hogy sokkal több idöt ölsz bele a jatekba ha ilyen szintü dolgokat akarsz.
Nagyon nincs kedvem jatszani mar a ligaban, igazabol minden megvan amit akartam csak a challengek vannak hatra de azok sose izgattak.Viszont igy, ha tenyleg liga vegeig lesz neki "ingyen" mirror service akkor arra lehet benevezek.Egy phys meg egy ele bow jo lenne std-re.Azt akartam pont irni, hogy igy crafted AS-del meg crit nelkül nem az igazi de azert na, ha utanam vagnak lehet nem lennek szomoru. :D

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38150) Plazmacucci válasza Genji (#38146) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Idő kérdése, nem tudás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.