Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) frame>24 válasza bolondember (#3148) üzenetére


frame>24
addikt

Balatonnal kapcs: ezé' írtam, hogy: "pláne nyáron"..

de ott (Pécsen) "épül Európa," meg a világörökség! :) (Mondjuk, katasztrófa, h hogy elb*ták az egyes komplexumok építési helyét, betenni a Mcdrive + a Shell kút közé :( :U )
mod: és ja, VOLT villamos

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3152) EQMontoya válasza frame>24 (#3147) üzenetére


EQMontoya
veterán

mi földváron voltunk, (Kolombusz) kollega tudna mesélni a helyi rókákról :D

Same rules apply!

(#3153) Tim82


Tim82
nagyúr

Akkor most dobom be még1x és utoljára: holnap este Bp.-n, aki ráér, meg itt tud lenni, valamiféle sörözés, teázás, kávézás? (Kiderült, hogy a péntekem nem jó...)

Bolondember, Te meg jelentkezz a John Digweed-cd-ért (most megyek kivenni, asszem a "Sydney" c. albumot, mert az van meg könyvtárban és most jutok el végre odáig). :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3154) Bubu79 válasza Tim82 (#3153) üzenetére


Bubu79
addikt

Holnap kilőve - melózom sajna :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3155) Tim82 válasza Bubu79 (#3154) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sajnálom, nekem tegnap derült ki, hogy a péntek nem jó... ezen nem tudtam változtatni. :(((

Majd legközelebb. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3156) Bubu79 válasza Tim82 (#3155) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolom állásinterjú miatt, az nem baj - sőőőt :)

Alkalomadtán bepótoljuk ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3157) dragonfx


dragonfx
veterán

most akkor mikor rugunk holnap vagy holnapután? :C :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3158) Tim82 válasza Bubu79 (#3156) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, nem, állásom van már - ma írtam alá a szerződést, jövő hét kedden kezdek. :) Call center - most nem nagyon van más. :(

De igen, bepótoljuk. :)

DragonFx - holnap este? Ha elég sokan jelentkeznek, hogy jó nekik? :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3159) bolondember válasza Tim82 (#3158) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha holnap sütőtök, az jó - csak nyitva nem lesz semmi...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3160) tildy


tildy
nagyúr

Lehet én is benevezek teára, de msot nagyon nem vagyok jól.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3161) bolondember válasza tildy (#3160) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lehet inkább egy gyógysör tenne jót, nem? :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3162) tildy válasza bolondember (#3161) üzenetére


tildy
nagyúr

Utálom a sört. :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3163) frame>24 válasza tildy (#3162) üzenetére


frame>24
addikt

# :D(mod)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3164) EQMontoya válasza tildy (#3162) üzenetére


EQMontoya
veterán

akkor főleg igyad, hátha megszereted :D

Same rules apply!

(#3165) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#3152) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ott se voltál mikor megtámadott egy agresszív csapat róka, úgyhogy maradj csöndben. :P

[ Szerkesztve ]

(#3166) tbs válasza tildy (#3162) üzenetére


tbs
addikt

Én is, nem gond. :B

(#3167) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tildy, tbs: egy jó krimóban nem csak azt lehet ám inni!
Tuti van ott is fél literes pohárba almalé, ilyenek... ;]

Na?

Holnap este, ha nyitva lesz vmi, összehozzuk? :F :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3168) fokukac válasza tildy (#3162) üzenetére


fokukac
nagyúr

én már nem lepődöm meg, hogy utálsz valmit, ami jó ;]

hol a söröm?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3169) tildy válasza fokukac (#3168) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs de szerintem iszonyat rossz az íze. Még a bornak is jobb íze van, pedig azt se szeretem.
-----------------------------
Bolondember: jegesmaci. Az jöhet.
-----------------------------
frame: kizárólag ezekből max, mert ebből legalább már kóstoltam . Viszont ezek ugye nem igazi sörök.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3170) frame>24 válasza tildy (#3169) üzenetére


frame>24
addikt

Eccer kóstold meg a búzasört czitrommal. That never lies.
Nők szokták szeretni mer lágy. Estleg Coronita? :K

fokukac: just thought about that right brand.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3171) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#3165) üzenetére


EQMontoya
veterán

hála az égnek, igy legalább nem lett rókaszőrös a ruházatom :D

Same rules apply!

(#3172) fokukac válasza tildy (#3169) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem jó íze van mindkettőnek.
a sört szeretem, a bort imádom.

ja, és egy nő szeresse a sört! :P
meg a bort.

ui. egyszer megkóstolhatnál mondjuk egy hoegardent. egyébként a sört úgy lehet megszeretni, hogyha nagyon szomjas vagy, nyáron, melegben... iszonyat jól esik.

Frame : jaja egy erdinger az isteni. :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3173) bolondember válasza tildy (#3169) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi az a jegesmaci?
Azonkívül, h Knut? :F :Y

Én viszont ellentétben a többiekkel a Bellevue Kriek-et ajánlom, meggysör, nyami - ha valaki nem szereti a söricilint, ennek az édes, gyümölcsös aromája leveszi a lábáról...

ui.: imádom a sört szerető nőket.. Csak olyan kevesen vannak... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3174) dragonfx


dragonfx
veterán

Így vana sör nyáron jó megiszom de nem annyira preferálóm inkább a bor, de méginkább arövid.
egy coro-t tényleg bekóstólhatnál citrommal, vagy egy 5 putis aszút..nyam nyam...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3175) frame>24 válasza tildy (#3169) üzenetére


frame>24
addikt

Ezekhő' még nemvót szerencsém...3,x% alkohol-tart? Így nem lesz pír az arcon :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3176) tildy válasza fokukac (#3172) üzenetére


tildy
nagyúr

egyébként a sört úgy lehet megszeretni, hogyha nagyon szomjas vagy, nyáron, melegben..

Annno még csitrilány koromban egyik goakamionos budapest parádén (augusztus, hőség) nagyon szomjas voltam, vizem meg már elfogyott, akkor aztán kb mindegy volt mit iszom, de kellett valami innivaló , így kénytelen voltam sört inni, azt nyomott ugyanis valaki a kezembe . Muszáj volt, mert különben összeestem volna, már annyit táncoltam. Nem szép emlék... Bár semmi gondom bajom nem volt tőle, de a kellemetlen ízét bármikor fel tudom eleveníteni. :((
bolondember: ez.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3177) bolondember válasza tildy (#3176) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, jeges? jéger?

hehe...

Én azt hittem valami mix, vagy specialitás, mint a sarki fény... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3178) Kobe válasza frame>24 (#3151) üzenetére


Kobe
veterán

pécs is elmenne egy Resident Evil Extinction helyszínnek....még zombi is mászkál elég az utcákon....istenem, hányok ha bba a városba kell mennem, de sajna kell minden nap...és ez lesz EKF :S
a búzasörnek sztem tök jó gyomortisztító hatása van....semmitől nem tudok oylan jót hányni mint 2 korty edlweisstl....brr kiráz a hideg ha az ízére gondolok :D

[ Szerkesztve ]

(#3179) VargaI válasza bolondember (#3167) üzenetére


VargaI
senior tag

Egyrészt esélytelen, semmi nem lesz nyitva. Másrészt meg bazz, november 1-én? :F
Majd legközelebb. ;)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#3180) tildy válasza VargaI (#3179) üzenetére


tildy
nagyúr

Nov. 1 ugyanolyan nap, mint bármelyik másik. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3181) bolondember válasza tildy (#3180) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kocsmaszempontból tutifix...

le kéne tesztelni... Itt jó a hangulat, korrekt árak vannk.... Harmadik hsz-t csekkolni..

szerk: korrekt link

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3182) dragonfx válasza tildy (#3180) üzenetére


dragonfx
veterán

így van szerintme is, nem tom mér áll meg az élet attól mert nov 1 hallottka napja..szerintme nem kell ahhoz konkrétan egy nap hogy valaki az elhunyt szeretteire emlékezzen... :U

jó helynek tünik..és még legalább közel is van részegen is hazatalálók...hehe :C

neked mi bajod van? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3183) bolondember válasza dragonfx (#3182) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:Y atyaisten, dragon acc.-ját feltörték!!!!!! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3184) frame>24 válasza Kobe (#3178) üzenetére


frame>24
addikt

...this is the beginning of a beautiful frencsipp... ;]
bocs de mikor járkálsz te ott? Suli időszak van...tudod mennyi ember van mindenhol?! (noch dazu, szvsz a város szórakozóhelyeit az felsőoktatásos tanulók tartják el.)
Meg a nők: legutóbb annyi inger ért csak a POTE biokém tanszéktől a főépületig tartó 50m-es séta alatt, hogy már csak ilyen lecsengő akciós potenciálokra voltam képes (ld. "ehhh...öhm..nyaf...gyere ide azonnal...") Belváros se rosszabb!
Az EKF-ért és a búzasörért nem haragszom... :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3185) tbs válasza bolondember (#3167) üzenetére


tbs
addikt

Holnap este gyertyatúra lesz a kisccsajjal a megyeri úti temetőben. :B

(#3186) Tim82


Tim82
nagyúr

Azt tudom, hogy holnap pl. a törzshelyem, a Tandem nem lesz nyitva... :U De télleg nincs jobb ötletem időpontra, mert a péntekem betonba vésett... :(

Viszont egyezzetek meg bármiben, csütörtök este nekem jó. És nem ragaszkodom én se a sörhöz, csak azt részesítem előnyben. :DDD

PS.: bolondember: 1. sorry, írtam privit, nem sikerült a Digweed-et mégse megszerezni, 2. a blogter-esek szoktak havi 1x a törzshelyemen bulizni, de ez csak érdekesség. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3187) frame>24 válasza Kobe (#3178) üzenetére


frame>24
addikt

mosmá mind1, ezt még besírom:
én lassan attól megyek tönkre, h itt Sexárdon találtam állást. NA EZ kihalt hely! Ha megépül a tudásközpont otthon a 400 ágyassal szemben, megyek is vissza, mint a meteor.

Vagy lécelni kéne nyugat fele...itt csak az vár rám, mint Arwen-re Középföldén: halál és pusztulás...

tbs: naja, 1 kezemen...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3188) tbs válasza frame>24 (#3187) üzenetére


tbs
addikt

Szekszárd jó hely. Áttekinthető a jócsajok listája... :DDD

Mod: Jahogy túligényes itt vki... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3189) dragonfx válasza Tim82 (#3186) üzenetére


dragonfx
veterán

poedig más nincs mert péntekenmindne nyitva.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3190) tbs


tbs
addikt

Pénteken tán rá is érnék... ;)

(#3191) Kobe


Kobe
veterán

így hirtelen, a mai napon a heti veszekedésadag után egyszerűen, szimplán és mérhetetlenül megutáltam a családom összes nőtagját...nem olyan majd elmúlik szinten, hanem azzal az igazi szaftos "sosem látod őket, az lenne a legjobb" fajtával. Kurvajó volt reggel azzal szembesülni, hogy anyám és nővérem ugyanolyan köpönyegforgató és kicsinyes fából van faragva, anyámról tudtam, nővéremről nem, 3 fős közeli rokonságból így ki is esett 2 ember akikkel én bármit is kezdeni akarok a jövőben, az életben...perpill hányni tudnék a viselkedésüktől
ki kellett adnom magamból, oszt mivel a közelben senki és gondoltam mivel nőkről van szó, itt talán elfér

[ Szerkesztve ]

(#3192) Tim82 válasza dragonfx (#3189) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát, akkor én vagyok a gyenge láncszem. Kiestem a szervezésből. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3193) bolondember válasza Tim82 (#3192) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor ma semmi? :(
Holnap 19-7ig dolgozom, tehát én is kiestem... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3194) szmolcsi

Üdv embertásaim/férfiak/..nőt kiismerni,szép feladat,volt egypár az életemben de mindig tudnak újat mutatni csak egy ki példa!!!Tévé előtt ülök:
-Kicsim hoznál egy sört?
-Honan?
-A hütöből!!!
-Minek???
-Mert szomjas vagyok,te.....
Eredmény egy hétig nem kellet köszönöm mikor haza értem,ti értitek ezt!!! :F

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#3195) dragonfx válasza Tim82 (#3192) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor van 1 jó hírem vigasztaljon, én is kiestem pókerezni megyek :B ..holnap melo.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3196) koob válasza dragonfx (#3195) üzenetére


koob
senior tag

múlt hét szombaton is melóztál?

(#3197) tildy válasza szmolcsi (#3194) üzenetére


tildy
nagyúr

Cseréld le:D Na nem a hűtőt, és nem a sört :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3198) szmolcsi válasza tildy (#3197) üzenetére

Ez egy nagyon elgondolkodtató tanács a részedről.....hüm,lehet segitek pakolni? :Y

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#3199) Tüzi válasza Kobe (#3191) üzenetére

Pelikán elvtárs örökzöld mondata jut eszembe ilyenkor:
"Elvtársak, az élet, nem habostorta"

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3200) fokukac válasza Tüzi (#3199) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez Virág elvtárs mondása volt. "az élet nem habostorta, Pelikán elvtárs"

meg az is, hogy "hagyjuk az erotikát a hanyatló Nyugat ópiumának" :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.