Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3501) dragonfx válasza Kidus (#3489) üzenetére


dragonfx
veterán

Ebben az esetben gázpedál nélkül is "megy" a dolog.....
De ha ezen jár az eszed akkor szólj Tiv-nek hogy erős szükségeleted van egy kiba vad dugásra az új cadillac ctsben szigoruan tempomattal autováltóval hogy mind2 kéz szabad legyen,.. :K Ez esetben én még 30cal se mennék... :DDD

Tiv>>Ez odabax....rakom aláírásba :C :C :DD :D

bolondember>>igen szemét dolog játszani más érzelmeivel de egy fórumról tft mögül ilyet nem veszek fel, ezena téren nem vok ennyire érzékeny teremtés, jól jól van ici pici kicsi fiacskám :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3502) frame>24 válasza tildy (#3486) üzenetére


frame>24
addikt

úristen, erre a húzódó fogamzásgátlós témára ment, amihez utoljára ott te szóltál hozzá, NEM személysen neked mind1... :W

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3503) azbest


azbest
félisten

Egyébként annak aki azt hiszi, hogy a fájdalomcsillapító veszélytelenebb mint a fogamzásgátló... hááát...
biotechnológia üzleti szemmel előadáson mesélte az előadó, hogy manapság 15 év egy gyógyszer bevezetése és rengeteg dolognak és tesztnek meg kell felelni.. bármelyiken megbubik, akkor kuka...
Felhozta példának a fájdalomcsillapítók hatóanyagát... hogy a mai szigorú szabályoknak nem felel meg egyik sem... de mivel nem tudnak ma sem jobb megoldás így nem tiltják be.
Másképp szólva minél régebbi egy gyógyszer annál enyhébb követelményeknek kellett megfelelnie.

(#3504) bocX


bocX
tag

Ami mar kb egy eve lezajlott esemeny, azt erdemes valamilyen modon firtatni, vagy hagyni kell, keso banat, eb gondolat alapon?
Szoval tortenet lenyege, kb egy eve ismertem meg egy csajt, az ismerkedes vege fele, amikor kb lett volna valami, ott elbenaztam, es akkor azt a valaszt kaptam: lcsb. A mai napig viszont nem talalok hozza hasonlot, mondhatni, vele eltudnam tolteni az idomet. A ciki az hogy kb mikor kimondta hogy lcsb en huje voltam, nemtom miert akkor kicsit keson kapcsoltam...folyamatosan mindig eszembe jutott, de nem leptem, hogy visszakapjam, most meg egy ev tavlataba ezt mar nagyon banom , mert kb minden honapban gondoltam ra, foleg ha meglattam, de koszonesen kivul nem volt semmi. Szal ez mar veszett fejsze nyele, vagy meg van esely ra, hogy feltudjam kelteni ujra az erdeklodeset? :F

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#3505) hanee válasza bocX (#3504) üzenetére


hanee
senior tag

Szerintem mindenképpen próbáld meg, minél előbb. Az elvesztegetett időnél csak az a rosszabb, ha már valami miatt soha többé nem teheted majd meg (ne adj isten talál valaki mást). Veszíteni nem fogsz rajta, legrosszabb esetben kosarat kapsz, viszont ha nem lépnél semmit, lehet egész életedben bánnád, hogy meg sem próbáltad.
Hogy veszett fejsze nyele-e ez csak akkor derül ki ha megpróbálod! Attól hogy csak köszönő viszonyban vagytok, még lehet hogy teljesen mást gondol rólad (persze ezzel nem akarok fölösleges reményt kelteni benned, de mégis, kifelé az emberek sokszor mást mutatnak, mint amit befelé gondolnak, éreznek)

hanee

(#3506) bocX válasza hanee (#3505) üzenetére


bocX
tag

hat igen...mar most nagyon banom az egeszet, es kb egy eve ismertem meg es amit egyutt toltottunk idot az nagyon jo volt, es most kezdenek leginkabb elojonni. es ezert is irtam ide...hatha valaki ad egy kis biztatast. bar nem is tudom hogy kezdjem. csak egyszeruen kerdezzem meg tole hogy van. az a baj az utobbi 2 honapban nem lattam, max levelet tudok neki irni. programot tudok szervezni: szinhaz, korizas, meg van ket belepom balba is, csak lehet ez olyan hirtelen jonne?! :F

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#3507) VargaI válasza bocX (#3506) üzenetére


VargaI
senior tag

Tudod meglepetés ereje ;), ha spontán és teljesen természetes azt mindenki szereti szerintem, pláne a nők. Csak ne légy követelőző.

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#3508) bolondember válasza dragonfx (#3501) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

úgy látszik, "fijam", nemcsak, h írni, fogalmazni nem tudsz, hanem az olvasással és a szövegértéssel is keményen hadilábon állsz... :(
nőj fel, tanulj meg Embernek lenni és találj egy Nőt magadnak, aki megmutatja milyen érzés FÉRFInak lenni...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3509) tildy


tildy
nagyúr

Tegnap találkoztam a wiw-es "rajongómmal". :U
Tökjól elbeszélgettünk, úgyhogy örülök, hogy csak amiatt mert bejövök neki, nem zártam ki annak a lehetőségét hogy egy ismeretlen ámde lehet értékes embert ismerjek meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3510) Pala válasza tildy (#3509) üzenetére


Pala
veterán

Engem is megtaláltak egyszer így iwiwen... igaz, ez már több hónapja volt, de azóta is tartom a kapcsolatot a csajjal msn-en, időnként tök jól eldumálgatunk. :)

(#3511) tildy válasza Pala (#3510) üzenetére


tildy
nagyúr

MEgtetszettél ott valakinek?:D
Egyébként üdv ismét itt. Fejlemények?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3512) Pala válasza tildy (#3511) üzenetére


Pala
veterán

Semmi érdekes. Asszony elfoglalt (sajnos tényleg...beszéltem vele), úgyhogy most egyelőre kihúzom a következő találkáig, aztán majd meglátjuk.

Az iwiwes dolog kimenetele csak rajtam múlott, de én nem akartam semmi többet, mint egyszerű barátságot (az sose jön rosszul), ez sikerült is.

(#3513) tiv83us válasza dragonfx (#3501) üzenetére


tiv83us
veterán

Megtisztel, hogy tetszik a hsz-em es meg alairas is lett belole, de azert egy holgynek ilyen alpari modon nem illik irni. /Elso bekezdes/. Szerintem van koztetek 8-9 ev...De meg ha csak 7 is van, akkor sem szep dolog.
Jut eszembe, hany eves is vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3514) tekeyagd válasza Pala (#3512) üzenetére


tekeyagd
tag

:O :O :O

(#3515) dragonfx válasza bolondember (#3508) üzenetére


dragonfx
veterán

milyne szövegértés?.egy gúnyhozmilyne szövegértés kell? :((( ..de te mér szólsz be? :((( ..fel vagyok nőve, ember vagyok, találtam, férfi vagyok és amugy meg neked kibaxattulsemmi közöd nincsen ehhez, és ha nem tudsz értelmesen hozzászólni még1 kényes témában sem, hanem cska más topikok alapján beírsz egy wordbe kikopizott dolgot, amit bemásolgatsz nekem, nem beszélve arról amit nem is a te szádból lehet hallani hanem mástól vetted át..akkor inkább kussolj és ne írjál semmit..amit két amerikai honfitársunk írt egyáltalán enm sértő mert éreztem benen a poén hátteret, viszont ez amit te írátl igenis az, de nem is értmemire fle írtad ezt mikor az előzőben éppen kiálltál mellettem.,...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3516) bocX válasza VargaI (#3507) üzenetére


bocX
tag

"Csak ne légy követelőző."
Hat az nem igazan szoktam, valszeg anno is azert buktam bele ebbe, ill. jutottam el idaig, beletorodtem az lcsb-be. Mondjuk akkor mas is osszejott, ami miatt ilyen vilagvege hangulatom lett, kb ez a mindenki hagyjon beken szitu, aztan teltek az idok, de mara meg mar tul sok ido telt, es nagyon banom Szoval ha valami miatt nem jon ossze, akkor hagyom ugyis, akkor legalabb tudom, mert most iszonyat nagy kerdojel van a fejem felett, kb így :F
Csak igy masodszor nekifutni...haatt.....vagy nem lehetetlen?!?!

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#3517) tiv83us válasza dragonfx (#3515) üzenetére


tiv83us
veterán

Nyugalom emberkek :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3518) 7 válasza bocX (#3516) üzenetére


7
addikt

Probald meg. Allj elo a korcsolyazos programmal, aztan majd lesz valami (attol fuggoen, hogy te milyen ember vagy, illetve ot milyennek ismerted meg, szukseg lehet meg 1-2 kozos ismerosre igy az elso nehany alkalomnal, de ezt tenyleg csak te lathatod igazan jol)

(#3519) Tim82 válasza dragonfx (#3515) üzenetére


Tim82
nagyúr

bakker, csak nekem világos, hogy bolondember nem Neked "szólt be" (igencsak képletesen), hanem Tiv83us-éknak? :F :Y

valamit tényleg nagyon alaposan félreértettél.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3520) frame>24 válasza Tim82 (#3519) üzenetére


frame>24
addikt

szerintem is, de mind1, én pár napja az egész topikot nem értem, és engem is faszán félreértenek :o front lehet

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3521) bolondember válasza frame>24 (#3520) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az, front...
hidegfront...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3522) Wolverine válasza azbest (#3503) üzenetére


Wolverine
félisten

Én vegyész lennék vagy mi a szösz, hidd el, tudnék mesélni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3523) dragonfx


dragonfx
veterán

Jó mind1 hagyjuka témát valaki mondjon valami nyálasnak ígérkező csámcsogós témát.

Ja és aranyköpés ami cska úgy beugrott most :C

Félig off>> "Egy jó dugás minden kapcsolatot helyrehoz" ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3524) frame>24 válasza dragonfx (#3523) üzenetére


frame>24
addikt

na, itt egy gyöngyszem, idén nyárról:
(parti szórakozóhelység pultjánál leülünk egy ismerőssel; a beszélgetés alanya utóbbi srác és a pultoscsajszi)
- Szia, mit kérsz?
- (unottan) Mindegy.
- Mindegy?! - Nem mind1, h felmégy b*ni, vagy b*szol felmenni...
- (hö..) [telefonszámod=? :) ]
...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3525) fokukac


fokukac
nagyúr

na, ma randiztam egy csajjal, szép volt, jó volt, gyönyörű volt;
gyorsan elszaladt ez a 3 óra, és egészen úgy tűnt, mintha jól érezné magát, sokat nevetett, de ennek ellenére (a legvégén mutatott viselkedéséből, ) most valahogy mégis úgy érzem, hogy buktam a dolgot... :( (persze lehet, hogy azért, mert fáradt volt nagyon)

de majd meglássuk, a vak is aszondta. ;)

nem tudom, látom-e még, de ki tudja...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3526) lorcsi válasza fokukac (#3525) üzenetére


lorcsi
veterán

hogy viselkedett a végén ?

(#3527) aesir válasza fokukac (#3525) üzenetére


aesir
veterán

Legyen már nagyobb önbizalmad! Jó pasi vagy, hülye sem vagy..., szerintem túlbeszélted a dolgot. 3 órát beszélgetni akkor is kimerítő, ha nem egy munkanap végén történik:) Ha visszajön a csaj, akkor nyeregben vagy, de akkor már jobban randiszaga legyen a találkozásnak:)

Ajánlom hogy összejöjjön, különben...

:D:D:D

Van saját életem...

(#3528) tildy válasza aesir (#3527) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó pasi vagy
Hát nem kicsit az, de látod milyen... (Tudom , hogy fokukacnak írtad, csak gondoltam megjegyzem :B :K )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3529) aesir válasza tildy (#3528) üzenetére


aesir
veterán

HA idősebb lenne ÉS nem élnék boldog házasságban, nekem csak egy mondatot kellene mondania: "Most rá is érsz...?" :D:D

Van saját életem...

(#3530) EQMontoya válasza aesir (#3529) üzenetére


EQMontoya
veterán

no offense, de ha a nagyinak áramszedője lenne, Ő lenne a vilamos, mint tudjuk... :U

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#3531) tildy válasza aesir (#3529) üzenetére


tildy
nagyúr

:DDD :C :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3532) Kidus válasza fokukac (#3525) üzenetére


Kidus
őstag

Drukkolas :)

Assuming Control

(#3533) bolondember válasza dragonfx (#3523) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

haverkolléga sztorija:

pultot támasztja, odalép egy csaj és ránéz és kérdez:
-Te is csak dugni keresel lányokat, mi? :Y

miután Dave felvilágosította a Hölgyet (h nem, Ő nem olyan), az is megenyhült..

ui.: ilyenek lennének a mai fiatalok?! :DDD

@tildy: ha már pasikat dícsérsz, engem kihagysz? :P :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3534) Tim82 válasza bolondember (#3533) üzenetére


Tim82
nagyúr

Téged a belső értékeidért szeret. :DDD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3535) Wolverine válasza Tim82 (#3534) üzenetére


Wolverine
félisten

bolondember önkéntes donor? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3536) Tim82 válasza Wolverine (#3535) üzenetére


Tim82
nagyúr

csak a máját adja önként. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3537) tildy válasza bolondember (#3533) üzenetére


tildy
nagyúr

Te ma'n foglalt vagy , minek dicse'rjelek :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3538) tbs válasza tildy (#3537) üzenetére


tbs
addikt

Egy kapcsolatban fontos a folyamatos megerősítés... :DDD

(#3539) dragonfx válasza tildy (#3537) üzenetére


dragonfx
veterán

mekkora duma....ugyanígy gondolom...oylna nőt minek dícsérjek akinél nincs értelme ;) ...akinél van ott bármit... ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3540) tildy válasza tbs (#3538) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem állok vele kapcsolatban :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3541) lorcsi


lorcsi
veterán


:DDD

(#3542) dr faustus


dr faustus
senior tag

Most olvastam egy könyvben:

Miért tettetik a nők az orgazmust?
Mert azt hiszik, hogy érdekel...

:)

Warning: Explicit Content

(#3543) bolondember válasza lorcsi (#3541) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a képen látható étel az, ami a Nők szekszuális étvágyát 90%-kal csökkenti... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3544) frame>24 válasza lorcsi (#3541) üzenetére


frame>24
addikt

milyen meghitt kép a háttérben azzal az ipari-fémpadló felülettel...amúgy :DDD
ja, biztos ők Bonnie és Clyde...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3545) Kokkantas válasza frame>24 (#3544) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én csak annyit nem értek, hogy a vőlegény miért fekszik bele a vértócsába? ;]

[ Szerkesztve ]

(#3546) tildy válasza Kokkantas (#3545) üzenetére


tildy
nagyúr

Durván, de humoros az a kép :DDD Kicsit a többet kellett volan beszélgetni női változatára hasonlít.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3548) Majstor válasza lorcsi (#3541) üzenetére


Majstor
senior tag

Friss házasok és tessék...a vőlegény leugrik a torta harmadik emeletéről, mert a menyasszonynak éppen most „jött meg” ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3549) Pala válasza Majstor (#3548) üzenetére


Pala
veterán

Ebben a képben pont az a pláne, hogy többértelmű :)

(#3550) fokukac válasza lorcsi (#3526) üzenetére


fokukac
nagyúr

dióhéjban: fázom/ fáradtvagyok/ esikazeső/ menjünkmárhaza/ neaddrámakabátot/ nekísérjhaza.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.