Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) bolondember válasza Tim82 (#3046) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az én nevelésem... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3052) Tim82 válasza Pala (#3048) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagy Te indiszkrét egy kicsit? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3053) Pala válasza Tim82 (#3049) üzenetére


Pala
veterán

Az a 26-27 év már gond...azok között én is találnék esetleg. De az sok. ha 1-2 évvel idősebb, az még nem baj, de 5-6 év, az már nem okés. Hegesztésre persze igen, de az más téma. :)

3052: Most miért? :) Csak kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3054) Tim82 válasza bolondember (#3051) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudom, utánanéztem. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3055) Kokkantas válasza tekeyagd (#3042) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

aha persze...

(#3044) an.: lásd #3042-es hsz-t. :DDD Nem tudom miért kérdeztem.
Ha nem az, áll fel és csókolom. Mi áll fel, ha nem az? ;]
Tudom-tudom fárasztó vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#3056) Tim82 válasza Pala (#3053) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bazz, pedig a nők onnantól kezdenek beérni. Fúj, micsoda sovinizmus! :D Életkor alapján válogatni! Az "idősebbeket" csak megdugnád, mi? :))

Ha tudnád, hogy röhögök... :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3057) Pala válasza Tim82 (#3056) üzenetére


Pala
veterán

Félreértesz akkor (ez már kezd irritáló lenni, hogy nem csak itt,de a való életben is rendszeresen félreértésekbe keveredem, amikből aztán nem tudok kimászni:DDD )
Most nem azért, de pl. egy 27 éves nő mit kezdjen velem? Adott esetben az már gyereket akar, nekem pedig még a saját egzisztenciám megteremtésének folyamata is kezdeti szakaszban van. :)

[ Szerkesztve ]

(#3058) Tim82 válasza Pala (#3057) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak lecsaptam a poénlehetőségre. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3059) Pala válasza Tim82 (#3058) üzenetére


Pala
veterán

Azt látom. :)
Én is már csak röhögök kínomban. :))

(#3060) an. válasza Pala (#3053) üzenetére


an.
csendes tag

Pala, nincs egy kicsit sok elvárásod?
Lehet, hogy ezer olyan nő jár az utcán, akivel qrvajól érezhetnéd magad, csak neked kb. szabályokhoz kell kötni magad ;)

Hát csináld, csak akkor ne is panaszkodj :)

An

(#3061) Tim82 válasza Pala (#3059) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hé! Ez vagyok én - egy jó benyögésért az anyámat is eladnám az ördögnek. Őt főleg. Nem vagyunk túl jóban. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3062) Pala válasza an. (#3060) üzenetére


Pala
veterán

Egyáltalán nincsen sok elvárásom. Az már gond, ha ezt egyeseknek soknak látják. Bennük van a hiba. Nem én várok el sokat, hanem a közigény van a béka segge alatt; a civilizált világ rákfenéje.
De remélem ezt nem az érdeklődési körömmel kapcsolatban írtad. :) nyílván azt nem várom el senkitől, hogy ugyanazok a dolgok érdekeljék, mint engem.
A dohányzással, stb-vel kapcsolatod 1-2 dolgot viszont halálosan komolyan gondolom. Én adok az egészségemre, 1 életem van, nem b@szom el. Ha más el akarja, ő dolga, én nem szólok bele, mindenki azt csinál, amit akar, amíg a többieknek nem árt.

ui: a fenébe, most nézem, nem is arra a hozzászólásra írtad... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3063) an. válasza Pala (#3062) üzenetére


an.
csendes tag

Akkor csak egy egyszerű kérdés:
Ha ezt egyáltalán nem tartod túl sok elvárásnak, akkor miért látom folyton azt, hogy devajonhol van olyan nő, aki ilyen meg olyan, meg amolyan?
Ha tényleg nem túl sok, akkor talán kimész az utcára és szembe jön veled, nekimész, ő leönt kávéval, majd felajánlja, hogy kimossa a gatyád, vagy mittomén ;) Használd a fantáziád, vagy inkább engedd, hogy az élet meglepjen :))

An

(#3064) an. válasza bolondember (#3051) üzenetére


an.
csendes tag

Azé... ;)
AHA ;) :D

An

(#3065) lorcsi


lorcsi
veterán

(#3066) Pala válasza an. (#3063) üzenetére


Pala
veterán

nem tartom soknak, csak másnak. Értékes embert keresek. Ha dugni mennék,ezek marhára nem érdekelnének. Nekem olyasvalaki kell, aki megbízható, igényes (/ad magára, minden szempontból -> de nem anyagiakra gondolok!!), becsületes. Fairplay alapon ezt természetesen nekem is viszonoznom kell. Ez egyáltalán nem nagy elvárás, elvégre egy normális ember ilyen. Csak az a baj, hogy a "normális ember" és a "nem nagy elvárás" ezek rendkívül relatív fogalmak, attól függ, hogy milyen mércével mérjük ugyebár. Tisztában vagyok vele, hogy a világ nem fairplay alapon működik, és nem is erkölcsösség alapján. Ezek a dolgok semmit sem érnek, ha nincs, aki valamire tartsa őket.

[ Szerkesztve ]

(#3067) Tim82 válasza Pala (#3066) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rád férne egy "marhára nem érdekel, csak öööö... érezzem jól magam" trip. ;)

A kapcsolat meg ráér. Én pl. most nem vagyok elég érett egy kapcsolatra. Vagy legalábbis valami ilyesmi lesz mindig a szövegem. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3068) Pala válasza lorcsi (#3065) üzenetére


Pala
veterán

Ilyen későn?:D

(#3069) Pala válasza Tim82 (#3067) üzenetére


Pala
veterán

Mármint... most hegesztő-körutazáson vagy?:)

(#3070) Tim82 válasza Pala (#3069) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, de még lehetek, nem? :DDD

A libidóm mélyponton van, mint a bukszindeksz :D, nagyon nem látok senki olyat, aki megmozgatna, akár még annyira se, hogy meghegesszem. Az utóbbi hetekben eléggé bezárkóztam - otthon, barátok, munkakeresés, heti egy sörözés oszt kész. De tökéletesen tisztában vagyok vele, a helyzet záros határidőn belül megváltozik. Csak még nem tudom, merre. Illetve, állásom úgy néz ki már van jövő héttől... ;)

A vicc, hogy tavaly meg tavalyelőtt is valahogy így voltam ősszel... "ááá, nem kell senki"... aztán november végére becsajoztam. (Aztán tavaszra megint szingli leszek. Felteszem, tudat alatt a fűtésszámlán spórolok. :D ) Az életem sémákat követ, ó jaj. :))

Mod.: hazudok, ma láttam két olyan csajt is, akiket szívesen magam alá gyűrtem volna. Ha minden igaz, legalább az egyikükkel biztosan egy helyen fogok dolgozni (ő nyomta nekünk a bevezető tréninget)... a másikat meg felvették, remélem. Aztán majd jön a "oppá, ne haragudj, hogy leöntöttelek véletlenül kávéval". :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3071) Pala válasza Tim82 (#3070) üzenetére


Pala
veterán

Hát sok sikert hozzá(juk ;] )
Én már akkor is örülnék, hogy ha legalább lenne egy jelölt, akinél nem érzem esélytelennek magam. :)

(#3072) Wolverine válasza Pala (#3040) üzenetére


Wolverine
félisten

Kevés, de még ez is megoldható. Egyetemista/főiskolás körökben elsősorban, szvsz. Csak némi optimizmus kell ;) (oké, ez pont tőlem rohadtul nem hiteles :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3073) Pala válasza Wolverine (#3072) üzenetére


Pala
veterán

Te aztán tényleg optimista vagy! :) De ahogy látom, erre születni kell, mert belőlem még erőszakkal sem lesz az. :)

(#3074) Tim82 válasza Pala (#3071) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó, ezek csak lehetőségek, de érted... pontosan az a téma, amit an. is írt az előbb.

Mellesleg a fejedben kellene változtatnod. Amíg esélytelennek érzed magad, addig az is vagy...

Én nem érzem magam annak, csak az utóbbi időben nem volt kedvem részt venni az össznépi "keressünk társat/kufircolópartnert" című társasjátékban. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3075) an. válasza Tim82 (#3074) üzenetére


an.
csendes tag

Tim, azért köszi :)
Képben vagyok? ;)

An

(#3076) Tim82 válasza an. (#3075) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért nincs mit. :))

Szerintem igen. Palának éppen "az életben a csajozásra adódó végtelen lehetőségek" témájában tartok szónoklatot. (önironikus kikacsintás)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3077) Pala válasza an. (#3075) üzenetére


Pala
veterán

Jól beszélsz, jaja. :)
Először a saját hozzáállásomon kéne változtatni, mert ez erősen meglátszik a kisugárzásomon is.

(#3078) an. válasza Pala (#3077) üzenetére


an.
csendes tag

Tim, Pala, kis (haha ;) ) egóm jól érzi most magát így lefekvés előtt :)).
Na de ezt most magamnak is mondom: asszem, amíg keresel, addig nem találsz. Amíg változni akarsz, addig nem nem változol.
Csak hagyd, majd jön az magától, nem kell erőltetni. Addigis, tessék (nem elzárkózva) élni! :)

Egyébként egy érdekes téma: Pala: azt mondod, komoly kapcsolatot szeretnél.
Azt első pillanatban honnan tudod, hogy tartós lesz-e. Nem csak az van, hogy úúúú, bazzz ezaztán! ?????
Tényleg kíváncsiság...

An

(#3079) Majstor válasza Pala (#2978) üzenetére


Majstor
senior tag

"De mondott le már találkát amiatt, mert a macskát állatorvoshoz kellett vinni, mert ferdén nőtt az egyik foga ... inkább szeret otthon fetrengeni, minthogy találkozzunk" :( :( :(
dobd ki mint macskát szarni ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3080) Pala válasza an. (#3078) üzenetére


Pala
veterán

Nyílván nem tudhatom előre, de úgy indulok neki, eleve már így kezdeményezek. Már ha tudok.

(#3081) Niquis válasza Pala (#3050) üzenetére


Niquis
aktív tag

1. Ja. De ne éld bele nagyon magad. Tudod, milyen érzés, amikor az ereidben már-már érezhetően a magány folyik vér helyett? Biztos tudod, vagy inkább sejted, de annyira nem jó azért.
A rossz kapcsolatban pedig még ezzel a kockázattal se maradj benne. Egyszerűen abban kell biztosnak lenni, hogy lesz egy jobb, ami konstruktív lesz rád és a partnerre nézve is.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3082) Pala válasza Majstor (#3079) üzenetére


Pala
veterán

Először arra gondoltam, hogy azt a macskát véletlenül valami baleset fogja érni, amikor ott vagyok és a zasszony nem lát ;]

(#3083) Tim82 válasza an. (#3078) üzenetére


Tim82
nagyúr

egosimi. :DDD kell az, kell az. :D

miért kell magadnak is mondanod? :Y költői kérdés volt, a válasz odaát van... :)

egyébként várom Pala válaszát - "azt az ember érzi, meg van írva a csillagokban, amikor először meglátom, akkor hirtelen Diana Krall kezd el énekelni, meg belassul a filmfelvétel..." :))

Niquis: Te mennyé vissza társat keresni a női kamuregeddel :P (vicc volt, természetesen, én is fáradt vagyok... tudom, tudom, máris húzok aludni, még mielőtt továbbfolytatnám itten a szellemi környezetszennyezést :DDD )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3084) an. válasza Pala (#3080) üzenetére


an.
csendes tag

Helló, szia, "Pala" vagyok.
Komoly kapcsolatot szeretnék.
Kőkkóla? :DD
Vhogy így képzeljem? :DDD

An

(#3085) Wolverine válasza Pala (#3073) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Ha nem ennyi lenne az idő, hangosan, sírva-visítva röhögnék. (#3077-tel kapcsolatban mag az jutott eszembe, hogy vagy 3 topikkal és másfél évvel ezelőtt is ezt mondtam neked :P)

szerk: #3071-ről meg az jutott eszembe, hogy fordítva kéne: előbb hidd el, hogy van esélyed, aztán mágnesként be fogod vonzani azt, akinél van :U Nem az fog önbizalmat adni, ha van valaki, akinek tetszel; ha van önbizalmad, akkor fogsz megtetszeni valaki(k)nek ;)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3086) Pala válasza an. (#3084) üzenetére


Pala
veterán

Nem egészen. A kóla helyett limonádét gondolj!

Tim: mire várod a válaszom?:)

(#3087) an. válasza Pala (#3086) üzenetére


an.
csendes tag

Jó kis mézes limonádé... hmmm... jóisaz :D

An

(#3088) Pala válasza Wolverine (#3085) üzenetére


Pala
veterán

Ki emlékszik már arra?:)

(#3089) Wolverine válasza Pala (#3088) üzenetére


Wolverine
félisten

Micsináljak, én már akkor is itt rontottam a levegőt :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3090) Niquis válasza Tim82 (#3083) üzenetére


Niquis
aktív tag

Menj a....! :P :D Kellett nekem említeni! Bannoltassam magam, hogy elfelejtsétek?
(legalább visszajöhetnék liza85 néven) :D

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3091) Pala válasza an. (#3087) üzenetére


Pala
veterán

Na ugye, hogy ugye?:DDD
Ugye, hogy jól csinálom?:DDD

Nekem más ötletem van. Azt fogom szépen csinálni, hogy itt Pesten kiállok a Nyugati Pályaudvarhoz és leszólítgatok szimpatikus hölgyeményeket. Teaház-látogatási szándékkal, beszélgetésre. Ezt minden további nélkül bevállalom,a legkisebb félelem nélkül. :) Ha 10-ből 1 bejön, már jó vagyok. Egyéb nincs a tarsolyomban.

[ Szerkesztve ]

(#3092) Tim82 válasza Pala (#3086) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem én tettem fel a kérdést, hanem an. - honnan tudod az elején, hogy tartós lesz-e. :)

Niquis: megtennéd? :DDD még úgyse láttam a "moderátort keresek"-topikban olyat, hogy valaki a saját bannolását kérte volna! :)) (mér', mondom, az egy jó sztori volt - szerencse, hogy - asszem - nem velem csináltad meg. ;) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3093) Pala válasza Tim82 (#3092) üzenetére


Pala
veterán

Arra már válaszoltam, olvass vissza (nem is kell sokat:) )

(#3094) Tim82 válasza Pala (#3093) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem figyelsz, kiötlöttem egy alternatív választ a nevedben. Olvass vissza. :P

Viszont az utcai leszólítós ötleted nem fog bejönni. Legalábbis, nagyon remélem, hogy nem komolyan gondolod... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3095) an. válasza Tim82 (#3094) üzenetére


an.
csendes tag

Úgyám :)

An

(#3096) an. válasza Pala (#3093) üzenetére


an.
csendes tag

Ha szabad még valamit...
Amint látom, neked abszolút semmi okosságra sincs szükséged.
Szerintem amit jól esik, csak CSINÁLD.

An

(#3097) Niquis válasza Tim82 (#3092) üzenetére


Niquis
aktív tag

Nem tenném meg, egyszer elég volt.:) (de már látom, hogy valaki el fogja sütni:)
Asszem Vlad is kérte annak idején saját bannolását, ill. volt egy srác, akinek hangyás custom avatarja volt (de a neve nem jut eszembe..:( ) aki szintén. Mindkettőjüknek sikerült végül, mégha nem is az eredeti úton.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3098) Pala válasza Tim82 (#3094) üzenetére


Pala
veterán

Ja ok, látom. :)
De fáradt vagyok én már ehhez....
Különben meg ki az, aki rövidtávra tervez? Annak mi értelme van? Szerintem csak 2 lehetőség van: 1. alapból dugni akarsz és/vagy dugni jársz össze valakivel rendszeresen, de ez nehezen nevezhető kapcsolatnak 2. hosszabb távra terveztek mindketten, összejöttök, aztán persze lehet, hogy 3 hónap után vége lesz, de ez előre nincsen tervbe véve.

(#3099) Pala válasza an. (#3096) üzenetére


Pala
veterán

Ööö, bocs, csak most nem jön le, hogy ez irónia akar lenni, avagy sem. :B

(#3100) Majstor válasza Pala (#3082) üzenetére


Majstor
senior tag

Baleset...beleharapni a macska nyakába és egy hirtelen mozdulattal letépni a fejét...rendőrség meg foglenyomat vizsgálat a döglött macska nyakán lévő halálos harapás nyoma alapján nem olyan valószínű...azt mondod majd...leesett a feje magától :K :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.