Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) orbano válasza elmoraan (r) (#3771) üzenetére


orbano
félisten

teljesen szét tudja rombolni az imázsát egy férfinak ha idejekorán színt vall, függetlenül attól, milyen a csaj és mennyire jössz be neki. hidd el, nagyon nagyon sok tapasztalatom van ezen a téren :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3802) Pala válasza Jenő (#3791) üzenetére


Pala
veterán

A második bekezdésedben leírtakat a mindennapjaim igazolják (sajnos).

(#3803) rauschie


rauschie
senior tag

arra jöttem rá, hogy mindenki egy mocskos kurva. /senki ne evgye magára/

Ha szerelmesek vagyunk érzelmileg kurvákká válunk, feltétel nélkül eladjuk magunkat az érzésnek akárkihez fűz is.

ennekmostigy nemtom vol e valami értelme szval ien félig megalapozott komolyságú agymenés volt, ha valaki hasonló szinvonalon/vagy hasonlóan aljaszinten eztmég nemsikerült megállapitanom/ képes reagálni az tegye meg.

(#3804) Pala válasza rauschie (#3803) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem jól beszélsz! :R

:D

(#3805) Kokkantas válasza orbano (#3800) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mi van akkor, ha megváltozik idő közben az ember érzése? Beleszeret abba akit eddig csak havernak gondolt?
.

[ Szerkesztve ]

(#3806) dragonfx válasza rauschie (#3803) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van de nem tudsz mit tenni elene,fogadd el ez az élet rendje.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3807) Bubu79 válasza Kokkantas (#3805) üzenetére


Bubu79
addikt

Rápacsált... És mocskosul sokat szenvedhet amiatt, mert a másik nem érzi ugyanazt... Főleg ha a másiknak közben van valakije...

„ Nehéz dolog, hogy ne szeress, de nehéz az is hogyha szeretsz. A legnehezebb, ha hiába szeretsz.” - Anakreon

Wolverine: szintén zenész? ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3808) Wolverine válasza Kokkantas (#3805) üzenetére


Wolverine
félisten

Szar ügy, mert ez általában egyoldalúan következik be... ha meg mindkét félnél, akkor fáziskésés szokott lenni :(

szerk: volt már ilyen a praxisomban, akkor speciel elmaradt a fáziskésés :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3809) Kokkantas válasza Bubu79 (#3807) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Úgy kérdem, mintha nem tudnám a választ... Érdekel, hogy mások mit gondolnak erről azé kérdem.

(#3810) Bubu79 válasza Kokkantas (#3809) üzenetére


Bubu79
addikt

Mások is jártak már ebben a kényelmetlen cipőben - és mások is mocskosul megszenvedtek vele...
Attól rosszabb nincsen, mint amikor pont neked mondja el az illető, hogy milyen rohadtul szerelmes valakibe - és jön a hidegzuhany, hogy nem Te vagy az...

Azt hiszem nem tévedek, ha azt mondom: még mindig nem tudtad túltenni Magad az exeden - még mindig a fejedben jár, nem tudod elfelejteni, mert nem akarod elfelejteni - nem akarod elfogadni, hogy vége... Érthető, hogy szeretnéd, ha szeretne, de csak magadat pusztítod vele...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3811) orbano válasza Kokkantas (#3805) üzenetére


orbano
félisten

van ilyen. de ezt nyugodtan vehetjük véletlennek. nincs rá se recept se semmi...

általában ezek a lehetőségek vannak:

javítasz a viselkedéseden, hogy újra felkeltsd a nőben az érdeklődésedet. ez vonzalmat fog kiváltani. ez lehet egy erősebb baráti vonzalom/érdeklődés, arra, hogy ebből komolyabb legyen, semmilyen garancia nincsen, a nő lelkiállapotától, a rólad alkotott képétől, sok mindentől függ. fekete doboz...
ezt a vonzalmat kihasználva olyan bizalmas kapcsolatot lehet elérni, hogy egy váratlan pillanatban egymásnak essetek és dugjatok egy jót. ebből utána lehet kapcsolat.

meg van ez a megmagyarázhatatlan: egyszer csak rájöttem hogy szeretem dolog is, de ebbe kár belemenni, olyan, mint a lottó... aktívan csak a fent vázolt esettel érdemes foglalkozni.

A vér nem válik VAZZE!™

(#3812) Tim82


Tim82
nagyúr

Olvasgatva a mai hsz.-eket, egy társkeresőn látott reglap szövege jutott eszembe (kiemelés tőlem):

"És elmondom azt is, hogy iszonyatosan magányos vagyok. És hogy nem szeretem az embereket. Nem járok olyan helyekre, ahol emberek vannak. Nem szeretek ismerkedni sem. Ismerni szeretek embereket, de ezt az egész ismerkedős folyamatot nem értem, nem tudom kontrollálni, és félek tőle. És mivel nem szeretek neten sem ismerkedni, és főként a társkeresésre szakosodott oldalakban nem bízom, tulajdonképpen egészen meglepő, hogy itt vagyok. És mégis itt vagyok."

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3813) Niquis válasza Tim82 (#3812) üzenetére


Niquis
aktív tag

Nem én voltam! :D
Pedig lehettem volna. Rohadtul igaz rám is.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3814) Wolverine válasza Niquis (#3813) üzenetére


Wolverine
félisten

Én sem :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3815) The DJ válasza Tim82 (#3812) üzenetére


The DJ
addikt

Ha nem tudnám, hogy nem én írtam azt hinném én voltam. :)

És úgy látom nem csak jómagam gondolkodom így, ami egyrészről megnyugtat másrészt viszont ijesztő is...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3816) Majstor válasza orbano (#3799) üzenetére


Majstor
senior tag

(#2714) :K [link]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3817) EQMontoya válasza Majstor (#3816) üzenetére


EQMontoya
veterán

és kihivás, szenvedés, küzdelem után méretes a pofáraesés :D ez már csak igy van...

Same rules apply!

(#3818) elmoraan (r) válasza Majstor (#3782) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"aki érzékeny, az sebezhető, aki sebezhető, az valamilyen szinten gyenge"
Szerintem az sebezhető, aki érzékeny, és nincs ennek tudatában... (Amúgy megsúgom neked, hogy ettől függetlenül mindenkinek van rés a páncélján. Csak ne áruld el senkinek. ;) )
Az érzékenység és a sebezhetőség érdekes dolog ám. Simán lehet azt játszani, hogy "éles helyzetben" nem reagálsz a sérüléseidre. Aztán amikor már egyedül vagy, szépen kibújsz a páncélodból, és megcsodálod a kék-zöld foltjaidat. Sok előnye van ennek a módszernek: nem követsz el meggondolatlanságot, akkor üthetsz vissza, amikor a másik fél már nem számít rá, plusz aki nem ismer, azt hiheti, hogy sebezhetetlen vagy. :K

(Különben igazad van abban, hogy a nők hajlamosak úgy következteteni, ahogy leírtad. A rossz következtetés nem csak a mi előjogunk :DDD )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3819) adalbert1


adalbert1
veterán

Hétvégén életemben előszőr szólított le kurva az utcán...
Támolygok a többiek után egy jó 50m-el lemaradva az üllőin, mire jön egy viszonylag szebb cigány csajszi:
-Tudsz tüzet adni?
-Persze.
-Nem viszel el üzletbe?
-??? :F
-Üzletbe. Most dolgozom. Olcsón.
-Áááá nem, várnak a haverok.

(#3820) Tim82 válasza Niquis (#3813) üzenetére


Tim82
nagyúr

Niquis, Wolverine, The DJ: én is hasonló okok miatt mentettem le anno a szöveget... annyira jól megfogalmazta.

Adalbert1: ez hol volt, a Népligetnél, vagy a Határ út előtt? :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3821) adalbert1 válasza Tim82 (#3820) üzenetére


adalbert1
veterán

Az üllői és a ferenc körút találkozásától nem messze...

(#3822) frame>24 válasza rauschie (#3803) üzenetére


frame>24
addikt

Nem értek egyet vele, mert a kurválkodást érdek vezérli, (ráadásul ált. anyagi) a szerelem kialakulását - és így az annak való "engedelmeskedést" pedig nem. (Az ismert viccek ellenére érdekből nehéz beleszeretni bárkibe)
újraolvasva: nem is az érzésnek adod el mindenképp magad, hanem a "célszemélynek" próbálod...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3823) fokukac válasza adalbert1 (#3819) üzenetére


fokukac
nagyúr

nálam már az első kérdésnél elbukott volna... :D

engem egyszer a józsef körúton szólított le egy 40-50 közti néni, hogy "édes nem jössz egy körre?" de amikor megkérdeztem tőle, hogy "fizetsz?" kissé lelombozódott :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3824) adalbert1 válasza fokukac (#3823) üzenetére


adalbert1
veterán

De mégis mit gondolt vajon? ;]
Esetleg a kurvák leszólítanakot is fel lehetne venni a dohányzás mellékhatásai közé...
Mindenesetre a hétvégén az említett esetre korlátozódtak a nőügyeim... :(

(#3825) Pala válasza fokukac (#3823) üzenetére


Pala
veterán

Hehe...engem is kaptak már el kurvák a Váci broadwayen a Lehel tér és a Dózsa György úti metrómegálló között egyik nap estefelé.
De a legjobb az volt, amikor a fóti úton bringáztam tavaly nyáron... látom, hogy oldalt a szántásban áll egy csaj, mellette egy bazi nagy tábla, krétával ráírva a tarifák (kb. mint egy mobil hotdogárusnál:) ), tőle 50 méterre trafipaxoznak a zsernyákok... utánuk megint pár kurva, de azoknak már nem volt táblájuk. Egyébként arrafelé időnként rengeteg van. Gondolom a megfáradt autósoknak segítenek levezetni a feszültséget. :)

(#3826) frame>24


frame>24
addikt

mielőtt túlságosan arconköpnénk a dohányosokat (mosmá'aztán) megjegyzendő, h bizonyos körökbe e káros szenvedély, a világot és az emberiséget romba döntő, fekélyként megvetendő jellemgyenge PÓTcselekvés révén jut be az ember...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3827) tildy válasza frame>24 (#3822) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehetett volna prostituáltság is. Abból meg van szellemi is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3828) orbano válasza frame>24 (#3826) üzenetére


orbano
félisten

én olyan körökbe nem akarok jutni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3829) frame>24 válasza orbano (#3828) üzenetére


frame>24
addikt

félreérted, srác. Nem, nem a tüdőgondozóra gondoltam. Pl. egyetemről sok olyan (egyébként normális) embert onnan ismerek, hogy, hát Istenem, a dohányzásra kijelölt helyeken találkoztnuk. Plusz érdekes módon, mindenki egyből arra gondol, h az összes dohányzó alak 20 KARTONnal tol egy nap, nemde?
mind1. Csak fölösen magamra vettem az inget.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3830) orbano válasza frame>24 (#3829) üzenetére


orbano
félisten

nem akarok ebbe a dohányzós-nemdohányzós dologba belemenni, nem is ezért írom, de pl nálunk a büfénél, az italautomatánál, a ruhatárnál, a teremben a padsorokban is tök jól lehet ismerkedni :) ha senki nem dohányozna, akkor csak simán mindenki kiülne levegőzni, és ugyanúgy lenne társaság. de én messze rekülöm a dohányzós csapatokat, mert nem bírom a füstöt. szóval mi ki vagyunk onnan közösítve :)
a kevés dohányzás is káros, és amikor szívják a környezetnek ugyanolyan kellemetlen, szóval ez nem mentség :P

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#3831) tbs


tbs
addikt

Pala, ezt a mélt -> [link] te írtad..? Királyvagy..!

(#3832) Bubu79 válasza tbs (#3831) üzenetére


Bubu79
addikt

B@sszus ez nem gyenge :C :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3833) Kokkantas válasza tbs (#3831) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nagyonkira. :C

(#3834) Pala válasza tbs (#3831) üzenetére


Pala
veterán

Jézusom! Hát....nem, nem én írtam, de joggal feltételezted, mert a jelenlegi helyzetemben ugyanez a levél szinte tökéletesen megállná a helyét:)

Tetszik; jó kis szatírikus hangvételű iromány :C

(#3835) Wolverine válasza adalbert1 (#3819) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Én '98-99-ben egy évet laktam a még kameramentes Rákóczi téren, kb. 3 hónap alatt az ott dolgozók már megismertek és utána nem próbálkoztak... :D (csak az éjszakai műszak, ha későn mentem haza...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3836) Tim82 válasza Pala (#3834) üzenetére


Tim82
nagyúr

Durva, egy hónapja jártam utoljára afelé a blog felé, most visszaolvasgattam és megtaláltam egy haverom szakítósztoriját... :U

Jut eszembe, ráadásul mondtam annak idején, hogy ne legyen má' ennyire köcsög :), hogy elküldi oda és közszemlére teszi/kipécézi vele az exét. Szép dolog a bosszú... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3837) Dr. Ernő válasza adalbert1 (#3819) üzenetére


Dr. Ernő
tag

hát akkor ez nem az in medias res,
szia édes, akarsz? volt. :DDD

(#3838) fokukac válasza Dr. Ernő (#3837) üzenetére


fokukac
nagyúr

bele a médiász résébe... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3839) rauschie válasza adalbert1 (#3819) üzenetére


rauschie
senior tag

szerencsés vagy. 16 éves vagyok és eddig legalább 10x leszólitottak, töbnyire vámház krt v rákózci tér környéke... live BP :DD :((

(#3840) adalbert1 válasza Wolverine (#3835) üzenetére


adalbert1
veterán

Érdekes mikor a kálvárián laktam, csak feltöltőkártyát és narkót akartak eladni, mikor a keletitől nem messze, akkor meg semmi hasonlóval nem találkoztam... Persze egyik haverom párszor eldumált az egyik örömlánnyal, és a végén már ilyenekkel oltotta, hogy van-e diákkedvezmény... :))

(#3841) fokukac válasza adalbert1 (#3840) üzenetére


fokukac
nagyúr

és volt? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3842) adalbert1 válasza fokukac (#3841) üzenetére


adalbert1
veterán

Az nem derült ki, de 3-4 hetente mindig új csajjal volt a srác, szóval lehet hogy nem is volt rá szüksége. :P

(#3843) darnellsmith válasza adalbert1 (#3842) üzenetére


darnellsmith
senior tag

én jobban szeretem ha egy állandó csaj van, nem 2-3 naponta cserélni őket mint vmi eszközt :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#3844) frame>24 válasza adalbert1 (#3840) üzenetére


frame>24
addikt

Diákkedvezmény: egyet fizet, kettőt kap:
kankó + szifilisz

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3845) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mit szóltok ehhez ?
[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3846) Tim82 válasza philoxenia (#3845) üzenetére


Tim82
nagyúr

azt, hogy (finoman és píszín fogalmazok) nem értek egyet az ilyen típusú ítélkezéssel. (én kb. életfogyt + nehéz fizikai kényszermunkát adtam volna a pasiknak, a nőnek meg komoly kártérítést fizettettem volna az erőszakolók családjával...)

de más ország, más joggyakorlat, köszönőviszonyban sincs az én igazságérzetemmel... :((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3847) frame>24 válasza philoxenia (#3845) üzenetére


frame>24
addikt

Azt, hogy onnantól, hogy Szaúd-Arábia, meg se kellett volna lepődni. Bár a cikkből számomra nem derül ki, hogy a nő mér kapott, de az pl. arra felé természetes, h mondjuk ha egy nő(feleség) lép félre, simán megkövezhetik (igen, jóöreg bibliai módszer értendő alatta); megölik.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3848) philoxenia válasza Tim82 (#3846) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak azt nem értem mivel bűnözhetett?
Meglebbent a csador ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3849) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#3850) philoxenia válasza (Kolombusz) (#3849) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Magyar felirattal nincs ?
Így nem tudom mivel csillapítaná csillapíthatatlan féltékenységem. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.