Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) [lAyCsI] válasza Integra (#2105) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Mondom,
nem is emlékezett rám, szal nagy benyomást valszeg nem tettem rá... :(
bár azzal érvelt hogy az utóbbi időben sokszáz új embert ismert meg köszönhetően a médiának...
az őőő-zős korszakon már túlestem, szal ettől nempara, ha bevállalja a meeting-et,
már talán egy negyed sikert elkönyvelhetek :)

-= No way back from Here =-

(#2152) Kokkantas válasza fokukac (#2140) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Alap... ;]

(#2153) Majstor válasza [lAyCsI] (#2151) üzenetére


Majstor
senior tag

"nem is emlékezett rám"...én nem innék rá mérget ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2154) dr faustus válasza fokukac (#2140) üzenetére


dr faustus
senior tag

Az antiszociális az stimmel, de az, hogy nem normális... Rengeteg antiszociális ember van, tekinthetjük normálisnak is, akár. :)
Egyébként érdekes, hogy a racionalizáció mennyire előtérbe kerül egy ilyen kis egyszerű dolognál is, mint a filmnézés, pedig a moziban randizás egyáltalán nem a filmről szól.

Warning: Explicit Content

(#2155) Majstor válasza tigerscorpio (#2141) üzenetére


Majstor
senior tag

Amelyik utál az meg :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2156) tildy válasza dr faustus (#2154) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod az a durva, hogy olyan beszél itt "antiszociális emberekről" , aki még egy ph találkára se dugta el az orrát:U
Mióta antiszoc, aki nem jár moziba/színházba/koncertre?

fokukac. PErsze , persze, jó kifogás . Antiszociális:P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2157) fokukac válasza tildy (#2156) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem értem rá, mert más dolgom volt, na. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2158) dr faustus válasza tildy (#2156) üzenetére


dr faustus
senior tag

Mióta antiszoc, aki nem jár moziba/színházba/koncertre?

Az nem antiszociális, ha valaki nem jár társaságba, az antiszociális, ha valaki úton-útfélen lázad a társadalmi elvárások ellen, mindegy, miről van szó. Két példát is tudok mondani antiszociális személyiségzavarban szenvedőről: Tom Sawyer és Huckleberry Finn. :)

Warning: Explicit Content

(#2159) frame>24 válasza dr faustus (#2158) üzenetére


frame>24
addikt

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2160) [lAyCsI] válasza Majstor (#2153) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

asszondod?:)
lehet csak valami női paraktika lenne :F

-= No way back from Here =-

(#2161) fokukac válasza dr faustus (#2158) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, erről próbáltam én is beszélni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2162) The DJ


The DJ
addikt

Hurrá-hurrá ma reggel ébredéskor realizálódott bennem, hogy biza pont most vagyok egy éve egyedül. Hát nagyon nem éreztem, hogy ennyi idő eltelt azóta és fogalmam sincs, hogy ennek most örülnöm kéne-e vagy sem. Mindenesetre fura.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2163) Tim82 válasza The DJ (#2162) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én még csak fél éve. Azelőtt meg 9 hónap, azelőtt meg 11 - jó nagy szünetek vannak nálam a kapcsolatok között. :)

Pala: bakker... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2164) mahatma válasza The DJ (#2162) üzenetére


mahatma
aktív tag

én még csak egy napja, remélem nálam is hamar elrepül ez az 1 év...

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#2165) The DJ válasza Tim82 (#2163) üzenetére


The DJ
addikt

Szó mi szó már eléggé kezdek besavanyodni az egyedüllétbe. Jó lenne néha valakivel összebújni és úgy hazajönni hogy nem számít mennyi a gondom úgyis várni fog valaki, aki ezeket azonnal feledteti velem amint belépek az ajtón...

Én egyébként megértem Palát. Neki is hosszú idő óta nem volt már kapcsolata és végre talált egyet :) Talán nem tökéletes és nem is az az igazi húdeszeretlek filmbeillős romantikus párkapcsolat, de még így is többet nyújt, mint amit az egyedüllét adhat. És természetesen kitartással és odafigyeléssel mindenen lehet változtatni. Úgyhogy azt mondom, hogy amíg ő maga lát esélyt a változtatásra és kicsit is boldog, addig ne adja fel. Ki tudja mit hoz a jövő ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2166) Wolverine válasza fokukac (#2140) üzenetére


Wolverine
félisten

:Y És ennyi ideig tartott, amíg erre rájöttél? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2167) [lAyCsI] válasza The DJ (#2162) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nekem decemberben lesz a jubiléé :)

-= No way back from Here =-

(#2168) Majstor válasza [lAyCsI] (#2160) üzenetére


Majstor
senior tag

a fr@nc tudja...trükkös "faj" ez :D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2169) Pala válasza The DJ (#2165) üzenetére


Pala
veterán

:R
Én is majdnem 3 évig egyedül voltam, miközben láttam, hogy körülöttem mindenki boldog, mindenkinek van valakije. Megpróbáltam elfogadni, hogy nekem egyedül kell boldognak lennem, de rájöttem, hogy ez zsákutca. Most végre van valakim, és valóban voltak/vannak problémák, de ha választanom kéne, hogy ezt csinálom-e tovább vagy újra egyedül leszek egy későbbi, esetlegesen jobb kapcsolat reményében, hááát... kitartok az előbbi mellett, egyelőre. És nem (csak) azért teszem, hogy elmondhassam, hogy nekem is van valakim, hanem azért, mert szerelmes vagyok, a gondok ellenére is.

(#2170) golyani válasza [lAyCsI] (#2167) üzenetére


golyani
addikt

nekem eddig minden évbe jubilééévolt :(

The DJ(#2165) 1. 3 sorával egyet értek.

[ Szerkesztve ]

(#2171) Tim82 válasza Pala (#2169) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Most végre van valakim, és valóban voltak/vannak problémák, de ha választanom kéne, hogy ezt csinálom-e tovább vagy újra egyedül leszek egy későbbi, esetlegesen jobb kapcsolat reményében, hááát... kitartok az előbbi mellett, egyelőre."

Nem azért, de úgy gondolom, megtehetem, hogy ne azért legyek együtt valakivel, hogy legyen valakim. (Akkor lenne. :DDD) Inkább kivárok egy jobb(nak látszó) kapcsolatot, mintsem belemenjek egy biztos állóvízbe... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2172) SzalaiG válasza [lAyCsI] (#2151) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hajrá! Hajrá! :D

Rád nem lehet nem emlékezni... ;]

(#2173) Tim82 válasza golyani (#2170) üzenetére


Tim82
nagyúr

Életem első 19 évében én is végig jubiláltam. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2174) Pala válasza Tim82 (#2171) üzenetére


Pala
veterán

Én egyelőre maradok és tűrök, mert tudom, hogy a leányzónak nehéz a sora.... igyekszem támaszt nyújtani neki, csak az a baj, hogy minimális segítséget fogad el tőlem. :(

(#2175) ladybug válasza Pala (#2174) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor ez szeretet vagy szánalom?

Egy barátom szintén ilyen helyzetben volt. A lányt szerette, de aztán jöttek-jöttek a problémák, és nem egyszerűnek tűnők. Aztán "most nem akarok találkozni", "most magam alatt vagyok", "most hagyj egy kis időt"...ezek voltak a kifogások. Aztán szerencsére megjött az esze, mert átlátott a szitán. És igaz, hogy voltak problémák, de a hazugságok nagyobbak voltak. :(

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2176) Tim82 válasza Pala (#2174) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pala, semmi olyan okod nincs, hogy "hát mégis csak bejön nekem a csaj, akár még szeretni is tudnám"? ;]

Mert támaszt nyújtani barátilag is lehet... :DD

(Oké, oké, nem tudom, miről van szó, gondolom, nem is tartozik rám, ill. a topikra.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2177) Pala válasza ladybug (#2175) üzenetére


Pala
veterán

Az enyém kicsit más helyzet, bnőmnek rengeteg olyan elfoglaltsága van, amit kötelességből vagy kényszerből kell csinálnia és sok idejét elveszi. Nem csak rám, hanem a barátaira sem nagyon jut ideje. Emellett szegényke nagyon beteges típus, gyakran elkap valami nyavalyát, ami ágyhoz szegezi. Legutóbbi 3 alkalommal, mikor találkoztam vele, mindannyiszor beteg volt. Áldatlan egy állapot ez.

(#2178) Pala válasza Tim82 (#2176) üzenetére


Pala
veterán

Áhh, hosszú sztori ez, le tudnám ugyan írni, de ha tényleg teljes valójában közölni akarnék minden részletet, azzal szerintem már bőven a személyiségi jogait sérteném. :(

(#2179) tildy válasza ladybug (#2175) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem Pala barátnője nem hazug, csak kicsit "nehezebb" személyiség. Van ilyen:U Hazugság nélkül is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2180) ladybug válasza Pala (#2177) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor mégsem hasonló a helyzet.

Sajnálom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2181) Pala válasza tildy (#2179) üzenetére


Pala
veterán

Valami ilyesmi...bár nem tudom, hogy pontosan mi lenne a helyes megfogalmazás. Volt néhányszor lehetőségem, hogy lecsekkoljam (tudta nélkül), hogy igazat állít-e, amikor valamilyen indokkal el kellett halasztania vagy le kellett mondani egy találkát. Egyszer sem akadt fent a szitán, ezért nem is kutakodtam tovább, mert már a saját lelkiismeretem kezdett fúrni miatta.
Viszont vannak olyan dolgok is a személyiségét, mentalitását és szokásait illletően, amiken tudna változtatni, ha akarna, de erre meg nem hajlandó... na ez az, amire viszont kicsit pipa vagyok néha.

(#2182) tildy válasza Pala (#2181) üzenetére


tildy
nagyúr

Ismerős szitu ;) ;) Fel a fejjel:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2183) Pala válasza tildy (#2182) üzenetére


Pala
veterán

Most nem vagyok szomorú...se depressziós. Csak időnként ráterelődnek a gondolataim ezekre és zavar, hogy nem tudok egymagam változtatni az egészen.

(#2184) Kokkantas válasza The DJ (#2165) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Isten ments attól, hogy legyen valakim... jó egyedül. Sokkal jobb így...legalább senki nem szól bele abba, hogy mit csinálok, mikor csinálom, miért csinálom és hol csinálom... No meg összebújni valakivel... undorító. Az a jó, ha hazamegy az ember és a csönd és nyugalom várja. ;]

(#2185) Tim82 válasza Kokkantas (#2184) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudom, Koki, ráadásul fúj, a szex, az az undorító, nyálkás, testnedvcserés izé... ;] :)) :Y :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2186) Pala válasza Tim82 (#2185) üzenetére


Pala
veterán

de akkor ennyi erővel az orrfújás is undorító :)

(#2187) orbano


orbano
félisten

Összefutottam ma az (ex)exemmel, akivel 2.5 évig együttvoltunk. Annak ellenére, hogy nem éreztem iránta mér vonzalmat, mégis nagyon kikészített a találka :S Csak tudnám miért... :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#2188) Kokkantas válasza Tim82 (#2185) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Jaja, arról nem is akarok beszélni undorítóóóóóóóóóóóóóó... kerülni kell mindig...csak a baj van vele... ;]

(#2189) tekeyagd válasza Tim82 (#2163) üzenetére


tekeyagd
tag

1 év egy hónap,most nem számolom a 3-4 hetet amit a menyasszonyra vesztegettem... :W

(#2190) Tim82 válasza Pala (#2186) üzenetére


Tim82
nagyúr

Abban hol van a testnedvcsere? :DDD

Tekeyagd: Te vezetsz :R és azért nekem is volt valami futó kalandom két hónapja... ha úgy vesszük... bár az kapcsolatnak nagyon nem volt nevezhető.

Különben a tegnapi estém (sörözés egy haverral) elég vicces volt - amikor tőlem kérnek tanácsot nőügyekben, asszem, közel van a világvége. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2191) Pala válasza Tim82 (#2190) üzenetére


Pala
veterán

Huh, most majdnem írtam valami nagyon gusztusmenteset. :D

Amúgy szerintem a 3 évemmel én vezetek. ;] Bár nem vagyok rá büszke!

(#2192) Wolverine válasza tekeyagd (#2189) üzenetére


Wolverine
félisten

Most egy év egy hónap; előtte volt egy 2 év 2 hónapos időszak is két barátnő között... de ez nem verseny :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2193) Pala válasza Wolverine (#2192) üzenetére


Pala
veterán

Még mindig vezetek, JEEEEE :DDD

(#2194) tekeyagd válasza Wolverine (#2192) üzenetére


tekeyagd
tag

baszki nekem már ez sok,de tudom és érzem,hogy a nagy csalódás után a másik csalódás ugye a kedves magáról elfeledkezett menyasszonnyal,hát az betette nagyon a kaput... :W :W :W

kicsit elveszett a hitem a normális,besérülés és egyébmentes nők létezésével kapcsolatban... :O

[ Szerkesztve ]

(#2195) Kokkantas válasza tekeyagd (#2194) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Aki normális és egyéb társai azok mind foglaltak vagy pont te nem kellesz nekik. Ilyen az élet, sz@rni rá.

(#2196) Wolverine válasza Pala (#2193) üzenetére


Wolverine
félisten

:U HüJEEEEE :DDD

tekeyagd, ne aggódj - mindennek eljön a maga ideje ;) Annak is, hogy összetalálkozz a megfelelő hölggyel. (már ha egyáltalán össze akarsz vele találkozni; bár néha ilyesmi sem állíthatja meg az illetőt [ezzel Kokit próbálom fenyegetni :DDD])

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2197) Pala válasza Kokkantas (#2195) üzenetére


Pala
veterán

A normális fogalma nagyon relatív. Attól függ, milyen mércével mérjük. Számomra az a normális, aki eltér a divatátlagtól, de nem szélsőséges és nem antiszociális.

(#2198) tekeyagd válasza Pala (#2197) üzenetére


tekeyagd
tag

akkor azt írom aki hozzám hasonló,mivel se nem vagyok deviáns,se nem antiszociális...

(#2199) Pala válasza tekeyagd (#2198) üzenetére


Pala
veterán

Egyébként is kell, hogy valami közös legyen bennetek. Mert ugye hasonló a hasonlóval. :)

(#2200) The DJ válasza tekeyagd (#2194) üzenetére


The DJ
addikt

"kicsit elveszett a hitem a normális,besérülés és egyébmentes nők létezésével kapcsolatban... :O"

Hát az utóbbi idők tapasztalatai és azok alapján amiket a környezetemben látok az én fejemben is pont ezek a gondolatok kavarognak éppen... A legjobb barátom is nemrég úgy átb@xta a barátnője akivel 4 évig együttvoltak, hogy csak úgy koppant. Felvette egy gyerek msn-re: "Szia, én vagyok a volt barátnőd új pasija..." :Y Együtt voltak, de közben a barátom háta mögött már a motoros csókával száguldozott fel a csúcsra... Hihetetlen.

És akkor majd jön valaki aki mondja, hogy itt mindenki depis és öngyi akar lenni, dehát Istenem, ezek után szerinem érthető ha kezdek elkeseredni én is. (A velem történt kis kicseszéseket meg fel se sorolom, nem férne bele a karakterszámba.) :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.