Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) tibee77 válasza Siriusb (#38699) üzenetére


tibee77
őstag

Teszek majd fel több videot, hogy lassad hogy megy nalam.ilyenek mint mino meg masik guardianok 2-3 secig tartanak, sebezni nem is tudnak nagyot ram.ahkgy a gearedet nezem, van1-2 jo cuccod de pl övön 0 cdr van, cipön ugy szinten.asszem a 2ön együtt 20 %nak kell lennie es akkor legalabb 30%kal több a dmg.aztan ahogy nezem nem is jo tattook vannak rajtad, kell par tattoo stun ellen, akkor kell 5db mark effectes (ez szinten bikazza a dps-t), es a legfontosabb a +1 projectileos tattook, amiböl 2t meg is duplaz a warriors tale jewel.ergo a te karidon legjobb esetben is csak olyan 6 proj van ha jol szamoltam unique enemy ellen, nekem meg 12...az ha nem is szo szerint dupla dps de mondhatjuk kb. annak.melle meg jön a cdr hianya, 30% dps, es ahogy neztem egyetlen cuccodon sincs liferegen igy nem is hiszem ,hogy az rf mükodik.az rf szintugy több mint 30% dps, es emelle meg vaal rf-et is be lehet kapcsolni ami meg overkill ismet 30%-40% között van.ha ezeket mind összeadjuk akkor nekem több mint 3szoros a sebzesem.persze nem muszaj annyit költened ra de mondtad hogy van meg penzed, gondoltam ralocsolod mindet.akkor lesz egy nagyon tuti karid, mert igy nem az igazi.a timeless jeweled milyen modokat ad?azon kb a legfontosabb hogy kapjal 5%os phys to fire modokat , amikkel közel 100%at atalakitanad a bejövö phys sebzesnek es attol lennel ultra tankos.ja es ahogy nezem spell suppression-öd is csak 94%, az baj, mert spellsupp akkor eri igazan meg ha 100%on van.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38702) Siriusb válasza tibee77 (#38701) üzenetére


Siriusb
veterán

tetkók még az előző build-ről vannak, azokkal nem foglalkoztam. Spell suppr-t nem tudtam jobbra kihozni, így is kinlódás volt a cuccokat összeszedni. Hát ja, rf-be néha belehalok. :D

Timeless jewel, olyan is kell? :D

Na, átnyálazom, amit írtál, hátha tudok javítani valamin. Köszi, hogy megnézted.

(#38703) San398 válasza Siriusb (#38658) üzenetére


San398
őstag

Elkezdtem szintezni a karit , egyenlőre impending doom a fő skill, 60-as szinten vagyok. Még elég sok szint kel mire át térek a tota farm-ra de lenne pár kérdésem:
A saját karidról tudnál dobni egy POB linket, vagy egy az egyben a linkelt build-et raktad össze? Milyen tulajdonságok amik nagyon fontosak a cuccokon?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38704) Siriusb válasza San398 (#38703) üzenetére


Siriusb
veterán

Igen, én is lemásoltam azt a build-et, nem értek én ahhoz, hogy saját kútfőből rakjam össze. :) A leírásban benne van a felszerelésnél (trade linkkel együtt), mi a minimum elvárás. Amúgy evasion, block, blind, movement .
Ez az enyém: https://pobb.in/lYUWnysRODuK

Az impending doom-ot is ki kellene egyszer próbálni.

(#38705) forguet válasza Siriusb (#38704) üzenetére


forguet
senior tag

Ugyanezt tolom én is.
Annyi h sapinak én betettem a Thrillsteelt az onslaughtért, illetve övnek Ascent from Flesh-t, mert jól jön a plusz energy shield a varázsláshoz, plusz evasion meg phasing boost.
Milyen ranknál jársz?

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38706) Siriusb válasza forguet (#38705) üzenetére


Siriusb
veterán

2k

(#38707) tibee77 válasza Siriusb (#38702) üzenetére


tibee77
őstag

Nezdeg a karimat, ott van az alairasomban a link hozza.tattookat nagyjabol mindegy hogy hogy rakod fel, csak a +1projosakat muszaj ugyanugy mint en, hogy a maxot hozdd ki belölük.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38708) Siriusb válasza tibee77 (#38707) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi a korábbi tanácsaidat, párat meg tudtam valósítani, érezhetően jobb. Látom te az öveden oldottad meg az STR hiányt, lehet én is ezt teszem.
Pár tetkó is felment, az almáriumban is találtan egy-két kösza tetkót amik kellenek, azok is felmentek. A warrior jewel-ből már kettőt eladtam, most vehetek egyet. :D Sajnos elég gyatra nekem a tota most.

(#38709) Siriusb válasza tibee77 (#38707) üzenetére


Siriusb
veterán

Arra van valami tipped, hol szúrom el a manát, hogy egy aurát nem tudok használni?

(#38710) tibee77 válasza Siriusb (#38709) üzenetére


tibee77
őstag

segitenek, csak nem latom a karakter lapodat, ameddig azt nem linkeled be addig csak vaktaban tudom mondani az okokat.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38711) Callisto


Callisto
őstag

Vannak itt azért akik kérdezgetnek stb. Érdeklődnék, hogy nincs egy magyar guide ami összefogja a magyar POE játékosokat teljesen korlátmentesen? Tehát nem elvárás a discord, az hogy minden szezonban játsszon, minden nap játsszon, pro legyen stb.
Egy guide ami csak arra szolgál, hogy egy csoportban legyenek a magyarok kötöttség és akár még csetkényszer nélkül is viszont új játékosok s más is ott tud kérdezni saját anyanyelvén ha látja, hogy online van valaki. Ha nincs ilyen én szívesen csinálok egyet. Annyian úgysem játszanak magyarok szerintem, hogy megteljen a guild limit. Ha mégis, akkor max egy szabály lenne, hogy a legrégebb óta belogolt tag helyére lenne felvéve új jelentkező.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#38712) Edge válasza Callisto (#38711) üzenetére


Edge
veterán

Huh, mivel az elején guide-ot írtál csak a legvégére érve állt össze nekem a mondandód :)
Biztos van ilyen guild amit keresel.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38713) Callisto válasza Edge (#38712) üzenetére


Callisto
őstag

A háromból 1x jól írtam. :)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#38714) tibee77 válasza Callisto (#38713) üzenetére


tibee77
őstag

2 ilyen nagyobb meretü guild is van, az egyikben voltam en is.az elegge aktiv volt ligak elejen lehetett is kerdezgetni masoktol de altalaban csak 2-3 ember valaszolgatott (köztük en) , a többi altalaban nem volt chaten, vagy csak azert irogatott hogy linkelje a cuccait.a masik meg a crittias fele guild (nemtom hogy ö-e a fönök).

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38715) Siriusb válasza tibee77 (#38707) üzenetére


Siriusb
veterán

Csak nem bírtam ki, hogy ne dolgozzak rajta. A Warrior's tale jewel felett a Runebinder (keystone tattoo) az mire jó? Vagy csak azért, hogy ne az eredet keystone legyen (-30%dmg)?

(#38716) tibee77 válasza Siriusb (#38715) üzenetére


tibee77
őstag

Jolvan latom a sötet oldal csabito. ;] am igen, oda kell egy olyan keystone ami nem cseszi el a buildet.van olyan is ami egyenesen jo nekünk de persze ahhoz mák kell hogy eltalald.nekem most az uj karin szivas volt, egymas utan 6szor olyat kaptam amitöl elcseszödött a build.darabja 2,5 div annak a tattoonak szoval imadkozz hogy ne szart adjon. :DD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38717) Siriusb válasza tibee77 (#38716) üzenetére


Siriusb
veterán

Háát nem a legjobb: convert evasion rating to armour.

Egy kérdés: a Makanga (+proj) tetkóból nem lenne jobb mind a három a Warrior jewel-ben?

Rájöttem a mana bajomra. Precision 20 szintű volt 5 helyett. Grrrr

[ Szerkesztve ]

(#38718) Siriusb válasza Siriusb (#38717) üzenetére


Siriusb
veterán

Ja, Makangához 7 kapcsolat kell.

(#38719) tibee77 válasza Siriusb (#38718) üzenetére


tibee77
őstag

Jaja, megvalaszoltad magadnak. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38720) Siriusb válasza tibee77 (#38719) üzenetére


Siriusb
veterán

Csak olvasni kell néha. :))

Más: ha csak profik vannak itt, akkor elnézést, ám amennyiben valaki olyan alacsony szinten tolja, mint én, akkor felajánlanék levetett felszerelést, persze azt nem ígérem, hogy minden darabját megvan/megtalálom, de jobbára még a gem-ek is benne vannak.

1.) Kezdő Detonate dead-hez cuccok.
2.) Teszkós tornado shot felszerlés, mint a jelző is mutatja, drága jewel stb nincs benne, de egész használható volt (crouching tuna féle fajta kreálmány).

Ha kell, pár divine-nal is tudok segíteni.

Más2:
Tota 2k felett nem dob már normális cuccokat? Szinte nem jön semmi. Lehet kellene egy új karit csinálni nékie és újrakezdeni?

(#38721) Siriusb válasza tibee77 (#38719) üzenetére


Siriusb
veterán

Ami még eszembe jutott és van kedved válaszolni, ezzel a build-del milyen map mod-okat illik kerülni?
Eddig a kevesebb life/mana regen, no leech, no exposure, reduced cooldown, elemental reflect-et kerültem. No neg az 50% flask charge-t.

És melyik panthenolt használod? Brine king/aberrath?

[ Szerkesztve ]

(#38722) forguet válasza Siriusb (#38720) üzenetére


forguet
senior tag

Én olyan kommenteket olvasok h rank 4-500 folott nem igazan erezni a loot javulast.
En a 2.karinal most 600-nal jarok, az elsonel eddigre mar volt vagy 4x div jutalom, ebbol egyik 5div.
Most meg 1x jott egy div. RNG.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38723) Siriusb válasza forguet (#38722) üzenetére


Siriusb
veterán

Az egyes fordulóknál nézd a kártyákat is, nekem abból jött a nagy lé. Ugyanitt 3-4-5 divine-t is bedobhat, volt rá példa. Volt, akinek Mageblood esett, lehet az is az első-második fordulóban jött, résen kell lenni.
Azzal ment el sok időben, hogy a trade oldalon keresgéltem mi mennyi, mert fogalmam sincs a cuccok értékéről. :(

(#38724) forguet válasza Siriusb (#38723) üzenetére


forguet
senior tag

Ja ja, mindent nézek én is, aminek nem ismerem az értékét. Eddig limitált szerencsém volt, de nyilván nagy számok törtvénye alapján úgyis hullik majd vmi.
Mondjuk ilyen 50-100c-s dolgokból azért eseget bőven.

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38725) tibee77 válasza Siriusb (#38721) üzenetére


tibee77
őstag

Pont ezeket a mapmodokat kerülóm en is, talan a no leechet nem annyira.en azon is szoktam vigan menni, nem vettem eszre hogy brickelne a buildet, de aztan lehet csak rksszul emlexem.

Pantheonbol fuhh talan a dotosat de most meloban vagyok igy nem vagyok benne biztos.de igen az aberrath az nalam mindig kötelezö, mert a burning ground searinges mapokon brutal szokott lenni.amugy megcsinaltad mar a valtoztatasokat amiket irtam?ha igen, jobb lett a kari?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38726) San398 válasza Siriusb (#38704) üzenetére


San398
őstag

Pantheon-nál mit választottál a tota farmer karinál?

Szerintem jó az impending doom próbáld ki, nekem előző ligában bejött.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38727) Siriusb válasza San398 (#38726) üzenetére


Siriusb
veterán

Kb mindig a Brine king/abberath van mindenhol.

(#38728) Siriusb válasza tibee77 (#38725) üzenetére


Siriusb
veterán

Igen, csiszoltam rajta, köszönöm az észrevételeket, sokkal jobb lett. Annyira laza a stílus, ahogy végigkorcsolyázik az ember a pályán. Nagyon tetszik a mozgás sebessége, shield charge-t elvétve használom csak, annyira fürge. :)

(#38729) forguet válasza forguet (#38724) üzenetére


forguet
senior tag

Na vinnyogtam úh tegnap kb 20 perc alatt jött 5 div-nyi cucc.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#38730) Siriusb válasza forguet (#38729) üzenetére


Siriusb
veterán

Grat. Na, majd én is csinálok hozzá egy új karit.

(#38731) Siriusb válasza tibee77 (#38725) üzenetére


Siriusb
veterán

Mivel hiába várok a videódra, készítettem egyet (Maven: Atlas). mennyire van messze még a tiédtől?
https://streamable.com/hamj2p

(#38732) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Első alkalom, hogy elmentem 40ig, mióta átalakították a challengeket :C
[]

(#38733) gdevil válasza Siriusb (#38731) üzenetére


gdevil
aktív tag

Szia! Tetszik a build, kipróbálnám én is. Pont van egy pathfinderem, amit át skilleznék másra, pont jókor jött a videód :)
Visszaolvastam a korábbi beszélgetéseiteket is ezzel kapcsolatban. A kérdésem, hogy Nimis nélkül hogy szuperál ez? nincs most annyim hogy még azt is vegyek. Néztem POB-ban ott csak pár 100k dps csökkenés van ha leveszem a Nimist.
Gondolom ez nem teljesen ennyi játék közben, de ti biztos anélkül is próbáltátok
Köszi a válasz!

(#38734) Siriusb válasza DjDanee87 (#38732) üzenetére


Siriusb
veterán

Grat!

(#38735) Siriusb válasza gdevil (#38733) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem a Nimis alapvető a visszatérő lövedékek miatt. A többi cuccod megvan hozzá, mert ez kb. a kis tételek közt van?

(#38736) gdevil válasza Siriusb (#38735) üzenetére


gdevil
aktív tag

Nagyrésze megvan a cuccoknak más buildekből, gemek nagyrésze, gear (sapka, cipő, lightning coil).

(#38737) tibee77 válasza Siriusb (#38731) üzenetére


tibee77
őstag

Nem sok idöm volt jatszani az elmult par napban, ma vettem fel egy gyors videot a 4 elder guardianrol. [link]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38738) Siriusb válasza tibee77 (#38737) üzenetére


Siriusb
veterán

Szép. :) -32 suppression, uhhh.

(#38739) tibee77 válasza Siriusb (#38738) üzenetére


tibee77
őstag

Igazabol ezek könnyü harcok, azt akartam megmutatni ,hogy elegge tankos a kari, semmiböl nem kellett kimozdulni.volt az egyik harc, asszem a poisonos, ott kb a dpsem harmada volt annyi rossz modosito volt a mapon.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#38740) nightwolf37


nightwolf37
kezdő

Sziasztok!

Ezek a laboros nyomozós részek nagyon nehezek. Gyorsan is kell csinálni, meg ölni is közben. Tegnap is megsemmisítették a bizonyítékokat. :D

(#38741) Siriusb válasza nightwolf37 (#38740) üzenetére


Siriusb
veterán

Szia!

Ha életben tudsz maradni, rohanj be a labor mélyére és gyorsan kapd el az aktuálisan ott tartózkodó tagokat.

(#38742) nightwolf37 válasza Siriusb (#38741) üzenetére


nightwolf37
kezdő

Rendben, teszek vele még egy próbát, akkor kb. olyan mint a rohangálós harbour map.

(#38743) Siriusb válasza nightwolf37 (#38742) üzenetére


Siriusb
veterán

Én ezt a két taktikát tudtam kitalálni. Vagy van dps-ed és keresztülvágod magad, vagy átslisszolsz és csak a végén küzdesz, így beleférsz az időkeretbe is.

(#38744) nightwolf37 válasza Siriusb (#38743) üzenetére


nightwolf37
kezdő

Oké, köszi. Tegnap a mapos csaj sikerült (Alva, Master Explorer). Bár annak nem tudom mi értelme. Biztos ér valamit.

(#38745) Siriusb válasza nightwolf37 (#38744) üzenetére


Siriusb
veterán

Neked valószínűleg nem sokat ér (most), de ha végigcsinálod, el tudod adni a kész térképet. Ha T3-ra felhúzod a lényeges helyiségeket (Locus of Corruption, Doryani's Institute), azok kelendőek lehetnek.
https://maxroll.gg/poe/leagues/incursion-guide

Nagyon összetett és bonyolult ez a játék, szerintem csak a régi játékosok látják át, akik komolyan belemerülnek. Én ennyi energiát nem vagyok hajlandó rászánni, nekem csak a kikapcsolódás kell. :)

(#38746) nightwolf37 válasza Siriusb (#38745) üzenetére


nightwolf37
kezdő

Igen az, de legalább nincs idegeskedés, mint DSO-ban, hogy órákat kell várni töltési időkre. Hangulatos játék kis ez, Ascendancy már kész, már csak a maradék passzív pontok maradtak.

(#38747) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

[link] november events

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38748) BoneDragon válasza Plazmacucci (#38747) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nincs az az isten, hogy megint felhuzzak egy karaktert ezek miatt. Viszont legalább nem void liga.

(#38749) Plazmacucci válasza BoneDragon (#38748) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Krangled fasza is lehetne, ha rendesen megcsinálnák. De megint az lesz mint múltkor. Én azért rámegyek a boxokra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38750) dante3 válasza Plazmacucci (#38747) üzenetére


dante3
addikt

Faxa, lvl50 gyorsan megvan. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.