Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#3751) Atos23 válasza Remus389 (#3750) üzenetére


Atos23
senior tag

Nincsen benne kábel, és szerintem nem is fognak lehúzni a szerelők. Nem ismerek olyan kókler bandát, aki kiszámlázna egy új Winchestert annak ellenére, hogy benne hagyja a régit. Ez nem autószerelői szakma :) :D

EREDETI Windowst vigyél magaddal, vagy legyen a gép alján eredeti COA matrica.
Nincs rosszabb annál, ha a teljesen gatter HDD cseréje után az ügyfél elvárja hogy telepített Windows és Office fogadja, mert: "Hátagépennekemeredetivót", de felmutatni semmi érvényes licenszet nem tud. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3752) Remus389 válasza Atos23 (#3751) üzenetére


Remus389
veterán

Na ki lett javítva

hugom beszamloja szerint nagyon kedvesek voltak az eladók vele és együtt érzőek(a 13. kerületi n******k.hu-nál, kék színű logó), kb 1-másfél óra volt a javítás, szerencsére tényleg csak HDD csere kellett
16200Ft volt és pluszba még felrakta neki a srác a Linux Ubuntut hogy tudja azért használni is
ki is porolták(azt monta neki a srác hogy meglepően tiszta volt, mert a hugom vigyáz rá és a szobája is pormentes), kb 1 éves a lapi egyébként
pluszba még vett egy cuki kis lenovo egeret is
tehát a történet happy enddel végződött

jah ujrapasztázást szerintem nem kért, de szerintem felesleges lett volna(bár ki tudja lehet azt is megcsinálták neki 22 éves lány)
1. hugom nem játszik/konvertál tehát a proci legtöbbször alapon ketyeg(nemtom 800mhz-en), így a paszta se hinném hogy túl kemény lenne hisz alacsony hőmérsékleten van
2. talán jobb gyár állapotban hagyni, mint újrapasztázni/megbontani

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3753) Atos23 válasza Remus389 (#3752) üzenetére


Atos23
senior tag

:K

(#3754) stfx


stfx
aktív tag

HP 6530b (Compaq) 14.1-es noti kijelzoje inverzebe mutatja a szineket (azt is szerintem sotetebben), a VGA csatirol monitorva kuldeve a jelet jo a kep. Mi lehet a hiba? Inverter vagy vmi hasonlonak mennyi szokott lenne kb a csereje?

(#3755) gt007 válasza stfx (#3754) üzenetére


gt007
tag

Az invertert egy kis kézügyességgel Te is ki tudod cserélni, de azt, hogy mennyibe kerül pontosan nem tudom. Lehet ki kellene próbálni egy másik kijelzővel is, mert a kijelző elektronikája is lehet bűnös.

Üdv gt007

(#3756) KABALL


KABALL
csendes tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy adott egy "ACER ASPIRE P5WE0" tipusú laptop,Windows 7 32 illetve 64 bit esetén bármilyen fajtából (prof,ultimate,home..) a rendszer telepítés tökéletesen végig zajlik.Viszont az ujra indítást követően a laptop a gyártó logója és a boot megkezdése előtti szakaszban ugrál,folyamatosan újra indul idő korlát nélkül. :F
Sürgős lenne a segítség és előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

(#3757) Algoflex91


Algoflex91
csendes tag

Sziasztok,
MSI CR500-as laptopom van [link], kb 1 éve vásároltam és 3 hete jött elő a probléma.
Filmnézés és zenehallgatás közben, a hang beakad és vele együtt a kép és az egér is (max 5-10 mp-re). A probléma néha óránként, néha naponta, de van hogy 2-3 naponta jön elő.
A legújabb driverek vannak fent, win7 64 bit sp1(sp1 előtt is csinálta és emiatt raktam fel az sp1-et hátha abbamarad). Volt windows reinstall, driver reinstall is.

(#3758) gt007 válasza Algoflex91 (#3757) üzenetére


gt007
tag

Szia.

A recsegő hang, és az egér illetve kép fagyása, alaplap hibára utal.
Véleményem szerint északi, vagy déli híd chip hiba lesz.
Vidd szervizbe, ott le tudják tesztelni rendesen.
Lehet melegedéstől van, és forrasztással (reball) javítható.
Ne bízd kontárokra, akik hőlégfúvóval csinálják! Normális szervívben javíttasd.
Persze lehet más hibája van, de az eddigi tapasztalataim szerint Én erre voksolnék.

Üdv gt007

(#3759) Yahiko911


Yahiko911
csendes tag

Sziasztok! Még új vagyok itt, de remélem tudtok segíteni. Nekem a következö a bajom: Van egy laptopom, amin sokféle játék akad aminek nem szabadna. Feltettük a legújabb videó kártya drivereket, de még mindig akad némeik.
A gép típusa: Samsung R730
A laptop használt volt, testvérem vette.
Amikor beindítok egy játékot, akkor szinte akad. Pedig minden rendszerkövetelmény megvan, lentebb leírom a dolgokat erröl.
Szervizbe még nem volt. Nem hiszem hogy erre szükség lenne.

Nos tehát a helyzet a következö, ezek vannak a laptopba:

Windows 7 Ultimate 64 bites operációs rendszer.
Processzor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHZ 2.10 GHZ
Telepített memória(RAM): 4,00GB

Videókártya információk:
Név: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family, Gyártó: Intel Corporation, DAC Típusa Internal, Összes memória 1695MB...

Remélem ez elég információ ahhoz, hogy valami tanácsot kaphatnék-e. Köszönöm szépen előre is!

(#3760) Remus389 válasza Yahiko911 (#3759) üzenetére


Remus389
veterán

a válasz a videokártyádban rejlik

Intel videokártya csak arra jó hogy filmezz meg képet adjon

játékra az Ati Radeon illetve az Nvidia videokártyák alkalmasak

megoldás: laptopcsere amiben Ati vagy nvidia kártya van

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3761) gt007 válasza Yahiko911 (#3759) üzenetére


gt007
tag

Egyet értek az előttem szólóval.
Az Intel, integrált grafikus kártyáit általában a munkához tervezi, nem játékhoz.

Üdv gt007

(#3762) ezsolti


ezsolti
tag

Sziasztok!

1 hónapja fordultam segítségért ebbe a fórumba: Itt.

Sajnos senki sem tudott segíteni a probléma megoldásában, végül még is sikerrel jártam. Sikerült azt az egy külföldi fórumot megtalálni ahol érthetően leírták a megoldást. Okulásul ha valaki belefut ugyan ebbe a gondba.
Bios frissítéssel lehet feloldani a korlátozást amit az ACER rakott bele a BIOS korai verzióiba. Az újabbakból ki tudja miért kivették. A frissítés sem ment egyszerűen. Az általuk írt program nem indul el Win7-ten, csak Vistán. Illetve van még 1 lehetőség. Bootolható usb stick, lemez stb. Nekem ez sem segített, egyszerűen nem indult el a BIOS frissítés bár mit is csináltam. Végül szereztem egy vinyót, Vistát ráraktam és az alól megtörtént a frissítés.
Mostmár látja a 4GB memóriát nem csak 2.99-et.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3763) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok! Lenne egy Asus EEEPC notebookom, és lcd csere óta az alábbi a hiba: Inverz az egész kép...tehát színek minden torzak, minden az ellentettje. Ha szétszedem, az lcd jobb alsó sarkában, van egy hosszú lap amin a forrasztások vannak és csatlakozók, de hozzá van építve sztem az lcdhez, tehát annak a sarkában van egy kis fehér kocka forrasztva, azon pedig egy kis forgó csavar ami két kis fém lábhoz érintkezik. Ha odateszem az ujjam, akkor a kép teljesen jó, hibátlan, de ha elveszem visszatorzul inverzbe. Bármit állítok ott, nyomkodom, csavarom, semmi, csak akkor jó ha az ujjammat odarakom. Bármilyen más anyaggal nem jó. Az ujjam meg nem lehet ott örökké:) Van amikor úgymarad, de összerakva egy nap után elkezd fakulni, és visszavált inverzbe...
Szerintetek mi lehet a probléma? Mit kell cserélni? Esetleg házilag mit lehet vele kezdeni? Vagy mi lehet az az alkatrész? Talán az inverter?
Köszi válaszotokat!:)

(#3764) gt007 válasza Slash20 (#3763) üzenetére


gt007
tag

Ha úgy jó a kép, akkor talán valami földelési probléma lesz.
Keress a gépben egy földelési pontot, és tegyél egy vékony vezetéket a csavar alá, kösd össze azzal a ponttal. Ha úgy megy, akkor jó, ha nem, akkor lehet, hogy az LCD elektronika hibásodott meg, de egy próbát mindenképpen megér.

Üdv gt007

(#3765) Slash20 válasza gt007 (#3764) üzenetére


Slash20
tag

Köszi! Valóban ahogy leírtad kipróbáltam, és az a baja. Már csak annyi hogy mindig elmozdul a vezeték, valahogy majd megoldom, mert nagyon apró alkatrészek. De a lényeg hogy megvan a probléma!:) Köszi a segítséget! Üdv.

(#3766) Duda90


Duda90
csendes tag

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy ,van 1 Asus X51l laptopom 3 éves 32 es Win 7 el és rendesen működik nincs vele baj csak néha 2-3 percre így megáll a kép mintha kifagyna de a egér működik , világít a kis töltés lámpa mintha nagyon gondolkodna , aztán egyszer csak visszajön és működik rendesen. Ezt rendszeresen eljátssza egyszer , mindig máskor teljesen mind1 mit csinálok vele. Leformáztam a Windows-os meghajtómat újra is raktam már párszor de ez a hiba mindig megmarad és kicsit zavaró. Ha esetleg valaki tudna rá valami megoldást annak megköszönném !! :C

(#3767) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Sziasztok!

Van egy Acer 5810TG laptopom a garancia fél éve lejárt.
Amikor bekapcsolom villog a képernyő végig, de a rendszer beboot-ol és működik. Rákötöttem VGA kábellela egy monitorra és működött ott láttam a képet. Majd rákötöttem TV-re is HDMI kábellel és az is működött, vagyis a TV-n láttam a képet. Miközbe rá volt kötve a laptop kijelzője nem villogott. A laptopban két videokártya van és mikor rá volt kötve monitorra meg TV is, kipróbáltam átváltani és működött azzal is(Intel GMA 4500M és Ati HD 4330) és biztosan átváltotta a kártyát. A laptopon működik minden, wi-fi, bluetooth, proci is jól megy szerintem...Csak a képernyőn villog a kép(zöldes felvillanások vannak amúgy meg fekete az egész).
Elvittem már egy szervízbe, ahol kicserélték a kijelzőt, de akkor sem volt kép, majd kicseréltek egy kábelt, de úgyse volt kép, végül azt mondták, hogy az alaplapot kéne kicserélni és, hogy kb. 60e Ft lenne...
Azt már korábban valahol írtam, hogy elvittem szervízbe, de akkor más volt a kérdésem...de azóta nem próbáltam ki a laptopot, most viszont, hogy kipróbáltam és rákötve másra működik, nem hiszem el, hogy komolyan az egész alaplapot ki kéne cserélni.
Vagy lehet ilyen?

Motorola Edge 20 Pro

(#3768) gt007 válasza Duda90 (#3766) üzenetére


gt007
tag

Én a helyedben megpróbálnám először egy másik oprendszerrel (XP).
Ha avval nem csinálja, akkor valamilyen win 7 driver probléma lehet.
Próbáld meg a drivereket egyesével feltenni, és használni közben.
Így ki lehetne szűrni, hogy melyik driver telepítése után kezdi el csinálni.
Jó játék, de hátha bejön.
Ha megvan, akkor vagy driver probléma, vagy avval a hardverrel van a gond.
Az sem kizárt, hogy az északi híd chip kezd szórakozni az alaplapon, azt talán szervizben tudják javítani.
Először mindenképpen xp telepítést javasolnék. Ha úgy minden ok, akkor legalább az alaplap hibát kizárhatod.

Üdv gt007

(#3769) gt007 válasza Phoenixy (#3767) üzenetére


gt007
tag

Először ellenőrizném az invertert.
Valószínűleg a kijelző szalagkábelét cserélték ki, no meg a kijelzőt is, de nem tudom az inverterrel miért nem próbálkoztak.
Nem biztos, hogy az a baja, valóban hallottam már olyan esetről, hogy az alaplap hibásodott meg és azért volt hasonló hibája a gépnek.

Üdv gt007

(#3770) LaptopSystem

Sziasztok van nekem egy Sony VGN-fz21e laptopom újra raktam rajta a rendszert Win7 került rá ismét az is volt rajta eddig is a gondom az hogy amikor letöltöm és telepiteni szeretném a 8400 Mgt VGA driverét azt irja ki a rendszer kompatibilitás ellenőrzésnél hogy A grafikus illesztő program nem talált kompatibilis Grafikus Hardvert!!az elött rajta volt a Driver müködött is Everest is látja benne a Kártyát erre tudtok nekem valami megoldást javasolni!!
Köszönöm!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3771) LaptopSystem

senki :( :N

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3772) Atos23 válasza LaptopSystem (#3771) üzenetére


Atos23
senior tag

Talán azért senki, mert túl sok laptopod van otthon, és minden kérdésednél türelmetlenkedsz, mintha valaki részére kellene fizetősen megcsinálni :D

(#3773) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Sziasztok!

Van nálam egy Dell Inspiron 1525 típusú lapos. Hibája a következő Win töltéskor és telepités kezdése előtt is kiáll bluescreen-el. Próbáltam már egy két beállítást, de max picit tovább ment és ugyanaz.... Meg csinál fura dolgokat, mintha ki be kapcsolna, nem indul elsőre lehet alaplap vagy más hardware hiba? Mit próbáljak esetleg ha van valakinek ötlete megköszönném :K :B

(#3774) Atos23 válasza Sziszka_88 (#3773) üzenetére


Atos23
senior tag

Azon a Dellen nincsen OS töltése előtt futtatható hardver diagnosztika?

(#3775) Sziszka_88 válasza Atos23 (#3774) üzenetére


Sziszka_88
tag

Hát igazság szerint nemtudom, hogy lehet azt futtatni biosba kell beállítani? :U

(#3776) Atos23 válasza Sziszka_88 (#3775) üzenetére


Atos23
senior tag

Valamelyik Funkció gombot kell nyomogatni az elején veszettül, és talán a BIOS-ból is indítható, System Diagnostic néven.

Őszintén megmondom, nem tudom, DELL igazán ritkán jár nálam, nem véletlenül :) :) :)

(#3778) monyka89


monyka89
csendes tag

Sziasztok van egy Acer emachines E720-as laptopom,amivel a következő gondom van.Amikor el lötyögök simán a gépen,pl.netezek,zenét hallgatok stb,semmi probléma,de amikor játszom,pl.Heroes 5,vagy akár Diablo,szal ilyen nagyobb játékokkal,van hogy gondol egyet,és kikapcsol.A játék közben elkezd jobban melegedni,ha meg nem játszom,akkor semmi probléma.Néha egy-egy játék alatt olyan mintha fulladozna a gépem...Mi lehet a problem?Esetleg vegyek egy laptop hűtőt,vagy valami más?...

(#3779) Z86 válasza monyka89 (#3778) üzenetére


Z86
őstag

Talán túlmelegszik és azért kapcsol ki. Valószínűleg telement porral és ki kellene takarítani.

(#3780) monyka89 válasza Z86 (#3779) üzenetére


monyka89
csendes tag

Köszönöm szépen.Majd megkérek valakit,mert én nagyon nem értek hozzá.Énis erre gyanakodtam de eddig akárkit megkérdeztem,azt mondta,hogy neeeem hanem valami rammal van a baj,hogy elfogy hamar amikor játszom.

(#3781) BalazsKKa67j válasza monyka89 (#3780) üzenetére


BalazsKKa67j
tag

Szerintem egy takarítás+processzor újrapasztázás megoldaná a gondot.

(#3782) monyka89 válasza BalazsKKa67j (#3781) üzenetére


monyka89
csendes tag

Értem.Nos köszönöm szépen :)

(#3783) Sziszka_88 válasza Atos23 (#3777) üzenetére


Sziszka_88
tag

Köszönöm szépen a hasznos információt! :K Rajta leszek az ügyön, kíváncsi leszek erre.

(#3784) NEMO1968 válasza monyka89 (#3778) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Én is takarításra tippelek.
Kevés memória miatt nem szokott a gép kikapcsolni.
Legfeljebb szaggat a játék,belassul a masina,vagy dob egy hibaüzit.
Esetleg ha nem segít a takarítás,akkor egy memóriateszt lefuthat.
Ritka ugyan,de elképzelhető,hogy hibás modul miatt kikapcsol,de akkor egy RAM csere megoldja a gondot.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#3785) j.eszter


j.eszter
csendes tag

Sziasztok lenne egy nagyon nagy problémám és kérlek titeket mielőbbi válaszadásra! :F
Szóval van egy sus laptopom és a jobb oldali kijelző merevítő( az a kis tartótengely) elpattant, tehát a jobb oldalon "fityeg" a kijelző!
Kérlek adjatok tanácsot ...ebben az esetben mi a teednő?
Nincs már a készüléken garancia!
Meg lehet javítani?
Kérlek segítsetek! Válaszotokat előre is köszönöm!

(#3786) gt007 válasza j.eszter (#3785) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Valószínűleg a zsanérról beszélsz.
Természetesen javítható, a zsanér cseréjével, feltéve, hogy az tört el, és nem a burkolatból szakadt ki.

Üdv gt007

(#3787) Atos23 válasza j.eszter (#3785) üzenetére


Atos23
senior tag

El kell vinni szervízbe. Szerencsés esetben 10-20K-ból megúszod, rosszabb esetben egy több is lehet a javítása.

(#3788) lehel22


lehel22
tag

Sziasztok

Dell inspiron 7010 laptopnal ( M480 i5Cpu, 4 GB RAM, 500GbHdd, Win7/64 ) blue screen jelentkezett az elmult 3 napban legalabb 4-5 alkalommal.
Teszteltem, memtest 86, HDD regenerator, Prime, AIDA 64stability, 3Dmark 11 ,de semmi eredmennyel. A felsoroltakat tobb oran keresztul futattam de egyik sem talalt hibat (memtest, HDD regenerator) valamint nem sikerult BSOD t eloidezni az Aida.,Prime, 3D mark programmal. A gep uj, frissen instalat operaciosrendszerrel.
A kilepes teljesen randomszeru van mikor siman netezes kozben tortenik,akadt amikor MS word, maskor filmnezes alatt lepett ki, legutobb valami egyszeru grafijkaju kis jateknal akadt ki.
A blue screen nevu program a (B)PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA caused by adress: ntoskrnl.exe+7fd00, caused by driver: ntoskrnl.exe"(/B) infot adja ki.
Van e valakinek barmilyen informacioja errol a jelensegrol ? Elore is koszonom a segitseget.

Dell notebook topikban is rakerdeztem de nem erkezett valasz, ezert gonoltam megprobalom itt is.Ha problemam nem ide tartozik akkor elnezest kerek.

(#3789) Duree


Duree
veterán

Ez pedig nagyon Windows bajra utalna,a kernel fordításba csúszik hiba.Persze ez még lehet hardware hiba is.Ez a gép még garos vidd el szervízbe és megnézik.

duree54

(#3790) lehel22 válasza Duree (#3789) üzenetére


lehel22
tag

Nem tudom ha az en kerdesemre valaszoltal de ha igen , koszonom .Igen garanciaban van, mivel multheten vasaroltam de ugy nezem , megtalatam a hibat ami a galibat okozta. Ha hamarabb rajovok, hogy egy driver a ludas akkor nem lovok el 4 napot tesztelgetessel :)

[ Szerkesztve ]

(#3791) mukiyou


mukiyou
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy lenovo laptopom, ami a következő hibát produkálja. A kijelző alapból durván halvány. De néha erőre kap és akkor szép piros a képernyő bal alsó sarkából kiindulva egészen kb. a jobb felső sarokig (ott már egész tűrhető a kép színe) - de legalább látszik a kép. Aztán bizonyos idő mulva fogja magát és szinte elfeketedik a kép. Ezt ismételgeti.

Most ez azt jelenti, hogy a kijelző szar? Vagy az invertert kéne cserélnem? Esetleg mindkettőt?

[ Szerkesztve ]

(#3792) gt007 válasza mukiyou (#3791) üzenetére


gt007
tag

Szia!

Tedd rá egy külső monitorra, használd úgy. Ha előjön a hiba, de a külső monitoron jó a kép, akkor szinte biztos, hogy inverter, esetleg kijelző elektronika hibás (inverterre tippelnék).
Ha a külső monitoron is ugyan ilyen lesz a kép, akkor VGA hibával kell szembe nézned!

Üdv gt007

(#3793) mukiyou válasza gt007 (#3792) üzenetére


mukiyou
csendes tag

Külső monitoron tökéletes a képe. Akkor nekálátok invertert szerezni.
Köszönöm a gyors választ. Bízom benne, hogy hamarosan jól megy majd újra.

(#3794) zolforg


zolforg
tag

Sziasztok,
Dell inspiron 6400 laptopban cseréltem kijelzőt (sajna berepedt)
a régi samsung volt. Sikerült viszonylag olcsón vennem egyet
de ez már LG Philips. Felbontás stimmel 1280X800
15,4" tehát elvileg jó bele. Mindezek ellenére a képet 4:3-ban
rakja ki a bal oldalra, és nem tudom beállítani, hogy jó legyen 16:9-re.
Boot-nál nincs kép csak amikor betölti a windows-t
Tv-re rákötve hibátlan.
Inverter és szalagkábelt is kéne cserélni?

(#3795) gt007 válasza zolforg (#3794) üzenetére


gt007
tag

A kijelzőt láttad működni, mielőtt megvetted?
Lehet, hogy elektronika hibás.
Nem hiszem, hogy invertert és szalagkábelt kellene cserélni.

Üdv gt007

(#3796) NEMO1968 válasza mukiyou (#3793) üzenetére


NEMO1968
őstag

Várj még az inverterrel.
Lehet hogy a kijelződ fénycsöve haldoklik.
A leírás alapján arra tippelnék inkább.
Sajna az is kijelzőcsere :(( ,de minek adnál ki plusz pízt lecserélni egy működő alkatrészt.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#3797) SeniorTilla válasza Yahiko911 (#3759) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez egy elég gyenge gép, a CPU és a VGA sem alkalmas játékok futtatására.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3798) SeniorTilla válasza zolforg (#3794) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Valószínűleg nem érzékeli a gép a kijelző natív felbontását, ezért rosszul állítja be. A biosban nincs olyan opció, hogy a képet alacsonyabb felbontáson is teljes képernyőre tegye ki?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3799) zolforg válasza SeniorTilla (#3798) üzenetére


zolforg
tag

Sajnos a biosban nincs lehetőség a beállításra.
Jobb lett volna tök ugyanolyan kijelző mint ami benne volt, de ehhez
közel féláron jutottam hozzá és jó vételnek tűnt.
Mindenesetre első lépésként megpróbálom a videó kábelt kicserélni.
Ha ennyivel megúszom még mindig jó vagyok.

(#3800) Atos23 válasza zolforg (#3799) üzenetére


Atos23
senior tag

A fél áras dolog mindent megmagyaráz. Sebaj, a tanulópénzt mindannyian sokszor megfizettük már.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.