Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#2701) attila206 válasza Somik (#2699) üzenetére


attila206
tag

Még a végén kiderül, hogy nem is a vinyóval volt a gond... Nem tudom, mi baja lehet, talán ram, vagy alaplap hiba :F

(#2702) Thunderzolee válasza attila206 (#2701) üzenetére

Memtest86-ot le kéne azért futtatni, hátha memóriahiba.

Atos23: ez de gonosz hsz volt... XD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2703) sagvary válasza Somik (#2699) üzenetére


sagvary
aktív tag

Próbáld meg kivenni felváltva az egyik ram modult, ha kettő van benne.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2704) zozipapa84


zozipapa84
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy laptoppal kapcsolatban. A probléma a géppel ott kezdödött hogy rendszeresen fagyott. Netes videó nézés közben, usb-ről való másoláskor vagy éppen CD-írás közben. De olyan is volt, hogy a rendszeren kívül nem ment semmi, még is lefagyott.
Gondoltam újratelepítem. Wincsi formázása, majd telepítés közben a fájlok másolása alatt teljesen különböző helyen fagyás. Ok, jött a memteszt. ment 6-8 órát, semmi hiba. Jöt a winyo csere, másik telepítő lemez. Itt ugyan nem a másolásnál de telepítés közben többször is fagyás.

Ötletem már nincs, szóval minden javaslatra vevő vagyok. Infóként annyi, hogy egy intel celeronról van szó ha ez számít...

Előre is köszönöm!

Zoli

(#2705) Thunderzolee válasza zozipapa84 (#2704) üzenetére

Ezt a hsz-t mintha már valahol olvastam volna. :)

Nos, én memóriahibára gyanakodtam, de mivel a Memtestet lefuttattad, ez kilőve, ezért nem írt más se gondolom, mert nincs ötletünk mi lehet.
Ha minden alkatrész működik másik gépben hibátlanul, akkor csak alaplaphiba maradt.. Milyen noti ez pontosan?

Lehet az aprók közt találsz hozzá egyet, kicserélitek, kipróbálod, oszt ha nem jelentkezik többet a fagyás, akkor a lap volt a hibás, kifizetheted. De nem lesz olcsó. :(

Más ötletem nincs.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2706) Atos23 válasza zozipapa84 (#2704) üzenetére


Atos23
senior tag

MSI vagy Fujitsu? Esetleg Albacomp?

[ Szerkesztve ]

(#2707) takos válasza Pulsar (#2679) üzenetére


takos
tag

Igen, de az igazat megvalva új rendszert pl. XP nincs kedvem telepítgetni..

A vasam? Lenovo S400U, Intel Core i5-3337M,524HDD+24SSD, 8GB DDR3 1600MHZ

(#2708) zozipapa84 válasza Atos23 (#2706) üzenetére


zozipapa84
csendes tag

Fujitsu AMILO Pro V2055

(#2709) Atos23 válasza zozipapa84 (#2708) üzenetére


Atos23
senior tag

Akkor tisztítsd ki a ventijét, és pasztázd újra a hűtőfelületeket. Ha ez nem segít, akkor sajnos alaplap.

(#2710) Thunderzolee válasza Atos23 (#2709) üzenetére

Tényleg!

A hűtést át kéne nézni, lehet el van már tömődve porcicákkal. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2711) krokodil67


krokodil67
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy kis problémám és talán ti tudtok benne segiteni.
Került hozzám 2db Amilo K7600.A biosban felismeri a vinyókat de az Xp-t már nem tudom feltelepiteni mert kiirja,hogy vagy sérült a lemez vagy nincs jól berakva a vinyó.Titkon sejtem a választ de hátha tévedek.Ha tudtok segitsetek légyszives.
Köszi a válaszokat.

"Senki sem tökéletes csak én próbálok meg annak látszani"

(#2712) Thunderzolee válasza krokodil67 (#2711) üzenetére

Ki kéne próbálni a HDD-ket egy másik (asztali) gépben.
HD Sentinel, HD Tune csak ír rájuk ki valamit.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2713) Luigi26


Luigi26
csendes tag

Sziasztok!

Asus netbookom hálókártyája meghibásodott. El is vittem a szervízbe, mert még javában garanciás. Kisebb cirkusz után (odavittem hazaküldték hogy hibátlan, visszavittem kiküldték a szakszervizbe,de ott rossz dolgot javitottak) a külföldi szakszervíz végre foglalkozni kezdett a hibával. Azt mondják a teljes alaplapot kellene cserélni,de nem kapnak hozzá alkatrészt. Itthon cserekészüléket sem tudnak adni. Augusztus közepe óta húzódik az egész és most állítólag a kártalanítás megítélésén filóznak. Ennek nem automatikusnak kellene lennie? Lassan 2 hónapja vagyok a gép nélkül és még ők gondolkoznak? Tudja valaki, hogy mik a lehetőségeim ilyenkor? Remélem jó helyen kérdezek. :B

[ Szerkesztve ]

(#2714) Atos23 válasza Luigi26 (#2713) üzenetére


Atos23
senior tag

Ők mit mondanak, mik a lehetőségeid? Csak türelemre intenek, vagy ajánlottak már valami megoldást?

(#2715) Luigi26 válasza Atos23 (#2714) üzenetére


Luigi26
csendes tag

Első körben azt mondták, hogy múlt héten lejár valamilyen határidő, utána keresni fognak és majd levásárolhatom a vételárat. Most már azt írták, hogy várnak a döntésre, hogy felajánlhatnak-e kártalanítást. :F

(#2716) Atos23 válasza Luigi26 (#2715) üzenetére


Atos23
senior tag

Ez esetben egyértelműen a határozott asztalborítás meghozza a megoldást.

Fogyasztóvédelembe, és hasonló hülyeségekbe kár belemenni, az csak plusz vizsgálódásos hónapokat venne el tőled.

Balhé kiver, boldogan távoz, örömsör megisz :)

(#2717) krokodil67 válasza Thunderzolee (#2712) üzenetére


krokodil67
csendes tag

A 2 notiban 3 vinyó fordult meg.Többek között egy 4 és egy 6 Gb- os amik a próba vinyóim.Közben vettem egy 40 Gb-ost is ami a Sentinel szerint kiváló egészségnek örvend.Sajnos nem vinyó probléma azt már kizártam.Milyen egyéb lehetőségek lehetnek még szerinted?Köszi a választ

"Senki sem tökéletes csak én próbálok meg annak látszani"

(#2718) Atos23 válasza krokodil67 (#2717) üzenetére


Atos23
senior tag

Mind a két Amilo ugyanezt csinálja? Optikai meghajtó és CD lemez csere meg volt? Memóriahibánál is egyértelműen fájl írási hibára hivatkoznak a telepítők.

[ Szerkesztve ]

(#2719) Luigi26 válasza Atos23 (#2716) üzenetére


Luigi26
csendes tag

Köszi! :)
Ezek a szabályok érvényben vannak még?

(#2720) sagvary válasza Luigi26 (#2719) üzenetére


sagvary
aktív tag

Volt valami változás: A 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet 2008. 05. 16-tól hatályos szövegét a
https://kereses.magyarorszag.hu/jogszabalykereso
ről le tudod szedni.

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2721) sagvary válasza Luigi26 (#2719) üzenetére


sagvary
aktív tag

49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet is változott! 2008. 12. 28-tól van új szövege.

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2722) sagvary


sagvary
aktív tag

49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet

a fogyasztói szerződés keretében érvényesített szavatossági és jótállási igények intézéséről

1. § A fogyasztói szerződés (a Magyar Köztársaság Polgári Törvénykönyvéről szóló 1959. évi IV. törvény, a továbbiakban: Ptk. 685. §-ának e) pontja) hibás teljesítése miatt, vagy jogszabályon alapuló jótállás keretében érvényesített kifogás intézése során e rendelet szabályai szerint kell eljárni, azoktól a fogyasztó hátrányára eltérni nem lehet.

2. § Ha a fogyasztó szavatossági igényt kíván érvényesíteni a fogyasztói szerződés tárgyát képező szolgáltatást nyújtó forgalmazóval (a továbbiakban: forgalmazó) szemben, a fogyasztói szerződés megkötését bizonyítottnak kell tekinteni, ha a fogyasztó bemutatja az ellenérték megfizetését igazoló bizonylatot.

3. § (1) A forgalmazó a fogyasztó kifogásáról jegyzőkönyvet köteles felvenni, amelyben rögzíti:

a) a fogyasztó nevét, címét,

b) *
a fogyasztási cikk (a továbbiakban: termék) megnevezését, vételárát,

c) a vásárlás időpontját,

d) a hiba bejelentésének időpontját,

e) a hiba leírását,

f) a fogyasztó által érvényesíteni kívánt igényt,

g) a kifogás rendezésének módját.

(2) Ha a kifogás rendezésének módja a fogyasztó igényétől eltér, ennek indokolását a jegyzőkönyvben meg kell adni.

(3) A jegyzőkönyv másolatát a fogyasztónak át kell adni.

(4) Ha a forgalmazó a fogyasztó igényének teljesíthetőségéről annak bejelentésekor nem tud nyilatkozni, álláspontjáról legkésőbb három munkanapon belül köteles értesíteni a fogyasztót.

4. § (1) * A forgalmazó köteles a fogyasztót tájékoztatni arról, hogy a kijavítást vagy kicserélést a Ptk. 306. §-ának (2) bekezdése értelmében - a termék tulajdonságaira és a fogyasztó által elvárható rendeltetésére figyelemmel - megfelelő határidőn belül, a fogyasztónak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül kell elvégezni.

(2) A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze.

5. § * Javításra a terméket elismervény ellenében kell átvenni. Az elismervényen fel kell tüntetni a fogyasztó nevét és címét, a termék azonosításához szükséges adatokat, a termék átvételének idejét, és azt az időpontot, amikor a fogyasztó a kijavított terméket átveheti.

6. § * A rendelet rendelkezéseinek megsértése esetén a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság jár el a fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvényben meghatározott szabályok szerint. A rendelet rendelkezései a fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény alkalmazásában fogyasztóvédelmi rendelkezések.

7. § (1) Ez a rendelet 2003. szeptember 1-jén lép hatályba.

2008.XII.28. -

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2723) Duree válasza Luigi26 (#2713) üzenetére


Duree
veterán

Van az Asusnak egy ügyfélszolgálata és nagyon korrektan viselkednek.
Hívd fel öket és biztosan megoldódik a problémád
505 4561

duree54

(#2724) concrete


concrete
csendes tag

Sziasztok!
Sürgős segítségre lenne szükségem, tudniillik az öcsém rámbízta a laptopját, hogy nézzem meg és elcsesztem.. NEm szeretném ha feltűnne neki:) A probléma a következő:
Acer Aspire 5810TZ 414G50Mn laptop 4 giga rammal, de csak 2-t látott. Szétcsavaroztam és láttam, hogy az egyik slotba rosszul van behelyezve a 2 giga ram, így visszaillesztettem. Mondjuk gyengébben fog rá, mint a másik slot, de nekem jónak tűnt azért. Visszacsavaroztam, akksit vissza, hálózatra vissza. Bekapcsolom a gépet és nem jön be semmi a képernyőn. Be se kapcsol. A bekapcsoló gomb ledje, a wlan ledje világít, és az elején még a procié is, hogy dolgozik, aztán semmi. Szerintem nem is bootol be, mert nem hallottam annyi ideig dolgozni a procit. Amit még észrevettem, hogy bár semmit nem csinál, de a memóriák picit melegek voltak 10 perc után, miután kikapcsoltam újból. Azóta már próbáltam csak egy memóriával, egyik slotban-másik slotban, felcserélve a kettőt, sehol semmi. Könyörgöm mondjátok, hogy van egyszerű megoldás, és nem lesz 80ezres költségem.. köszi előre is, folyamatosan frissítek itt, ilyen lelkifurdalással nem tudok aludni úgysem..

(#2725) Atos23 válasza concrete (#2724) üzenetére


Atos23
senior tag

Bízzunk benne, hogy kivetted az akkut és levetted a tápot a RAM helyreigazításánál (na és vártál pár másodpercet, míg elkóborol a villany a kondikból). Ha nem, ugorj a 5-ös pontra.

1. BIOS reset, majd próba
2. Indítsd el RAM nélkül a gépet. Sípol?
3. Indítsd el az egyik rammal külön, majd próba
4. Indítsd el a másik rammal is külön, majd próba
5. Valamit rövidrezártál, jobb ha megiszol egy nyugtató sört.

Gari?

[ Szerkesztve ]

(#2726) concrete válasza Atos23 (#2725) üzenetére


concrete
csendes tag

Kivettem az akksit, igen. A pár mp is letelt, hiszen csak utána csavaroztam ki.
Ha kiveszem a RAM-ot, nem sípol és még annyit se dolgozik a proci, mint amúgy.
Azon kívül, hogy felpörgeti a hdd-t, nem történik semmi.
A ramokat már cserélgettem minden lehetséges módon..
A legrosszabb esetben alaplapot kell cserélni, ugye? Vagy az meg sem éri gondolom...

(#2727) Somik válasza attila206 (#2701) üzenetére


Somik
csendes tag

A vinyó tuti halott, mert máshol is ki lett próbálva...

Memtesztet is futtattam, nem írt ki hibát...

Ubuntu se ment rá, most azt használom péntekig live cdről, mikor majd lesz időm haza menni a garis papírokért és bevinni szervízbe :S

(#2728) Atos23 válasza concrete (#2726) üzenetére


Atos23
senior tag

Bios resetet mindenképp ejtsd meg. Esetleg még próbáld meg azonos órajelű rammal, de teljesen idegen gépből származóval, hátha a két ramnak küldtél be egyszerre valami stat feszültséget.
Egyszerűen vidd be egy jobb számtech boltba, és kérd meg, hogy előtted nézzenek bele ramot, és ha nem megy benne, kompatibilitási hibára hivatkozva úgy sem kérnek semmit.

Hivatalos körülmények közt valóban lapcsere, vagy gyári lapjavítás, ehez www.ec-co.hu

Viszont nem tudom, hogy tudnak-e neked segíteni magánszervizesek, akik itt PH-n is hirdetnek, mert kivágott memóriavezérlővel nem találkoztam még én sem hála Istennek :)

(#2729) Duree válasza concrete (#2726) üzenetére


Duree
veterán

Ha a lapod tönkrement az lehet javítani,kb fele mint az új lap.Ha valóban nem indul semmilyen rammal akkor az mcp csere szükséges a lapon.

duree54

(#2730) concrete


concrete
csendes tag

Sziasztok!

Memóriacsere hálistennek megoldotta a problémámat! Nagyon remélem, hogy sokára fogok itt újra írni nektek :)
Köszönöm mégegyszer a segítséget.
zsolti

(#2731) Atos23 válasza concrete (#2730) üzenetére


Atos23
senior tag

Akkor ezek szerint új ram kellett. Nagy mák :)

(#2732) tserrof77 válasza krokodil67 (#2717) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ez a K7600 nem egy stabil széria (sajnos) Nekem 4 ilyen, illetve ennek klónja van hibás, bontáson. Előszeretettel pukkan el bennük a proci is, hiába van elég nagy(nak tűnő) hűtése, de könnyen alaplaphiba állhat sajnos a TE problémád mögött is :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#2733) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Sziasztok!
Az új(1hetes) notebookomban ciripel a videokártya(Packard Bell TJ65-nVidiaGT240M videokártya), amikor játszom(Sims 3) nem túl hangosan, de hallhatóan a terhelés szerint erősödik és halkul a hang. Amit kilépek a játékból teljesen elcsendesedik. Valamit be kellene állítanom? Vagy valami baja van? A másik, amikor váltok az ablakok között akkor is hallok egy furcsa hangot a képernyő felől mintha egy méh zümmögne egyet.(nem mindig)
Valaki tudna segíteni hogy mit tehetnék, mi lehet a baj, mit állítsak be?

[ Szerkesztve ]

(#2734) Nessy89 válasza Nessy89 (#2733) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Már nem tudok szerkeszteni:
Akkor is serceg a képernyő ha videót játszok le.

(#2735) Atos23 válasza Nessy89 (#2734) üzenetére


Atos23
senior tag

Először is Gratulálok a vásárláshoz. Bár jobban jártál volna, ha veszel egy notebookot.

Sajnos nem tudod úgy beállítani a gépet, hogy ne halljad a sercegést. Valószínűleg a gépben lévő inverterek vagy fojtótekercsek hozzák a szokott Packard Bell minőséget. Küldd vissza gariba, ha már a 3 napos cserét buktad.

Egyébként azért hallod a sercegést, mert fiatal vagy, és elég jó a hallásod a nagyfrekvenciás ciripelések észleléséhez. Ha nincs szerencséd, és egy kellően idős szervizeshez kerül a géped, javítás nélkül, kiváló működésre hivatkozva visszaküldik.

(#2736) Nessy89 válasza Atos23 (#2735) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Köszönöm a választ. Én is attól félek hogy ha szervizbe küldöm(ha hallják a sercegést, ha nem)javítás nélkül visszaküldik. Akkor meg semmi értelme, maximum összekarcolják és összezsírozzák...Amúgy ez javítható probléma?

(#2737) sagvary válasza Nessy89 (#2736) üzenetére


sagvary
aktív tag

Talán megérné sokat használni, mert, ha nem elég komoly a gép, akkor jobb ha gariban összerakják. Próbáltál néhány éven belüli 3d-s gamet is a gépen? (Mafia I., Max Payne II., Fallout 3)

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2738) Duree válasza Nessy89 (#2736) üzenetére


Duree
veterán

Szinte biztos,hogy egy quartz ciripel,ami az órajelet állítja elö.Elméletileg egy Bioszfrissítés meg szokta oldani a gondot.

duree54

(#2739) sagvary válasza Duree (#2738) üzenetére


sagvary
aktív tag

Akkor meg hiába nyúzza, mert a venti jó lehet.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2740) sagvary


sagvary
aktív tag

Melyek számítanak megbízható márkáknak?

Dell, Toshiba, Sony, Asus, Lenovo? Acer is az?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#2741) Atos23 válasza Nessy89 (#2736) üzenetére


Atos23
senior tag

Minden javítható, csak türelem, asztalborítás és anyagiak kérdése. Garis mivoltában inkább csak türelem és asztalborítás. :)

(#2742) Thunderzolee válasza sagvary (#2740) üzenetére

HP, Dell, Toshiba, Lenovo.
Asus is jó.

Packard Bell, eMachines, Fujitsu, Acer nem. De majd jön valaki, és elmondja, h itt mindenki noob, mert neki, és az összes ismerősének is Acer van, és senkinek semmi baja vele, és mi itt a fórumon csak ne osszuk az észt.. :o

Acer megvette pár éve a Packard Bellt, pár hsz-al lejjebb olvashatsz róla Nessy89 hogy járt Packard Bell notijával. Ezt meg olvasd el az eMachinesről, az is az Acerhez tartozik..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2743) Haby


Haby
tag

Sziasztok. Van egy compaq nx9010 notebookom, a következő jelenséget, hibát produkálja. Bekapcsoláskor a gép elindul a ventik felpörögnek, a ledek világítanak, csak sajna kép nincs, teljesen fekete a képernyő, külső monitorra is ráhúztam így is ugyanaz a helyzet. A dolog ott kezdődött, hogy az xp bootoláskor kifagyott ezt eljátszotta párszor, majd jelentkezett ez a hiba. Még a biosba sem tudok belépni. Mi lehet a gond, vagy hogy lehetne orvosolni?
Segítséget előre is köszi.

(#2744) sK0t


sK0t
tag

Üdv!

Van 1 toshiba laptopom,és az a probléma hogy bekapcsoláskor nem indul be fel sem pörög csak az aksi jelző led villog narancssárgán.esetleg erre a hibára tud-e valaki valamit?!
Elöre is megköszönném!
üdv

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#2745) alom2


alom2
csendes tag

Nekem acer laptopom van és a képernyőjével van mindig a gond. Már egyszer el is küldtem szervizbe, aztán visszajött megjavítva,de pár hét múlva a régihez hasonló probléma tért vissza. Becsíkozódik a kép. Vagy olyan mintha izzana a képernyő és lila meg piros színekben pompázik. Valakinek van még ilyen problémája?

(#2746) Atos23 válasza sK0t (#2744) üzenetére


Atos23
senior tag

A HP akkor csinálja ugyanezt, amikor a töltő gallyra ment, nem tölti az akkut, a gép pedig nem tud indulni a csontra merült akkuról. Toshibánál nem biztos, hogy ugyanez, mérd ki a töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#2747) Atos23 válasza Haby (#2743) üzenetére


Atos23
senior tag

Ram csere, ha nem jön be, lapjavítás, lapcsere. 99%, hogy alaplaphibás a gép. Ilyen öreg típusnál jobban jársz, ha veszel egy újat.

(#2748) Atos23 válasza alom2 (#2745) üzenetére


Atos23
senior tag

Bárkinek lehet ilyen problémája, akinek laptopjába a méltán híres Chunghwa pikcsörsz kiváló terméke került. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2749) xcbiker válasza Thunderzolee (#2742) üzenetére


xcbiker
addikt

ezzel teljesen egyetértek, még annyi kiegészítéssel, hogy a legalsó kategória természetesen mindenütt gagyibb.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#2750) Omnissiah


Omnissiah
csendes tag

Sziasztok!

Kedvesem gépével van egy probléma. (MSI Wind 135- 400 1GB memória Windows 7 starter)

2 tünet jelentkezik

- simán kapcsolódik WLANra, működik is a hálózat,azonban random idő után (néha órákig nem,néha azonnal) elveszti a netet, a hálózathoz kapcsolódik szetinte,de már csak azt az egyet látja amihez kapcsolódik, ha bontom a kapcsolatot, akkor nem lát hálózatot. A windows 7 felajánlja a hibaelhárítást és "alaphelyzetbe helyezi a hálózati adaptert" a hiba így megszűnik.

-fagy a gép, volt h a wlan bekapcsolásánál, ha nyitott böngésző mellett megnyitottam a utorrentet többször is - ez nem gyakori jelenség, az állapotjelző ledek továbbra is működnek,pl ha a wlant kapcsolgatom,de a képernyő áll

a gép elvileg európai garanciás és most éppen Berlinben vagyok,de nem tudom,h mit érdemes csinálni köszi a segítséget előre is

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.