Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#2101) ZsoAnn Dark


ZsoAnn Dark
csendes tag

Sziasztok . Lenne nekem egy érdekes problémám. Adva van 3 db IBM T20 noti ugyanazzal a hibajelenséggel , nem indul egyik sem. Az egyiket pár hónapig intenzíven használtam hiba nélkül de most ugyanazt csinálja. Ha áramtalanítom bármelyiket mondjuk pár óráig elsőre beindúl és rendesen viszi a rendszert , de ha kikapcsolom nem indul újra . Felvillan a vinyó meg a töltés led és ennyi. Serintetek mi lehet a gondjuk? Köszi

IBM T20.T43 Lenovo T61

(#2102) csaba66 válasza jtzk (#2100) üzenetére


csaba66
csendes tag

Egyedül csak a HP logoig jut el. Hiába lépnék be a boot menübe vagy a bios-ba, semmi.
F10 látható a HP log alatt?
F10 gombra bejön a BIOS menű?
Ha nem akor vaószinűleg a BIOS behalt. :W
Megpróbálhatod egy Linux live cd-vel elindítani
esetleg beragadt a bootba a cd-röl való bootolás. :K :W
Ha Linux-ról elindul akkor a ha többfelé van particionálva
a vinyód az összes particióról töröld a Windows-os boot file-kat.
Ha nem akor CMOS reset.

(#2103) csaba66 válasza ZsoAnn Dark (#2101) üzenetére


csaba66
csendes tag

PC leállítás,hálózatrol leválasztod!
Aku,DVD ROM,vinyo,video kártya.RAM kiszed.
PC bekapcsolás:folyamatos sípolás(BIOS rendszertöl függő)
Lekapcsol RAM be->szaggatott hangjelzés
video kártya ->
és így tovább!
Így ki tudod szűrni melyik lehet a hibás?! :C

(#2104) jtzk válasza csaba66 (#2102) üzenetére


jtzk
tag

Probléma megoldódott, de azért köszi s segítséget

(#2105) z00li


z00li
senior tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulnék hozzátok: adott egy acer aspire 5100-5945 típusú noti, amin nem működik sem a billentyűzet, sem a touchpad. BIOS-ba sem lehet belépni, valamint próbáltam usb-s bill/egér használatát is, de azokat sem ismeri fel. Ha jól sejtem itt valami komolyabb hardverhiba lesz, igaz? Ha esetleg valakinek van még ötlete, akkor szívesen fogadom! Segítségetek előre is köszi! :R

Üdv: Z

(#2106) ZsoAnn Dark válasza csaba66 (#2103) üzenetére


ZsoAnn Dark
csendes tag

nemigen , már le van csupaszítva teljesen , sípolásig nem jút el. fel sem pörög a gép , csak villan a led és annyi .

IBM T20.T43 Lenovo T61

(#2107) csaba66 válasza ZsoAnn Dark (#2106) üzenetére


csaba66
csendes tag

Valószínűleg a BIOS megadta magát.Azért egy másik tápról kipróbálnám elötte?! :F
Az is lehet hibaok!Ha nem akkor szétszed(szakember által) amennyiben a BIOS
IC foglalatban van kivesz ha nem akkor az alaplappal egy mehet flashelésre.
Vaterán találsz olyat aki foglalkozik vele.Tipustol függően 5-10.000FT
Vagy elviszed egy szervizbe.

(#2108) ZsoAnn Dark válasza csaba66 (#2107) üzenetére


ZsoAnn Dark
csendes tag

3 külömböző táppal próbáltam , szerintem hanyagolom mert nem ér annyit az egész , kb annyit ér a noti mint a javítás :)

Köszönöm szépen a segítséget :R

IBM T20.T43 Lenovo T61

(#2109) Pulsar válasza ZsoAnn Dark (#2108) üzenetére


Pulsar
veterán

egy kölcsön proci cserét ha tudsz szerezni, azzal még érdemes lenne kipróbálni.

(#2110) mcload21


mcload21
tag

Sziasztok. A köv. a problémám: HP nx 9020 gépem mostanában azt szokta csinálni, hogyha kikapcsolom v. resetelem, akkor utána nem indul el. Egyáltalán nem reagál. Áramot kap. Tehát pl csak a win-ben újraindítom, akkor leáll ... :(
Aztán egy idő múlva, ha megnyomom a gombot akkor bekapcsol. Most is ezt csinálja, és félek, hogy nem fog többet elindulni :(

(#2111) domi007


domi007
őstag

Hello,
Notebook kijelző szalagkábel javításra keresek embert, privátban vagy emailben jelentkezzen ha valaki tud esetleg segíteni. A mellékelt képen látszik a hiba, a legszélső pin-t kellene valahogy megjavítani. A gép amelyikhez tartozik nem ér nagyon sokat, szóval milliós nagyságrendű árajánlatokkal ne keressetek, köszönöm :))

DOMy

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2112) Nita0108


Nita0108
csendes tag

Hali

Van egy Packard Bell, Easy Note B - notim, ami igencsak fura dolgokat művel. Nem egy új fajta, nem is sokat érő, csak kiváncsi vagyok lehet e vele valamit kezdeni. Az a szitu hogy működik tökéletesen, de ahhoz hogy működjön le kell fogni a jobb sarkát hogy egy kicsit megtörjön. Ha elengedem akkor azonnal kikapcsol. Szóval...gondolom hogy valami kontakt hiba lehet :F A kérdés az hogy lehet e vele valamit tenni...volt e valakinek hasonló gondja...stb...vagy simán kukában fog landolni????

Előre is köszi....üdv

(#2113) Pulsar válasza Nita0108 (#2112) üzenetére


Pulsar
veterán

kidobni biztos nem kell. meg kéne nézni, hogy mi kontaktos, és azt javítani...

(#2114) EnoMan


EnoMan
csendes tag

Van egy Gericom P53IN4 laptopom.Most cseréltem ki benne a vga-t.Bekapcsolom a gépet, leellenőriz(csipog egyet) mindent és a post screen után kikapcsol.Valami ötlet valakinek?A hibás vga-val is bekapcsol majd egy kis idő múlva kikapcs

(#2115) BRIKLY


BRIKLY
veterán

üdv. annyi lenne a kérdésem, hogy ha egy notebbok kijelzőjén van egy folt,mennyi az esélye a meghibásodásnak? vagy az még nem befolyásolja az élettartamát?köszi a választ!

(#2116) szaki87


szaki87
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo G550es notim,aminek az akksi élettartama egyik napról a másikra leesett 2,5 óráról 1 és egy negyed órára max,ha garis az akksim,akkor vihetem vissza,foglalkonak velem ilyen problémával?vagy elküldenek a búsba??

Köszi:

Attila

(#2117) xedos válasza EnoMan (#2114) üzenetére


xedos
addikt

Lehet, hogy a noti biosa nincs felkészítve a másik VGA kártya típusra.
(Feltéve, hogy másfajtát raktál bele)

(#2118) xedos válasza szaki87 (#2116) üzenetére


xedos
addikt

Sok cég az akksira csak fél év garit ad! Olvasd el a garleveled és ha tudod vidd vissza!
Lehet cellazárlatos lett az akksid.

BRIKLY:
Általában akkor lesz foltos a kijelző, ha megnyomódott...
Más hibát nem szokott generálni...

(#2119) boros78


boros78
csendes tag

Sziasztok!Lenne egy kérdésem,tehát nekem qompaq armada M700-as notim van,ujra kell telepiteni,rendesen leformázza,betölti az ideiglenes telepitőfájlokat,majd az összetevők telepitése közben kb a felénél lefagy,nekem azt mondták hogy valoszinü memoria probléma van!Az egyiket ki tudom szedni,mert a billentyüzet alatt van,a másik szerintem integrált ez lehetséges? ha igen,akkor mi a modja a kiiktatásnak?a bios eléggé primitiv,nem sok mondent lehet állitani!Esetleg biosfrissitéssel lehet e probálkozni,és ha igen,akkor az integrált mem kártya letiltható-e,és ez megoldja -e a problémát?A segiséget előre is köszönöm!!!

(#2120) Flashman


Flashman
tag

Sziasztok, segítségre lenne szükségem!

A napokban belassult az Acer Aspire 3000-es laptopom. Olyannyira lassú lett, hogy xp-ben gombnyomásra csak percek múlva reagált. Körbenéztem és ha az aksit kiveszem minden rendben, ha visszarakom ismét lassú. Ok, semmi gond, hisz már elég öreg, nem is hittem hogy ilyen sokat fog bírni. Simán használtam tovább töltőről, nincs szükségem az aksira. Másnap reggel kapcsolom be és kb. 3 másodperc után egy kattanás kíséretében kikapcsol. Próbáltam bekapcsolni, sikertelenül. Visszaraktam aksit és láss csodát egyből elindul. Most úgy használom, hogy amint bebootolt a gép kiveszem az aksit. Nincs valami 5letetek, hogy lehetne ezt a kikapódós dolgot áthidalni?

(#2121) Hege07


Hege07
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a nagy gondom, hogy nemrégiben vettem egy vadonatúj ASUS K50id-sx096D notebookot, kétmagos Pent. T4400 proci, négygiga ddr3 memória, nVIDIA GeForce GT 320M 1gb vram, 500gb HDD, garancia még majdnem 2 év. De. Első nap teljesen frankón szuperált ahogy az elvárható tőle (win 7 ult. 64-bites volt,van rajta), majd másnap reggel kapcsolnám be a kicsit, iszonyathosszú percekig tölt a windows, majd utánna szép fekete képernyő és semmimás. Namondom, semmi különöset nemcsináltam vele:|.. ezmi? újra indítás.. windows még 20 perc múlva is tölt.. legutóbbi helyes konfiguráció, csökkentett mód, rendsz visszaállítás, eredmény annyi: bejött a win, de kapásból lefagyott, semmit se lehetett csinálni.Illetve ha nagyon sokáig vártam, megcsinálta a kiadott parancsokat csak órák kérdése. (pl. startmenü megnyitása, sajátgép megnyitása) Nosza win reinstall, egynapig megintjóvolt, másnap megintugyanez. 3. munkanapon a vásárlás után visszavittem, megszakértették, aztmondták a winchi volt hibás, kivan cserélve egy tökújra. Nagyszerűmondom. Hazaviszem, semmibaj. 1 nap, 2 nap,3 nap, használgatom, semmibaj.
Aztán feltűnik hogy a programok lefagyadoznak, nem válaszolnak. a proci és a memória elvileg az eszközfigyelő szerint nincs leterhelve, csak a programok nem válaszolnak ha rájukjön. Aztán szeretnék kicsomagolni egy 4 gigás fájlt, meghal a drága. 30-40 perc alatt megszenvedik vele, mert közben állandóan lefagy. A böngészők, az MSN, a programok, minden lefagy, nem válaszol. Egyre sűrűbben. CSomagolni, lehetetlen. Csináltam már mindent, win reinstall, teljes partíció formázások, vírusírtás mindenfélével, registry, memory cleaner, aksival, aksinélkül, 32bites windows 7-tel, ugyanúgy fagy minden időnként, borzalmas.. A garos szervíztél félek, fényképezőgépem 3 hónapig nemláttam, míg végre küldtek egy tökújat .:/ Ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom. Köszi!:)

Life is football, football is Manchester United!

(#2122) f27 válasza Hege07 (#2121) üzenetére


f27
aktív tag

valamid szerintem tök vírusos! lehet nem jelzi semmi de nagyon úgy fest!
egy ötlet! tegyél rá egy sima XP---t mindent a netről tölcs le tök frisen! és ne tegyél fel semmit a saját cucaidból! 99% megoldodik a bajod! én is voltam így egyszer szívtam rendesen még kiderűlt volt egy nem ismert valami vírus félém! hónapokba tartott mire rájöttem melyik progim szivat!
egy probát megér nem kerűl emmibe az időn kívűl! :R

ja mielőtt bekapcsolnád a gépet vedd ki az akkut a gépből és a ramokat 5percre! majd ha vissza tetted ramokat akkut egyből particióstáblát törőld! és elkezdheted telepíteni!
aztán ha felált a rendszered azonnal nézz utánna nincs e egy frissebb BIOS a gépedre! ha van told rá mielőtt bármit telepítgetnél :) :R :R

(#2123) Hege07 válasza f27 (#2122) üzenetére


Hege07
csendes tag

Okés köszi szépen. Már gondoltam rá egyébként h xp-vel megpróbálom csak nemtaláltam a CD-m :S:D Kipróbálom a tanácsaidat ha lesz időm a hétvégén, remélem bejön. Majd visszajelzek, köszi szépen az ötleteket :) :R

Life is football, football is Manchester United!

(#2124) Hege07 válasza f27 (#2122) üzenetére


Hege07
csendes tag

Ja, az egyébként nem lehetséges, h a rendszer számára fentartott 100megás rejtett partíció van megfertőzve? Mert azzal ugye az a probléma h a garancia miatt nem lehet piszkálni. :( :F

Life is football, football is Manchester United!

(#2125) NEMO1968 válasza gyiku (#796) üzenetére


NEMO1968
őstag

Nekem egy ACER TM 2200 laptopon szokott szórakozni a tapipad.Tisztításra gondoltál már?Enyhén alkoholos vattával letörlöd,és annyi.Néha csodákat tesz.Nekem szokott használni. :K

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#2126) NEMO1968 válasza jasohn (#1976) üzenetére


NEMO1968
őstag

Így bekapcsolt állapotban tedd bele újra a telepítő CD-t,és válaszd a javítás(frissítés) opciót.Néha bizonyos fájlokat hibásan telepít,ha kicsit régebbi a CD,vagy az olvasó.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#2127) NEMO1968 válasza dudee1983 (#2036) üzenetére


NEMO1968
őstag

Az alaplap töltésvezérlője is tud néha érdekes hibákat produkálni.Szerencsére javítható,és nem is túl drágán.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#2128) NEMO1968 válasza sened (#2043) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szerintem cső.Ne erőltesd így,mert esetleg az invertert is hazavágod vele.Sajna lehet hogy teljes kijelzőcsere lesz. :O :O

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#2129) f27 válasza Hege07 (#2124) üzenetére


f27
aktív tag

azt akarod mondani hogy az a 100Mb részt sosem törölted még le bakker :O
abba benne lehet a vírusod!
minden particiót megkell szüntetni ! nincs ilyen hogy akkor a garancia elvész!
a gépedben mindent cserélhetsz amihez nem kell szétbontani!
tehát AKKU-HDD-DVD-RAM!
ramot akkor nem cserélhetsz ha a garancia cimkét rányomták! akkor azt nem szabad leszakítani!
minden particiót tüntes el a HDD-ről!
egy partició legyen csak a HDD-n! :R

(#2130) themebuilder válasza Hege07 (#2121) üzenetére


themebuilder
senior tag

A hőmérsékleteket ellenőrizd. Teszteld le a memtest86-al a gépet pl dosban. Az is elképzelhető, hogy vírusos a géped.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#2131) Hege07 válasza f27 (#2129) üzenetére


Hege07
csendes tag

Nem mertem mert haveromék aztmondták azt nehogy bántsam mert abban van vmi garanciás bizbasz :( Ígyhát eddig megse fordult a fejembe h hozzányúljak. De köszi az infót! :) :R Mindjárt neki is állok. :K

Life is football, football is Manchester United!

(#2132) Hege07 válasza themebuilder (#2130) üzenetére


Hege07
csendes tag

Okés köszi meglesz ezis :)

Life is football, football is Manchester United!

(#2133) f27 válasza Hege07 (#2131) üzenetére


f27
aktív tag

nyugi nincs benne semmi garis bizbasz! szed le a pics...ba :C lehet nem kell vacakolnod sem utánna egyből frankó lesz minden! :R

(#2134) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Sűrgős segítség kéne. Sógorom nx 7400-as céges laptopján a monitor lenti sarkán a tartó fém keret eltörött ahol a csavar rögzíti - már le selejtezték amúgy ezt a gépet a cégénél, csak cserébe kapta mert az ő laptopja bedöglött alaplap hibával - és mivel felmondott náluk, le kéne adnia a laptopot. De félünk hogy így rá fogják hogy ő tette tönkre. Nem tudná valaki esetleg megnézni és annyira helyre tenni hogy legalább le tudja adni?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#2135) tzatzikiii válasza Hege07 (#2121) üzenetére


tzatzikiii
tag

Tobbiek irtak mar a virus lehetoseget. Szerintem mielott barmihez is drasztikusabban hozzanyulnal, csinalj csokkentett modban egy full system scant, minden file-ra (rejtett es rendszerfile-okra is) kiterjedoen. Azert csokkentett modban, mert a butabb virusok akkor nem futnak. Persze nem 100% a modszer, de en a virusok 80-90%-at meg tudom igy csipni altalaban.
Ja, es fontos, hogy vedd ki a pipat a rendszervisszaallitasi pont letrehozasa mellol, mielott megcsinalod ezt a csokkentett modos scant, ez virusirtasnal alap. :)

(#2136) Hege07 válasza f27 (#2133) üzenetére


Hege07
csendes tag

Le is kaptam teljesen, másik windowsot tettem rá, igaz ezis 7-es mert az xp-t nem volt hajlandó telepíteni, bootolás után kék ablak jött az üzenettel h a rendszer károsodása érdekében a számítógép leállt, távolítsa el az új hardvereket v törölje le az új programjait... Szóval most itt vagyok teljesen újrarakva és még mindig fagy. :( :W ( nemtettem fel semmi cd-ről, csak a gyári cd-jéről a drivereket.) Memtest-et futattam és nem talált hibát. I dunno.. Most szerzek még egy xp-t, aztán lehet visszaviszem nekik a boltba, de szerintem le fogják szarni, ahogy elősször is tették, v nemlátom 3 hónapig mint a kamerámat. :(((

[ Szerkesztve ]

Life is football, football is Manchester United!

(#2137) Hege07 válasza tzatzikiii (#2135) üzenetére


Hege07
csendes tag

Köszi :)

Life is football, football is Manchester United!

(#2138) tzatzikiii válasza Hege07 (#2136) üzenetére


tzatzikiii
tag

Ne legy ilyen negativ. :) Az elozo laptopom itt tartozkodasanak 4. napjan allando BSOD-k kozepette eldobta magat, azt hittem, valami agressziv virus, ujraraktam, de mar telepites kozben is kekhalalt kaptam. Lefuttattam egy memory diagnosticot, es ott az egyik modul hibajat jelezte, orultem, hogy egy modulcserevel meguszom, de a csere utan ugyanez volt a helyzet. Elvittem hat a szervizbe, ahol 6 munkanap alatt (szallitassal egyutt masfel het) alaplapcsere tortent, es egeszen mult hetig, azaz 3,5 evig boldogitottuk utana egymast. Mas kerdes, hogy nevezett gepemmel most ujabb problemak vannak (azt hiszem, tonkrement a bekapcsologombja, eladas elott szervizeltetnem kell...), de a kezdeti problemam relative gyorsan megoldodott anno, es nem 3 honap alatt, mint ahogy Te a kameraddal jartal. :)

(#2139) f27 válasza Hege07 (#2136) üzenetére


f27
aktív tag

azért ez nem úgy van!
telepítésnél semilyen kék hátérben nem írhat neked semmi hibát!
mellesleg cseréld már fel a két memória modulodat a gépbe ha nincs lecimkézve :)
a biosba csinálj egy default beolvasást!
esetleg ha van egy fölös HDD-d akkor azon is gyakolólhatsz :)

(#2140) tzatzikiii válasza f27 (#2139) üzenetére


tzatzikiii
tag

telepítésnél semilyen kék hátérben nem írhat neked semmi hibát!

Dehogynem, telepites kozepe-vege fele siman lehet kekhalalja, nekem is volt, mint ahogy alabb reszleteztem. Eleg sz*rugy, en akkor jottem ra, hogy biztosan hw-es hibam van. :U

(#2141) gr89


gr89
csendes tag

Helló!
Asus A6Tc laptopom egyik nap még ment, másnap bekapcsoláskor nem volt kép. Próbáltam külső monitoron is, de semmi. Kivettem a vinyót, beraktam egy xp cd-t és elkezdte olvasni, mint telepítés közben, de kép még mindig semmi. Ebből gondoltam, hogy processzor, memória oké, csak valami a videókarinál lehet. Szétszedtem a gépet, bekapcsoltam úgy és néztem hogy melegszik-e a videókari. Mindenen érezni lehetett a normális melegedés jelét, kivéve a videóchip-en. Szerintetek csak a forrasztása lehet a hibás, vagy maga a chip mehetett tönkre? Esetleg valaki, aki ilyenekkel foglalkozik? Ebben a gépben van cd lejátszó funkció is, ami gép bekapcsolás nélkül is megy, ez megy rajta rendesen, tehát proci, memória, és a többi dolog, ami kell a hanghoz, bill-hez, cd meghajtó vezérléshez az működik. :K

(#2142) Mosely


Mosely
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 2 hetes Acer Aspire 5732Z laptopom. Tegnap még teljesen jól ment, amikor is elkezdett zúgni a kijelzője (éppen neteztem, semmi változást nem hajtottam végre). Bootoláskor, mikor megjelenik az acer felirat még semmi gond, ha belépek a BIOS-ba, ott is jó, azonban ahogy elindul a windows 7, elkezdi a halk, de őrületbe kergető zúgást.Kipróbáltam az összes létező felbontást/színmélységet, de semmi javulás. (mikor egyik felbontásról a másikra vált a windows, egy másodpercre elsötétül a képernyő. Na, ilyenkor sem zúg).
Ez az első laptopom, de nem hiszem, hogy 2 hét után normális ez, zúgás, ami leginkább ahhoz hasonlít, mikor a CRT monitoron rossz felbontást állított be az ember.
Aki tud valamit erről a hibajelenségről, kérem ossza meg velem a véleményét.

Köszi

M.

(#2143) Imco


Imco
őstag

Hi All!
Aspire 3000 a donor.
Tök 0 a kijelző háttérvilágitása.
1 pillanatról a másikra.
Hogy tudnám szürni a hibát, hogy megállapitsam, hogy inverter vagy "cső".
Minden megy, látszik oldalról a kijelző csak hát ugye nincs mögötte a világitás! :(
Illetve új alkatrész beszerzés lehetőségére is várnék javaslatot. Akár PÜ-ben is ha itt nem szabad reklámozni.

Mindennek tudok örülni! ;)

Köszi!

Üdv! Imco

(#2144) Duree válasza Boyfish (#200) üzenetére


Duree
veterán

Ha szerencséd van akkor csak az inverter ment tönkre ez 12-15 ezerböl meguszható,de ha az alaplapon szállt el az LVDS áramkör az egy tizessel drágább

duree54

(#2145) Imco válasza Duree (#2144) üzenetére


Imco
őstag

Az egy 3,5 éves hsz volt.

Üdv! Imco

(#2146) earth


earth
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni egy Toshiba Satellite A100-593 -al kapcsolatosan, mivel használat közben egyszer csak a kijelző elsőtétedett de látszanak az ikonok csak teljesen más színekben. Rákötöttem egy monitorra és minden rendben ment, ebből adódóan gondolom hogy kijelző problémás. Lehet hogy ki kell cserélni a kijelzőt? És ez mennyibe kerülne?
Köszönöm szépen a segítséget előre is!

(#2147) jaksi


jaksi
csendes tag

Sziasztok!

a problémám a következő:fs amilo xi 2428 bekapcsoláskor nincs normális kép csak színes mákos valami mintha a felbontás elálítódott volna.Mi lehet az oka?tegnap valahogy lett kép aztán a mai bekapcsolásnál megint ugyanaz.valami ötlet valakinek? köszi.jaksi

(#2148) Imco válasza earth (#2146) üzenetére


Imco
őstag

Inverter vagy cső hiba. Ugyanez van nálam is. Alkatrész, hiba és szerelő függvénye. 15-50e közé tenném igy hasból a javitást.

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#2149) Imco válasza jaksi (#2147) üzenetére


Imco
őstag

Tudom hüleségnek tünhet, meg az idő sem indokolja, de nem lett párás véletlen.
Egyszer igy jártam, több mint egy nap alatt száradt ki, és a kép is hasonló volt.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#2150) NEMO1968 válasza earth (#2146) üzenetére


NEMO1968
őstag

Sziasztok!
Az attól függ milyen a kijelződ.(méret,felbontás,szélesvásznú,stb.)
20 és 50-e között lehet.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.