Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2601) ladybug válasza orbano (#2597) üzenetére


ladybug
őstag

Szólnom kell Páromnak, hogy gyorsan hagyjon el, vagy menjen el megcsalni egy nagyobb mellű nővel. Esetleg felveszünk egy 1,5 millkós hitelt a mellemre, mert ugye annyiból lehet szép melleket csináltatni.

Jó, megyek is...

aesir: Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2602) dragonfx válasza aesir (#2598) üzenetére


dragonfx
veterán

jóóóó akkor van,te csak tudod mert ismersz valóságba ;) ...de léci kímélj meg magadtól, pár hozzámcímzett hsz.ed alapján leírtad magadat.

Te mér nem jössz össze Integrával tökre összeilletek :K

#2601>>na egy normál nő így reagál kb. az ilyesfajta kritizálásokra.....a nagyobb melltől sme lesz boldogabb valaki, ha valaki jólrézi magát akkor boldog úgy ahogy van, nem kell semmit változtatnia magán...ezért is hagyom abba a gyúrást :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2603) eastsider


eastsider
nagyúr

Szerintetek milyen születésnapi ajándék egy közös kép vmi egyszerű, de szép keretben? :)

(#2604) tekeyagd válasza Gh0sT (#2548) üzenetére


tekeyagd
tag

egyetértek!

Tildy Integra gyökér hozzászólás mellé áll,ezt a senkire nem irányuló hsz-t meg magára vesz,sőt rosszul is érzi tőlem gaát. ezzel valami nem frankó... :W

(#2605) Integra válasza ladybug (#2601) üzenetére


Integra
titán

jaj, ne már.. most ezt ne.. :)
amúgy megkérdezted tőle ezt a témát? komolyan és egyenesen? és tényleg őszintén tudott rá válaszolni? és merte megválaszolni? úgy hogy végig a szemét nézted és végig egyszer sem ingott meg a hangja és állta a tekinteted?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2606) Integra válasza tekeyagd (#2604) üzenetére


Integra
titán

furcsa hogy a szókimondás gyökér jelzőt kap.
most se értetted meg amit mondani próbáltam.
vannak dolgok amiket szó szerint kikell mondani és nem szinonímákat keresni, mert veszít az információ értékéből.
ráadásul ha eltekintünk a nyersességemtől, nem is nagyon lehet abba belekötni amit mondok, ellenben azokba sokkal inkább akik úgy nyilatkoznak hogy nem sok tapasztalatuk van a kérdésben. nem igaz? megismétlem, hátha eljut az agyatokig, lehet mondani, hogy mi van, de írjátok már mögé, hogy ha van tapasztalat, akkor mi, legalább minimális szinten. ja hogy nincsen? nem baj, csak álljon mögötte. mindjárt másképpen veszi ki magát a dolog. mert ha van, akkor nem születnének ilyen hozzászólások. teljesen egyszerű logika és ész érv.
ilyen egyszerű ez :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2607) aesir válasza Integra (#2606) üzenetére


aesir
veterán

Tudod jól, hogy a szókimondást nem értékelik ebben a hazug világban. Tapasztalod te is, én is.

Van saját életem...

(#2608) tildy válasza tekeyagd (#2604) üzenetére


tildy
nagyúr

Annyira ismerem már integrát, hogy tudjam ,ami szívén az a száján. Mégha szókimondó is. Ezzel nem a gyökér hozzászólások mellé álltam .
Az meg engedtessék már meg nekem, hogy magamra veszek egy olyan hozzászólást, amelyben a nagymellű nők khm kicsit le vannak nézve. Gondolom neked se tetszene ha pont azt magasztalnák , ami neked pont nincs. És még hozzá is tennék, hogy bezzeg azok milyen jók az ágyban...

De ha valami bajod van velem, akkor miért ghostot szólítod meg???
-------------------------------------
Egyébként meg ezzel nagyon is egyetértettem:
nézd már meg ezt a tömegpszichózist a topicban, hogy ki mikor és hogy válaszol, mikor meri megírni a véleményét, mikor érzi más által is biztosítva magát, hogy nincsen egyedül a véleményével etc...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2609) ladybug válasza Integra (#2605) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, többször is. Mert én vagyok elégedetlenebb, mint ő. De sikerült meggyőznie az ellenkezőjéről. És miért ne hinnék neki? Ugyan már. A kapcsolatunk alapja a bizalom és az őszinteség. Ennél kényesebb témákban is kikértem már a véleményét, és meg tudtuk beszélni.

Te megbízol vkiben egyáltalán?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2610) EQMontoya válasza aesir (#2596) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát amennyire a nők őszinték egymással, ez már-már meglep :D

Same rules apply!

(#2611) tekeyagd válasza Integra (#2606) üzenetére


tekeyagd
tag

gyökér,én ezt gondolom arról a hsz-ről,hadd mondjam már én is ki,hiszen neked is szabad...

(#2612) orbano válasza aesir (#2607) üzenetére


orbano
félisten

Báhh én már alig-alig merek ide beírni, mert csak lehurrognak. Legközelebb viszont már tudom mit kell tennem, hívom Integrát :DDD
Egyébként tényleg szomorú, hogy kevesen értékelik az őszinteséget, mert kényelmetlenül érzik magukat, ne adj' Isten az önérzetüket baxtassa :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#2613) tekeyagd válasza tildy (#2608) üzenetére


tekeyagd
tag

nincs bajom veled,Ghost pedig írt valamit amir bólintottam én is,gondolom tudod melyik részéről volt szó.

#2612

hidd el,eléggé őszinte ember vagyok,kapok is párszor érte a fejemre...

[ Szerkesztve ]

(#2614) Integra válasza ladybug (#2609) üzenetére


Integra
titán

ezért kérdeztem. és ezt így absz el is fogadom és nem is kérdőjelezem meg.
és ha egy napon előállna a kéréssel, megcsináltatnád?

igen, vannak akikben megbízom. nem sok emberben, de vannak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2615) Integra válasza tekeyagd (#2611) üzenetére


Integra
titán

na végre, ez az első egyenes hsz-ed itt, sok ilyet kéne még írnod!
végre érzem az írásodon, hogy kimondod amit gondolsz. :)

egyébként meg, hogy csak ennyire válaszoltál, megint igazolja, hogy helyesen gondolkodom.
mondtam, kiszámíthatóak vagytok:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2616) orbano válasza tekeyagd (#2613) üzenetére


orbano
félisten

aki nem inge, az ne menjen svédországba, szokták mondani. egyébként őszinteség és őszinteség között is vannak ám elég durva különbségek: én spec nem bírtam megmondani az exemnek, hogy nem tetszik a feneke és ugyan sportoljon egy picit és minden oké köztünk. ugyanakkor olyan dolgokat elmondtam neki, amiket szerintem sok férfi még magának sem vall be. ugyanakkor a barátom simán megmondta a nőjének, hogy nem jön be az aklata, fogyjon le kicsit, vagy suhéj :)
lehet nekem is ezt kellett volna, most lehetne egy tökéletes barátnőm :O

A vér nem válik VAZZE!™

(#2617) parandroid válasza Integra (#2605) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Őszintén szólva csak annyit mondtam, hogy ha már így szóba került, akkor holnap neki is állok keresni valami bögyös szöszit. :DDD

De most komolyan, volt nagyobb mellmérettel rendelkező barátnőm is, de őszintén szólva eddig nem éreztem szempontnak a mellméretet párválasztás tekintetében. Vannak szép és formás mellek, meg szoktam nézni az elém kerülő jobban sikerült aktképet a neten (elvégre erre való az internet, ugyebár :U), meg a formás női mellek között mélyebbre sikerült dekoltázsokat is értékelem a mindennapokban, de valahogy eddig nem jutott eszembe, hogy potenciális javítási lehetőség lenne a házasságunkban, ha nagyobb mellei lennének a feleségemnek.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2618) Integra válasza aesir (#2607) üzenetére


Integra
titán

tudod itt is csak annyira szókimondó valaki, amíg valaki van a háta mögött, vagy csak akkor szólal meg ha érzi, hogy nincsen egyedül.
itt is jól megfigyelhető. meg se szólal senki amíg páran szépen meg nem erősítik egymást abban, hogy nincsenek egyedül, aztán utána már milyen lelkesedéssel nyomják, még akkor is ha teljesen fals amit mondanak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2619) tildy válasza ladybug (#2609) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerencsés vagy. Én viszont ebben a témában inkább a tükörnek hiszek. Az nem hazudik. (Párom sem, de ő más szemszögből látja a dolgokat így az információ is átmegy egyfajta szűrőn ... )
Jah és az edzőtermek női öltözői sem hazudnak... Jár oda mindenféle, vékony, kövér satöbbi, de azért lehet látni mi az "átlag".

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2620) Integra válasza parandroid (#2617) üzenetére


Integra
titán

ezt így simán elfogadom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2621) tekeyagd válasza Integra (#2615) üzenetére


tekeyagd
tag

első,pf...
na én erre nem érek rá! :DDD

(#2622) Tim82 válasza Integra (#2606) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szókimondás és amikor bele próbálod döngölni a vitapartnert a földbe nekem nem tűnik valahogy ugyanannak. A "nincsen igazad szerintem ezért meg ezért" és a "de nagy barom vagy, hogy ilyeneket leírsz" között ég és föld a különbség.

Ha "eltekintenék a nyersességedtől", akkor részben igazad is van. Csak hát az alapállásod a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"... És valamiért az fel se merült benned, hogy vannak férfiak, akik pl. esetleg a kis melleket szeretik. Vagy azok lúzerek, ne adj' Isten genetikai selejtek szerinted, mert nem egyezik az ízlésük azzal, amit Te gondolsz "a" férfiízlésről? Semmi differenciálás, hogy van ilyen és van olyan?

PS.: jah, miközben írtam, láttam, hogy csatlakoztam a "birka tömeghez". Ó, bocs, beletelik egy kis időbe vacakoló nettel megírni egy hsz.-t. De gondolom, ez rossz kifogás. :D Meg különben is, tök jól lehet összemarkolni az embereket "ki van velem" és "ki van ellenem" oldalra, amikor igazából mindenki más miatt vitázik... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2623) orbano válasza tildy (#2619) üzenetére


orbano
félisten

egyetértek. egyik exemnek pl pici (de élvezhető ;] ) keblei voltak, és sokszor kifogásolta, és mondogatta, hogy biztos nem tetszik nekem. holott valóban jót tett volna neki egy kis +, én mégis az egekig magasztaltam, úgy, hogy majd belepirult :)

Tim82:

"És valamiért az fel se merült benned, hogy vannak férfiak, akik pl. esetleg a kis melleket szeretik"

Sőt, olyanok is vannak, akik a férfiakat szeretik, nagy pöccsel. De hogy jön ez ide?

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2624) Integra válasza Tim82 (#2622) üzenetére


Integra
titán

hm. marha egyszerű a képlet. mégpedig az, hogy itt senki se írta ki így eddig kerek perec azt hogy nem szeretem a nagy melleket, hanem a kisebbeket, hanem csak szilikonfikázást, nagycsöcsűzést, meg szilikondudázást, meg olyat olvastam, hogy a kismellű nők jobbak az ágyban mint a nagyok, mert nekik nincsen akkora, ezért mással kompenzálják. na lol, ez az igazi ostobaság, kolosszális baromság.
szóval te vagy az első aki ezt így végre kimondja.

én nem döngölök senkit a földbe, arról már nem én tehetek, hogy személyesre veszitek és azonnal megsértődtök és összetöröm a szíveket, itt hiretelen mindenki anyámasszonykatonája lesz fél pillanat alatt, hogy veletek csak úgy lehet beszélni, hogy kedves timi, ne haragudj, de én ezzel nem tudok egyet érteni, mert ez és ez van, és szerintem ez így és így van. bazeg, rosszul leszek ettől az egymásra mosolygástól, mikor vitáról van szó.. szóval nem helikopterezésről van itt szó, hanem egyszerű logikáról.

neked is elmondom, engem az bosszant az ilyen hozzászólásokban mint amit írtatok, hogy közötök gyaníthatólag nem sok van a témához, de úgy mondjátok, mintha lenne. ez egyszerűen álszentség és gusztustalan. mondom, mert ha lenne tapasztalat, akkor nem írnátok ilyeneket, amiket, mert odatennétek azonnal és ösztönösen hogy ez és ez van. de nem tette ki egyikőtök se. miért? mert nincsen tapasztalat. utána meg azonnal nekem estek, hogy gyökér stílusom van. hát bevallom, a butaságra és a fel nem vállalásra tényleg ugrom. ez van. soha nem akartam kereszteslovagi címet nyerni, de ezt már egyszer leírtam, hagy ne másoljam be megint...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2625) Tim82 válasza orbano (#2623) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy jön ide, hogy azt olvastam ki Integra hozzászólásaiból, hogy akik azt mondják, hogy nem tartják jónak a szilikonos dudákat, azok álszentek és hazudnak, meg különben is lúzerek és nem is igazi férfiak. :DDD Így világos?

Egyébként javítson ki, ha tévedek. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2626) orbano válasza Tim82 (#2625) üzenetére


orbano
félisten

nem, ő azokat ítéli el, akik elítélik azokat, akik a nagy mellekre buknak és ezt vállalják. de majd ő kifejti :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#2627) Integra válasza orbano (#2623) üzenetére


Integra
titán

tudod mit kellett volna mondanod neki?
- figyelj, picinek érzed? igen? ha megműttetnéd, jobban éreznéd magad? szívesebben néznél a tükörbe? igen? hát akkor? mi tart vissza? pénz kell? tegyél félre, tegyél érte, nosza, hajrá, csináld. olvass utána rengeteget, érdeklődj, kérdezz és ne szégyeld. az a fontos hogy te mit akarsz és annak mi az eredménye.
és a csajjal csodát műveltél. sajnos az ilyen sebészet még mindig sok helyen tabu és egyszerű gátakba ütközik, mert nem beszélnek róla, félnek a reakcióktól.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2628) Integra válasza Tim82 (#2625) üzenetére


Integra
titán

érdekes egy szövegértelmezésed van, a személyesre vételed befolyásolja a tárgyilagosságod neked is.

ott van a 24-ben, ennél már nem tudom jobban elmondani, ha ezt se érted...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2629) Tim82 válasza Integra (#2624) üzenetére


Tim82
nagyúr

OK. Na ez így egyenes beszéd és így világos. (Ha az elején így válaszoltál volna, akkor mi most nem írnánk totálisan felesleges hsz.-eket egymásnak.) Csak épp összemosod az én ironikus hsz.-emet más komolyan vett hsz.-ével. Én erre kaptam fel a vizet, ha feltűnt: ironikus hsz.-re válasz, amit okkal "vettem személyesre". Azért a pici szívem összetörésétől messze vagy. :P

Így innen viszont kiszállok, mert amiért én vitáztam, az tisztázva van.

Szerintem egyébként már megint összemarkolsz egy rakat különböző embert, akikkel más-más miatt kapsz hajba. Ezért a "helikopter" emlegetése. Nem tudom, ha visszanézed, nem álltam neki senkire se mosolyogni. Vagy csak nekem nem tűnt fel...

#2628: beletellett egy kis időbe, amíg láttam és megírtam a válaszomat. Sorry!

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2630) orbano válasza Integra (#2627) üzenetére


orbano
félisten

ennyira ezért nem volt vészes a helyzet, igazából szóba sem került, hogy ilyet akarna (szerintem nem is akarna, elég kozervatív, ráadásul orvosnak készült, ismeri a szakma sötét oldalát :) )
de ha feljött volna, tuti elmondtam volna neki, hogy süllyedjen magába kicsit, gondolja át mi lenne, játszon el a gondolattal. én ha tehetném lebeszélném a barátnőmet ilyenről, nem vagyok egy szilikonpárti (bár mág nem próbáltam), de elvből nem foglalok állást ebben a témában. ezt döntse el a nő maga, esetleg segítsen neki egy másik nő, akiben bízik, vagy egy szakember.

A vér nem válik VAZZE!™

(#2631) Kokkantas válasza Gh0sT (#2548) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Amikor megmondod a "nőnek", hogy olyan az ágyban, mint egy darab fa akkor meg megsértődik.

(#2632) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi ez a méretspecifikus hozzáállás egyébként? Kicsi mellből is vannak nagyon szépek, meg nagyobb mellből is akadnak. Mittudomén, szerintem Kristen Bell is jócsaj, meg Monica Belucci is (mármint képen és filmen legalábbis). Nehogy már azt mondjuk, hogy csak a 90C-s mellméretű csajok jók, a többi meg csak úgy van, mert ez elég butaság lenne.

Nyilván van olyan férfi, aki a nő mellméretét is elsődleges prioritással kezeli, és van egy kialakult elképzelése, hogy neki ilyen kell. Hajrá, keressen, biztosan van olyan is, szerencsére mindenkinek más az ízlése, jut mindnekinek.

Másrészről pedig azt is tudom, hogy a nők jó része, ha nem hasonlít mondjuk az imént említett Monica Beluccira, akkor hajlamos kisebbnek érezni magát. Holott egy nő testaránya nem mutat kóros elváltozást (beteges soványság, vagy elhízás), akkor már csak annyi kell ahhoz, hogy szép legyen, hogy elfogadja magát, és kibéküljön a világgal, és megtalálja a saját stílust, egyéniségét. Ez az ami sokaknak nem sikerül, és akkor hajlamosak azt hinni, hogy ha ez meg az a dolog kisebb/nagyobb lenne, akkor mennyivel szebbek lennének.

Legjobban talán Aesir fogalmazta meg korábban, hogy egy mellplasztika nem fog helyretenni egyetlen elcseszett életet sem.

Integra: Azok a szilikonos mellek, amiket eddig láttam, nemigen tetszenek, szerintem természetellenesen néznek ki. Ha pedig láttam olyat, ami tetszett, de mesterséges volt, akkor valószínűleg észre sem vettem, hogy az. Őszintén szólva meglehetősen tájékozatlan vagyok műcici témakörben, de úgy érzem, hogy ezzel a hiányosságommal együtt tudok élni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2633) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megkérnélek titeket, hogy gratuláljatok!
Méghozzá ahhoz, hogy mekkora egy töketlen balfasz vagyok és hanyadik csajról maradok le a balfaszságom miatt.

Csak ennyit akartam, köszönöm.

(#2634) aesir válasza Kokkantas (#2631) üzenetére


aesir
veterán

Van frigid nő nem kevés, de azt se felejtsük el, hogy szex nem csak abból áll, hogy a faszinak feláll a farka aztán hajrá.

A legtöbb frigidnek nevezhető nő, pont attól az hogy még nem találkozott olyan férfivel aki tudja hogyan lehet és kell kielégíteni egy nőt. Ez pedig nem vet rátok valami jó fényt.

Van saját életem...

(#2635) orbano válasza Integra (#2627) üzenetére


orbano
félisten

kicsit továbbgondolva: ha láttam volna rajta, hogy komoly önértékelési problémát okoz ez neki, akkor biztosan tanácsoltam volna. de inkább általános önbizalomhiánya volt és sikerélményekre volt szüksége, szóval nem volt ez a dolog téma. és ezt általánosan is vallom: szerintem olyan nő csináltassa meg a mellét, akinek komoly bajai vannak miatta. aki nélküle is szép, az inkább tegye rendbe a fejében a dolgokat:
nekem is vannak ilyen "problémáim", vékony testalkatom van, amit nem nagyon szeretek és félig meddig kihat az önbizalmamra, holott tudom, hogy jók az adottságaim, és nem a külalakom miatt nem kaphatok meg bárkit. ennek ellenére nem szedek szteroidokat, és gyúrok mint a hülye (ez egy amolyan mellplasztikás analógia akart lenni)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2636) orbano válasza (Kolombusz) (#2633) üzenetére


orbano
félisten

elbuktad? :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#2637) Integra válasza (Kolombusz) (#2633) üzenetére


Integra
titán

gratulálok.

:)
na mit/kit lúzerkedtél el???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2638) orbano válasza aesir (#2634) üzenetére


orbano
félisten

pont ezt akartam írni én is Kokkantasnak.... minden nő vadállat alapjaiban, benne van az ösztön, csak tudni kell előhpzni (boztonságérzet, meghittség, kölcsönös bizalom, kis szesz ;], és nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon hosszú előjáték, kezdve a kellemes beszélgetéssel)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2639) Tim82 válasza Integra (#2628) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként még annyit: megint irónia volt. ;) De abbafejezem - én igazából a stílusodon húztam fel magam és ez valóban befolyásolja a tárgyilagosságomat, elismerem, elnézésedet kérem. :R Szövegértelmezésből egyébként hasonlóan állunk, de igyekszem úgy felfogni, hogy mindez azért, mert nem ismerjük egymást és a metakommunikációval nem megtámogatott csevely igencsak megtévesztő tud lenni. OK?

Kolombusz: gratulálok. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2640) (Kolombusz) válasza orbano (#2636) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, így szoktam hangot adni az örömömnek. ;]

Szimplán lecsapták előlem, mert vártam. De hogy mire, azt én sem tudom.

(#2641) Integra válasza aesir (#2634) üzenetére


Integra
titán

ezekkel a nőkkel csak egyet lehet tenni, legalábbis tapasztalat alapján
megkell kérdezni hogy mit hogy szeretne (amúgy is megkell), de tőlük különösen, és teljesen alárendelni magad az ő örömének. ilyen nőnél első körben csak a nőről van szó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2642) Integra válasza orbano (#2638) üzenetére


Integra
titán

mocskos ribanc mindegyik nő. és mi erre gerjedünk.
ez a nő és a férfi. ez van a génjeinkbe kódolva.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2643) parandroid válasza Kokkantas (#2631) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ROTFLMAO

Ezen őszintén szólva nem lepődnék meg a helyedben. :D

Egyébként a másik oldala a dolognak az, hogy ha tényleg olyan, akkor jobb, ha tényleg megmondod neki. Akkor legalább tud róla, és így megpróbálhat rajta változtatni, persze először el kell fogadnia, hogy valami nem stimmel. Tapintatosabbak használhatnak más kifejezést is. :U

A dolog másik oldalának másik oldala pedig az, hogy ha egy nő olyan az ágyban, mint egy darab fa, annak jó eséllyel a férfi is az oka...

Szerk: Alaposan lemaradtam...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2644) orbano válasza (Kolombusz) (#2640) üzenetére


orbano
félisten

valaki ráfeküdt? nem? hátakkor meg? :) nyomás ;) különben is te láttad meg előbb :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#2645) orbano válasza Integra (#2642) üzenetére


orbano
félisten

de valahogy mégis inkább akkor, ha picit rejti ezt. engem legalábbis azok a nők vonzanak, akik megjelenésükben szolidak, de mégis látszik rajtuk, hogy mi lesz ebből, ha hazaviszed :)

peterkeT:

áhh felejtől. még gátlásosabb lenne. ahogy mondtuk is itt páran, a férfi dolga ezt megoldani, a nő problémába avatása nélkül. ha esetleg nem megy, akkor meg lehet finoman kérdezni, hogy mi a baj, úgy érzed gátlásos, nem engedi el magát. de belenyesni a lelkivilágába azzal, hogy "szar vagy bazzeg", veszett fejsze nyele... :U

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2646) Tim82 válasza Integra (#2641) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kíváncsiságból egy hipotetikus kérdés - ha nem jön össze a várt eredmény (azt mondja, hogy neki ezmegaz a jó, aztán mégsem - persze, nem egy, nem két, ennél több alkalommal "legyen szó a nőről"), akkor hogyan tovább?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2647) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#2640) üzenetére


EQMontoya
veterán

használd ki a 90kg-t :D

Same rules apply!

(#2648) parandroid válasza orbano (#2645) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem így állnék neki. :)

Tim82: Keresel másikat. Ha pedig mégis ragaszkodnál ehhez, akkor tovább küzdesz. A szex nem elsődleges fontosságú egy kapcsolatban, de ha nincs, vagy csak nem jó, akkor az a kapcsolat a legtöbb esetben halott.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2649) Tim82 válasza parandroid (#2648) üzenetére


Tim82
nagyúr

A célravezető megoldás a "nem rossz, jó Veled, de ebben és ebben lehetne javítani apránként" lenne. Nem?

Az lemaradt (mert nem engedte elküldeni a módosítást) az előző hsz.-ből, hogy kifejezetten Integra válaszát akartam megkérdezni, mert egyébként az én válaszom ugyanaz, mint a Tied. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2650) Kokkantas válasza aesir (#2634) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Próbálkoztam sokat és sokmindennel, utánaolvastam stb... Elképzelhető, hogy az én hibám... De ő akkor is egy darab fa volt. Nem volt sok dolgom eddig nőkkel...no meg akivel lehetett volna én nem akartam.

peterkeT:Az elején még szépen megfogalmazva mondtam neki és kérdeztem tőle, hogy mi a baj. Választ nem kaptam...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.