Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3751) kicsitomi88 válasza lorcsi (#3750) üzenetére


kicsitomi88
őstag

De ha baratod akar lenni akkor meg te szarod le, ugyanaz :)

90 87.5 87.8 87.5

(#3752) lorcsi válasza kicsitomi88 (#3751) üzenetére


lorcsi
veterán

attól, hogy ő csak a barátom akar lenni nekem minden egyes tali, összeütközés szar lesz
a szerelem nem múlik el csak úgy és legtöbbször bele sem lehet törődni a barátságba

(#3753) tildy válasza Immy (#3739) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet csak sok a dolga, és nem tudja hol áll a feje.

Egy ismimmel már 1 éve próbálunk összehozni egy összefutást, de hol neki nem jó, hol nekem nem... Nehéz....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3754) Niquis válasza tildy (#3753) üzenetére


Niquis
aktív tag

Lehet, de ne áltassuk feleslegesen, ez valószínű lerázás. Szerintem a valódi érdeklődés hiánya az egyetlen olyan dolog, ami az ilyen találkozó-halogatáshoz vezet.
Persze ahogy leírtad Immy, amennyire megfogott a lány, most kibújhat a szög a zsákból, komolyan gondolod-e.
Még megvan az a dobásod, hogy valahogy megmondod neki, neked ez nem egy szimpla protokoll-randi lenne. Mondd el, hogy a pulzusod és vérnyomásod a normális határérték felé emelkedik; hogy az agyvelőd endorfintermelése ugrásszerűen nő; hogy a gyomorfal záróizmai erőteljes nyomást gyakorolnak a belsejére; a lábizmaidban emelkedik a tejsavszint és megzavarodik a szinaptikus vezérlés, ilyenek. Nem muszáj anatómiailag ennyire pontosan, a romantikus körítés rád van bízva:)
Az esély megvan, hogy hülyét csinálsz magadból ezzel, de ez megintcsak próba. Sokszor ott keféljük el, hogy még az ilyenen is gondolkozunk.
Még egy lábjegyzet: sajnos az is lehet, még nagyon sok nővel fogod ezt érezni, hogy na ő életem szerelme. Utána vagy nem csinálsz semmit és ezért lesz rossz, vagy "annyira talán mégse", és úgy jársz, mint (jelen helyzet szerint) most; vagy összejöttök és amint az angyalkád leszáll a földre, szarvakat, vörös szőrt, farkat és vasvillát növeszt; és csak a maradék esély az, hogy tényleg. Ha nincs szerencséd, még ezen opció előtt megfásulsz és kiüresedsz.
(Ezt vedd úgy, mintha ide se írtam volna, nem is tudom honnan szedtem :B)
Csajra fel! :D

[ Szerkesztve ]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3755) I_Am válasza Niquis (#3754) üzenetére


I_Am
veterán

"hogy az agyvelőd endorfintermelése ugrásszerűen nő;"

Akkor elalszik. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3756) orbano válasza tildy (#3753) üzenetére


orbano
félisten

de ő "csak" egy ismid, nem egy férfi aki iránt érdeklődsz... más tészta :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3757) orbano válasza Niquis (#3754) üzenetére


orbano
félisten

hát ha ezt elmondaná, az a szánalmasság netovábbja lenne, azon felül, ha esetleg addig érdeklődött volna iránta a csaj, ezután tuti nem fog :D

nem tudom miért ez a tévhit a pasik egy bizonyos hányadánál, hogy az érzelmek kinyilvánítása imponál a nőnek (most a párkapcsolat kialakulására gondolok, nem pedig a kialakult párkapcsolatra). úgy indítani egy nőnek, hogy színt vallasz... esetleg 1-2 elkeseredett nőegyednek jöhet be. de szerintem még nekik sem, mert múltkor ezt próbálgattam és még ők is elküldtek :D

az agyvelő pedig nem termel endorfint. azt az agyalapi mirigy teszi ;)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#3758) whitezo88 válasza tildy (#3753) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de ha nem tud még egy randira sem tud időt csinálni akkor később mi lesz (ha valahogy mégis összejönne)?

(#3759) tbs válasza whitezo88 (#3758) üzenetére


tbs
addikt

Lsd. Pala. :DDD

(#3760) orbano válasza Immy (#3744) üzenetére


orbano
félisten

esküszöm össze kéne írni ezeket a tipikus eseteket az első hozzászólásba: van valami ilyesmi közmondás, hogy az ember arra tud időt szakítani, amihez kedve van.
ez pedig nem altatás, hanem az egyértelmű kinyilatkoztatás elkerülése a nő részéről. nagyon ritkán fogja neked egy nő azt mondani, hogy "bocs, de nem akarok veled találkozni". tessék hanyagolni a csajt és olyanokkal kezdeni akik az első randira is igent mondanak, ráadásul el is jönnek. és ugye még az sem jelent semmit...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3761) orbano válasza whitezo88 (#3758) üzenetére


orbano
félisten

de mivel nem fog összejönni, ezért az általános igazság érvényessége megmarad.... (ugye a hamisból következik minden állítás :D)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3762) whitezo88 válasza tbs (#3759) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mi volt vele? nem olvasom rendszeresen a topikot.

(#3763) tbs válasza orbano (#3760) üzenetére


tbs
addikt

"...az ember arra tud időt szakítani, amihez kedve van..."
Ja, van ilyesmi. De marhaság. Pontosabban addig igaz, amíg egyedül van. ;)

#3762, WhiteZee: Pala ex(?)bnője ilyen. Nincs ideje Palára... Pedig Pala jófej. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3764) Tim82 válasza tbs (#3763) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, Pala... mondjuk így... extrém módon türelmes. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3765) Kokkantas válasza Tim82 (#3764) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Az tuti. Én már rég elküldtem volna az a csajt nem mondom meg hová.

(#3766) tbs válasza Kokkantas (#3765) üzenetére


tbs
addikt

Genyó beszólás vót. Bocsánat az érintettektől... :B

[ Szerkesztve ]

(#3767) tbs válasza tbs (#3766) üzenetére


tbs
addikt

Pl. Mr. Halál... ;]

(#3768) Niquis válasza orbano (#3757) üzenetére


Niquis
aktív tag

Megkövetlek.

hát ha ezt elmondaná, az a szánalmasság netovábbja lenne

Mondtam, hogy van rá esély!:D

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3769) Majstor válasza orbano (#3757) üzenetére


Majstor
senior tag

Háthhh furcsa és egyben szomorú is ez a tény...sajnos az esetek többségében a kezdeti túlzott érzelem kimutatás gyengeségnek tűnik egy lány szemében.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3770) Majstor válasza Tim82 (#3764) üzenetére


Majstor
senior tag

Palának csak sok sikert szabad kívánni :K
Remélem nem hiába szenved ennyit a csaj miatt... ha igen akkor szerintem itt mindenki enni fog egy finomat az "olasz módra" sült fincsi és ropogós macskából. :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3771) elmoraan (r) válasza Majstor (#3769) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azt el tudom képzelni, hogy a túlzott érzelemnyilvánítás esetleg hátrányos lehet. De egész pontosan az, hogy közölné a hölggyel a kolléga, hogy "helló, tetszel, esetleg?" miért tűnik gyengeségnek, nem igazán látom be.
Végtelenül egyszerű a helyzet: ha a csajnak bejön a srác, akkor ugye egyértelműen nem sok kockázata van közölni vele.
Ha meg nem, akkor megint csak trivialitásokra lyukadunk ki: a csaj azt válaszolja, hogy bocs, nekem nem emelkedik meg a pulzusszámom tőled, 'szt kalap.
Kockázat? Zéró. Esetleg egy álommal kevesebb.
Valaki legyen oly kedves, és mutasson rá, hogy ebben hol van a gyengeség. (Már amennyiben visszautasítás esetén sem tér át a srác a "De gondold meg még egyszer, lécciléccilécci!" kezdetű nótára.)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3772) 7 válasza elmoraan (r) (#3771) üzenetére


7
addikt

Passz, reszemrol is az oszinteseg a nyero, bar teny, hogy mindennek megvan a maga helye es ideje :)

(#3773) Niquis válasza elmoraan (r) (#3771) üzenetére


Niquis
aktív tag

Hát, én most átgondoltam. Tegnap nem sikerült:) pedig saját tapasztalatból is tudhattam volna, hogy nem szokott jól elsülni. A tetszést nonverbális jelekkel pár másodpercen belül tudtodra hozza. Ha nem reagálod le, akkor (jó időre) buktad.
Ha méltósággal és férfiasan meg tudod csinálni ezt a kinyilvánítást, akkor még lehet jó vége. De a szitu kellős közepén nem tudod megmondani magadról, hogy most éppen méltósággal csinálod, vagy szánalmasan.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3774) fokukac


fokukac
nagyúr

Ezt meg kell írnom, annyira vicces dolgok történnek velem, hogy csak na... :)

Volt egy csaj a negyediken, aki tetszett, pár havonta találkoztunk a liftben, vagy az irodaház előtt. volt egy kis szemezés, stb.

Két hete megtaláltam a wiw-en. (legalábbis azt hittem) írtam neki. válaszolt. elkezdtünk levelezgetni, (ironizálva kötözködtünk egymással, nagyon bájos volt). 4 nap alatt belement abba, hogy jó, talákozzunk. Megvolt a randi múlt szerdán, úgy sikerült, ahogy (félig jól, félig rosszul), azóta semmi nem történt (pedig kerestem, de most a mondanivalóm szempontjából ez lényegtelen).

Erre ma mit ad Isten? Rájöttem, hogy ez nem is az a csaj. Illetve, hogy kettő van... :Y
Ma ugyanis láttam mind a kettőt. Az egyik copfos, a másik nem copfos. (ma legalábbis).
Igazából tehát egy másik csajjal szemezgettem fél éven át, és egy vadidegennel randiztam. :)
Illetve lehet, hogy mindkettővel szemezgettem, már a franc emlékszik, de a lényeg, hogy teljesen kevertem őket...
Hát ez van.
szőke-szőke, kék szem-kék szem, kiskosztüm-kiskosztüm, negyedik emelet-negyedik emelet, darab-darab... :DDD
De legalább rájöttem.

Egy kicsit hülyén érzem most magam, de ugyanakkor röhögök is magamon veszettül. :DDD ilyen nincs...
De legalább nem unalmas az élet... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3775) Niquis válasza fokukac (#3774) üzenetére


Niquis
aktív tag

Ez de odabasz!!! Pannonreklám?:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3776) lorcsi válasza fokukac (#3774) üzenetére


lorcsi
veterán

olyannak képzellek, mint Chendlert a Jóbarátokból :D
szedd fel mind a kettőt ;)

(#3777) elmoraan (r) válasza Niquis (#3773) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ha jól értettem, akkor most éppen nem éles "szitu" volt, hanem valahogy rá kellene venni egy női személyt egy találkozóra, és nem igazán van más alternatíva a terítésen kívül. Egy biztos, hogy ezzel kiugrik a nyúl a bokorból. Vagy kiugrik, csak nem nyúl. :DDD
A személyes kontakt teljesen más játék. A kolléga leírása szerint az nem ment rosszul. (Mondjuk aki órákig egy kocsiban üldögél egy olyan csajjal, aki bejövős kategória, és ennekutána telefonon akarja lefixálni a randit, már majdnem olyan, mint én :DDD )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3778) Kokkantas válasza fokukac (#3774) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ikrek legalább?

(#3779) EQMontoya válasza fokukac (#3774) üzenetére


EQMontoya
veterán

grat, ez nagyon pro. azért ezt ne meséld el Neki :D

Koki: Te meg ha msn-en még1x betolod a virusodat, nyakonbazilikázlak :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#3780) Wolverine válasza fokukac (#3774) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha most nem melóban lennék, ahol rajtam kívül csak nők vannak, hangosan röhögnék... :DDD (de inkább elfojtom, mosolygok, és nem kell ezt elmesélnem nekik...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3781) Kokkantas válasza EQMontoya (#3779) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem én vótam. Ha nyakon kell vágni valakit szívesen nyakonvágom. ;]

(#3782) Majstor válasza elmoraan (r) (#3771) üzenetére


Majstor
senior tag

Ki mondta azt, hogy a "helló, tetszel" gyengeségnek tűnik?
Én párszor túlzásba vittem az "érzelmes énem" kimutatását (ami ha tényleg önmagát adja az ember, akkor az őszinteség jele) és finoman fogalmazva az esetek többségében nem lett jó vége, vagyis nem tesz jó benyomást...mert aki érzékeny, az sebezhető, aki sebezhető, az valamilyen szinten gyenge és a nők többségének igazán a "hidegvérű", "acélidegzetű" férfiak imponálnak.
Szerelemért könyörögni meg felejthető dolog, olyan hatása van, mint ha a futóhomokban hadonásznál... eddig csak egyszer "könyörögtem" életem során> méghozzá huzamosabb ideig, annak a Nőnek, akit még mindig teljes szívemből kedvelek/szeretek (de ezt nem könyveltem el gyengeségemnek, hanem határozottságnak, akaraterőnek és kitartásnak...a tényt hogy hülye voltam/vagyok, azt aláírom és aláhúzom százszor)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3783) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Lehet, hogy kérdeztem már. Miért van az, hogy egyes emberekre a nők kivétel nélkül csak haveri szinten tudnag gondolni?

(#3784) Jibua


Jibua
csendes tag

sziasztok

összejöttem egy lánnyal, kb 2,5-3 hete. már amikor összejöttünk is tudta és én is tudtam, hogy el fog utazni egy évre pár hónap múlva. azóta már nem járunk, pont ez az oka, igazából Ő szakított velem, mert hát több oka is van. azt mondta hogy olyan jó az élete hogy neki nincs szüksége erre, meg gondolom az is van a dolog mögött hogy egyre jobban kötődnénk egymáshoz, és amikor elmenne nagyon rossz lenne. de én még mindig szeretem... és most nemcsak mint az (ex)barátnőmet hanem mint egy barátot is... amikor szakítottunk akkor nem vesztünk össze meg másnap felhívtam hogy beszéljük meg és találkoztunk... és igazából Ő is úgy vált el tőlem meg én is tőle hogy nem vagyunk rosszba, barátok (vagy vmi olyasmi) maradtunk és azon gondolkozom hogy találkozzak vele vagy nem? nagyon rossz nekem (meg gondolom azért neki is) ez a helyzet...

(#3785) golyani válasza Kokkantas (#3783) üzenetére


golyani
addikt

a kérdés jó, a válasz engem is érdekel!

(#3786) dragonfx válasza Jibua (#3784) üzenetére


dragonfx
veterán

szomorú, de eza tipikus utcso hazához kötödéses sztori...még akart valamit ami visszahuzza, de aztán rájött ez így nem fog müködni..örülj hogy megmondtaés enm abxottát jobban amikormár jobban beleszerettél volna..felejtsd ela távolság szeritnme mindne kapcsolatot kinyír, persze kivételek vannak, ettől függetlenüla barátság megmaradhat, de amíg távol van pause van ugye..ha visszajön és találkoztok, és fontosnak érez akkor is ugyis ujra lesz valami, ha meg nem akkor sajna nincs más..fájdalmas de fleejtsd el...1x én is belefutottam majdnem iylenbe de még időben kimenekültem hamar a kapcsiból..és így nem fájt.

#3783>>nagyon egyszerű nem lát benen semm plusz extrát ami megfogja annyira hogy ennél több legyen ennyi. Eza plusz nőfüggő, lehet,pénz :((( , autó :((( , lakás :((( , megbízhatóság, ösznteség, udvariasság, és nem utolsósorban a jó szex...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3787) ladybug válasza Kokkantas (#3783) üzenetére


ladybug
őstag

Talán nem elég férfias karakter az illető. Nem a bunkózásra, meg az ömlesztett csajozásra gondolok, hanem a kisugárzásra.

Bocsánat, ha sértő lett a válasz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3788) Jenő válasza Kokkantas (#3783) üzenetére


Jenő
aktív tag

"Egy-két" etológiával foglalkozó írást érdemes ezzel kapcsolatban megnézni..

"Rájöttem, hogy az ember egy gusztustalan állat."

(#3789) bolondember válasza Kokkantas (#3783) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, de ez megint olyan kérdés, amire a válasz: CSAK. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3790) Bubu79 válasza Jenő (#3788) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt egy cseppet jobban kifejthetnéd...

"Rájöttem, hogy az ember egy gusztustalan állat." - nem ezt a részt, mert ez eddig is ismert volt, hanem hogy mit is mondhatnának a témáról az állati viselkedés kutatói...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3791) Jenő válasza Bubu79 (#3790) üzenetére


Jenő
aktív tag

Hogy szépen fejezzem magam ki, "az erősebb kutya létesít szexuális kapcsolatot".
Bár lehet, nem jól látom a világot..
Nekem úgy tűnik, hogy manapság az nem számít, ha valaki bármilyen kedves, figyelmes, satöbbi; ha nem elég határozott, nincs megfelelő kisugárzása, legfeljebb barátokat fog találni.

[ Szerkesztve ]

(#3792) Bubu79 válasza Jenő (#3791) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor jól tippeltem ;)

Ahogyan Dragon is írta - nehéz kitalálni, hogy az adott amazonnak mi az, ami megfogja a fantáziáját.
Én részemről nem díjazom a milyen házad/autód/egyebed van típusú csajokat - lehet, hogy egy kóbor numerára tökéletesek, de ahogyan az ember vonzóvá válik nekik, úgy lesz aztán más is vonzó, mert kicsit jobb, kicsit több van neki...

A gond az, hogy nehéz olyat találni, aki eltér az átlagtól ( jó értelemben ) - ha rá is akad az ember, akkor általában foglalt...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3793) Jenő válasza Bubu79 (#3792) üzenetére


Jenő
aktív tag

Én csak abban reménykedem néha, hogy tévedek.. :) (Ami könnyen megeshet, ahogy az is, hogy sok mindent rosszul tudok, a nő-férfi kapcsolatokról.)

(#3794) Jibua válasza dragonfx (#3786) üzenetére


Jibua
csendes tag

igen, igazad van, de ha én összejövök egy csajjal (vagy akár még össze se jöttünk csak már komolyabban tetszik) akkor vhogy nem tudom elképzelni hogy van még egy olyan lány a világon aki olyan jó lenne :B
és most is ez van... és persze gondolom hogy lesz másik ahogyan már volt ilyen velem, vége lett és lám megint van egy ilyen lány, de akkor is :B
nemtom másokkal nem fordul elő ilyesmi?

(#3795) hanee válasza Jibua (#3794) üzenetére


hanee
senior tag

Én még soha nem vonzódtam lányokhoz ha engem kérdezel és ennek nem az az oka, hogy meleg vagyok :D

(#3796) Bubu79 válasza Jenő (#3793) üzenetére


Bubu79
addikt

A remény hal meg utoljára - állítólag...

hanee: Mit ittál amit mi nem? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3797) bolondember válasza hanee (#3795) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom mit szívtál, de remélem szombaton lesz még belőle... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3798) Kokkantas válasza ladybug (#3787) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Egyértelmű, hogy magamból indultam ki. Nem sértő a válasz. Tisztában vagyok azzal, hogy a kisugárzásom az nagyon érdekes.

(#3799) orbano válasza Majstor (#3769) üzenetére


orbano
félisten

de ez fordítva is igaz: egy férfinak a kedvét is elveszi, ha a nő már az elején nagyon jön... egyszerűen kell mindenkinek az, hogy érezze: megdolgozott a kapcsolatért... izgalom nélkül nem lesz szerelem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3800) orbano válasza Kokkantas (#3783) üzenetére


orbano
félisten

1. nem jön be nekik. te is csak haveri szinten tudsz egy csajra gondolni aki nem jön be. miért tennének másképp a nők...
2. tetszik neki, megvan a szimpátia, de a férfi ezt nem kapamoztatta. ekkor át tud váltani a vonzalom/érdeklődés baráti érdeklődésbe. ez lehet pl azért mert túl sokáig nem lépett az illető...

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.