Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) orbano válasza tildy (#3592) üzenetére


orbano
félisten

logikusan átgondolva engem sem érdekelne. de sajnos ez nem a logikán múlik. kedvelem azt a lányt és szar érzés. egyszerűen semmi köze ahhoz hogy ki hagyott ott kit (mellesleg "közös" volt a szakítás, egyszerűen a körülmények miatt nem ment, hogy boldoggá tegyem. de nem volt könnyű döntés)
de akkor is bázzeg.... agyrém :W nem bírok túllenni rajta egyszerűen...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3602) Kokkantas válasza I_Am (#3599) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Hagyjanak békén és kész. Kuss a neve. Én nem kérdeztem... Ha meg valami nem tetszik azt nem vagyok hajlandó eltűrni...főleg egy ilyen embert nem. Sokat tűrök...és még sokmindent fogok az életben, de akkor is.

(#3603) bolondember válasza orbano (#3601) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a kardból lassan, lassacskán egy apró szálka marad, ne aggódj - fájni nem fog, de azért folyamatosan zavarni fog... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3604) orbano válasza bolondember (#3603) üzenetére


orbano
félisten

Én csak azt nem értem, hogy tényleg nem kéne zavarjon. Lehet tényelg csak azért van mert emberileg bírom azt a csajt. Másra is féltékeny lennék, de így egy olyan furcsa érzés van bennem.... mint ha a legeslegbelső intimitásomat tették volna közkinccsé.
pár nap és elmúlik remélem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3605) bolondember válasza orbano (#3604) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pár hónap.
ha nem találkozol vele, akkor hamarabb...

ha valakit TÉNYLEG szeret/szeretett az ember, és úgy is váltak el az útjaik.. :B Szvsz ez full természetes reakció, és sajnos az ember nem tud mit ellene tenni - mert minél inkább nem akar erre gondolni, annál inkább ezen jár az agya - öngerjesztő folyamat rulz.. :O
Vajon a nők is éreznek így, ilyet? :F :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3606) orbano válasza bolondember (#3605) üzenetére


orbano
félisten

éreznek. nem lesz ez pár napnál hosszabb. annyit nem voltunk együtt. emberileg nagyon kedveltem, de mint nő kiesett a pixisből. egyszerűen csak idegen nekem ez a szitu. igazából szerintem csak az önérzetemet bántja a dolog, nincsenek bennem azok a tipikus féltékenységi érzések, mint ami akkor volt, amikor a naaagy nagy szerelmem (egyik exem) közölte, hogy végre van egy barátja és full szerelmes... na az hónapokig tartott :)
a nők is éreznek ilyet, ők is féltékeny, önző fajták. ez általános emberi tulajdonság. ráadásul az logikátlan, megmagyarázhatatlan fajta...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3607) Majstor válasza tildy (#3597) üzenetére


Majstor
senior tag

Nemrég szakított...az "excsajt"(akit még biztos szeret valamilyen szinten) az "exkupidó" titokban kenegeti, az az ember akit eddig "igazbarátnak" hitt(aki valójában egy féreg >>> ha lenne gerince, akkor az orbano lenne az első ember aki tudna erről) szerintem :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3608) tildy válasza Majstor (#3607) üzenetére


tildy
nagyúr

Elég keveset tudunk a háttérröl, lehet nem is kupido ment az excsaj után hanem fordítva.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3609) 7 válasza orbano (#3606) üzenetére


7
addikt

Szerintem meg emberfüggő:
Első kapcsolatamnak a blogomban olvasható módon lett vége (azaz a csaj szakajtott velem, ő szeretett bele másba), ennek ellenére szabályosan féltékeny volt, amikor kijelentettem nem sokkal utána, hogy bontakozik egy új kapcsolatom, és végigkérdezett mindenkit, akire valaha is féltékeny volt -- ahogy ismerem, azzal a szándékkal, hogy jól le is csesszen, ha valaki lett volna közülük. Azóta is én vagyok a rossz ember, mert anno egy nappal korábban mondtam ki, hogy együtt vagyunk az új leányzóval, mint ők, tehát nem biztosan is szerettem igazán... :D

(#3610) Majstor válasza tildy (#3608) üzenetére


Majstor
senior tag

Meglehet, de az nem mentség (az excsaj "rámászott") vagyis nem változtat ezen túl sokat...szerintem

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3611) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

De most komolyan. Hogy a 3,14csába lehet csajt szerezni?

(#3612) Jenő válasza Kokkantas (#3611) üzenetére


Jenő
aktív tag

Áj hóp det vóz dzsászt ö poetik kvesztsön..

(#3613) bolondember válasza Kokkantas (#3611) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fóliázott maláj kurvát apróneten.

Nőt, társnak?
IRL - barátok, haverok, meló?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3614) Kokkantas válasza bolondember (#3613) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Egyik havernak sincs olyan csaj ismerőse aki bejönne. Dolgozni nem dolgozok még.
Pontosabban van egy csajszi vagyis inkább 2 aki esélyes lenne. De sajnos csak egy irányú dolog mindkettő. Az egyikről tudom, hogy én csak egy rendes stb... haver vagyok, de semmi több

(#3615) orbano válasza Kokkantas (#3611) üzenetére


orbano
félisten

kezdj el dolgokat csinálni. új hobbik, új meló, új szokások. ezek önkéntelenül is hozzák magukkal az új társaságokat -> új nőket...
persze ha van merszed, nyilvános összejöveteleken is lehet: buszmegálló, fesztivál, kiállítás, koncert. de bulik is nagyon jók. főleg egy kolibuli mondjuk.

egy szó, mint száz: élni kell! :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3616) Kokkantas válasza orbano (#3615) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Szoktam fényképezgetni...de a tájfotózásnál nem nagyon látni csajokat. Az olyan helyeket inkább kerülöm ahol sok ember van. Erős tömegiszonyom van.

(#3617) (Kolombusz) válasza Kokkantas (#3616) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem magadat kéne legyőznöd.
Az ilyen tömegiszonyt, meg a kóros önbizalomhiányt és világfájdalmat.
Utána csajozhatsz. Addig csak egy besavanyodott embert látnak benned.

(#3618) orbano válasza Kokkantas (#3616) üzenetére


orbano
félisten

Akkor öcsém neked találták ki a kuplerájt :DDD kevesen vannak és csak csajok. Előttem szólónak pedig baromira igaza van. Cumizz magadba egy kis tesztoszteront :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3619) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Összevesztünk asszonnyal, borult a bili es elvesztettem a fejem.
Most kibekult velem ad meg egy eselyt.
Valszeg egy ideig nem talalkozunk annyit mint elotte, nem is alszunk egymasnal s egy ideig nem megyunk egymashoz csak semleges helyen talalkozunk.

annyira nehez h elmondani nem birom, h fogom en ezt kibirni míg minden olyan nem lesz mint volt? :(

idő kell neki, mondta, hogy ne surgessem, szeret engem.

90 87.5 87.8 87.5

(#3620) Kokkantas válasza (Kolombusz) (#3617) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Világfájdalmam az nincs, de önbizalomhiányom és tömegiszonyom az nagyon. Ha meg ezeken a dolgokon múlik, hogy lesz-e valakim vagy nem akkor nekem sosem lesz senkim sem.

(#3621) (Kolombusz) válasza Kokkantas (#3620) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nézz mélyen magadba és gondolkodj el azon, hogy miért van önbizalomhiányod.
Ha múltbéli esemény miatt, akkor felejtsd el, lépj túl rajta.
Ha más miatt, akkor próbáld megoldani az okát.

Amint lesz önbizalmad, nem lesz gond a tömegben sem. Szerintem.

És ezen a soha nem lesz senkim sem gondolkozásmódon is kéne változtatnod.

(#3622) 7


7
addikt

Hm. Anyám besokallt (ahogy ismerem, nagyanyám miatt ideges), és valami apróság miatt elkezdett kis játékokat játszani velem - első megmozdulása az ajtó becsapása volt, második, hogy belenyomta a szárítóról frissen leszedett zoknikat a kajámba. Szerintem azon is felhúzta magát, hogy megkérdeztem, nem rám várt-e a mosogatás, amikor megláttam az üres mosogatót...
Izgalmas lesz ez így...

Mindegy, egyelőre tartom a számat, nem állok le vele veszekedni, talán idejön bocsánatot kérni, ha lehiggadt.

[ Szerkesztve ]

(#3623) tildy válasza Kokkantas (#3611) üzenetére


tildy
nagyúr

Hehe, légy rámenős:D Bár van akinél nem hatásos

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3624) (Kolombusz) válasza 7 (#3622) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

belenyomta a szárítóról frissen leszedett zoknikat a kajámba

Kedves édesanyád lehet. :DDD

(#3625) 7 válasza (Kolombusz) (#3624) üzenetére


7
addikt

Általában nem ilyen, most valami nagyon kihozta a sodrából, és szokás szerint máson vezeti le. Hallom, ahogy takarítás címén épp tör-zúz a lakásban.

(#3626) EQMontoya válasza 7 (#3625) üzenetére


EQMontoya
veterán

én úgy vettem észre, hogy ilyenkor az embeberek kizökkennek valahogy a normális kerékvágásból, és csak egy újabb zökkentés hatására térnek vissza abba. ---> ha ok nélkül kötekszik, adok rá okot, érdekes módon egyből abbahagyja :D

Same rules apply!

(#3627) dr faustus válasza Kokkantas (#3611) üzenetére


dr faustus
senior tag

Emberek közé kell járni, társaságba. Másképp nem megy.

Warning: Explicit Content

(#3628) 7 válasza EQMontoya (#3626) üzenetére


7
addikt

Majd ha megnyugszik, akkor beszélek vele, egyelőre nem zaklatom, nagy vagyok annyira, hogy ne kérjek még ezekből. Dolgom van, így elég kellemetlenül érintene, ha kapnék repetát. Most is úgy kellett feltakarítanom az akciója után, hogy előszedtem egy üres borítékot, abba szedtem össze a kaját (tészta volt, könnyen szedhető). Nincs most időm leállni ágálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#3629) orbano válasza Kokkantas (#3620) üzenetére


orbano
félisten

legszivesebben kikötöznélek a 4-6-os villamosra egy "nőhiányom van, segítsetek" táblával a fejed fölött :)
Egyébként pedig készülj, hogy senkid sem lesz, mert a mikulás feltehetőleg nem fogja megoldani a problémáidat. Javaslom menj el boxolni. Pikk-pakk meg fog jönni az önbizalmad. Vagy gyere le hozzánk kibboxolni. Ennyi köcsög között ha nem ragad rád semmi, akkor már elmondhatod hogy mindent megtettél és hídnak mehetsz :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3630) lorcsi válasza orbano (#3629) üzenetére


lorcsi
veterán

Ennyi köcsög között ha nem ragad rád semmi
mivel várjátok ti ? ;]

(#3631) orbano válasza lorcsi (#3630) üzenetére


orbano
félisten

egy kanna síkosítóval ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#3632) lorcsi


lorcsi
veterán

na azért, csússzon ott minden ne fájjon szegénynek :DDD ;]

(#3633) orbano válasza lorcsi (#3632) üzenetére


orbano
félisten

egyébként eddig minden önbizalomhiányos ismerősömnek jót tett egy ilyen küzdősport. általában megfelelő tesztoszteronszintű emberekkel ismerkedsz meg, plusz a hovatartozás érzete sokat segít. persze ehhez olyan hely kell ahol jó a közösség....

A vér nem válik VAZZE!™

(#3634) ladybug válasza kicsitomi88 (#3619) üzenetére


ladybug
őstag

Nyugi, lehet, hogy vmi más gondja is van, és most elege lett. Adj neki időt és teret, ahogy kért. Szeret téged, te is szereted. Ne gondolj arra, hogy milyen lesz. Olyan lesz, mint volt, mert nem elhagy, csak egy kis magánszférát kért.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3635) Kokkantas válasza (Kolombusz) (#3621) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Önértékelési probléma is vezethet önbizalomhiányhoz.

(#3623) tildy:Nem tudok rámenős lenni, mert úgyérzem, hogy az teherként hathat az emberre. Mondjuk lehet, ha rámenős lettem volna akkor nem a haverom jött volna össze azzal a csajjal akit nagyon bírok, hanem én...

(#3629) orbano:Nem vonz a box és társai.

[ Szerkesztve ]

(#3636) orbano válasza Kokkantas (#3635) üzenetére


orbano
félisten

Ez nem lep meg :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3637) kicsitomi88 válasza ladybug (#3634) üzenetére


kicsitomi88
őstag

megutottem(pofonvagtam) mert szakitani akart szinte a semmibol
nem akartam bantani csak nem tudtam mashogy kifejezni mennyire megbant

ket nap mulva mar kibekult velem, pedig a szulei mondtak, hogy ne

biztos szeret, mondja is, azt is mondja igy harom nap utan hogy hianyzok neki

a pofam leszakad ugy szegyellem magam.

most egyenlore csak semleges helyen akar talalkozni. Azota egyszer talalkoztunk, megpusziltuk egymast, a kezet is megfoghattam ujra. Turelmesnek kell lenni csak rossz ujrakezdeni mikor mar fel volt epitve.

ido kell neki, mondta ne surgessem, legszivesebben a karjaiba vetnem magam es konyorognek hogy bujjunk a takaro ala es oleljuk meg egymast

belegondolva, ha hallom mastol, hogy mi tortent, ha egy hetig hozzam se szolt volna se lett volna fura, orulhetek, hogy szoba allt velem es akar engem, biztos szeret.

Hianyzok neki? Nem erzi a hianyom mikor az agyara pillant vagy az a millio dolog ami ram emlekezteti?

90 87.5 87.8 87.5

(#3638) bolondember válasza Kokkantas (#3635) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

orbano felajánlott vazelin adagja se vonz?! :Y ;]

Barátokkal, haverokkal eljárni kisebb helyekre? szokd lassan a "tömeget"... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3639) ladybug válasza kicsitomi88 (#3637) üzenetére


ladybug
őstag

Mit csináltál? Megütötted, mert szakítani akart veled? "Szép férfias" viselkedés mondhatom. :( Nagyon gyerekesen és durván viselkedtél. És tudom, hogy tudod, de akkor is felháborító, hogy nem tudod elviselni, ha nemet mondott neked.

Hagyj neki időt, és egy darabig ne ostromold. Ezek után megértem, hogy miért írtad azt, hogy nem lesz olyan, mint régen. Legelőször is próbáld megtanulni, hogyan kontrolláld magad.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3640) Kokkantas válasza bolondember (#3638) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem va-gyok ro-bot...

Barátok, haverok egy helyre járnak állandóan...amit én már nagyon-nagyon-nagyon unok. Nem képesek megérteni, hogy ott rossz lenni, mert semmilyen inger nem éri az embert. No meg az esetek 99%-ában ki sem megyek velük, mert 2 olyan ember van ott akit gyűlölök.

(#3641) kicsitomi88 válasza ladybug (#3639) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nem azert, mostanaban felhotlen volt minden, osszekaptunk valamin es ez volt a reakcioja es mondtam, h uristen mit csinalsz o meg teljesen kifordulva onmagabbol mondta, hogy szakit velem stb, en meg csak ultem elotte es mire eszbekaptam mar megtortent, soha nem bantanam csak azert, hogy fajjon neki es az eletemet odaadnam erte.

Nem ez volt az elso eset, h ilyet csinalt csak ugy a semmibol, akkor mindig megbeszeltem vele es bocsanatot kert amiert ilyen szemet mondon viselkedett, most nem birtam ki, sajnalom, megtortent. :(

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#3642) tildy válasza ladybug (#3639) üzenetére


tildy
nagyúr

Ösztönös dolog lehetett van ez így. Az a jó ha legalább megbánja az ember.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3643) ladybug válasza tildy (#3642) üzenetére


ladybug
őstag

Lehet többször is ösztönösen cselekedni, és meg is lehet bánni. De akkor sem törölhető ki az emlékezetből, főleg nem a fizikai bántalmazás.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3644) 7 válasza ladybug (#3643) üzenetére


7
addikt

Erről az jut eszembe, amikor az elsőm ütögetett, mert nem tetszett neki valami (többször is), amikor meg az abbahagyást szorgalmazó kéréseim után megfenyegettem ártatlan arccal, hogy majd visszaadom neki egyben, neki állt feljebb, aztán megsértődött, miután jól odamondott nekem... merthogy nőket nem verünk...

A szitu persze nem ugyanaz, itt elcsattant egy hirtelen érzelemtől vezérelt pofon, ami tényleg nem helyes. Már csak azért sem, mert verni alapból nem szabad a másikat, függetlenül attól, milyen nemű. De ennek ellenére meg lehet érteni, nem kéne ekkora feneket keríteni a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#3645) Tim82 válasza tildy (#3642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aha, aztán újra megtörténik "ösztönből", de jó, hogy utána megint megbánja az ember, aztán újra megtörténik... undzóvejter.

Tudod, Tildy, biztos Te is ismersz ilyen esetet - "a férjem úgy háromhavonta eltöri a kulcscsontomat, de azért jó ember és szeret engem, mert másnap bűnbánóan az ágyamba hozza a reggelit és megesküszik, hogy soha többet nem fog ilyet tenni!"

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Kicsitomi ilyen volna, csak ez a felmentés nagyon nem tetszik. Igenis égjen bele, amíg lehet, hogy ilyet nem szabad tenni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3646) 7 válasza Tim82 (#3645) üzenetére


7
addikt

Nyilván van egyfajta határa a dolognak, amit meg kell húzni, és természetesen ez személyenként más. De nekem az nem tetszik, hogy egyes emberek hajlamosak ezt túlreagálni, de csak akkor, ha nő a bántalmazott, merthogy ott bizony kell a zéró tolerancia, mivel a nő nem tudja megvédeni magát.

Nagy szart. Vannak olyan nők, akik vidáman bántalmazzák férfi párjukat olyan szinten, hogy zúzódások, repedések, akár törések is maradnak utána, és mi rá a válasz? Semmi, nem foglalkoznak vele.

A két dolgot egy szintre kéne hozni valahogy -- mondjuk úgy, hogy a férfiakat sem ütik a nők, mert ez így gusztustalan, hogy amikor valaki önvédelemből ütne vissza, máris elhordják mindennek, a nő meg az ártatlan, bántott angyal képében tündökölhet.

Szerintem az, ami mostanság megy ebben a témában, gusztustalan, pont a fent említett dolog miatt. Senkinek nem szabadna megütnie a másikat. Az, hogy bennünk általában véve nagyobb erő lakozik, nem jelenti azt, hogy ilyen szinten a nők védelme felé kellene billennie a mérlegnek.

(#3647) Tim82 válasza 7 (#3646) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jól van, de itt és most nem arról van szó, hogy az mennyivel kevésbé elítélendő, amikor pl. egy nő bántalmaz rendszeresen egy férfit. Én sem erről beszélek. (Pl. ha engem megütnek, én igenis visszaütök és nem azt fogom nézni, hogy aki bántott, az éppúgy farkas egyed :D, mint én, vagy egy "törékeny virágszál", hanem azt, hogy bántott, fizikai fájdalmat akart nekem okozni rosszindulatból és én ezt nem hagyom, hanem minimum védekezek.)

Az emberekben annak kell rögzülnie, hogy amennyiben a másik nem bántja őket fizikailag, nincsen joguk ütni. (És még utána is kétséges.) Sőt, ez rossz dolog. Az nem pálya, hogy verbálisan kapunk egy bántást és ezért aztán jól pofán vágjuk a másikat, maximum azt bizonyítjuk vele, hogy mi vagyunk a HMCs-k a gáton... Hidd el, pontosan tudom, miről beszélek.

(Egyébként volt nekem olyan haverom, akit két évvel ezelőtt az akkori párja rendszeresen ütlegelt - a csaj volt vagy 165 centi, vaságyastul 55 kiló talán, a srác meg 183 centi és 100 kiló körül - nem elhízva, hanem kondizott, tehát 100 kiló izomról beszélünk. A kapcsolatuk leszállóágában a srác állandóan zúzódásokkal járt-kelt - a csaj féltékeny volt és ütötte őt, amivel érte, ha épp rájött a hoppáré. Ja igen, és a srác soha nem ütött vissza - birka volt és szerelmes. Ami nála majdhogynem szinonima. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3648) kicsitomi88 válasza 7 (#3646) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Sztem nincs elegge felfujva ez a dolog, hibat kovettem el, ez teny, de ez nem az a kategoria ami ellen pl a NANE is fellep.

Csecsemot a falhoz vago az asszonyt azert uto "embert" mert nem ugy nez ra vagy vmi, az ellen igenis zero tolerancia.

Viszont sok olyan nő-férfi van aki egy kiadós szajbarugast erdemelne azert mert lelkileg ugy meggyötri a masikat.

Pl anyam is verte meg biologiai apamat meg 20 evvel ezelott mikor meg kisbaba voltam mert olyanokat mondott h az oroszlanokkal kene megetetni, anyam fogta a nyujtodeszkat(nem a sodrofat) bement a furdoszobaba a meztelen faterhoz es DURRR!

kar h tulelte az a mocsok.

es ne feledjuk, mert sztem van benne igazsag, h hatalmar troger dolog megutni egy not, ahogy en is tettem, es nem mentseg, de utlegeles nelkul is tud ennel nagyobb fajdalmat okozni nekem. Egy elozo kapcsolatomban most felev utan h beszeltem az illetovel azt mondta barcsak inkabb megpofoztam volna minthogy olyanokat mondok neha.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#3649) tbs válasza kicsitomi88 (#3648) üzenetére


tbs
addikt

:Y :U :O :(((

(#3650) kicsitomi88 válasza tbs (#3649) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ezt most mire?

priv is johet

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.