Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#8801) KillHates válasza germinator66 (#8796) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen ez furcsa, de a BGA hiba elképesztő dolgokat tud produkálni...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8802) migi55


migi55
csendes tag

Sziasztok!
Barátnőm gépe tegnap beadta az unalmast, egy rendszerújrarakás meg fogja oldani a problémát, de akkor elveszlik az összes számár "fontos dokumentum" :) Csak az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok e valami megoldást arra hogy hogyan tudnám asztali gépre áttolni az adatokat, úgy hogy áram van a gépben csak a win7 nem akar elindulni, és a javítás sem hozott megoldást. Előre is köszi a válaszokat :)

(#8803) Code: 47 válasza migi55 (#8802) üzenetére


Code: 47
tag

Szerintem próbálj meg egy linux live cd-t vagy pendrive.ot, azzal elindítod és le tudod menteni!

(#8804) migi55 válasza Code: 47 (#8803) üzenetére


migi55
csendes tag

köszi a választ, ezt sztem megpróbálom majd. Én mondjuk valami kábellel összedugós megoldásra gondoltam, de ez sokkal egyszerűbbnek tűnik :)

(#8805) Tim82 válasza migi55 (#8804) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Kábellel összedugós" -> kiveszed a barátnőd notijából a vinyót, egy USB-s külső házba teszed és USB-n rádugod az asztalira...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8806) ggabor55


ggabor55
csendes tag

Sziasztok!
Van egy ThinkPad Edge E530-as gépem, Intel Centiro Wifi, Win7. A problémám a következő: Windows Mobility Centerben a "Turn Wireless On" gomb nem él. Nem tudom bekapcsolni ilyen módon a wifit. Kétszer újratelepítettem a drivert, a gép felismeri a hardvert, az adapterbeállításokban is be van kapcsolva (enabled), de valahogy mégse megy. Lényegében nem tudom használni a vezeték nélküli hálózatot. Hogyan tudnám megoldani? Köszönöm!

(#8807) Tim82 válasza ggabor55 (#8806) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fn + F5-öt ha megnyomod, mi történik?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8808) ensiferum92


ensiferum92
csendes tag

Sziasztok!
Van egy: Samsung NP300E5X-S01HU Notebook.
Az lenne a probléma, hogy semmilyen módon nem enged be a bios-ba. Próbáltam f2,f8, f12, del.
Egyből betölti a Win 8-at. Azért lenne szükséges a bios, mert újra kellene rakni, de nem boot-ol dvd-ről. Mivel nem tudok belépni a bios-ba, ezért a boot eszközöket sem tudom állítani. A win 8, meg nem érzékeli a billentyűzetet és az egeret. Se az alapot, se usb-set. Ha tudtok segítsetek, fontos lenne! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8809) OccsE


OccsE
aktív tag

Alany: Asus X5DIJ laptop
Problema: 1ik naprol a masikra nem lehet bekapcsolni. Az "1" es az "A" "lakat" lampa, valamint a bekapcsgombon levo ikon felvillan kb 5 mp-kent fel mp-re. Egyszerre.... :W

koszi!

(#8810) Dell XPS válasza ensiferum92 (#8808) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Bekapcsoláskor nyomva tartva sem enged be (F2)?

Üdv, Dell XPS

(#8811) NEMO1968 válasza migi55 (#8802) üzenetére


NEMO1968
őstag

És mi ebből a tanulság?
Vinyó minimum 2 felé osztva!!!!
Egyiken a rendszer,másikon az adatok.
Így nem megy el minden,ha beadja a kulcsot a rendszer :) :K .
Nem kell szerelgetni,másik gépet szerezni,stb...
Nem kötözködés,csak egy jó tanács :R .

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#8812) Dell XPS válasza OccsE (#8809) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Alaplap hiba sajnos...

Üdv, Dell XPS

(#8813) ggabor55 válasza Tim82 (#8807) üzenetére


ggabor55
csendes tag

Semmi. Gondolom az Fn+F9 párosra gondoltál, mert annak kellene bekapcsolni a Wi-Fit, de azzal se megy semmi. Nem is jelenik meg semmi.

(#8814) szoke12


szoke12
őstag

Helló Mindenki!
Van egy Albacomp M66S típusú gépem. Leharcolva került hozzám. Alaplapon többfelé külsérelmi nyomok fedezhetők fel.
Sajna a saját tápja nincs meg, de egy hp táppal adtam neki áramot. Elindul, a dvd-t kiadja, ha megnyomom, forog a venti, de kép az nincs. Billentyűzetet hiába nyomom (Fn+F6 vagy 7), külső vga-ra nem ad jelet.
Mi lehet a hiba. Gondolom, hogy lap, de más is okozhatja?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#8815) Tim82 válasza ggabor55 (#8813) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem véletlenül írtam azt, amit. Thinkpad-eknél Fn + F5, bár azt nem tudom, hogy az Edge-knél átvariálták-e.

Most nézem, igen, át van variálva.

Pontosan mi történt akkor, amikor újratelepítetted a wifi drivert? (Szintén sok TP-modellnél ugyanis amikor manuálisan leszeded a drivert és "futtatod", azzal csak kicsomagolja magát egy DRIVERS nevű könyvtárba.) Eszközkezelőben minek látszik a wifi?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8816) ggabor55 válasza Tim82 (#8815) üzenetére


ggabor55
csendes tag

Kicsomagoltam a Drivers mappába, de utána feltelepítettem. Az eszközkezelőben Intel Centiro Wireless N 2230-nak látszik.
Adapterbeállításoknál ezt látni:

[ Szerkesztve ]

(#8817) Chas01 válasza ensiferum92 (#8808) üzenetére


Chas01
tag

Szia!
A POST alatt az F9 gombot próbáltad? (Boot menü) Feltételezem, hogy ez a noti már UEFI+SecureBoot gép, és aktiválva is van mindkettő, így a W8 az EFI szakaszból kezd betöltődni.
Egy próbát megér, hogy bekapcsolás után ráfexel az F9-re és vársz...

A zenész informatikus

(#8818) Mauddip válasza Dell XPS (#8750) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Próbálgattam időközbe jó néhány ubuntuval, ezzel a programmal is,amit ajánlottál, és Lili usb creatorral is, de bootolás közben, mikor kiválasztom a pendrive-om, bal felső sarokban csak egy kurzor villog, és nem csinál utána semmit, a telepítés el sem kezdődik. Amikor visszarakom a gépembe a pendrive-ot, egyből megjelenik, h ubuntu telepítés, stb.
MI tévő legyek most? :(((

Szerk: Egyébként proci használat szűz win7-nél folyamatosan felugrál 100%ra, a hőmérséklet pedig ilyen 67-75°C között ugrál. Lehet Win7 túl sok neki? Elég lenne egy xp?

[ Szerkesztve ]

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#8819) izsob


izsob
tag

Sziasztok! nem hardveres a probléma, külföldön vásárolt notebookon windows home premium van, persze franciául minden, és nem lehet sehogyse átváltani, mert nincs ilyen opció. HA letöltök egy ugyan ilyen windowst, csak magyarul, akkor el fogja e fogadni a reg kulcsot?

(#8820) KillHates válasza izsob (#8819) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia. Nem. :N

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8821) izsob válasza KillHates (#8820) üzenetére


izsob
tag

Köszi a gyors választ:)

(#8822) Baszics


Baszics
csendes tag

Sziasztok!
Egy új Lenovo Z580-asnál, a driverek telepítése után, az egyik driver telepítése után indul újra a gép, "forog" is a win7 jel meg minden, majd ahelyett hogy betöltene, kék halállal elvész. még pedig ilyennel:
Tud valaki erről valamit elmondani, hogy mi baja lehet? Legelőször azt hiszem a bluetooth/wifi driver újraindítása után írta ki, akkor újra be tudtam hozni a win-t, ha "a legutóbbi helyes működéssel" indítottam, de aztán pl az energy management után is volt egy ilyen.

Köszi a segítséget előre is.

(#8823) Chas01 válasza Baszics (#8822) üzenetére


Chas01
tag

A csatolt képen látszik, hogy az ndis.sys fájl környékén van a baja, ez hálózati driver. Lehet a kábeles is. Ha a wifi driver telepítése okozta, akkor próbálj meg keresni egy nem laptop gyártói drivert. Sajnos találkoztam már olyan wifi kártyával, aminél a gyári driver (a legfrissebb is) kék halálhoz vezetett, ha pedig a kártyaspecifikus drivert tettem fel, azzal nem volt semmi baja.

A zenész informatikus

(#8824) snoblive


snoblive
csendes tag

Sziasztok fórumozók!!

A probléma a következő lenne, adott egy MSI CR500-as notebook ami az egyik pillanatról a másikra a következő hibát produkálta(rendszerújrarakás után). A gépen windows7 Ultimate x64 oprendszer van és volt is mindig. Egyszer csak beszart a gépezet és eddig nem volt semmi baja, újra akartam telepíteni, de az eddig használt telepítőt lemezt nem akarta beolvasni se(Maxwell DVD-RW), oké kiírtam egy sima lemezre ugyan azt a win7-et majd azt sem olvasta be.Aztán letöltöttem egy másik win7-et kiírtam egy sima dvd-re és működött.Oké. Rendszer újrahúz, az eddig használt drivereket feltettem és azóta időközönként elfeketedik a kép aztán vagy visszajön egy kernel hibával vagy pedig a lent leírtam adatokkal jön elő a kék halál.Eddig nem volt válogatós a gép a lemezek terén sem, és ez a baja sem volt. És persze ha nem kék halál van akkor visszajön a kép, kernel hiba és a pixelek (nem nagy számba kb olyan 50db) pirosan tündöklik az lcd-n. A gép nem votl soha túlhúzva, nem volt tuningolva. Nem is volt soha agyongyötörve. Plusz jelenség még, hogy a hiba után néha kilövi a wifi-t is. Szerintetek mi lehet a hiba okozója? Már több drivert is kipróbáltam de azoknál is hasonló a helyzet. Szerintem a videókártya halálán van..

A videókártya típusa: NVIDIA GeForce 8200m g 256Mb

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA8006A10010
BCP2: FFFFF880059996AC
BCP3: FFFFFFFFC000009A
BCP4: 0000000000000004
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\040413-24476-01.dmp
C:\Users\boomer\AppData\Local\Temp\WER-50419-0.sysdata.xml

A válaszokat előre is köszönöm:!:

"Az élet egy játék aminek kurva jó a grafikája..."--->"It's not just a game"

(#8825) Baszics válasza Chas01 (#8823) üzenetére


Baszics
csendes tag

Köszi, akkor megpróbálkozok vele. Viszont most jön a hülye kérdés. Hogy tudom meg, hogy pontosan milyen eszközök ezek? Gyári driver alatt Lenovo gyárit értesz, kártyaspecifikus alatt, meg a wifi avagy vezetékes kártya gyártó által kiadottat?

(#8826) Chas01 válasza Baszics (#8825) üzenetére


Chas01
tag

Szia!
Így van, ahogy mondod. Ha csökimódban elindítod a wint, akkor a sajátgép -> kezelés -> eszközkezelőben meg tudod nézni a hardverazonosítót. Arra ha rákeresel Google-ban megtudod a kártya gyártóját (és jó eséllyel kidob egy vagy több driverletöltési lehetőséget is)
Menet közben kicsit keresgéltem, és két kártya lehetőség van: Vagy Broadcom Corporation BCM4313 802.11b/g/n Wireless LAN Controller, vagy Atheros AR9285 Wireless Network Adapter.
Tudni kellene, hogy a tiédet mivel szerelték.
Ezután lehet tovább lépni.

A zenész informatikus

(#8827) Baszics válasza Chas01 (#8826) üzenetére


Baszics
csendes tag

Mikor még a wifi MAC címét írtam ki, akkor összefutottam a "Broadcom 802.11n hálózati adapter" felirattal, mikor a cmd-t elindítva beírtam az ipconfig/all-t.

(#8828) Chas01 válasza Baszics (#8827) üzenetére


Chas01
tag

A legbiztosabb akkor is a Hardware ID alapján eldönteni.
Keresd ki légysíves a SubSystem bejegyzéssel együtt.

A zenész informatikus

(#8829) Baszics válasza Chas01 (#8828) üzenetére


Baszics
csendes tag

Most éppen telepítem teljesen újra a windowst. Ha driverek telepítése nélkül lépek be az eszközkezelőbe, akkor nem úgy szokta írni, hogy ismeretlen eszköz majdnem mindenre? És mi ez a SubSystem bejegyzés? :) (bocs az esetlegesen sok, és hülye kérdések miatt) :)

(#8830) Chas01 válasza Baszics (#8829) üzenetére


Chas01
tag

Nem hülye a kérdés. Ha csak a wifi drivert nem telepíted fel, akkor valószínűleg Network Controller (Hálózati vezérlő) néven fog megjelenni az ismeretlen eszközök között.
Valami ilyesmit kell majd keresned: PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_31A117AA
Ezek sorban adják meg a kártya pontos típusát.

A zenész informatikus

(#8831) Baszics válasza Chas01 (#8830) üzenetére


Baszics
csendes tag

Rámentem a hálózati vezérlőre, tulajdonságok, részletek fül, és ott a Tulajdonságok között a legördülő választékból kiválasztottam a Hardverazonosítók-at, és akkor értéknek ezt adja:

PCI/VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_058714E4&REV_01
PCI/VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_058714E4
PCI/VEN_14E4&DEV_4727&CC_028000
PCI/VEN_14E4&DEV_4727&CC_0280

Ezt kerestük? :)

(#8832) Chas01 válasza Baszics (#8831) üzenetére


Chas01
tag

Ezt, és sajnos ez broadcom verzió.
Azzal nekem az a legnagyobb bajom, hogy saját drivert nem nagyon lehet tőlük letölteni, csak az összeszerelőknek adják ki a driver forrást, és ők csinálnak belőle drivercsomagot.
MIndenesetre még megpróbálok kicsit kutakodni, hátha találok valami értelmes megoldást.

A zenész informatikus

(#8833) KillHates válasza snoblive (#8824) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Az MCP chip-ed (északi híd) vacakol Ebbe van integrálva a VGA rendszered is (Gf8200-as). Lehet, hogy még jelen esetben egy szétszerelés, gap pad csere és tisztítás-újrapasztázás mentheti az esetet, de ne ódázd el sokáig, mert teljesen meg fog főni és akkor csak a BGA-zás marad.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8834) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni. Az egyik ismerősömnek HP laptopja van, egy egér volt az egyik USB csatlakozóba bedugva, de hirtelen nem működött tovább, ezek után a többi usb csatlakozóhoz is próbálta csatlakoztatni, de egyik sem ment, és a kártyaolvasója sem ismeri fel az eszközöket. Az eszközkezelőben ismeretlen eszköz szöveg van 3 eszköznél. Próbált rendszert visszaállítani, de nem történt változás. Fizikailag lehet gond, vagy egy újratelepítés javítana a helyzeten?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#8835) KillHates válasza szagnes69 (#8834) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy driver genius-t meg kellene próbálni.
Aztán meg kellene próbálni egy boot-olós pendrive-al, ha nem indul róla, akkor sajnos az egér kábele úgy lett zárlatos, hogy az 5V és az RX (adat be) ért össze. Ez sajnos hazavágja az USB vezérlőt. Elméletileg van leválasztás a csatlakozó előtt, de nagy előszeretettel szeretik lespórolni a gyártók.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8836) szagnes69 válasza KillHates (#8835) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a tanácsaidat! :)
Holnap elhozza az ismerősöm a laptopot, és kipróbálom, amit írtál.
Hátha...

Szép estét!

(#8837) KillHates válasza szagnes69 (#8836) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sok sikert!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8838) superecneB


superecneB
őstag

Egyik barátom véletlen elejtette a notebookját. A bekapcsoló gombja nem működik. Elvitte egy szervízbe, ahol most 6300 ft-ért megmondják, hogy megcsinálható e vagy sem. Természetesen a gomb az alaplapra van rátéve és arról szerintük csak melegítéssel lehet leszedni, amit ugye nem biztos, hogy kibír...
Otthagyta, hogy nézzék meg, tegyenek ajánlatot, ha hajlandóak megcsinálni.

Van valami ötlet ilyesmivel kapcsolatban?

(#8839) KillHates válasza superecneB (#8838) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nálam ingyenes a bevizsgálás és 3.500,- Ft-ból megvan a csere. Melegítéssel, kibírással, hókuszpókusszal együtt. Nézni lehet közben, lehet kérdezni, mindezt felár nélkül. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8840) Baszics


Baszics
csendes tag

Sziasztok! Még mindig Lenovo Z580. Friss vásár i5-3210-es procival, 4+8 giga rammal. geforce635 ös videókarival. Az előző kékhalál dolgon átlendültünk, mivel a windows update magtól telepített egy olyan wifi drivert ami működik. Viszont egy pár dolgot még mindig nem tartok normálisnak.

1. 2 perc alatt indul el a win7
2. A CPU kihasználtság összevissza ugrándozik semmittevés közben is, emellé olyan 60-65 fok körül van a hőmérséklete is.
3.100-on futtatva pedig felmegy 90 fok fölé is a hőmérséklet.
4.Egér mutató néha meg-megugrik, amit eddig nem annyira csinált soha egyik gépemnél se.
5.Mintha recsegne a hang néha.

aida1
aida2

(2 hónapja, ugyanezt a win7-et, telepítettem egy G580-ra, (i5-3210,635m, 4+4giga) ott 40 fok között a proci, win7 elindul 40 sec alatt úgy hogy akkor már teljesen használható), a driverek telepítése is simaügy volt, nem ilyen kalandos.)

Ötletek, javaslatok, mielőtt bedobom a Dunába a cuccot? :)

[ Szerkesztve ]

(#8841) Dell XPS válasza Baszics (#8840) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Elég komoly rendszer stabilitás problémák vannak, ezért megpróbálnám újra telepíteni az OS-t úgy, hogy egy külső particiónáló programmal teljesen "legyalulnám" a merevlemezt.

Üdv, Dell XPS

(#8842) Baszics válasza Dell XPS (#8841) üzenetére


Baszics
csendes tag

Nade mitől lehetnek ilyen komoly rendszer stabilitás problémák, mikor egy 2 napos laptopról beszélünk, amin 1 napja van windows, és a drivereken meg a mozillán kívül, meg ilyen java stb. semmi a világon nincs rátelepítve?

(#8843) Dell XPS válasza Baszics (#8842) üzenetére


Dell XPS
veterán

Mivel nem vagyok David Copperfield, így nem tudom. Bejöttél ötletért, javaslatért, a fórumba, ez volt rá a tippem távolról. Nem feltételezem elsőre, hogy ez hardver probléma (bár ezt azonnal ki lehet zárni Live Linux), így nekem maradt az op.rendszer, ill. illesztő probléma. Mivel nem tudom, hogy biztosan eredeti telepítő lemezzel dolgozol, így bátorkodtam javasolni a fent leírtakat. Elég sok hasonló hiba jelenségekkel találkozok a fórumokon, és 98%-ban mindig ez áll a háttérben.

Üdv, Dell XPS

(#8844) Dell XPS válasza Baszics (#8842) üzenetére


Dell XPS
veterán

A "sokadik" telepítési problémákra a kolléga készített is egy elég részletes leírást: [link]

Üdv, Dell XPS

(#8845) Baszics válasza Dell XPS (#8843) üzenetére


Baszics
csendes tag

Visszamentem a boltba, hogy nem van ez így rendben. A csávó kicserélte az eredet 4giga ram mellé vett 8gigaramomat egy ugyanolyan 4gigásra, és első ránézésére minden megoldódni látszik. Nem bírták egymást ezek szerint a ramok. Köszönöm a tippeket, de úgy tűnik egyenesbe jött a laptop. :)

(#8846) Dell XPS válasza Baszics (#8845) üzenetére


Dell XPS
veterán

Köszi a visszajelzést! :) Akkor megint tanultunk valamit, legközelebb ezzel kezdjük: volt v.mi bővítés? (live Linux kidobta volna 20perc..)

Üdv, Dell XPS

(#8847) crock22


crock22
csendes tag

Sziasztok,Vettem egy Hp Compaq Nw8240-es Laptopot ami állitólag szalagkábel hibás.A következőt produkálja:Ha bekapcsolom nincs kép de elindul rendesen közben rákötöm külső monitorra akkor van kép a ott megvárom hogy bejöjjön az XP akkor ha az Fn F4-et megnyomom rendesen bejön a laptop kijelzőjén a kép.Mondjuk jobb oldalt van egy 3cm-es szivárvány szinü csik,Az lenne a kérdésem hogy nem lehet valahogy megoldani hogy külső monitor nélkül is bejöjjön a laptop kijelzőjén a kép?

(#8848) Dell XPS válasza crock22 (#8847) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Meg tudod nézni HDD nélkül is?

Üdv, Dell XPS

(#8849) crock22


crock22
csendes tag

Hello sajnos ugyan az a helyzet :(

(#8850) KillHates válasza Baszics (#8840) üzenetére


KillHates
nagyúr

... semmi ...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.