Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6802) Sk8erPeter válasza h_143570 (#6797) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kitöröltem, nincs változás... :(

(#6796) Ndruu: megnéztem, igazából nem is volt átállítva a C:\Program Files\Opera\styles\user.css -ről...

(#6798) Penge_4: köszi a válaszokat! :R

"Használd IMAP-al (ha rendelkezésre áll), akkor sok kárt nem tudnak okozni a bugok."
Igazából épp ez a baj, hogy még lehetnek bugok. Ne legyenek. Az Outlook Express-ben is nagyon kevés van, évek óta használom, nagyon kevés buggal találkoztam, ami van, az se zavaró. (egyetlen igen zavaró dolog az volt, hogy fateromék gépén az OE egyszer felajánlotta a levelek tömörítését, amit egyébként tisztességgel el is szokott végezni, de ehelyett eltüntetett csomó régi levelet... :Y GetDataBack-kel és különböző OE-hez való levélvisszaállító progikkal kellett szórakozni, de végül szerencsére meglettek... Na, ilyet az én gépemen soha nem csinált, lehet, hogy valami RAM-hiba volt vagy tököm tudja, abban a gépben már tápot is kellett cserélni, kifolyt kondi miatt, úgyhogy nem lennék meglepve, ha az is a gép hülyesége lett volna, nem az OE-é...)

A CCleaner újabb verziói eddigi tapasztalataim alapján elég normálisan végzik a dolgukat az Opera cuccokkal is, csak régen csinálta azt, amiről írtam.

Ezek szerint az autopera.win is költöztethető, nem? Tehát a most megnyitott füleket is akár át tudnám költöztetni egy új Operára, ha a mostanit lezúznám, nem?

Na, majd szóljatok, ha már befejezték a web újra feltalálását, csak hogy tudjak róla. :DD

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.