Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) frame>24 válasza The DJ (#2200) üzenetére


frame>24
addikt

Hidd el nekem, hülye emberek ide-oda, sokkal szarabb, ha nem is igazán az ember párjával van a baj, hanem a szülőkkel. Mikor valakit halálra gyötörnek azzal, h "majd én megmondom, ki jó neked", folyamatos áskálódás, keresztbe tevés! Ebből a miazmából lehetetlen kikeverdeni, ha nincs kellő anyagi forrás, és az embernek túltenni magát rajta is sokkal nehezebb, erősebb az az érzés, hogy "lehetett volna ez másképp is"...
kurvaéletbe.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2202) Pala válasza frame>24 (#2201) üzenetére


Pala
veterán

Ezt a szülős dolgot részben tapasztalom. :( Közvetetten ugyan, de sajnos ez a tényező is tehet arról, hogy miért így alakultak a dolgaim.

(#2203) The DJ válasza frame>24 (#2201) üzenetére


The DJ
addikt

Hála az égnek legalább ilyen téren nincs gond a részemről. Szüleim mindig elfogadták akit szerettem, sőt családtagként tekintettek rá és mikor a legutóbbi kapcsolatomnak vége lett őket is megviselte, mert nagyon megszerették a lányt.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy ez is hihetetlen rossz lehet. Képes a legjobban működő kapcsolatokat is szétbombázni egy ilyen negatív szülői hozzáállás és igazán nem is könnyű rá megoldást találni. :( Talán a költözés, de az ismét egy másik történet és nehézség...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2204) tekeyagd válasza Wolverine (#2196) üzenetére


tekeyagd
tag

naná,hogy akarok.
és egyszer már megtörtént,hogy olyan csajjal akadtam össze,aki megfelelt mindenben,talán megtörténik mégegyszer... :U

(#2205) frame>24 válasza The DJ (#2203) üzenetére


frame>24
addikt

Az én szüleim is elfogadák...másik oldalon volt gond. Nem kicsit, nagyon. :DDD :O
A költözés opcióra írtam a hsz-ben az anyagi forrásos utalást. Erre ugyanis valóban ez a megoldás, más nincs.
De, persze egy idő után az ember lenyugszik. Csak ne jönnének az emlékek és álmok.
Man, still I'm fighting with my demons sometimes.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2206) The DJ válasza frame>24 (#2205) üzenetére


The DJ
addikt

Ezek szerint a párod szülei miatt mentetek szét annó? Hát sajnálom, ez is egy olyan dolog, amin hiába szeretnél változtatni akár egyedül akár a pároddal szinte lehetetlen vagy csak nagy küzdelmek és áldozatok árán :(

Az emlékekkel és az álmokkal én is küzdök még így egy év elteltével is. Ma is egy nagyon intenzív álomból ébredtem fel és nagyon rossz érzés volt rádöbbenni, hogy ez mind csak a fejemben zajlott le. Mennyi mennyi lány van és mégis milyen hihetetlen hogy egyes személyek mekkora hatást tudnak gyakorolni egy másik ember életére. Néha már ijesztő...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2207) Pala válasza The DJ (#2206) üzenetére


Pala
veterán

Jól beszélsz, mindenben egyetértek veled...meg sem tudok mukkanni... (mukk :) )
Én is szoktam hasonló dolgokon agyalni és hasonlókat álmodni. Volt olyan (még az egyedüllétem alatt), hogy álmomban összejöttem egy kiszemelt hölgyeménnyel és rettentően boldog voltam, nagyon beleéltem magam. Aztán egyszercsak felébredtem... És iszonyat rossz érzés volt konstatálni, hogy az egész csak a képzeletem szüleménye volt, miközben én alvás alatt teljes valóságnak hittem. Néha furcsa dolgokra képesek az álmok.

(#2208) frame>24 válasza The DJ (#2206) üzenetére


frame>24
addikt

igen.
Ja, és join-olhatok én is a frankó "több, mint 1 év eltelt nő nélkül" serverhez.
Mindegy. El kell járni koncertekre. Csak most jöttem rá. Nemrég Subsrcibe-on voltam, a sűrűjében: felemeltek, lett pár lila foltom, szemüvegem eltört (pedig a zsebembe tettem), a nyakam 3 napig merev volt a headbang-izomláztól. De mennyivel jobb, mégis! releases those demons :K
Pala: #2207: meg kéne találni azt a bizonyos Gömböt, mi? :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2209) Pala válasza frame>24 (#2208) üzenetére


Pala
veterán

Hoppá, megtaláltam!!! Itt van az egerem aljában!! :D

(#2210) frame>24 válasza Pala (#2209) üzenetére


frame>24
addikt

mondjuk csodálom, csomó fps-t tolsz, ahhoz optikai egér jobb, nem? :)

hát ja, régebben én sem a gép előtt ültem :o

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2211) Pala válasza frame>24 (#2210) üzenetére


Pala
veterán

Optikaim van, csak vicceltem :) (bár mondjuk van egy golyós is a fiókban).
Az a csomó fps igazából csalóka, met ugyan kipróbálok sokmindent, meg írogatok a megfelelő topikokba, de ténylegesen csak kevéssel játszadozom. Legszívesebben egész nap a zasszonnyal lennék inkább... :B

(#2212) Pala válasza frame>24 (#2210) üzenetére


Pala
veterán

Nekem a gép sajnos nem más, mint menekülés az unalom elől. :( Érzem is a negatív hatását. Bár sokmindent lehet rajta művelni és az alkalmi grafikus melómat is ezen kell végeznem, de ennek ellenére ha lehetőségem van rá, elmegyek valahova, valakivel; a lényeg az, hogy kimozdulok. Az a baj a szgéppel, hogy túl sok mindent lehet rajta csinálni. Régen, ha az ember zenét akart hallgatni, benyomta a magnót, ha tévét akart nézni, bekapcsolta a tévét, ha híreket akart olvasni, vett egy napilapot, ha levelezni akart, megírta és feladta a postán....manapság ezt mind megteheted számítógépen, túlságosan egy adott készülék köré fókuszálódnak a mindennapi teendők. És ez valahol baj...

[ Szerkesztve ]

(#2213) frame>24 válasza Pala (#2212) üzenetére


frame>24
addikt

amíg nincs rajta DICK 2.0-ás port, addig nem lehet baj... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2214) Pala válasza frame>24 (#2213) üzenetére


Pala
veterán

Hajjaj, remélem nem jön el egy olyan kor, amikor már a megtermékenyítés is USB-kábelen át zajlik majd le. :DDD

(#2215) dr faustus válasza Pala (#2181) üzenetére


dr faustus
senior tag

Viszont vannak olyan dolgok is a személyiségét, mentalitását és szokásait illletően, amiken tudna változtatni, ha akarna, de erre meg nem hajlandó...

A szokásokon még talán lehet változtatni, akaraterő és támogatás kell hozzá, de a személyiségen és mentalitáson változtatni esélytelen ebben a korban.

Warning: Explicit Content

(#2216) orbano válasza tekeyagd (#2194) üzenetére


orbano
félisten

Pedig tele van a világ kedves aranyos szeretetéhes nőkkel ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2217) EQMontoya válasza orbano (#2216) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezeknek hol található a gócpontja? :D mert hogy elosztásuk nem egyenletes, abban biztos vagyok.

Same rules apply!

(#2218) elmoraan (r) válasza frame>24 (#2205) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Compadre, ne harcolj a démonaiddal. Inkább legyél egy közülük! ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2219) whitezo88 válasza orbano (#2216) üzenetére


whitezo88
nagyúr

eddig az összes ilyen lánynál az volt hogy csak barát lehet(ett) különböző okokból, ők voltak azok akik mndták hogy jó pasi vagyok biztos lesz bnőm sok, stb stb.

hát nem jött be, mintha kerülnének a barátnőjelöltek, jópár év óta.

és nem csak 2-3 esetről beszélek, hanem sokról.

[ Szerkesztve ]

(#2220) Gh0sT válasza Pala (#2191) üzenetére


Gh0sT
addikt

>3

Mit nyertem? :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2221) [lAyCsI] válasza Majstor (#2168) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hát sajna buktavári... teccik neki valaki, és nem akar meetinget :(

-= No way back from Here =-

(#2222) Pala válasza dr faustus (#2215) üzenetére


Pala
veterán

Szóval reménytelen? :(

(#2223) frame>24 válasza Gh0sT (#2220) üzenetére


frame>24
addikt

szomorú együttérzést
Pala: reménytelen, de ezt mi hiába mondjuk, majd ha magad is elfogadod ezt, lesz előrelépés. Érted éd tudod magad is, hogy így van, csak nem fogadtad még el. Egyesek erre azt mondják, hogy örület, mások azt, hogy hit.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2224) VargaI válasza Pala (#2193) üzenetére


VargaI
senior tag

Kevés vagy te ahhoz...rendes leszek és nem fosztalak meg az örömödtől... :P

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#2225) Kobe válasza Tim82 (#2176) üzenetére


Kobe
veterán

valószínűleg köcsög leszek, de ahogy a sztoriból kivettem, még most is közelebb áll ahhoz hogy baráti támaszt nyujtson semmint partnerit :-)

[ Szerkesztve ]

(#2226) Tim82 válasza Pala (#2214) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amíg nincs natural born USB-csatlakozó a lábunk között, addig nem lesz szájbörszex. :D

Egyébként most épp alátámasztom Pala állítását a számítógép "all-in-one" tulajdonságairól. :) Zene, emil, fórum - játék és film most nem.

És egy dolog: én elég régóta alig álmodok, pont a DJ és frame miatt említett dolgok miatt, amik nálam is voltak - valahogy megoldottam, hogy nem akartam álmodni és nem is szoktam azóta (illetve, hivatalosan az ember mindig álmodik, legfeljebb nem emlékszik rá).

Libria: nem velem vagy köcsög :DDD különben meg ha Pala barátilag tekintene a zasszonykájára, akkor nem írt volna olyasmit, hogy egész napját vele töltené, mert hiányzik - barátokból is megárt a sok ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2227) Kobe válasza Tim82 (#2226) üzenetére


Kobe
veterán

nem akarok vitatkozni, meg beszólni, mert ahhoz Palától egy részletesebb leírás kéne, de sztem egyszerűen lefeküdt a csajnak, vagy mint a klasszikusnak számító 1984ben, addig mondogatták neki hogy ő tévedett, míg végül ő maga is elhitte...amiket ír, abból nem az szűrődik le, hogy fülig beleesett a csajba, vagy abszolút megbolondulna érte, és a csaj sem mutatja ugynaezeket, csupán szimpátiát érez, ami bár egyfajta kötődés-fajta, az ilyen esetekben nem elég....persze én nem mondhatom meg, hogy ő hányadán áll, nekem csak ez látszik az írásaiból...és ötször jobban tenné ha ugyanekkora energia befektetést olyanokra fordítana, aki egy 6 hónapos időszak után már nyitott olyasmit mutatni, ami a kezdeti szimpátiát tovább érleli...legalábbis ha gyak. nem találkoznak csak hébe hóba, megkérdőjelezem, mi az ami előremozdítja őket

közben úgy tűnik, megoldódni látszik a pár hszel előbb említett szülő probléma az én esetemben....tavasztól ilyen szempontból önálló leszek, muterom aki perpill sok problémának a forrása, külföldre távozik, és a lakást rám bízták fenntartás céljából....ez csak amolyan félsiker, meg győzött a lustaság is bizonyos szempontból (nagyon nehezen állnák rá, ha nekem kéne költöznöm) de annyiban jobb, hogy jópár évre beleszólás nélküli életem lehet a z'asszonnyal több időt töltve, engedélykérés nélkül, több felelősség ugyan, de megéri...és amikor szüleim hazatérnek jópár év múlva, addigra én leszek olyan helyzetben hogy távozzam, jövőre már szeretnék melót találni - msot is ajánlottak volna, csak kurva sok kreditem van és nem fér bele - ha tavasztól összejön, a fizum nagyobbik hányadát félre tunnám tenni sjaát lakásra, ilyesmikre., szóval rendeződni látszik a helyzet

[ Szerkesztve ]

(#2228) orbano válasza EQMontoya (#2217) üzenetére


orbano
félisten

de, csak az öltözködés, felületes viselkedés alapján történő becslések rosszak errefele, így a minták jó nagy hányadát hibásnak vélik... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2229) Tim82 válasza Kobe (#2227) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudjuk megítélni, de nekem is eléggé hasonló dolgok jöttek le. Aztán persze a tévedés joga fenntartva. ;)

A szülő-probléma megoldásának ez nem is rossz, idővel legyőzöd a lustaságodat. :P Nálam tényleg csak zsé-hiány miatt nincsen még kiröppenés otthonról (állást keresek), amúgy már rég mentem volna. Igaz, nekem nincsen most barátnőm, aki miatt sürgősebben meg kéne oldani a dolgot... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2230) Kobe válasza Tim82 (#2229) üzenetére


Kobe
veterán

itt sem a megoldás volt a léényeg, cska szimplán ha muter ilyen szempontból kikerül a képből, nem kell engedélyt kérni hogy na msot had jöjjön ki zasszony 1 2- napra, 1-2 hétre, stb, nem kell mindig kuncsorogni...mondjuk tény hogy kényelmesebb formája mint ha nekiállnék most valami albérletet levadászni és teljes költözködés...
a meló meg egyszerűen bassza a csőröm, de nagyon, 2 éve nyaranta csináltam a szar melót szakmai gyakorlatért ingyen, meg hogy legyen kapcsolati tőke, és amikor egyik nap sétálgatsz az utcán és az említett kapcsolati tőke mozgósítja magát, akkor rohadtul eldurrant bennem a pumpa.....egyik ismerősömmel összefutottam, kötelező Szia után második mondata az volt hogy nem mennék e hozzájuk melózni...na mondom, csesszemeg, pont ilyenkor, elkezdtem még egy szakot suliban amin minden óra katalógusos, plsuz utolsó 2 év, specializációs órák katalgósusak, olyan szinten örültem neki hogy csak na....sulit abbahagyni meg ilyenkor már nem lehet, mert hülyeség, csak hát a lehetőség hogy teljes fizut félrerakhatnál mint jövőkezdési alap....irritáló egy véletlen

[ Szerkesztve ]

(#2231) Pala válasza Kobe (#2227) üzenetére


Pala
veterán

Talán nem jön át teljesen, de elhiheted, hogy belé vagyok esve. Még most is, ugyanúgy, mint az elején. A nemrég fixnek látszó szakítást is emiatt akartam visszavonni és helyrehozni. Tökéletesen persze nem rendeződtek a dolgok, a kevés találka most is ugyanúgy gond, mint régen. Csak az a nem kis különbség van, hogy most már jórészt elfogadom, hogy ez azért van, mert az assony: 1. suliba jár 2. dolgozik 3. nyelvi különórákra jár 4. viszonylag sokat betegeskedik. Túl sok a véletlen egybeesés? Nem, sajnos nem az.... :( Hozzátenném a legfontosabbat: a fentiek mellé semmiféle szülői támogatást nem élvez, mindent egyedül kell csinálnia, a családjára nem számíthat. Csodálom, hogy bírja az iramot, más már réges-régen valami szenvedélybetegségbe menekült volna hasonló nyomás, stressz és kilátástalanság alatt. Ezek a dolgok kiteszik úgy a bajok 80%-át, a maradékon tudna változtatni, de nem akar. Talán nincs is ereje hozzá, nem tudom. Amikor találkozom vele, szinte mindig fáradt, vagy valami betegség lappang benne. Nem is tudom mikor láttam utoljára úgy, hogy boldog volt és jókedvű. Segítséget tőlem csak igen korlátozott mértékben fogad el, általában azzal vág vissza, hogy majd ő megoldja a gondjait, ha eddig bírta, ezután is fogja. Alapvetően erős és talpraesett egyéniség, a sok gond és probléma ellenére sírni vagy kiborulni nemigen láttam. De a bánat azért eléggé kiül az arcára és a viselkedésére.
:(

[ Szerkesztve ]

(#2232) dragonfx válasza Pala (#2231) üzenetére


dragonfx
veterán

tipikusan mint az elöző nőm....én sem bírtam ezt sokáig...nekem idegesítő eza viselkedés....ezek szerint neked is hasonlók a gondolataid... :U

De majd most talán.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2233) Pala válasza dragonfx (#2232) üzenetére


Pala
veterán

De érted...nem lehetek rá mérges azért, mert gondjai vannak. :(
Inkább próbálok segíteni neki, többek közört ezért is van a társ. Csak sajnos nem igazán megy. Bevallom, én is stressz alatt vagyok emiatt, és én sem tudom meddig bírom. Ha csak azért hagynám ott, mert utálnám, hogy állandóan bajai vannak, akkor magamról állítanék ki szegénységi bizonyítványt, arról nem is beszélve, hogy ezzel kb. azt adnám a tudtára, hogy soha nem is szerettem.
Nehéz helyzet, az biztos. Nem is igazán tudom, mit kéne tenni. Ha csak magamra gondolnék, akkor egyből otthagyhatnám és kereshetnék valaki mást. De azért ez nem így működik.

(#2234) elmoraan (r) válasza Tim82 (#2229) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Régi gond már a hol/kivel/mikor problémakör. Rosszul vannak leosztva az erőforrások. Nekem pl. üresen áll a váram, mert nem vagyok hajlandó egyedül lakni benne...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2235) frame>24 válasza orbano (#2228) üzenetére


frame>24
addikt

Hát, akkor szar nekem, de nem sok mintavételnél tévedtem, mondhatni egynél se, szal'?
:W Nem egyenletes az az eloszlás. Tudod, mi a gebasz? Hogy ez mindennemű természeti statisztikával és törvénnyel szemben áll. Pl. az ozmózis: moluekulák törekednek a koncentrációkülönbség kiegyenlítődésére. A nők nem. :F

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2236) elmoraan (r) válasza Pala (#2233) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azt hiszem negatív és paranoid vagyok, de én ebből a helyzetből sikítva menekülnék. (Na jó, lehet, hogy nem sikítanék.) Mert ez így enyhén szólva kockázatos. Tegyük fel, hogy minden nehézséget áthidaltok és néhány év múlva eljön a Kánaán. Na, ilyenkor szokott aktiválódni az "emberek hálátlanok" című built-in script.
A másik: lehet, hogy te fogalmazol rosszul, de azért sokat elárul az a fordulat, hogy amikor felajánlod a segítséged, "azzal vág vissza"...
Hát, te tudod, de a hozzászólásaidból nekem nem az jött le, hogy neked egy ilyen pár kellene... És ha elolvasod, amit írsz, ezt még saját magad is belátod.
Amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy olyan vagy, mint amilyen én voltam...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2237) tildy válasza elmoraan (r) (#2236) üzenetére


tildy
nagyúr

Khm. Ha az ember szeret valakit, ténylegesen, akkor nem hiszem , hogy az a helyes , hogy azért cisnálja mert elvár valamit.
Szóval benne van a pakliban, hogy valaki hálátlan lesz, de pl. én ha szeretek valakit, akkor amikor tűzbe tenném érte a kezem nagyívből teszek rá, hogy később "hálátlan" lesz.
Vagy már megint benéztem valamit? :F
------------------------------------------
Pala barátnője nehéz ember. :U De nem rossz:D Csak ... Inkább úgy mondom, ismerem az érzést amit átéll :) És lehet neki belőle akár hosszú kapcsolat ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2238) dr faustus válasza Pala (#2222) üzenetére


dr faustus
senior tag

Micsoda reménytelen? Megváltoztatni valakinek egy alapvető személyiségjegyét? Az teljesen reménytelen, ezek gyerekkorban kialakulnak.

Warning: Explicit Content

(#2239) Bubu79 válasza tildy (#2237) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Talán nem tévedek, ha arra tippelek, hogy még soha nem voltál olyan helyzetben, hogy valaki mellett kitartottál, átsegítetted élete egy nehéz szakaszán ( mert szertted, nem kicsit ) , majd amikor a dolgok egyenesbe jöttek, minden szép lett és jó, addigra kiderült, hogy az illetőnek már nem kellesz...

Vagy mert van más ( mert ugye akit szeretnek, az kivirágzik és ezt mások is észreveszik ), vagy mert sosem szeretett annyira, mint amilyen jól eset a törődés, amit kapott Tőled, vagy mert egyszerűen csak nem akarja, hogy mindarra emlékeztesd, amin keresztül mentetek...

Ez nem hálátlanság, ez valami sokkal rosszabb - annak a szempontjából, aki pofára esik...

Aki még nem járt hasonló cipőben, elképzelni sem tudja, milyen frankó dolog...

#2240 Pala: Eszemben sincsen általánosítani - legyen szerencséd... Csupán arról van szó, hogy amint látom van itt néhány ember, aki már végigcsinált hasonló szituációban egy kapcsolatot és mivel kellőképpen magas árat fizetett érte, nehezen felejti el...
És van benne annyi jóérzés, hogy ha lehet, felhívja más figyelmét a dolog lehetséges buktatóira...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2240) Pala válasza Bubu79 (#2239) üzenetére


Pala
veterán

Én is hallottam / olvastam már ilyen történetekről, de nem törvényszerű, hogy minden egyes hasonlóan induló eset így végződjön!

(#2241) Pala válasza tildy (#2237) üzenetére


Pala
veterán

:R
Egyébként érdekes, mikor annak idején összejöttünk és először találkoztam az anyjával, viccesen megemlítette, hogy a lánya elég nehéz eset. Legalábbis ott viccnek tűnt, bár ki tudja, lehet, hogy mégse annak szánta.

(#2242) Pala válasza Bubu79 (#2239) üzenetére


Pala
veterán

a modra: Igen, ezt megértem, de minden eset egyedi, így sajnos nehéz előre meglátni a dolgok pontos kimenetelét. Én sajnos még a helyes irányt sem látom, mert egymásnak ellentmondó tanácsokat kapok: valaki menne, valaki maradna. Én egyelőre maradok! Maradok, amíg a legkisebb reményt is látom a javulásra. Maradok, mert szeretem Őt. :O

(#2243) Bubu79 válasza Pala (#2242) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazad van, nem egyszerű a dolog...

A tanácsok.... Persze, könnyű más szerszámával verni a csalánt, a sok eltérő vélemény pedig nem segít...

A legfontosabb, hogy hallgass meg mindenkit, de ne hallgass senkire, csupán gondold át a következőt - tényleg boldognak érzted-e Magad Mellette, biztos, hogy amit érzel Iránta, az szerelem, nem pedig ragaszkodás egy álomhoz, amelyben boldog Vagy, biztos, hogy tényleg olyan, amilyennek látod? És a legfontosabb... Biztos, hogy Neki is annyit jelentesz, mint Ő Neked?

Tudom, ezzel nem segítettem - sőt... Ha több a bizonytalan válasz, mint amit készpénznek vehetsz, akkor hagyd a fenébe az egészet és keress valakit, aki tényleg megérdemli, hogy ennyit törődj Vele... Tényleg gondold át, mert ha ez utóbbi mellett döntesz, fel kell kötnöd a gatyát... Manapság nehéz megfelelő alanyt találni - tudom :P

Ahogy leírtad, a rajta kívülálló körülmények nem változnak egyelőre, de ami fontosabb, amin tudna, abban sem akar változtatni, mert csak... Ez minimum elgondolkodtató...

P.s.: Ez is csak egy vélemény, kezeld hát a fentiek szerint ;) Én biztosan nem szeretnék mégegyszer keresztülmenni egy olyanon, amiben már volt részem...

Szerk.: még jó, hogy átnéztem mielőtt elküldtem :U Hejessírásss

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2244) dragonfx válasza Pala (#2233) üzenetére


dragonfx
veterán

első eset nem értek veled egyet,és erre pont egy barát "barátnő" világítottrá páréve

"magamról állítanék ki szegénységi bizonyítványt, arról nem is beszélve, hogy ezzel kb. azt adnám a tudtára, hogy soha nem is szerettem"--ez nem így van.
Ezzel csak azt mutatód te egy ilyne kapcsiban nem tudod magad elképzelni, te többre vágysz mert jobban szereted annál mint hogy ennyit lásd/legyél vele.Ebben semmi rossz nincs. Vagy megérti és tesz ő is kettőtőkért vagy ha nem akkor szerintme te is tudod mit kell tenned mégha nagyon xar is :O...amugy meg 1 idő után úgyis leszel, csak gyötröd magad vagyis amit leírsz nekem ez jön le.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2245) bolondember válasza Pala (#2231) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"4. viszonylag sokat betegeskedik." - minden testi baj mögött valami lelkib@szás van, tehát neki se jó vmi, és ez testi dolgokban jelentkezik...

ui.:ne keverd a szerelmet a sajnálattal... zerintem csak kínzod magad, de.. na ja.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2246) tildy válasza Bubu79 (#2239) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán de, nagyonis tévedsz;) Bár nem "ilyet" kaptam a végén, de azt igen, hogy bocs, de nem vagyok beléd szerelmes, jó veled, de nem vagyok szerelmes.

Lehet másnak ez már hatalmas "pofáraesés" , de én nem így gondolom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2247) EQMontoya válasza Pala (#2233) üzenetére


EQMontoya
veterán

az ilyenek addig szoktak müködni, amig a segitett fél ki nem lábal a nehéz korszakból, utána, ahogy előttem is emlitették, aktiválódik a hálátlan script, és a végén még Te leszel a köcsög. go for it, Billy!

Tildy: hát sokaknak pofára esés, én az ilyenért kb ütni tudnék, minek megy bele, ha azt se tudja, mit csinál?!

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2248) The DJ válasza Bubu79 (#2239) üzenetére


The DJ
addikt

"Talán nem tévedek, ha arra tippelek, hogy még soha nem voltál olyan helyzetben, hogy valaki mellett kitartottál, átsegítetted élete egy nehéz szakaszán ( mert szertted, nem kicsit ) , majd amikor a dolgok egyenesbe jöttek, minden szép lett és jó, addigra kiderült, hogy az illetőnek már nem kellesz..."

Hehh...na ezzel kapcsolatban is vannak szép emlékeim :/ A saját időmet, pénzemet, sőt majdnem az egész életemet áldoztam be annó, hogy segíthessek neki és érezze azt, hogy mellette állok bármi is történjék, aztán annyira ügyesen játszottam a terapeuta szerepét, hogy a hölgyemény meggyógyult, sőt mitöbb annyira szárnyra kapott, hogy megköszönte a segítségem és lelépett egy másik fickóval. Life is good...LG.

Pala: Természetes, hogy sokféle nézőpont van a te esetedre is, most szinte megoszlanak a vélemények, a társaság egyik fele (aki már járt hasonló esetben és megégette magát) azt tanácsolja, hogy menj, amíg még sérülés mentesen tudsz kikerülni a kapcsolatból, a másik tábor viszont inkább azt mondja tarts ki és légy mellette, mert talán nem minden nő "hálálja" meg úgy a törődést, hogy a végén majd elhagy. Ezért is nehéz ilyenkor megtalálni a megfelelő döntést, hiszen amennyi ember annyi élettapasztalat és tanács. Ki így ki úgy tudott túllépni hasonló eseteken. De azt, hogy mi a helyes itt csak te tudod igazán helyesen megítélni.

Azt mondják nincs rossz döntés, mert még az eredménytelen vagy kudarcba fulladt döntésekből is tanulunk valamit, amiktől később többek és jobbak leszünk ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2249) Majstor válasza [lAyCsI] (#2221) üzenetére


Majstor
senior tag

Ha valóságban is egy szemed van és zöld a fejed (és erre emlékszik) akkor elhiszem, hogy nem akar meetinget ;]
Az, hogy teccik neki valaki még nem jelent semmit...hagyd a "pakliban", tards a kapcsolatot és majd kiderül. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2250) tildy válasza EQMontoya (#2247) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk azért , mert az első pár évben még szerelmes? :F:U De aztán már más lesz a kapcoslat. Mint egy nagyon mély barátság.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.