Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) Bubu79 válasza The DJ (#2248) üzenetére


Bubu79
addikt

Látom nem vagyok egyedül...

#2252 Pala:

"Biztos, hogy Neki is annyit jelentesz, mint Ő Neked?" - na ez az, amit nem tudok. A szavai és apró gesztusai alapján igen. Viszont az, hogy ritkán keres, iwiwes üzeneteimet elolvassa, de javarészt nem válaszol rájuk, sms-t se küld soha, hívni elég ritkán szokott, ezek nem férnek a fejembe. Egyszer nyíltan rákérdeztem, hogy miért vannak ezek, miért nem érdekli soha, hogy mi van velem. Azt mondta, hogy ő egész egyszerűen ilyen... olyan keszekuszák a mindennapjai, hogy magáról is megfeledkezik sokszor, ezzel érvelt :F

Olvasd el amit írtál és gondold végig, hogy Te mit érzel amikor üzenetet küldesz Neki, amikor felhívod, amikor iwiw-en üzensz Neki...

Nem tudom más hogy van vele, de én ha szeretek valakit, nem tudok csak úgy elfeledkezni Róla ( Sőt miután már csak a keserűség maradt, akkor is eszembe jut nap mint nap :U - tudom, defektes vagyok...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2252) Pala válasza Bubu79 (#2243) üzenetére


Pala
veterán

Szeretem őt, nem csak ragaszkodom. Ismerem már ezt az érzést annyira, hogy bizton állítsam, hogy szeretem, és nem sajnálatból! Maradni nem azért maradok, mert annyira repdesek a boldogságtól, hanem azért, mert reménykedem benne, hogy boldog lehetek majd, ha megváltozik a helyzet. Ha biztosan tudnám már most, hogy nem fog semmi se történni, akkor nagy fájdalmak árán, de kénytelen lennék továbbállni.

"biztos, hogy tényleg olyan, amilyennek látod?" - nem biztos....csak a halál biztos, ezen kívül minden csak maximum 99.99999....%-ig lehet biztos. Néha nekem is vannak kételyeim, hogy amit tapasztalok vele kapcsolatban, az nem biztos, hogy a valóság, de nem tudom eldönteni, hogy ezek a kételyek megalapozottak-e, avagy csak az üldözési mániám szüli őket. :( A paranoiámra rendszeresen rácáfol, sokszor mondja is, hogy szeret. Bár tudom, mondani bármi lehet, de miért hazudna? Elég szókimondó egy lány, amennyire megismertem; ha nem szeretne, vagy valami miatt itt akarna hagyni, azt kerek perec megmondaná a szemembe.

"Biztos, hogy Neki is annyit jelentesz, mint Ő Neked?" - na ez az, amit nem tudok. A szavai és apró gesztusai alapján igen. Viszont az, hogy ritkán keres, iwiwes üzeneteimet elolvassa, de javarészt nem válaszol rájuk, sms-t se küld soha, hívni elég ritkán szokott, ezek nem férnek a fejembe. Egyszer nyíltan rákérdeztem, hogy miért vannak ezek, miért nem érdekli soha, hogy mi van velem. Azt mondta, hogy ő egész egyszerűen ilyen... olyan keszekuszák a mindennapjai, hogy magáról is megfeledkezik sokszor, ezzel érvelt :F

(#2253) EQMontoya válasza tildy (#2250) üzenetére


EQMontoya
veterán

ha ez egy pár év után történik, akkor rendben. ha pl 1 hónap után, az marha zavaró.

Same rules apply!

(#2254) Pala válasza The DJ (#2248) üzenetére


Pala
veterán

"A saját időmet, pénzemet, sőt majdnem az egész életemet áldoztam be annó, hogy segíthessek neki és érezze azt, hogy mellette állok bármi is történjék, aztán annyira ügyesen játszottam a terapeuta szerepét, hogy a hölgyemény meggyógyult, sőt mitöbb annyira szárnyra kapott, hogy megköszönte a segítségem és lelépett egy másik fickóval."

Már nem tudom merre olvastam, de van egy nagyon idevágó mondás: "Elvárni a világtól, hogy jót tegyen veled azért, mert te jó vagy, ez olyan, mint elvárni az oroszlántól, hogy ne faljon fel, mert te vegetáriánus vagy."

(#2255) EQMontoya válasza Pala (#2254) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát jóhogy b@zmeg, a kapcsolat kölcsönösségen kéne, hogy alapuljon, nem kihasználáson, ne kezdjük már el ezt megmagyarázni, mert beledőlök a kardomba.

Same rules apply!

(#2256) elmoraan (r) válasza Pala (#2242) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ha szereted, akkor meg mit sírsz? ;]
Viccet félretéve: akkor szeresd, és örülj annak, amit kapsz. Ha az nem elég (nagyon nem), akkor úgyis elmúlik a szerelem, 'szt kalap. Ez automatizmus. Addig meg... tégy belátásod szerint. :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2257) frame>24


frame>24
addikt

Pala, lenne egy kérdésem:
Vallásos az a lány?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2258) Majstor válasza Pala (#2233) üzenetére


Majstor
senior tag

Ríszpekt :R

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2259) Pala válasza EQMontoya (#2255) üzenetére


Pala
veterán

A kapcsolat igen, de látod, mégse működik minden úgy, ahogy kéne. (de hülye szó ez, még értelme sincsen...)

(#2260) EQMontoya válasza Pala (#2259) üzenetére


EQMontoya
veterán

ha meg nem müködik úgy, ahogy kéne, ne azt a felet tegyük már érte felelőssé, akinek az oldlaáról úgy müködik.

Same rules apply!

(#2261) Pala válasza Bubu79 (#2251) üzenetére


Pala
veterán

Én sem tudok elfeledkezni róla.
De ő igen. Mondom, nagyon fura mentalitású és ezeket a dolgokat teljesen természetesnek éli meg,mert mikor kérdőre vontam, csak nézet boci szemekkel, sugárzott a tekintetéről, hogy: "Miért, ennek nem így kéne lennie?" :U Mintha nem is értette volna, mire akarok kilyukadni.
Ezt tartja normálisnak, és ha bele döglök se tudok ezen változtatni.

Amúgy nem vallásos, ellenben az érdeklődési köre olyan fiús.

(#2262) Pala válasza EQMontoya (#2260) üzenetére


Pala
veterán

Én nem erről írtam, hanem arról, hogy jótett helyébe nem feltétlenül várhatsz jót. ha tetszik, ha nem, így van, mert erkölcs a természetben nem létezik. Pláne hiába bizonygatod az erkölcsösségedet olyasvalaki előtt, aki nem ismeri az erkölcsöket, akár önhibáján kívül. Szerintem másról beszélünk. Én értem mit mondasz, és egyet is értek vele, csak a világ nem így működik.

(#2263) EQMontoya válasza Pala (#2262) üzenetére


EQMontoya
veterán

csak én azt mondom, hogy emelett nem muszáj szó nélkül elmenni, ilyen esetben véleményem szerint nyugodtan küldhető a másik fél melegebb éghajlatra.

Same rules apply!

(#2264) Bubu79 válasza Pala (#2261) üzenetére


Bubu79
addikt

...

Fuss, Forest, fuss...

Amiket leírtál... Khm... Enyhén emlékeztetnek engem egy szituációra, amelyben én alakítottalak Téged...

Legyen szerencséd...

Tudom, nem ismerünk minden részletet, de amiket leírtál, abból úgy tűnik, hogy ez a Lány kényelmesen elvan Melletted - megkap mindent érzelmileg és ennyi... Lényegében Ő irányít, akkor találkoztok, amikor Ő akarja... Hiánypótlónak tűnsz... :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2265) Pala válasza EQMontoya (#2263) üzenetére


Pala
veterán

Hidd el, én is megtenném ha odáig fajulna a helyzet. Ha másért nem, hát azért, mert jót tenne az egomnak. :D

(#2266) dragonfx válasza Pala (#2262) üzenetére


dragonfx
veterán

Akitől nem várhatsz jót azzalkárfoglalkozni.

Amugy>>>"Én sem tudok elfeledkezni róla. De ő igen._"..ezek után van kérdés?? :U :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2267) Pala válasza Bubu79 (#2264) üzenetére


Pala
veterán

Nincs ló, jó a szamár is c. effektusra gondolsz?
Ezt egyszer így kerek perec megkérdeztem tőle; teljesen ki volt akadva, hogy ilyet merek feltételezni. Bár a viselkedésre időnként (nem mindig!) tényleg erre utal.

(#2268) Majstor válasza Bubu79 (#2239) üzenetére


Majstor
senior tag

Teljesen igazat adok, qrvára x@r dolog papír zsebkendőnek lenni, amelyet a végén kidobják a szemetesbe...de nem mindig ez a vége.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2269) Bubu79 válasza Pala (#2267) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt egyszer így kerek perec megkérdeztem tőle; teljesen ki volt akadva, hogy ilyet merek feltételezni. Bár a viselkedésre időnként (nem mindig!) tényleg erre utal.

Pontosan - erre utal... Hogy kiakadt? Miért csodálkozol? Ez volt a dolga... :U

#2268 Majstor: Remélem nincsen igazam... De ahogy olvasgattam, nem egyedi az eset, viszont az ellenkezőjéről ritkábban lehet hallani...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2270) Pala válasza dragonfx (#2266) üzenetére


Pala
veterán

Nem egyértelmű a dolog, mert nem csak rólam feledkezik meg, hanem a barátairól is, sőt, még saját magáról is. Mondom, egész egyszerűen ő ilyen! Személyiségi hiba (elég komoly),amit elméletileg el kéne fogadnom, ha igazán szeretem. :O

(#2271) tbs válasza Pala (#2261) üzenetére


tbs
addikt

Az érdeklődési köre...

Csípom az autószerelő lányokat. A modzonyvezetőket is. A szénbányász csajoknak sincs párjuk. De nem zavar, ha kozmetikus, vagy védőnő, vagy óvónéni.

Jé, asszem csípom a LÁNYOKAT.

:DDD

(#2272) Pala válasza Bubu79 (#2269) üzenetére


Pala
veterán

Erre nem tudok hirtelen értelmeset mondani. Van valami, amit nem tudok megfogalmazni sehogyse, valami, ami miatt tudom, hogy citrom vagyok neki,és nem citrompótló. :D

(#2273) Pala válasza tbs (#2271) üzenetére


Pala
veterán

Ő inkább a harcművészetek felé konvergál. :)
Amúgy eléggé reálos-infós beállítottságú.

(#2274) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

""Biztos, hogy Neki is annyit jelentesz, mint Ő Neked?" - na ez az, amit nem tudok. A szavai és apró gesztusai alapján igen. Viszont az, hogy ritkán keres, iwiwes üzeneteimet elolvassa, de javarészt nem válaszol rájuk, sms-t se küld soha, hívni elég ritkán szokott, ezek nem férnek a fejembe. Egyszer nyíltan rákérdeztem, hogy miért vannak ezek, miért nem érdekli soha, hogy mi van velem. Azt mondta, hogy ő egész egyszerűen ilyen... olyan keszekuszák a mindennapjai, hogy magáról is megfeledkezik sokszor, ezzel érvelt" :W

vaze, ezt Te el is hiszed?! :Y

Annyiszor el lett mondva, h ez a csaj elvan azzal, h van egy csávó, aki rohan utána, meg minden, miközben neki nem kell semmit se nyújtania, még a lábát se biztos, h szét kell tennie...
Ne haragudj, h ezt mondom, de ez így, ahogy most van, balf@sz egy viselkedés... Kirúgod és utána még TE pedálozol, h visszakerülj... Nem kicsit aláztad meg magad előtte, és ugyebár, ha valaki megalázza magát egy NŐ előtt (főleg, ha érzelmi(?) kapcsolatok fűzik őket egymáshoz)... na ja... nem kell folytatnom - vagy igen?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2275) tbs válasza Pala (#2270) üzenetére


tbs
addikt

Ácsi. A megfeledkezés lehet hogy nem személyiségi, hanem születési hiba.

Furabogyó vagy te öregem. Szívesen találkoznék veled és a tűzoltólánnyal is. Egyszerre. Szervezzük má' le..! Bp. melyik részén vagytok..?

(#2276) elmoraan (r) válasza Pala (#2270) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hoppá! Most jut eszembe egy érdekesség. Tudom, hogy abszolút hülye kérdés, meg általában nagyon nehéz megindokolni, de: oldalakon keresztül sorolod, hogy mik azok a tényezők, amik megnehezítik a kapcsolatotokat. És a másik oldallal mi a helyzet? Mi az, ami miatt ezt a sok negatívumot elviseled? Miért szereted?

MOD:
"Ő inkább a harcművészetek felé konvergál."
Ajjaj vazze, remélem te is legalább mesterszinten vágod az aikido-t. Tudod, annak analógiájára, hogy kézilabdás csajjal nem keverünk, mert ha megsértődik és hozzád vág valamit, akkor el is talál. ;]

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2277) Pala válasza tbs (#2275) üzenetére


Pala
veterán

Csajt semmiképpensem hoznám, ha ráérne se, mert nem akarom, hogy tudomást szerezzen erről a fórumról / topikról. Az kéne mégcsak, beláthatatlan következményei lehetnének. :DDD

(#2278) Bubu79 válasza Pala (#2272) üzenetére


Bubu79
addikt

:) Légy nagyon boldog Vele ;)

Komolyan - drukkolok, hogy így legyen :) Ahogy olvasgattam a hozzászólásaidat, körvonalazódott bennem, hogy baromi sokmindenben hasonló lehet a gondolkodásunk - ezért is kívánok minden jót a dologhoz :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2279) Pala válasza elmoraan (r) (#2276) üzenetére


Pala
veterán

A szerelmet, magát az érzést miért kéne megindokolni? Az csak úgy van. :) Bár ha most össze kéne foglalnom egy kerek magyar mondatba, hogy miért szeretem, háát, tényleg nem lenne könnyű. Voltál már úgy szerelmes valakibe, hogy a viselkedése, a gesztusai, a mosolya, a hangja, szóval úgy az egész kisugárzása (több, önmagában apró tényező együttes hatása) megfogott? Na ez így kezdődött.

(#2280) tbs válasza Pala (#2277) üzenetére


tbs
addikt

Naeztnemértem. Hogy jön ide a fórum..? Ismerjük egymást, vagy nem..? :DDD

(#2281) Pala válasza Bubu79 (#2278) üzenetére


Pala
veterán

Thx!
Bár a látszat ellenére most sem depresszióban ülök a gép előtt. Csak zavar a sok nyitott kérdés. :U
ui: hozzám hasonló ember szerintem nem sok van, én magam is eléggé kilógok a sorból,talán ezt bizonygatnom se kell. :D
Persze nincs kizárva azért a dolog.

(#2282) Pala válasza tbs (#2280) üzenetére


Pala
veterán

Ja hát üdvözölhetjük egymást régi ismerősként (mikor még a nevedet sem tudom:DDD )

elmoraan: jaja, aikidot azt...izé.... szomszédom már látott egyszer tévében.

(#2283) Pala


Pala
veterán

Jézusom, csodálom, hogy bírom szusszal az írást... :) 1 vs. ALL

(#2284) [lAyCsI] válasza Majstor (#2249) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sajna nincs kreol bőröm(szerencsére :D ) úgyhogy nem vagyok az esete,
ha meg ez neki a kritérium, akkor egészségére :W
de sztem ez csak egy kösz, de kösz nem duma volt szimplán...

-= No way back from Here =-

(#2285) tbs válasza Pala (#2282) üzenetére


tbs
addikt

Aikidoban elfogadhatóan mozgok... :B

No..? Ne üsd el a témát..! Mikor, hol? ;)

(#2286) frame>24 válasza tbs (#2271) üzenetére


frame>24
addikt

:DDD a szénbányászról eszembe jutott:
Tavaly dolgoztam fizikai munkásokkal együtt egy kertészetben (ki kellett tölteni az időt a labor indulása előtt; többnyire árkot kellett ásni - jó kis móka) Eléggé kinéztek engem kezdetben, de miután már 1 hét eltelt, és jobban bírtam a melót, mint ők, "embernek" tekinettek :D. Volt 1 normálisabb köztük (eleinte legalábbis), ő nem csak a lapátot támsztotta, de nem is tett nekem keresztbe a munka során. Vele elkezdtem többet beszélni. A Pécs melletti uránbányában dolgozott, és sok évet lehúzott ott (5+ asszem), ezért tiszteltem. A lényeg, h egy idő után bizalmas dolgokról is mesélt nekem. Pl. sokat kezdett mesélni a lányáról. Később hozott képet is ( :DD ). Meg mondta, h Ő nem ám ilyen hülye melóshoz akarja adni a lányát, hanem egyetemet végzett emberhez...
Beszélgetéseinket néha a családban történt eseményekkel színezte: hogyan verte meg az asszonyt hűtlenségért, meg a megcsalatásban résztvevő férfit ( :Y ).
Az utolsó héten azzal váltunk el, hogy ő hozzámadná a lányát (mondjuk szép teremtés volt, hínnye), vesz nekünk házat és autót is!
A poén kedvéért azér' elgondókodtam. :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2287) dr faustus válasza frame>24 (#2286) üzenetére


dr faustus
senior tag

Real bargain. :))

Warning: Explicit Content

(#2288) Pala válasza tbs (#2285) üzenetére


Pala
veterán

Nem tudom, mert (figyelem: NEM kifogás következik!!) nemrég volt konfig upgrade és anyagilag teljesen lenullázódtam,legközelebb csak november elején jutok tőkéhez. Hónap végéig koplalás, még egy sportszeletre sincsen pénzem.

(#2289) Majstor válasza Bubu79 (#2269) üzenetére


Majstor
senior tag

sajnos

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2290) Majstor válasza Pala (#2283) üzenetére


Majstor
senior tag

Hajrá...ne hagyd magad!!! :U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2291) tbs válasza Pala (#2288) üzenetére


tbs
addikt

Bazmeg. Meghívlak..! :DDD Aszontad sportszelet..? Mennyi kő, tezsvírem..?

(#2292) tbs válasza frame>24 (#2286) üzenetére


tbs
addikt

Belecsapni..! Pénzes após csinos leánya. Megjön a szerelem is. ;)

(#2293) Pala válasza tbs (#2291) üzenetére


Pala
veterán

Nem szeretem meghívatni magam, mert élősködőnek tűnök. Ha nő lennél, mégannyira nem szeretnék meghívva lenni. :DDD

(#2294) tildy válasza Pala (#2252) üzenetére


tildy
nagyúr

Össze lehetne kötnia párommal :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2295) frame>24 válasza tbs (#2292) üzenetére


frame>24
addikt

Meg ám! Azér van egyfajta szípsége ennek a letűnt módszernek: érted, nem vót ez a szarakodás-sírás: "kevés a kenyerem, kevés a szálonnám," nincsen ásszonkám, brühühühü...
Vigyed' azt jóva'. (ha köll, ha nem) ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2296) tbs válasza Pala (#2293) üzenetére


tbs
addikt

De nem vagyok nő. És ez nem meghívatás. Szeretnék rádtukmálni vmit... Az arcodér'/hangodér' cserébe. Ha már ragaszkocc.

Miért nem vagy képes kerekperec aszondani, hogy: NEM?!? :F

[ Szerkesztve ]

(#2297) tildy válasza bolondember (#2274) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak ilyen emberek. Vannak ilyenek, akik nem mutatják ki az érzelmeiket, akik nem keresik a másikat , satöbbi. Nem biztos hogy emiatt ők rossz emebrek lennének. Sőt az sme biztos, hogy ne szeretnék azt, akivel együtt vannak. Egyszerűen ezt hozzák otthonról, vagy nem tudom. És roppant nehéz ezen változtatni, mégha tudnak is a "hibájukról".
Tessék ittvagyok én, aki "mindig ellenkezik", aki állandóan beszél, és nagyon jól tudom, hogy ezzel kompenzálok valamit, sőt sokszor még azt is tudom, hogy mit, de egyszerűen ez jön.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2298) Pala válasza tbs (#2296) üzenetére


Pala
veterán

Azért, mert én szívesen találkoznék itt bárkivel, csak nincsen lóvém, meghívva lenni pedig azért nem szeretek, mert nem várhatom el egyikőtöktől sem, hogy "szegény csóró Palának" meg legyen simogatva a buksija.
November elején szívesen benne vagyok, és akkor ígérem, hogy nem fogom elodázni, úgy szervezem majd a programjaimat, hogy legyen időm erre.
Októberben is még lehet pénzem, mert per pillanat itt a ph!-n eladósorban van egy Enermax tápom meg pár játék, amit ha elvisznek, akkor lesz néhány krajcárom. De nem tudni, hogy ez mikor következik be. :)

(#2299) Majstor válasza tildy (#2297) üzenetére


Majstor
senior tag

Bezony ez így van...mindenki máskép mutatja ki érzelmeit.
Az pedig, hogy ki mit hoz otthonról...hát a legtöbb esetben itt van a kutya elásva (szerény véleményem)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2300) Pala válasza Majstor (#2299) üzenetére


Pala
veterán

Pontosan ezaz. Én is ezt ismételgetem már oldalak óta. :)
Szegény zasszonykámat mindenki be akarja sorolni ilyen tipikus nőkategóriákba, holott elég egyedi eset. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.