Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2701) EQMontoya válasza ladybug (#2697) üzenetére


EQMontoya
veterán

exemnél az ilyen hisztik periódikusak voltak viszonylag (nem, nem 28 napos periódussal :D), ellenben arra rájöttem, hogy az adott pillanatban sokkal bunkóbbnak ható megoldás hosszútávon lényegesen jobbnak tünt. Ha Ő hisztizik, akkor én sem állok hozzá semmihez normálisan, akár 1-2 flegma megmejgyzés is mehet, aztán rájön, hogy ez Neki igy szar, és abbahagyja. és egy darabig nem is csinálja utána.

Same rules apply!

(#2702) orbano válasza ladybug (#2700) üzenetére


orbano
félisten

elszokták :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2703) fokukac


fokukac
nagyúr

hmm. nem igazán értem a nőket. 8 hónapja szakítottunk. én még 3 hónapig próbáltam vele tartani a kapcsolatot. ő pedig csak koptatott le, ezerrel. június elején sikerült felbasznia annyira az agyamat, hogy elhatároztam, többé nem szólok hozzá. egész jól tartottam. ő kb. havonta-kéthavonta keresett msn-en, pár szót beszéltünk, aztán leráztam. aztán múlt hétfőn megint, de most nem ráztam le. kedves volt, egyből, hosszan, kifejtve válaszolt, nem csak félszavakban, érdeklődött, de aztán kis idő elteltével megint leráztam, mondtam neki, hogy majd beszélünk valamikor, kérdezte, hogy mikor, mondtam, hogy májusban. (nem szabad elkapkodni, ugye) aztán úgy búcsúzott el, hogy ő ráér hamarabb is.

Aztán ma felhívtam, és megbeszéltem vele, hogy oké, akkor jövő hétvégén találkozzunk. nagyon kedves volt megint. most így állunk.

na ez életem kis története dióhéjban, de nem is ez a lényeg, hanem a filozófia.

Igazából azt nem értem, hogy miért akkor leszek számára érdekes, ha elutasító és bunkó vagyok, és nem odafigyelő és kedves? Ha szimplán leszarom, azt érzékeltetem vele, hogy nem érdekel? Kizártam az életemből, mert ő is kizárt, kurvára fájt hónapokig, majd meghaltam bele... és aztán ilyenkor már érdekes vagyok számára. nem értem én ezt, na. nem értem, hogy miért működnek ennyire fordítva a nők? :F

Na mindegy, nem tudom, mi fog kisülni belőle. Rremélem semmi, nem akarok megint.... de úgy hiszem már erősebb vagyok annál. Igazából ez egy teszt is lesz, tesztelem magam, hogy kibírom-e, hogy bármit is kiváltson belőlem?
De majd meglátjuk. egy esélyt megér, hátha rájött, hogy nem bír nélkülem élni... (ez valószínű) :DDD ha meg nem, akkor ágyő megint hoszabb időre.

közben egyébként felbukkant a láthatáron egy másik projekt is, az a B-terv.
meg van néhány félbehagyott is, de azokat igazából én nem akartam.
áhhh, de bonyolult az élet.... :F
de legalább már a legénylakás alakul. ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2704) Jenő válasza fokukac (#2703) üzenetére


Jenő
aktív tag

Csak nehogy benned visszahozza a régi érzelmeket, aztán mégse legyen semmi a dologból.. Vigyázni kell: "ez a játék fájdalomra, nem pedig pontra megy".. :)

(#2705) Tim82 válasza Jenő (#2704) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ott a pont. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2706) tildy válasza fokukac (#2703) üzenetére


tildy
nagyúr

Újramelegítve csak a ..Néha úgy is jó..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2707) parandroid válasza fokukac (#2703) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"na ez életem kis története dióhéjban, de nem is ez a lényeg, hanem a filozófia."

Abszolut off, de erről a következő enyhén elvont poén jutott eszembe:

- ...de nem is ez a félelmetes...
- Hanem mi?
- Hát, például a medve.

Köszönöm, hogy meghallgattatok, leülök magamtól.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2708) fokukac válasza parandroid (#2707) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszönöm :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2709) Kokkantas válasza fokukac (#2703) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Hát nem tudom... de szvsz nem szabad találkozni vele. Én spec az exemmel semmi pénzért nem találkoznék. De főleg, hozzá sem nyúlnék, még bottal sem... főleg, hogy most az egyik volt haverral jár... (De szépen fejeztem is ki magam most.)

(#2710) fokukac válasza tildy (#2706) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen tudom. ennek ellenére én sok-sok évig jártam egy csajjal, akivel elsőre pár hónapot voltam együtt, majd fél év szünet után újra egymásba gabalyodtunk, és együtt voltunk még 6,5 évig, és ebből úgy 4 év nagyon jó volt.

egyébként, mint nő, inkább a mélyfilozófiai kérdésemre válaszolj, légy szíves.
miért akkor vagyok érdekes, ha leszarom, ha hanyagolom hosszú hónapokig, következetesen?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2711) tildy válasza fokukac (#2710) üzenetére


tildy
nagyúr

Van ki után futni :U Egyebet nem tudok .
Najó. Vannak akik szeretik a kihívásokat. Abban semmi pláne nincs, ha valami az ölünkbe pottyan. Nade küzdeni valakiért? Na az már valami.

Hát talán ezért?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2712) bolondember válasza tildy (#2711) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen, szvsz szintén itt lehet az öleb elhantolva, valamiért ezt szereteik a nők - a kihívást.

na persze ez szigorú férfivélemény.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2713) fokukac válasza tildy (#2711) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem hiszem, hogy ez a csaj futni akarna bárki után is. egyrészt ő lépett le, másrészt annyira dekoratív, hogy azt kap meg, akit csak akar. vagy éppen ezért?
na mindegy, majd jól megmondom neki, hogy fuck off and die you fucked up slag, aztán jó lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2714) Majstor válasza tildy (#2711) üzenetére


Majstor
senior tag

Szerintem pontosan ez az...kihívás, szenvedés és küzdelem nélkül a "nyerés" nem is annyira édes.
ui:persze mindenre van ellenpélda/eset ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2715) frame>24 válasza fokukac (#2710) üzenetére


frame>24
addikt

Na akkor.
Először is, revíziónak vetettem alá magam:
annak idején, mikor a "casanova jelölteket keresek.." c. topik megjelent, jól belehánytam, h mekkora baromságnak tartom. Aztán nemrég újra lecsapódott a totyik a fáradt gőzök közül, így gondoltam, megnézem közelebbről, amiről szól: mystery method...
Azt kell mondjam, anno, mikor elolvstam az Emberi játszmák c. könyvet, kurva okosnak hittem magam. De Nem.
---> Érdemes elovasgatni ezt a mystery method-ot (~200 old.):
Szvsz a kicsinyesnek tűnő téma: "hogyan szedjünk fel nőt" dolog MELLETT nagyon jól össze vannak szedve az anyagban a női viselkedés ok-okozati összefüggései!!
Pontosan az ilyen mélyfilozófiai kérdésekre ad választ. Nem a fáradt ember késő esti olvasmánya, de megéri rá időt szánni!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2716) Majstor válasza bolondember (#2712) üzenetére


Majstor
senior tag

Szerintem pedig mi vagyunk azok, akik jobban keressük az igazi kihívásokat.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2717) Tim82 válasza frame>24 (#2715) üzenetére


Tim82
nagyúr

Frame, Te most az egész könyvre gondolsz, álle cuzámmen? Mert akkor már Berne-től a Sorskönyv jobb és érthetőbb. Igaz, a kettő egymás kiegészítése.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2718) frame>24 válasza Tim82 (#2717) üzenetére


frame>24
addikt

Igazából nem maga könyv van meg, hanem annak .pdf formátuma. :) És, mivel pár napja szereztem meg, még a végére se értem egészen, de má mingyá'. A Sorskönyv egy újabb cím nekem (majd megnézem), de bizonyos vagyok benne, hogy igen: minden hasonló témát boncolgató írás segít a mozaik összerakásában. Aki nagyon érdeklődő, annak a mysterys cucc kötelező olvasmány.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2719) fokukac válasza frame>24 (#2718) üzenetére


fokukac
nagyúr

és hol szerezted? küldd már át, legalább a linkjét.
thx.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2720) frame>24 válasza Tim82 (#2717) üzenetére


frame>24
addikt

..szóval az általad említett dolog a játszmák folytatása...hmm, eddig nem tudtam :B thx

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2721) frame>24 válasza fokukac (#2719) üzenetére


frame>24
addikt

Ment neked e-mail. Yahoo, man!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2722) EQMontoya válasza frame>24 (#2721) üzenetére


EQMontoya
veterán

jöhet ide is. :B köszi. (adatlapon a mail)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2723) frame>24 válasza EQMontoya (#2722) üzenetére


frame>24
addikt

:) done. amúgy, mielőtt bannolnak, az érdeklődők keressenek rá a virágárusoknál.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2724) EQMontoya válasza frame>24 (#2723) üzenetére


EQMontoya
veterán

uhh, ehez igy hajnal fél2kor angolul nem sok lelki erőm van. egyébként thanx :R

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2725) frame>24 válasza EQMontoya (#2724) üzenetére


frame>24
addikt

mondtam ;) (#2715 végén)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2726) fokukac válasza frame>24 (#2721) üzenetére


fokukac
nagyúr

megjött thx.
hát, a szakszókincsre még asszem gyúrnom kell ;]
átlalában gazdasági szövegeket szoktam olvasni. :D
kíváncsi vagyok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2727) frame>24 válasza Tim82 (#2717) üzenetére


frame>24
addikt

most esik le, hogy félreértettelek, te "álle cuzámmen" alatt a másik Berne könyvre gondolhattál, mind1.
fokukac: :DDD nagyon jó angol tréning is, nektek Montoyaval ez nem jelenthet problémát, mellesleg én is nyomtam a háttérben a GIB-szótárt :)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2728) EQMontoya válasza frame>24 (#2727) üzenetére


EQMontoya
veterán

sztaki csak elég lesz hozzá, azért ha felsőfokúval nem boldogulnék, az erősen ciki lenne.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#2729) frame>24 válasza EQMontoya (#2728) üzenetére


frame>24
addikt

elég az is, csak elmúlt 5 napban nemvót netem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2730) EQMontoya válasza frame>24 (#2729) üzenetére


EQMontoya
veterán

kezed nem remegett? :D

Same rules apply!

(#2731) frame>24 válasza EQMontoya (#2730) üzenetére


frame>24
addikt

nem kicsit. Valszeg itt se lennék éjjel kettőkor ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2732) tildy válasza fokukac (#2713) üzenetére


tildy
nagyúr

Bárkit megkaphatna, de ha pont te utasítod el, akkor ki után fog futni na kiután?
Nopersze kivételek vannak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2733) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Hay ho a dairio, ezt már nevezem termékeny hétvégének!
Ami meg a kurrens témát illeti, a sárkányok néha hajlamosak hülyeségeket beszélni, szóval ne hallgassatok rájuk! ;] Igaz, ez most nem (csak) a sárkánynak válasz, hanem csak úgy eszembe jutott. (Bár megjegyzendő, én hivatalból ki nem állhatom a sárkányokat, így meglehet, hogy elfogult vagyok)
Füstöss prof. látván, hogy a fizika C2 előadáson megjelent nép a relativitás-elméletet még nyomokban sem érti, így szólt: "Látom nem értik, inkább mondok egy életszerű példát: adott két egymással szemben fénysebességgel haladó vonat..." Ennek analógiájára én is felvázolnék egy életszerű példát: tegyük fel, hogy férfiak vagyunk. Már a születésünk előtt beleég egy kép a tudatunkba, és azon a képen valami nő van. (Esetleg több ilyen kép is van, vagy csak egy, ami viszont kicsit elmosódott, ezért nem csak egy párja van, de ez most mindegy.) Azt is tegyük fel, hogy felnővén ki-ki a maga módján keresi ennek a képnek a fizikai megfelelőjét, meg persze van olyan is, aki nem keresi, mégis megtalálja. Vigyük tovább a gondolatmenetet, és vegyük az ideális esetet, vagyis azt, hogy ebből a találkozásból szerelem lesz, meg ilyenek. (Majdnem azt írtam hogy házasság is, de újabban ez ugye nem ilyen egyértelmű.) Ezek után még azt is tételezzük fel, hogy a kapcsolat működik, hosszabb távon. (Szándékosan nem írom, hogy tökéletesen, rózsaszínű felhővel, szárnyas pónikkal, csicsergő madarakkal és kolbászkerítéssel. Csak úgy működik.) És az a bizonyos nő az enyém, a kölykeim (jövendő) anyja, vele a szex az szex, és nem pszichoanalízis. És most tegyék fel a kezüket azok, akik ezt a nőt elküldenék plasztikai sebészhez, mert kicsi a melle. Vagy azért, mert nagy. (Köszönöm, letehetitek.)
És most itt nem arról van szó, hogy ki szereti a nagy melleket, meg ki a szókimondó, ki az, akiről hazugságvizsgálóval meg lehet állapítani, hogy nem volt őszinte, amikor azt mondta a párjának, hogy nem, szívecském, elég nagy a melled. Itt arról van szó, hogy valamit, ami az enyém, nem adok oda a doktor bácsinak, hogy éles késsel megvagdalja, főleg nem a mellét. (Because I'm a fuckin' caveman.) Vagy pl. azért, mert szeretem, és ez a dolog fáj, és lehet, hogy nem ér meg nekem ennyit az, hogy a télikabáton keresztül is lássam a kedvesem mellét. (És azt a verziót el sem kezdem, hogy mi van akkor, ha kicsit félresikerül a műtét.)
Összefoglalva, ha emberi kapcsolatokról beszélünk, akkor kicsit többről van itt szó, mint arról, hogy kinek mekkora mell az ideális.
(Már így is elég hosszú lett, úgyhogy arról az esetről, amikor valaki egyedülállóként dönt plasztikai műtét mellett, majd akkor olvashattok, amikor kedvem lesz írni róla :P )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2734) Tim82 válasza frame>24 (#2727) üzenetére


Tim82
nagyúr

álle cuzámmen :) alatt az Emberi játszmákra gondoltam, nem volt világos, hogy a 200. oldal tájékán kéne keresnem a Mystery method-ot, vagy mi van :F :DD (ebből is látszik, én lekaptam a polcról, és elkezdtem keresni ;) )

csak aztán kidőltem már, ezért nem válaszoltam. :)

jut eszembe, mind az Emberi játszmákat, mind a Sorskönyvet lehet kapni kézbevehető, ékes magyar nyelvű formátumban :DDD is a könyvesboltokban, a Háttér Kiadó jelentette meg. az Emberi játszmák úgy 1200 Ft körül van (annyiért vettem tavaly legalábbis), a Sorskönyv meg kb. 2000. de ez nem a reklám helye - csak ha jobban szeretnétek magyarul olvasni, néhol így is nehézkes, noha Berne igyekszik nem szaknyelven írni (és nem rossz a fordítás).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2735) frame>24 válasza Tim82 (#2734) üzenetére


frame>24
addikt

Igen-igen, na. :D Nyilván, a mysterys dologra vonatkozott pdf, + a 200 old., a többit én is könyvből óvastam. Majd ha meglesz a Sorskönyv, vmit riportolok.
elmooran: igen.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2736) orbano válasza frame>24 (#2715) üzenetére


orbano
félisten

Na tessék :) szerintem is pontosan azért éri meg elolvasni a könyvet. Bár a férfi viselkedés ok-okozati összefüggései is elég hasznosak benne. Meg a két nem interakciói.

A vér nem válik VAZZE!™

(#2737) orbano válasza fokukac (#2713) üzenetére


orbano
félisten

De, futni akar valaki után. Az emberek szeretnek futni valaki után. Az olyan jó. Miért pont ő ne akarna... bááhh

A vér nem válik VAZZE!™

(#2738) fokukac válasza orbano (#2737) üzenetére


fokukac
nagyúr

kétlem, hogy így lenne.

mindenesetre az a kis szöszi a negyediken most jobban izgatja a fantáziámat. :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2739) Kokkantas válasza fokukac (#2738) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

hmm kis szöszi a negyediken?... Az egyenlő (kis szöszi)^4 azaz
(kis szöszi)*(kis szöszi)*(kis szöszi)*(kis szöszi)... :DDD

(#2740) fokukac válasza Kokkantas (#2739) üzenetére


fokukac
nagyúr

vannak ötleteid...
de négy az picit sok lenne. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2741) Integra válasza Tim82 (#2698) üzenetére


Integra
titán

nem tudom mit lehet ilyen nőkkel tenni.
én egy idő után feladtam és kész.
néha még fejemben van, hogy mégis jól megpakolom megint, de azonnal rámtör, hogy akkor újra az a szenvedés, meg nyávogás, meg kérettetés, meg.... na a francba az egésszel.
fogalmam sincsen mit lehet az ilyen nőkkel csinálni. én nem töröm magam a kelleténél már többet ezzel a dologgal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2742) ladybug válasza fokukac (#2738) üzenetére


ladybug
őstag

Az lehet, de ki izgatja a szívedet jobban?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2743) Kokkantas válasza elmoraan (r) (#2733) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Jó hogy nem fogod neki mondani, hogy "Ugyanmár húzzál el mellnövesztésre!" Ugyanis, ha megtalálod "álmaid" nőjét az kívűl-belül olyan lesz amilyenre vágysz.

(#2744) bolondember válasza Integra (#2741) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

otthagyni, hagyni, h más szenvedjen vele, adott esetben meg is alázza (ahogy az sokszor szokott lenni...). Én azt mondom inkább lépjen az ember, mert ha nem megy valami, és mégcsak a kommunikációra se nyitott a hölgy, akkor az bezony veszett fejsze nyele..

egyébként bocsánat. most már befogom a pofám.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2745) tbs válasza ladybug (#2742) üzenetére


tbs
addikt

A katéter... ;]

(#2746) tigerscorpio válasza Integra (#2741) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hy az ilyen Nőket "megkell nevelni" --Kedves Csajok, nemmegsértödni, de mint köztünk-Pasik között is vannak "Hisztisek" Köztetek is, csak mivel Nők vagytok igy elöbb elötör belöletek...
Szoval volt egy csaj, (Hawerom nööje, nemnagyon birt vele, megismerkedtem a csajjal, és megmondtam neki)
Szal megmondtam a csajnak, ha viselkedik nyávogásán,meg ilyeneken, akkor kereshet mást hawerom helyett, és voalá... hát nem együtt vannak :-)
:C

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#2747) bolondember válasza tigerscorpio (#2746) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gondolom nem... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2748) tigerscorpio válasza bolondember (#2747) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

De, ha arra irtad, hogy együtt vannak-e még :-)
de ez nemtörvényszerü Általában sajna más a helyzet...
,Mint ez Mindenki tudja----
Joccaka
:)) :D :))

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#2749) fokukac válasza ladybug (#2742) üzenetére


fokukac
nagyúr

már nincs is szívem... :U

tbs : milyen katéter? nyeponyemáju.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2750) tbs válasza fokukac (#2749) üzenetére


tbs
addikt

Eccerű, közgazdagyerek vagy belvárosi lakással, bnv-vel, interneteléréssel. Ahogy látom... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.