Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) venember83 válasza PazsitZ (#18894) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig reménykedtem, hogy már beleintegrálták ezt a feature-t.

(#18902) fokukac válasza pussy_cat (#18892) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, végre valami jó téma.
hol is vannak azok a gömbölyded formákat ábrázoló képek? ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18903) Janoska26 válasza fokukac (#18902) üzenetére


Janoska26
addikt

nem küldöm át akkor sem ;] :U
#18904: Nem tudod mit hagysz ki :U kanadai dokkmunkás felsőtest, jobbágy tekintettel párosulva :U :DD ne kapkodd el...

[ Szerkesztve ]

(#18904) fokukac válasza Janoska26 (#18903) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem is rád vagyok kíváncsi...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18905) tildy válasza fokukac (#18904) üzenetére


tildy
nagyúr

Azon gondolkodtam egész este, milyen sz.r lehet neked meg blacksoulnak így nő nélkül...
hát nem irigyellek benneteket...
Ladybug: ja , csak ők nem nyivákolnak annyit :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18906) ladybug válasza tildy (#18905) üzenetére


ladybug
őstag

+ Sipi és Race. Kellene vmi kerítős topikot nyitni. ;]

PS: Igaz. :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18907) Janoska26 válasza tildy (#18905) üzenetére


Janoska26
addikt

jó, jó, nagyon jó :C lassan tényleg elveszlek ;) (csak az asszony meg ne tudja :U )

[ Szerkesztve ]

(#18908) fokukac válasza tildy (#18905) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem szar az.
addig szar, míg nem felejted el az előzőt. tudod, "loosing all hope is freedom"
amint nem gondolsz rá, szabad vagy, és azt csinálsz, amit csak akarsz, úgy használod ki a lehetőségeidet, ahogy csak akarod.

én nem is akartam kihasználni semmilyen lehetőséget, sőt elzárkóztam a világtól egészen mostanáig, mert anniyra elegem volt ebből az egészből, most kezdem újra az életet, vagy mit.
teljesen jól elvagyok, tavasz van, vetkőznek a csajok, mi kell még?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18909) ladybug válasza fokukac (#18908) üzenetére


ladybug
őstag

És egyre jobban tudod őket a szemeddel sasolni. Már 125 %nál tartasz?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18910) Janoska26 válasza fokukac (#18908) üzenetére


Janoska26
addikt

ismerős érzés, csak én kb 1 hónapig ki sem józanodtam miután az exem elment, bár amilyen nők voltak közben asszem jobban is jártam, bár ébredéskor meglepődtem párszor :DDD Később nekem is frankó volt minden, főleg, hogy megtaláltam a jelenlegi páromat, aki remélem az utolsó is :B

(#18911) tildy válasza fokukac (#18908) üzenetére


tildy
nagyúr

De sz.r. szerintem... Én két hete nem vagyok párommal, mégis hiányzik aa...na nem mintha ne találnék olyat aki "helyrerak" , node akkoris.....
Sőt ilyenkor arra berendzekedni, hogy sokig nem is lesz...kemény...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18912) ladybug válasza tildy (#18911) üzenetére


ladybug
őstag

Az első 2-3 hónap rossz ilyenkor, hidd el. Utána kezd javulni a helyzet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18913) ToBeY válasza VoDaFoNe (#18817) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Voda ez a te lábad a képen? :DDD

(#18914) venember83 válasza ToBeY (#18913) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is kimoderálnám, sok itt a hiéna. ;]

(#18915) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nagyon jó, túlvagyok 2 újabb tréningen - kivételesen én tartottam.. :)

Ha belegondolok, h este kolléga búcsúbulija... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18916) Janoska26 válasza venember83 (#18914) üzenetére


Janoska26
addikt

Nomeg a kémek :DDD

(#18917) Bubu79 válasza bolondember (#18915) üzenetére


Bubu79
addikt

Áááá - akkor ez volt az a folyamatos morajlás, amit hallottam északról...

Hányan durmoltak? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18918) ToBeY válasza venember83 (#18914) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én csak azért kérdeztem rá,mert egy színes zokniból nem jönnék rá magamtól :)

(#18919) bolondember válasza Bubu79 (#18917) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:P

hát.. ANNYIRA vészes nem volt... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18920) Hold


Hold
őstag

Sziasztok, nem hiányoztam ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#18921) Bubu79 válasza bolondember (#18919) üzenetére


Bubu79
addikt

;)

A kolléga búcsúztatása már nehezebb ügy - sajnálom, hogy ismét így alakult... Mégegy ember, aki otthagyja a jól összeszokott közösséget - és ki tudja ki jön majd helyette.
Fel a fejjel Bolond ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18922) Thrawn válasza bolondember (#18915) üzenetére


Thrawn
félisten

Tréning? Te tartottad? Mi volt az, egy bolond százat csinál? :DDD

Hold: Hol(d) jártál?
szerk: Úgy látom a fájdalmas utat választottad, hogy megtudd, gép nélkül nem lehet élni :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18923) Hold


Hold
őstag

Pár napra kikapcsoltam a gépet és éltem..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#18924) Hold válasza Thrawn (#18922) üzenetére


Hold
őstag

Igen a sörhöz menekültem, isteni nedű elfelejtette a gépet :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#18925) bolondember válasza Bubu79 (#18921) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ma X kolléga búcsúztatása, de csopvezhelyettesé a fő.
jövő héten újabb 3(!), köztük a kedvenc csajszi.

@Kukabarátom: HW tréninget (illetve trabülsút) :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18926) Bash válasza fokukac (#18908) üzenetére


Bash
őstag

El kell ismernem, hogy ebben az egy dologban talán kicsit okosabb voltál nálam. :D

Panther!
Apróbetűs feature is kellene a motorba! :)

http://bashtravel.com/

(#18927) Bubu79 válasza bolondember (#18925) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem semmi a fluktuáció Nálatok... :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18928) bolondember válasza Bubu79 (#18927) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az egész itthoni IT iparág/szféra ilyen... :(

És inkább a fluktuáció jó lekezelésére törekednek, mint a megakadályozására... :F :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18929) jeges válasza Bubu79 (#18927) üzenetére


jeges
senior tag

(vezető távozása általába' jelentősen ráerősít a fluktuációra, meg egyébként is "szezonja" van az álláscserének)

(#18930) venember83 válasza bolondember (#18928) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerinted melyiket olcsóbb megvalósítani? :U

(#18931) Kazimír válasza fokukac (#18857) üzenetére


Kazimír
őstag

Hét közben ledolgozzuk azt, amennyivel korábban elmegyünk pénteken.
És nem állami :P

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#18932) bolondember válasza venember83 (#18930) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megtartást.

Számolj utána:

Felvenni egy embert:
-AC-t (assessment center - ilyen kiválasztásos dolog, egy egész nap, ami a vezetőket lefoglalja) szervezni-rendezni
-csak a New Hire trenya min 2 hét, addig:
-kapja a fizut, de nem dolgozik, nem termel
-kapják a trénerek a zsét, h kiképezzék őket (köztük én is)
-beáll a csoportjához, de mire ÖNÁLLÓAN hívást tud venni, eléri a minimális követelményeket, ha full kezdő és nincs sok IT-skillje, akkor az legalább egy hónap, de inkább 2 - kapja a zsét, de messze nem termel annyit, mint kéne, miközben "alacsonyabb skill"-en van (kevesebb hívást vesz)
-gyakoribb eszkalációk

Melyik is az olcsóbb? :U
melyik a célravezetőbb? :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18933) Bubu79 válasza jeges (#18929) üzenetére


Bubu79
addikt

A szezonban lehet valami - bár olyan területen dolgozom, ahonnan nincs számottevő kiáramlás, de ha valaki menni akar, itt sem marasztalják

A gubanc azzal van, hogy az újoncoknak nem kevés meló betanulniuk az új munkakörbe - egyszerűen azért, mert amivel foglalkozunk, azt sehol nem oktatják, helyismeretet igényel és a technológia pontos ismeretét.

Ezt úgy nagyjából két év alatt lehet talán megtanulni - nem azért, mert maga a meló olyan szintű lennne, hanem mert mint mondtam a pontos helyismeret elengedhetetlen.

A vezetőink is tudják ezt, mégis bevállalják az újoncokat ha valaki menni akar - mert spórolhatnak kicsit a béreken...

De ha jól belegondolok nem is biztos, hogy érdemes egy-egy helyen 5-6 évnél többet dolgozni, mert a munkaadók hajlamosak a stabil embereket nem úgy bérezni, ahogyan megérdemelnék... A munkahelyváltás pedig kereset növekedéssel is együtt szokott járni - persze itt most arról beszélek,amikor az ember magától távozik az adott cégtől...

Most nézem csak Bolonddal kimondatlanul is ugyanazon a véleményen vagyunk... :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18934) Neró


Neró
őstag

Szép estét az uraknak, hölgyeknek.

| www.diablohungary.hu

(#18935) venember83 válasza bolondember (#18932) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, akkor számolj utána mennyi lenne, ha mindenkinek megdupláznák, de legalább ötven százalékkal megemelnék a fizetését. Szerintem így olcsóbb, de fenntartom a tévedés jogát.

(#18936) fokukac válasza Bash (#18926) üzenetére


fokukac
nagyúr

én? okosabb? Náááálad???? ;]
miben, mitől? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18937) jeges válasza Bubu79 (#18933) üzenetére


jeges
senior tag

helyzete válogatja. egyáltalán nem biztos, hogy jobban jár a cég a stabil kollegával (aki nyilván egy idő után nem csak unja ugyanazt csinálni, hanem egyre többet is kér), mint egy betanítandó, de jóval olcsóbb újonccal. tény, hogy utóbbi több idejét foglalja le annak a nyilván drágább kollegának, aki betanítja.

(#18938) bolondember válasza venember83 (#18935) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem kell duplázni.

ha 10%-ot rátesznek se rossz adott esetben (mondok egy összeget: 285ről 314re bruttóban), már nem rossz.
De a légkör, az nem tetszik sokaknak - ilyenek az úgynevezett "KKTT"-tool, egy "bigbrádör" progi, amelyik folyamatosan figyeli milyen programok voltak megnyitva, milyen domain-eket nézegettél.
Sokaknak az is fáj, h az új többet keres, mint a két éve ittlévő emberke... Mert ugye, ez kicsit gáz, nem? :U

A legjobb - 3 napja körbement egy mél, h ki mindenki kapott milyen pozíciót. vagy 5 mebre lépett ilyen-olyan pozisünbe. Az, h NEM IS VOLT meghirdetve, az gáz, nem? vagy délután körbemegy a "BTL" pályázat, másnap reggel meg, h ki kapta meg...

De ez nem a céget, az itthoni mentalitást tükrözi - isten hozott Abszurdisztánban! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18939) Bash válasza fokukac (#18936) üzenetére


Bash
őstag

Mikor váltál el az exnejedtől?

http://bashtravel.com/

(#18940) rarri


rarri
senior tag

Szép estét mindenkinek! :) most szilvás gombócot eszek, remélem ez nem hullik rá a klaviatúrámra... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18941) Neró válasza fokukac (#18936) üzenetére


Neró
őstag

Ritka az ilyen válasz mi? ;] :P
rarri: szép estét... :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#18942) fokukac válasza Kazimír (#18931) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tökmindegy, akkor is szakaggyá'meg!

ilyen erővel nekem csütörtökön és pénteken általában már be se kéne jönnöm, de természetesen még most is itt rohadok, de már a végső simításokat végzem a naagy művön. ;)
tudnám, hogy miért mindig péntek a határidő? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18943) fokukac válasza Bash (#18939) üzenetére


fokukac
nagyúr

melyiktől ? :P

ui. nem is váltam el tőlük...

I knew I'd miss her
So I had to keep her
She's buried right in my back yard

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18944) Kazimír válasza rarri (#18940) üzenetére


Kazimír
őstag

Pedig, ha felette eszed ezt is, akkor jó esélyed van rá :K

Egyébiránt szia! :)

főkukac: Én sem mondtam, hogy szakadjál meg a soknullás prémiumod miatt, inkább veled örülök, ha megkapod, hiszen nyílván megdolgoztál érte. Nekem ilyesmi nem jár, hát legalább a 40 órás munkahetet ne sajnáld tőlem..

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#18945) ngabor2


ngabor2
nagyúr

annyira hívogat a konyhában az a palacsinta... csak nincs semmi értelmes, amit beletegyek. bár... a házi eperlekvárom se rossz bele :D

hmmm... van füstölt sprotni is, meg majonézes torma, de asszem maradok a lekvárnál.

[ Szerkesztve ]

(#18946) rarri válasza Kazimír (#18944) üzenetére


rarri
senior tag

Hát, mindent felette eszek, mert az asztal alatt kihúzhatós a billentyűzet, és ugye az asztalon van az ennivaló. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18947) Bash válasza fokukac (#18943) üzenetére


Bash
őstag

Lehet, hogy visszavonom az előző beismerésem, már megint játszod a hülyét. :D
Amelyikről itt beszéltél.

http://bashtravel.com/

(#18948) Kazimír válasza rarri (#18946) üzenetére


Kazimír
őstag

A véletlen baleseteket egyébként úgy is meg lehet előzni, hogy kezdésként szándékosan ráöntesz egy kis kaját a klaviatúrára. Így utána már nem kell izgulnod miatta.. :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#18949) jeges válasza bolondember (#18938) üzenetére


jeges
senior tag

"Sokaknak az is fáj, h az új többet keres, mint a két éve ittlévő emberke... Mert ugye, ez kicsit gáz, nem?"
ez nem ilyen triviális sztem.

a kktt-toolról eszembe jut egy pár éves sztori: egyik banknál telepítettek hasonlót, amibe negyed óránként be köllött írni, mit csinál a delikvens. ráadásul amig nem írta be, mit csinál, addig nem tudott dógozni sem. no, ezt a szoftvert hívták "teljesítmény tükör" vagy hasonló néven, ami miatt mindenki csak "tetű"-ként aposztrofálta. :D

(#18950) fokukac válasza fokukac (#18943) üzenetére


fokukac
nagyúr

used to love her az első alkalom, amikor nyilvánosan játszották ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.