Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) tbs válasza Pala (#2450) üzenetére


tbs
addikt

Domborodó cici előhozza a nőt a többségből. És nőbbnek akarnak látszani, mint a többség. A minta és a reakciók erősítik a stílust. Szerencsére néhányan túl tudnak lépni ezen. ;)

(#2452) Pala válasza tbs (#2451) üzenetére


Pala
veterán

"nőbbnek akarnak látszani" - az biztos!! :DDD Ezért mondom, hogy kurvásak. :) Pehh, szerintem némelyik erősen visszataszító. De a picit idősebbek között.... na az már döfi. Ott vannak olyanok, akik egészen fejlett esztétikai érzékről tesznek tanúbizonyságot. Az összhatás olyan kellemesen harmonikus tud lenni. :)

mod: domborodó cici, heh :) bnőmnek is relatíve méretes keblei vannak, mégse öltözik ribancnak. :) De nem emiatt szerettem bele, bár tudom, ezt már sose fogom lemosni magamról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2453) lorcsi válasza Pala (#2450) üzenetére


lorcsi
veterán

én nem csak náluk vettem ezt észre
majd' 30-as kolléganőim is úgy tudnak csipogni mint a madarak :F
és feszítik is magukat rendesen
nem korhoz köthető

[ Szerkesztve ]

(#2454) Majstor


Majstor
senior tag

ribanc = "menő csaj"

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2455) dragonfx válasza Pala (#2452) üzenetére


dragonfx
veterán

na azé nem mind, meg ők is a társadalom egy része,majd megkomolyodnak. Addig meg maradna kplázaQ...-k.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2456) Kokkantas válasza tbs (#2451) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Áááá most meg Doromboló cicát olvastam "Domborodó cici" helyett...

(#2457) Wolverine válasza Kokkantas (#2456) üzenetére


Wolverine
félisten

Menj csajozni. Holnap este, ma már késő van meg hideg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2458) The DJ válasza Kokkantas (#2456) üzenetére


The DJ
addikt

Ezt teszi a nőhiány...nem csak a gyakorlatot, de lassan már a fogalmakat is elfelejted ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2459) fokukac válasza Kokkantas (#2456) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Áááá most meg Doromboló cicát olvastam "Domborodó cici" helyett..."

én ezt pont fordíva szoktam keverni. :DDD

-------------------------

más.

ezt most láttam egy csaj wiw-es adatlapján :

"Mivel nőből vagyok, nem mondom ki amit akarok, de fenntartom a jogot arra, hogy hisztizzek, ha nem kapom meg..."

de legalább őszinte :)))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2460) EQMontoya válasza fokukac (#2459) üzenetére


EQMontoya
veterán

jaja, leglaább felvállalja

Same rules apply!

(#2461) Wolverine válasza fokukac (#2459) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD És gondolod, hogy komolyan is gondolja? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2462) Kokkantas válasza fokukac (#2459) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"Mivel nőből vagyok, nem mondom ki amit akarok, de fenntartom a jogot arra, hogy hisztizzek, ha nem kapom meg..." ...a napi pofon adagomat. ;]

(#2463) fokukac válasza Kokkantas (#2462) üzenetére


fokukac
nagyúr

de kemény vagy, Koki. :D

egyébként persze, hogy nem gondolja komolyan, hiszen ő is idézetben hagyta.
egyébként nem is csaj, 30 fölötti. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2464) EQMontoya válasza fokukac (#2463) üzenetére


EQMontoya
veterán

lehet, pont azért tudja ennyire pontosan, mert már 30 fölötti :D

Same rules apply!

(#2465) bolondember válasza fokukac (#2459) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

istenem, ez a nem gyenge, SŐT...

és van benne igazság is...

Áááá... Nőt h lehetne "rávenni" olyasmire, amit beleneveltek, h csúnya dolog, de tetszik neki, csak a neveltetés miatt maga előtt is letagadja? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2466) EQMontoya válasza bolondember (#2465) üzenetére


EQMontoya
veterán

Áááá... Nőt h lehetne "rávenni" olyasmire, amit beleneveltek, h csúnya dolog, de tetszik neki, csak a neveltetés miatt maga előtt is letagadja? :F erről most egy dolog jutott eszembe, hogy mi lehet, de nem leszek obszcén :D

Same rules apply!

(#2467) bolondember válasza EQMontoya (#2466) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, csillagozd ki, kíváncsivá tettél - vagy csak a fáradtság kurv@ra naivvá tett... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2468) EQMontoya válasza bolondember (#2467) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát úgy momentán erről arra asszociáltam, hogy a hölgy nem partner az anális sexhez :D

Same rules apply!

(#2469) bolondember válasza EQMontoya (#2468) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ádehogy, nem erről van szó...
miket Te nem képzelsz?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2470) tildy


tildy
nagyúr

"S most mondok neked valamit, ha nem tudnád: a szerelem, ha igazi, mindig halálos. Úgy értem nem célja a boldogság, az idill, a kéz a kézben, az andalgás, holtomiglan-holtodiglan virágzó hársfák alatt, melyek mögött a tornácon lámpa szelíd fénye világít, s az otthon dereng…ez az élet, de nem ez a szerelem. Komorabb láng ez, vészesebb. Egy napon eljön az életedbe a vágy, hogy megismerjed ezt a pusztító szenvedélyt. Tudod, mikor az ember már nem akar semmit megtartani magának, nem akar egészségesebb, nyugodtabb, kielégültebb lenni egy szerelemtől, hanem lenni akar, teljesen, a pusztulás árán is. Később jön ez, sokan nem ismerik meg ezt az érzést, soha… minden igazi életben eljön egy pillanat, amikor az ember úgy merül el egy szenvedélyben, mintha a Niagara vízesésbe vetné magát. S természetesen mentőöv nélkül. Nem hiszek a szerelmekben , melyek úgy kezdődnek, mint egy kirándulás az élet majálisába, hátizsákkal és vidám énekléssel a napsugaras erdőben…a szenvedély nem ünnepel. Ez a komor erő, mely mindegyre alkotja és pusztítja a világot, nem vár választ azoktól, akiket megérint, nem kérdi, jó-e nekik, nem sokat törődik a viszonylagos emberi érzésekkel. Az egészet adja és az egészet követeli: azt a föltétel nélküli szenvedélyességet, melynek legmélyebb árama maga az élet és halál. Nem lehet másképpen megismerni a szenvedélyt."
(Márai: Az Igazi)
Nem tudom miért mutatom meg nektek, csak annyit tudok meg akartam mutatni ezt az idézetet nektek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2471) Tim82 válasza tildy (#2470) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem ellened szól, Tildy, de lassan ebből a Márai-idézetből is közhely lesz - az elmúlt egy hónap kb. hat-hét helyen (blogokra gondolok, nem logout-osokra, persze :) ) láttam idézve. És igazából nem így van - Márai se így volt szerelmes.

Persze, így is lehet, de ez csak egy fajtája a szerelemnek...

Amúgy meg rohadt jó könyv az Igazi... Judit és az utóhang-hármas. (Mert ugye így tartozik össze.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2472) tildy válasza Tim82 (#2471) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem ez volt a szándékom, hogy még jobban közhellyé tegyem :U :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2473) Tim82 válasza tildy (#2472) üzenetére


Tim82
nagyúr

Héééé, nem beszólás volt Neked/ellened, csak megjegyzés! :DDD

Mod.: magyarázatnak, hogy miért írtam: ez egy jelenség. Bizonyos könyvek, idézetek nagyjából egy időben jutnak el az olvasók szélesebb rétegeihez. Valószínűleg ezért utálom már a "kishercegésaróka"-típusú, valamint a számolatlan Coelho-idézeteket (Coelho ráadásul még gyenge író és klisés is). Márai viszont jó, csak hirtelen mindenki rájött, hogy milyen trendi dolog őt olvasni és néha olyan sötét emberektől látom idézni (Tildy, természetesen nem Rád gondolok - meglepő módon néha rózsaszínmisspicsák és magukat nagyon eladni kívánó értelmiségipalánták szokták nyomni Márai félig sem megértett, de fenntartások nélkül elfogadott gondolatait)... ;]

De a legtöbb ilyen olvasó persze nem jut el pl. a naplójáig... Így volt olyan, hogy egy magyar szakos ismerősöm mondott olyat, hogy ők ketten letten öngyilkosok a feleségével. :Y Kár, hogy nem... :DD

Jó, abbafejezem, szétoffolnám ezzel a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2474) tildy válasza Tim82 (#2473) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is úgy vettem;)
Jut eszembe ma voltam edzeni. Sajnos nem tudtam becsukni a fülem azalatt az idő alatt amíg tekertem, meg lépcsőztem, de egyszerűen szörnyű volt kibírni azt hogy két szöszi (sorry, ilyen hajuk volt) , húsz percen keresztül hajszínekről, hajfazonról, festésről beszélgetett...
Tényleg ilyenek a nők? :Y :Y Ha igen mentem visszabújok oda, ahonnét jöttem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2475) Tim82 válasza tildy (#2474) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek nőnek számítanak? Mármint a szó pozitív értelmében? Nem csak nőneműnek született egyedek? Esetleg rosszabb minőségű klónok a futószalagról? (Már a klóngyár sem a régi?) :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2476) aesir válasza tildy (#2474) üzenetére


aesir
veterán

Ez sem rosszabb mint amikor a faszik a "családi" Corsajuk meg Thaliajuk fogyasztásáról hazudnak egymásnak órákon keresztül:)

Egyébként ne általánosíts kérlek. Van egy réteg akiknek egyelőre a hajszín a fontos meg a köröm meg a smink, de eljön az az idő amikor a plasztika sem segít már abban, hogy a kigyúrt kopasz beültesse őket az X5-ösbe. Teszem hozzá, pontosan ugyanannyi ostoba és sekélyes férfi van mint nő.

Van saját életem...

(#2477) Tim82 válasza aesir (#2476) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy szeretnék sekélyes lenni, de autóm nincs hozzá (tegyük hozzá, nem is akarok, hanem majd egy jó kerékpárt inkább), a mobilom csak egy Siemens S55 (kb. telefon + sms a felhasználása), a számítógépem egy három-négy éves notebook, és még el se költöztem otthonról. De azért lehet, hogy a megfelelő intelligenciaszintem megvan a sekélyességhez. :DDD

(önirónia volt. ;) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2478) tildy válasza aesir (#2476) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát remélem , hogy léteznek még "igazi" nők, és nem ezek felé tendál a világ .
Azért a kocsis az más téma, abban általában szokott egy kis ész is lenni.

Elnézést kérnék tehát minden olyan női fórumtársamtól, aki esetleg megsérthettem a korábbi hozászólásommal. Nem állt szándékomban.
De tényleg remélem, hogy neked van igazad:R

Tim82: pedig nem is olyan tipikus szőkecsajok voltak, én simán kinéztem belőlük valami intellingenciát:U (Olyan főiskolás félék lehettek , nem volt ránézésre buta arcuk. Ezért is döbbentem meg. )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2479) Tim82 válasza tildy (#2478) üzenetére


Tim82
nagyúr

A látszat gyakran csal. És egyéb népi bölcsességek... :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2480) D4rkm4n válasza tildy (#2478) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Imádom mikor azt hiszi valaki, hogy intelligens, csak mert főiskolára jár.

Anyuci és apuci fizeti neki a tandíjat, így könnyen benn tud maradni. :((( Az más, ha valaki államilag finanszírozotton van és még ösztöndíjas is. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2481) ladybug válasza D4rkm4n (#2480) üzenetére


ladybug
őstag

Ők azt hitték magukról? Csak mert ezekről beszélgettek? Ugyan már. Az, hogy vki a hajstílusokat és festéseket tárgyalja ki, annak köze sincs az intelligenciához.

Egyszerűen arról van itt szó (szerintem), hogy két barátnő elment a konditerembe, ami már magában véve is mennyire trendi, és mivel nem az a fontos, hgy tornázzanak, hanem az, hogy beszélgessenek, miről is dumálhatnának? Mondjatok ezen kívül olyan témát, amiről órákig lehet feleslegesen beszélgetni?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2482) Kokkantas válasza ladybug (#2481) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nők, nőügyek pl.... ;]

(#2483) D4rkm4n válasza ladybug (#2481) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Óvszermárkák. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2484) M_mona


M_mona
újonc

sziasztok mindenki!

bocs, hogy így bepofátlankodtam a nőügyek fórumba, de mivel itt sok hímt található, talán kaphatok egy kis segítséget a férfilélek (már ha van ilyen :) rejtelmeihez.
Röviden a történet:
1 db pasi + 1 db nő harminc +-os mindkettő :)
ismerkedés, szerelem, szex (állati jó), minden rendben - egy darabig, aztán hirtelen már nem hiszi, hogy szeretem (pontosabban szerethetem, merthogy szerinte én jó nő vagyok, ő meg nem éppen adonisz - viszont rengeteg egyéb értékkel rendelkezik - most nem a méretére gondoltam :) már fél attól, hogy esetleg kötődöm hozzá, és olyan jövőtervet talált ki magának, amibe én egyértelműen nem férek bele (nem mondta így ki, de azért hamar levettem, hogy tartós magányra akar berendezkedni). viszont én szeretem, csak már nem merem kimondani (hátha hanyatt-homlok elmenekül). a szex továbbra is működik (még mindig állati jó).
olyan hatalmas tapasztalattal nem rendelkezem férfiügyben, de azt én is tudom, hogy a férfiember azért a punciért nyúl, ami meleg, símogató de legfőképpen elérhető. ha a csaj nem egy bányarém az már kincs, és ha még esze is van és akad közös érdeklődési kör, az már a fehér tollú madár maga (nem galamb). ilyen madárkának érzem magam olykor, mert ezt érezteti velem - ha jó passzban van. ezért hihetetlen számomra a hozzáállása a kapcsolathoz (szó sem volt arról, hogy összeköltöznénk, soha nem szorgalmaztam ilyesmit, sőt szerintem ráutaló magatartást sem tanúsítottam, mégis úgy gondolja, hogy esetleg én a nehezen összekuporgatott vagyonkájára hajtok és az lehet a célom, hogy becuccoljak a kecójába)
Mondjátok meg nekem, ennyire hihetetlen, hogy egy nő (aki tényleg nem rossz csaj) szerethet egy olyan férfit, aki nem a férfiszépség megtestesítője, anyagi érdek nélkül is?
Érdemes a lelkemet, az időmet beleölni még ebbe a kapcsolatba? Vagy csak örüljek neki, hogy találtam egy jó f...-t, akivel nagyon kielégítően tudom eltölteni az időmet, de többre ne is számítsak? bocs ha szabadszájú voltam...

Hát most azt hiszem feldobtam a magas labdát...

(#2485) Gh0sT válasza M_mona (#2484) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mennyi ideje vagytok együtt?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2486) D4rkm4n válasza M_mona (#2484) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem egyszerűen csak fél attól, hogy az eddigi - jól kiismert és vezérelt - életmenete megváltozik, hogy elveszti a 100%-os irányítást.

A probléma másik fele pedig a sztereotípiák által vezérelt társadalom számlájára írható. Az átlag pasi (értsd: nincs kigyúrva mint az állat és nem tökéletes a külseje, alkalmazotti beosztást tölt be egy karrierépítésre teljesen alkalmatlan helyen) általános kisebbségi komplexusban szenved. Van kivétel, de szerintem a 70%-ukra elmondható.

Nekem is az van, de hála Istennek én meg tudok annyira bízni a barátnőmben, hogy tudjam, hogy nem csal meg, illetve nem a pénzemért szeret. (Így jobban belegondolva nincs is pénzem... :DDD)

Szerintem próbáld éreztetni vele az anyagi autonómiádat. Ne fogadj el tőle semmit, esetleg te is lepd meg néha valamivel... (Nem, most nem a meleg puncira céloztam...)

Sztem ennyi.

Ui.: Elég érdekes a szókincsed/szóhasználatod. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2487) ladybug válasza M_mona (#2484) üzenetére


ladybug
őstag

Szia, bár nő vagyok, de szeretném elmondani a véleményemet. Harmincas éveimet taposom én is, és nem volt sok pasiügyem, a mostanival pedig már jó ideje - 9 éve - együtt vagyok. Viszont elég sokan a barátaim közül még keresik az igazit, és hallok egyet-mást tőlük.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, mert érzem rajtad, hogy sokat jelent a férfi és szeretnéd, ha már vmi komolyabb lenne - és nem az anyagi részére gondolok -, nem csak jó szex - ami igen, én is tudom, hogy fontos.

Szóval a lényeg, hogy ha a pasi ilyeneket érez veled kapcsolatban, és nem tekint partnerének/nem bízik benned, akkor nem jósolok hosszú közös jövőt nektek. Ő fél elkötelezni magát, ráadásul félti a kis összekuporgatott vagyonát, ami igencsak azt sugallja, hogy anyagias.

A kérdéseidre nem tudok választ adni. Inkább kérdeznék: te hogy érzed?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2488) Gh0sT válasza ladybug (#2487) üzenetére


Gh0sT
addikt

És ha csak valami kezdeti lökést kellene adni a pasinak? Valamit, amitől ráébredne, hogy az imádott nő hozzátesz valamit az életéhez.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2489) ladybug válasza Gh0sT (#2488) üzenetére


ladybug
őstag

Lehet. Nem zárom ki a lehetőséget. Pl mire gondoltál?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2490) Gh0sT válasza ladybug (#2489) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem tudom... És ez a legnagyobb bajom.

Az a helyzet, hogy az említett pasihoz hasonló cipőben járok... :( Logikátlan hülyeségeket csinálok és ami a legrosszabb, hogy emellé még gondolkodok is. Legyártom a magam kis idióta elméleteit és megfojtom a kapcsolatot...

Nekem pl. valami kijózanító pofonra lenne szükségem. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2491) ladybug válasza Gh0sT (#2490) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt jó hallani, mert én is hasonlóra gondoltam. Csak kíváncsi voltam, te mint férfi mit ajánlanál.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2492) Integra válasza ladybug (#2487) üzenetére


Integra
titán

tudod hogy mennyire felelősek a nők maguk azért, hogy a pasik igenis féltik a kis összekuporgatott vagyonukat? basszus, minden okuk megvan rá..
mindig van kivétel persze, de mint tudjuk.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2493) tildy válasza Integra (#2492) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezért kell házassági szerződést kötni, ha eljut az ember odáig. Szerintem tök normális dolog, és hülyeség, hogy nem bízik az ember a párjában. Bízik, de csak addig a pontig, amíg minden jól alakul . Ha holtomiglan -holtodiglan a dolog, akkor úgyis mindegy, hogy lett-e kötve vagy sem , viszont ha nem az, nos akkor védi az egyént. Szerintem jó dolog. Főleg ha az emebr párját az ilyesmi meg is nyugtatja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2494) Jibua


Jibua
csendes tag

hali

tanácsotokat kérném...
megismerkedtem egy lánnyal egy bulin, és habár még csak 4 szer találkoztunk, úgy érzem nagyon bensőséges a kapcsolatunk, nagyon sokat beszélgettunk, és tök sokat tudunk már egymásról, de sajnos még nem jöttünk össze...
erről sztem főleg én tehetek, éreztem már hogy várja hogy csináljak már vmit de nem tudtam,
mondta a bulin hogy menjunk tancolni es en meg nem tudtam vele tancolni... (ez nem amiatt mert nemtok táncolni hanem inkább a gátlások miatt, na persze nem vagyok egy tancparkett ordoge)
aztan van egy bajom van, hogy mindig en hivom fel, en irok neki msn-en...
na jó egyszer felhívott... :)
de ugy terveztem, meg talan Ő is hogy hosszu hetvegen talalkozunk, felhivtam penteken, nem vette fel, aztan szombaton, nem vette fel, irtam neki sms-t hogy most mi van, es felhivott hogy szinjatszozik, es azert nem vette fel, es hogy neki nem jo mar aznap, de mondta hogy majd találkozzunk esetleg még a hosszu hetvegen is...
és ma is láttam msn-en, de nem írtam neki mert úgy érzem hogy ez már túlzott nyomulás, de Ő sem írt nekem.

mit csináljak? várjak? ne várjak? :F

(#2495) Bazsesz válasza aesir (#2476) üzenetére


Bazsesz
őstag

"Van egy réteg akiknek egyelőre a hajszín a fontos meg a köröm meg a smink, de eljön az az idő amikor a plasztika sem segít már abban, hogy a kigyúrt kopasz beültesse őket az X5-ösbe."

Nagyon kétlem... Ha nekem lenne egy új X5-öm, és ilyen beállítottságú lennék, és úgy döntenék, hogy meg akarok húzni egy csajt, akkor direkt olyat választanék, akit fogalmazzunk úgy nem az eszéért szeretnék, hanem a testéért...

Dehát kocsim nincs, kigyúrt kopasz se vok, anyám autója amit egyszer egy hónapban vezetek az inkább családias mint csajozós.

Én azt mondom, ha jól esik neki, akkor fesse a haját, meg sminkelje magát , vagy körmözzön, csak ne essen annyira túlzásba.

Üdv: Bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2496) orbano válasza Jibua (#2494) üzenetére


orbano
félisten

igen, túlzott nyomulás. pontosabban rosszkor nyomulás. kicsit hanyagold, ha akar valamit, majd keres. ha már 4x találkoztatok, és jól elvoltatok, akkor minden bizonnyal keresni is fog (tudom ez a legnehezebb, várni, de akkor is ezt kell). persze fenn áll az esélye annak is, hogy 4 alkalomnyi töketlenkedés után megunta és elindult a folyamat az LCSB irányába (ez valamennyire esélyes).
Viszont ha keres, akkor ne legyél töketlen, randi, kis duma, romantika, aztán csók ;)

orbano voltam :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#2497) tigerscorpio válasza Jibua (#2494) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Szia azt neked kell Érezned, hogy csajt felcsigáztad-e vagy sem, de ahogy mondtad, bensöséges a kapcsitok, és sokat tudtok egymásrol, akkor az mindenképpen jo jel.
Feltéve, ha nem te áradozol neki, Ő meg, hogy Viszonozza, mesél ezt-azt, amiket mesél igaznak tünnek?
De ha felajánlotta azt a Hoszzu 7Végés dolgot az Zsííír, menj bele, de, csak ovatosan...
sok Sikert ha Kell több Info, Privátozz, és mesélj el még dolgokat, megprobálok segiteni...

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#2498) tigerscorpio válasza elmoraan (r) (#2428) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

ja:-) Sorry siettem, hogy ugyirjamle a,hogy volt nagyrészt elnefelejtsem... Jovanna nemkell beszolni ::-)
Akkor nagyrészt helyesen irtam XD
:O :)) :O :)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#2499) Jibua


Jibua
csendes tag

köszönöm segítségeteket, várok, aztán lesz ami lesz :)

(#2500) Tim82 válasza D4rkm4n (#2486) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Ui.: Elég érdekes a szókincsed/szóhasználatod. :U"

Nem csak a mi előjogunk szavak szintjén lefitymálni a másik nemet. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.