Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) 7 válasza Tim82 (#3647) üzenetére


7
addikt

Igaz, eltértem a témától személyes dolgok miatt.

Na mindegy, ennek ellenére amennyiben a leányzó csak megijedt, illetve az önérzete csorbult, abban az esetben én azt mondom, hogy ez az eset érthető, reflexből jött kétségbeesett pofon volt, meg lehet érteni, nem kell túlreagálni. Nem vagyok mellette, de szerintem el lehet nézni neki.

(#3652) azbest válasza Tim82 (#3645) üzenetére


azbest
félisten

És tudod mi a legnagyobb gáz? Hogy sok esetben a nő tényleg megbocsát... 20adjára is.. és még az is lehet hogy neki áll feljebb ha ezt szóváteszik a pasinak...

biztos olyan mint az elraboltak ragaszkodása az elrablóhoz... vagymi...
persze most nem a konkrét esetről beszélek...az vegye magára aki akarja.

szerk: persze ez mindkét nemre igaz... egy iq párbaly sokkal érdekesebb mint egymás testi erejének felmérése.

[ Szerkesztve ]

(#3653) Tim82 válasza azbest (#3652) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azbest: "biztos olyan mint az elraboltak ragaszkodása az elrablóhoz..."
ja, ja, Stockholm-szindrómának hívják, ha jól emlékszem még abból a kevés lélekkurkászásból, amit tanultam... :)

Viszont én pl. úgy gondolom, amelyik nő huszadjára sem világosodik meg, hogy a pasinál valami nagyon nem kóser, ha így tud csak "problémát rendezni", akkor az meg is érdemli. Már bocs, de csak bizonyos határig tolerálható a vakság/hülyeség.

"egy iq párbaly sokkal érdekesebb" - de azért gondolj bele, fegyvertelenekkel nem küzdünk! :DDD

Yetike: én is személyes tapasztalatból beszélek, mit gondolsz, csak úgy jókedvemből osztom az észt? :P ( :) ) És elég jól ismerem azt az oldalt is, amikor a nő él vissza azzal, hogy "férfi nem üt meg nőt". De ez hosszú történet, és más, mint hogy itt sztorizgatok a birkatermészetű (avagy -türelmű :D ) haveromról.

Kicsitomi: jól látod és ez egy big plus. ;) Csak máskor ne tedd.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3654) Immy


Immy
őstag

Üdvözlöm a topik látogatóit!

Először is szeretném elmondani, hogy nagy segítségemre lenne, ha megfelelő megoldást találnátok a problémámhoz.

Másodszor leszögezem, hogy most kezdtem el Budapesten főiskolára járni.(ezzel kitalálhatjátok a koromat :) ) Na szóval távoli rokonaimat látogattam meg mikor találkoztam azzal a bizonyos nagybetűs NŐVEL. (most nem kezdem el leírni, hogy miért "kedvelem" annyira, hiszen ezt nem lehet szavakba ontani...) Azon a "találkozon" csak 2-3 mondatot váltottunk és tök jól ellehetett vele beszélgetni. (ekkor kiderült, hogy nem plázacica, nem cigizik és eléggé inteligens) ezek nekem eléggé alapfeltételek....
A lényeg, egyszer úgy adódott, hogy a közös távoli rokonunk (félreértés ne essék "mi" nem vagyunk rokonok) vidékről kocsival felvitt a nagyvárosba. 3órás úton tényleg jókat beszélgettünk. Mikor kiszáltunk kocsiból csak 2-en beszélgettünk és szerényen megkérdeztem tőle, hogy vmikor lenne-e kedve eljönni moziba. A válasz:
lehet róla szó (és itt követtem el a nagy hibát mert nem mondtam pontos időpontot)

iwiw-en megtalált(elötte már én is megtaláltam, de nem jelöltem be :D )
msn-en már én vettem fel (de ott szinte sose lehet elérni, lehet hogy csak leakar rázni? :F )

szóval kocsis felutazás után 1héttel felhívtam és mondtam neki hogy nem-e lenne kedve moziba jönni, erre a válasz hogy zh-zik (ekkor jöttem rá hogy nekem az elkövetkező 4napban 4zh-m lesz :D (sikerült mind a 4 :)))
rákövetkező 1hétre küldtem neki 1 sms-t hogy van-e vmi programja, erre az volt a válasz hogy hazautazik másnap.

1-2 haverom azzal próbált nyugtatni hogy Elte ájk-n első évben tényleg sokat kell tanulni.
Ez igaz lehet? (hol nem kell sokat tanulni:D)

Szerintetek így láthatatlanban mennyire akar lerázni? Már nem is tudok mit hidjek... :W

Észrevételeiteket köszönöm előre is :R

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#3655) ladybug válasza Immy (#3654) üzenetére


ladybug
őstag

Ha le akarna rázni megtenné, nem? Az említett válaszok a részéről nem kifogásnak tűnnek, szerintem tényleg így történt. Ne add fel, ez még csak 2 alkalom volt. Próbálj vmi pontos időpontot adni, vagy ha éppen nemet mond, kérdezd meg tőle, hogy mikor érne rá. Adjon ő egy időpontot.

A helyesírásra jobban figyelj.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3656) bandus válasza Immy (#3654) üzenetére


bandus
veterán

szerintem mondj neki egy konkrét időpontot, mondjuk egy héttel későbbre, és ha valóban akar veled találkozni, akkor úgy szervezi a dolgait, hogy rádérjen (segíthet, ha valahogy megszerzed az órarendjét). amúgy nekem is mondott ilyet elte-s csaj, de ő tényleg le akart rázni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3657) hanee válasza Immy (#3654) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Nekem az a benyomásom, hogy még az első randi sem jött össze, ilyen tapasztalattal nem is tudhatja, hogy le akar-e rázni :) Szerintem próbáljatok meg összehozni egy találkát. Bizonyára ez szerencsétlen egybeesés, hogy pont ZH-t írt meg hazautazott, de mondjuk megkérdezhetnéd, hogy mikor ér majd rá? :)

hanee

(#3658) Immy


Immy
őstag

Valahogy félek rákérdezni...pontosan a választól félek, hogy megint valami kifogás lesz.
Egyébként meg lehet, így akart lerázni(tapintatosan és finoman).
Jó a benyomásod mert tényleg nem volt meg az első randi.
Hogyan szerezzek órarendet?:D

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#3659) ladybug válasza Immy (#3658) üzenetére


ladybug
őstag

Légy kreatív. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3660) kicsitomi88 válasza Immy (#3658) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Kifogás lesz? És? Akkor tudod, hogy hagyni kell ott ahol van ha meg nagyon fontos es bejön akkor meg még futni pár kört hátha az imponál neki.

Megkérdezed mikor ér rá, ha kifogást keres akkor elvesztegett minden további perc amit rá szánsz, ha meg próbál időpontot keresni akkor közelebb vagy.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#3661) aesir válasza Immy (#3658) üzenetére


aesir
veterán

Egyáltalán akarsz te valamit attól a lánytól? Félsz a választól...? Ne nőlj fel barátom, az élet kemény meglepetéseket fog tartogatni számodra...

Ne órarendet szerezz, ne mindenféle hátsó úton közelíts, hanem kérdezd meg konkrétan azt, amit tudni akarsz. Minek játszmázni? Légy őszinte.

Van saját életem...

(#3662) Immy válasza aesir (#3661) üzenetére


Immy
őstag

Kössz ezzel aztán bíztatást adsz a jövőre való tekintettel...
Egyébként ma már nem hívom fel, szóval holnap minden kiderül...
Kíváncsi vagyok mit fog mondani(ha megint a zh-val jön akkor tényleg bukta?)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#3663) kicsitomi88 válasza Immy (#3662) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ha azt kérdezed, hogy ráérne-e valamikor, és azt mondja, hogy ZH-ja van akkor meg kell kérdezni, hogy mikor érne rá , és ha azt mondja, hogy nem tudja akkor nem bukta van, hanem esélyt kaptál, hogy egy normálisabb lányra összpontosítsd a figyelmet aki ad is neked valamit, Te csak jól járhatsz végül.

Persze mondjad, hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni stb..

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#3664) aesir válasza Immy (#3662) üzenetére


aesir
veterán

Vagy bukta, vagy tényleg a ZH-ra tanul. Kérdezd meg tőle konkrétan...

Van saját életem...

(#3665) Kokkantas válasza aesir (#3661) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Amióta őszinte vagyok, egyre kevesebb a barátaim/haverjaim száma...

(#3666) kicsitomi88 válasza Kokkantas (#3665) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Azok akkor nem voltak a barátaid, ja és az őszinteséget sem kell mindig túlzásba vinni. :K

90 87.5 87.8 87.5

(#3667) parandroid válasza 7 (#3651) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"reflexből jött kétségbeesett pofon volt, meg lehet érteni, nem kell túlreagálni. Nem vagyok mellette, de szerintem el lehet nézni neki."

Egy ilyen reflexből jött, kétségbeesett pofon elég lenne ahhoz, hogy kitapossam a belét az illetőnek, ha a lányomra kezet emel. Más kérdés, ha látni rajta, hogy őszintén megbánta (ennek sem hinnék, mert lehet, hogy azt is megbánja majd, amikor súlyosabb sérülést okoz, csak akkor ugye már mindegy lesz), de önigazolást keresni, hogy 'csak ideges voltam', 'ösztönös volt', neadjisten, hogy 'megérdemelte', az nagyon nem működik.

Általánosságban is igaz: aki indulatból üt, az sürgősen keressen pszichiátert.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3668) Bubu79


Bubu79
addikt

" Őszintének lenni veszélyes. Ha csak nem vagyok hülye is hozzá." - George Bernard Shaw

Tudom, közhelyes... De párszor már igazolódni látszott a tétel...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3669) tildy válasza parandroid (#3667) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg túlreagáljátok :U

Tim82 te pedig sikeresen kiforgattad a szavaim. Sőt frankón továbbkombináltad. Itt nem verésről volt szó, hanem egy darab indulatból adott pofonról, amit az illető is mélységesen megbánt legalábbis nekem ez tűnik ki.
Mintha minden csak vagy fekete vagy fehét lenne. Mindegy, vitába nem fogok szállni veletek, nem hiányzik az nekem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3670) parandroid válasza tildy (#3669) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szívem joga.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3671) ladybug válasza Kokkantas (#3665) üzenetére


ladybug
őstag

Nehezen viselik el az őszinteséget. Nekem 1-2 igaz barátom van pont emiatt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3672) hanee válasza ladybug (#3671) üzenetére


hanee
senior tag

Hasonló problémákkal küzdök én is :DD

(#3673) Immy válasza Kokkantas (#3665) üzenetére


Immy
őstag

Volt egy időszak az életemben, amikor én se akartam hazudni semmilyen pitiáner ügyben sem. Nálam is csökkentek az emberek.
De egyébként ez fordítva is igaz, ha sokat kamuzol sok embernek akkor azthiszed több barátod van :)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#3674) kicsitomi88 válasza parandroid (#3670) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Na mint érintett én is hozzászólok.

Az apja helyében kirúgdosnám a a fogaimat szó nélkül, ez van.
Viszont én most a másik oldalon vagyok, az vagyok aki e hibát elkövette.
Nem tudom meg nem történtté tenni, sajnálom. Mint írtam akármilyen a helyzetben
az életem odaadnám érte, annyira szeretem.

Nem mondom, hpgy nem lesz több ilyen, nem ígérem meg, egyszerűen csak nem fogom ezt csinálni - ahogy eddig se tettem egyszer sem e kivételével.

Mindenben mellette állok, mindenben segítek neki, bátorítom, biztatom.

Ha szülő lennék - és most hazabeszélek. Inkább olyan párja legyen a lányomnak aki egyszer lehet, hogy pofonvágta de őszintén megbánta és mindenben mellette áll mint olyan aki igaz nem nyúlt hozzá, de magasról leszarja mi van vele. Nem véletlenül maradt az én barátnőm sem velem és hagyta el előző barátait ezen okokból.

hanee: Ez nem probléma szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#3675) parandroid válasza kicsitomi88 (#3674) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kezdetnek nem rossz.

Egy dolgot azért tarts szem előtt:

"Inkább olyan párja legyen a lányomnak aki egyszer lehet, hogy pofonvágta de őszintén megbánta és mindenben mellette áll mint olyan aki igaz nem nyúlt hozzá, de magasról leszarja mi van vele."

A dolog nem úgy néz ki, hogy aki megüti a nőjét, az oda is figyel rá, aki pedig nem, az szemét módon viselkedik. Amire figyelni kell, hogy az erőszak semmit nem old meg két egyenrangú (!) fél között, és hogy gyengébbet megütni, hogy nyomatékosítsd az igazad... nos, ez minősíthetetlen.

A lányaimat pedig - szeretem így gondolni -, fel tudom készíteni annyira az életre, hogy ha olyan fickót szednek össze, aki akár érzelmileg, akár fizikailag bántja őket, akkor otthagyják a fenébe maguktól is. Ha mégis szükségük lesz rám ehhez, akkor ott leszek nekik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3676) Wolverine válasza Kokkantas (#3665) üzenetére


Wolverine
félisten

Azokért nem kár. Előbb-utóbb levesbe mentek volna.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3677) tildy válasza parandroid (#3675) üzenetére


tildy
nagyúr

Halkan jegyzem meg, hogy mindketten túloztok. Nem kicsit.
Te is itt: " ennek sem hinnék, mert lehet, hogy azt is megbánja majd, amikor súlyosabb sérülést okoz, csak akkor ugye már mindegy lesz),"
Ő is itt "Inkább olyan párja legyen a lányomnak aki egyszer lehet, hogy pofonvágta de őszintén megbánta és mindenben mellette áll mint olyan aki igaz nem nyúlt hozzá, de magasról leszarja mi van vele."
Az hogy egyszer valaki megüt valakit abból nem lesz rendszeres verés, bár általában minden rendszeres verés egy ütéssel kezdődik.

Azért arra kiváncsi lennék, hogy volt-e valaha olyan , hoy kicsit rácsaptatok Borka vagy Réka hátsójára/kezére , vagy tényleg soha nem volt ilyen...

Nem is kell oroszrulettezni. Mindenki megkapja a maga pofonját az élettől. Az néha sokkal kegyetlenebb mint bármiylen más pofon.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3678) parandroid válasza tildy (#3677) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Az hogy egyszer valaki megüt valakit abból nem lesz rendszeres verés, bár általában minden rendszeres verés egy ütéssel kezdődik."

Én inkább nem szeretnék a lányaim életével oroszrulettezni.

Ps: Igen, mindkettőt ütöttük már meg, és valószínűleg ez még néhányszor meg is fog történni. A gyereknevelésbe viszont tényleg ne menjünk (itt és most) bele.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3679) Wolverine válasza tildy (#3677) üzenetére


Wolverine
félisten

Hiszti esetén előfordulhat, hogy nem hatna semmi más... csak egy józanító füles. (persze ez nem mindenkinél igaz, de vannak olyan nők, akiknél tényleg nem lehet máshogy eredményt elérni egy idő után... :()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3680) tildy válasza parandroid (#3678) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké rendben. Mindezzel együtt azért vicces: " gyengébbet megütni, hogy nyomatékosítsd az igazad... nos, ez minősíthetetlen."
De témnyleg ne menjünk bele a gyereknevelésbe... Nem asztalom.

Nyugodtan fogok aludni attól, hogy nem értesz egyet a gyereknevelési elveimmel. Semmit nem állítottam ezzel kapcsolatban , se azt hogy egyetértek, sem azt hogy nem. Csupán nem érzem konzisztensnek két hozzászólásos, ennyi . Jó éjt;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3681) parandroid válasza tildy (#3680) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

1. Direkt kiemeltem, hogy egyenrangú felek között.
2. Lásd a korábbi hozzászólásom 'ps.' részét. Nyugodtan fogok aludni attól, hogy nem értesz egyet a gyereknevelési elveimmel.

"Csupán nem érzem konzisztensnek két hozzászólásos, ennyi."

A konzisztenciát az biztosítja a hozzászólásomban, hogy alapvető és jelentős különbség van a fejldő személyiség kialakulása során, gondos mérlegelés után alkamazott, irányított és indulatmentes testi fenyítés, és a felnőtt emberek közti vita során alkalmazott fizikai erőszak között.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3682) hanee válasza tildy (#3680) üzenetére


hanee
senior tag

Nem olvastam vissza teljesen.. mik is a gyereknevelési elveid?

hanee

(#3683) Kokkantas válasza parandroid (#3675) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem tom, de, ha hisztizne, vagy valamivel nagyon elvinné magát akkor a pofont simán megérdemli a nő. De csak akkor, ha ezzel vissza lehet hozni a "normális kerékvágásba".

(#3684) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A verés mint a nevelés eszköze, felnöttek esetében nem igazolható, mint indulataink megnyilvánulása igen, de nem helyeselhető. Érvként viszont szánalmas és eredménytelen, hiszen akire nem tudunk észérvekkel hatni, azt megütni is felesleges.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3685) tildy válasza hanee (#3682) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kell visszaolvasnod, mert semmit nem írtam gyereknevelési elvekről. :U ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3686) philoxenia válasza Kokkantas (#3683) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt csak azért írod, mert férfinak érzed magad ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3687) hanee válasza philoxenia (#3684) üzenetére


hanee
senior tag

És gyerekek esetén mivel igazolható?! :Y

(#3688) philoxenia válasza hanee (#3687) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vannak olyan nevelési módszerek, amelyek megengedhetőnek tartják a gyermeknevelésben az alkalmazását. Például a gyermeked meggondolatlanságból életveszélybe sodorja magát, majd felszólításra sem hagyja ezt abba.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3689) parandroid válasza philoxenia (#3684) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ezzel egészítettem ki én is a #3681-et, köszönöm a pontosítást.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3690) Kokkantas válasza philoxenia (#3686) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ha én hisztizek akkor a nő is pofánbaszhat nyugodtam...

(#3691) philoxenia válasza Kokkantas (#3690) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Könnyen lehet, hogy találsz ilyen hölgyet. :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3692) Niquis válasza Kokkantas (#3683) üzenetére


Niquis
aktív tag

Mi van, máris belőtted a tesztoszteront? Kicsit sok lett!:D

Kicsitomi, egy jótanács: ne kezdj PeterkeT lányaival. Szerencsédre még nem nőttek fel.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3693) hanee válasza philoxenia (#3688) üzenetére


hanee
senior tag

Azért a megverés és a kezére csapás között tegyünk különbséget! És nem csak fizikai módszerek léteznek..

hanee

(#3694) tildy válasza Niquis (#3692) üzenetére


tildy
nagyúr

Pár orr és füll már bánta a kezdést :DDD :DDD Még mindig eszemben van, ahogy szegény Vladot , Grafit kínozza a Borka.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3695) parandroid válasza tildy (#3694) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, azóta neki is megtanítottuk, hogy nem illik bántani a gyengébbeket.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3696) EQMontoya válasza Kokkantas (#3683) üzenetére


EQMontoya
veterán

megoldható ez egyszerübben is. ő hisztizik, akkor csak azért is bunkó vagy vele. egy idő után rájön, hogy ez Neki szar, és abbahagyja. csak mindezt higgadtan kell tenni, elég, ha ő idegeskedik :D

Same rules apply!

(#3697) Tim82 válasza tildy (#3669) üzenetére


Tim82
nagyúr

Frankón egy mentalitásról írtam, amihez nagyon hasonlónak éreztem a Te mondatodat. Bocsi, hogy véleményt nyilvánítottam. Hogy mertem... :U Minden bizonnyal csakis szándékosan tehettem, hogy aljas módon "kiforgatom" a szavaidat. :P Ahogy mondani szokás, amit félre lehet érteni, azt félre is értik, nehogy már bocsánatot kelljen azért kérnem, mert eltérően látom a dolgot! (Főleg, mert bármit is mondtam, írtam, az aztán végképp nem ellened irányult...)

Lehet, hogy számodra egy indulatból adott pofon az csak úgy könnyen elintézhető. Számomra nem. (Jah, általában minden egy indulatból adott pofonnal kezdődik.) Minden bizonnyal azért, mert személyesen is érintve voltam valamennyire (és nem a "pofonadó" oldalról). (És ha nem tűnt volna fel, Kicsitomit sem "barmoltam le", hogy akkor most milyen szemét/rohadék/aljas stb. volt - csak rögzüljön benne, hogy ezt többet nem szabad. De úgy tűnik, Te meg ezt nem látod. Frankó kombinálás.)

(Mod.: az élesebb hangvétel annak szól, hogy úgy tűnik, azt hiszed, ha valaki a Te hozzászólásodból kiindulva és nem is Téged személyesen kritizál, azt Te kapásból úgy veszed, hogy rosszindulatból ellened beszél. Ez meg finoman fogalmazva bosszantó. :((( Szóval leszögezem, no offense meant, akkor sem, most sem.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3698) tildy válasza Tim82 (#3697) üzenetére


tildy
nagyúr

Amit te írtál mentalitás, meg az én véleményem , gondolataim elég nagy távolságban vannak egymástól.

Lehet, hogy számodra egy indulatból adott pofon az csak úgy könnyen elintézhető.
Nem könyen elintézhető részemről sem..
De lehetséges az , hogy fejlődik tőle az ember. Szétválasztani nem könnyű a kettőt, de lehetséges.
Az én gondolataim összemosása a rendszeres veréssel, ami ok nélküli, és indulatból jön, ha nem haragszol ez csípte, nem kicsit a csőröm

hogy rosszindulatból ellened beszél.
Lehet bosszantó, de oka van. Majd megpróbálok másképp állni a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3699) orbano válasza philoxenia (#3684) üzenetére


orbano
félisten

ez hülyeség. már hogy is lenne felesleges. ha egy gyerek nincsen hozzászokva a veréshez, vagy a pofonokhoz, egy adott helyzetben nagyon jól lehet vele nyomatékosítani, hogy a kölök rosszat tett. ahogy itt említették, pl ha életveszélybe sodorja magát. szerintem teljesen egésszéges dolog, ha benne van az eszköztárban 1-2 nagyobb pofon, a megfelelő körítéssel.

A vér nem válik VAZZE!™

(#3700) Calibos válasza Pala (#3048) üzenetére


Calibos
addikt

Te már híres vagy a nőügyeidről :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.