- No Voice in the Galaxy
- eBay-es kütyük kis pénzért
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bobalazs: 5700x3d+4070S fogyasztása, alulfeszelése
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Új energia- és akkumulátor-címke az okoseszközök dobozában
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: Xiaomi pumpa pumpálás
Aktív témák
-
Niquis
aktív tag
válasz
fokukac #6339 üzenetére
Király, akkor most igyekszem azzá válni, hátha jön. Ha folyamatosan az vagyok, akkor elvileg dőzsölök a lehetőségekben, ugye?
Különben ez is egy fajta túlgondolkozás, a vissza nem térő lehetőségekre gondolni, az esélyeidet elemezni, a lehetőségeidet figyelni, kalkulálgatni. Mégis, tuti furán érezném magam, ha nem gondolkoznék ilyeneken. Vagy csak az elején, mert megszoktam? -
Niquis
aktív tag
válasz
Kokkantas #6288 üzenetére
"Miért van az, hogyha megmondom valakinek, hogy mekkora köcsög volt velem szemben akkor az a személy felháborodik?"
Elsősorban ego. Aztán tartás. Gondold már el, valaki odaáll eléd, és benyögi ezt. Mit csinálsz? Ne mondd, hogy azt hebeged, hogy"hát igen, öö izé öö tényleg ööö bocs". Tálalástól is függ, rosszul előadva nincs az az ember, aki megpróbálja belátni. Ha jól, nem sértően adod elő, és mégis felháborodik, akkor az ego felelt.
Másrészt az érzelmeket le lehet gyakni, csak nem érdemes. Próbáltam én is. Olyan nincs, hogy ezek külön kapcsolgatható modulok, hanem együtt működnek jól.
Manapság meg inkább élesztgetni kell őket, mert a napi rutinban elszürkülnek, felőrlődnek. -
Niquis
aktív tag
-
Niquis
aktív tag
Egyetértünk. Szerintem nagyon sokat jelentett, hogy anyukám 19 évesen lett velem terhes. Volt alkalmam megfigyelni, miként változott meg idősebb korára, és legkiseb öcsémet, aki 14 évvel fiatalabb mint én, egészen másképp neveli.
Mawyx: belefért, egyszer, bár nem volt ilyen egyértelmű, de a lényeg: megszívtam. Többet nem.
-
Niquis
aktív tag
Pont ugyanakkora, ha valaki lelkiismeretesen áll hozzá, ha meg máshogy, akkor egy szar alak.
Amúgy szerintem nem lenne gondom más gyerekét nevelni (eleve nem érdekel, hogy másé), de nem huszonévesen akarom ezt tenni, a már emlegetett egzisztenciával. Azt hiszem, frame kollégának is hasonló eredetű a problémája. -
Niquis
aktív tag
válasz
elmoraan (r) #5002 üzenetére
ez a blues sztori kész.
a pofám meg ég, hogy kihagytam ezt az alapművet.
Annyira jó, hogy ez valszeg az első alkalom, amikor előadják ezt a dalt.
a blues képlettel mindent elmondtál, de azért BB King You Upset Me Baby-je beugrott hirtelen, és hozza magával az egész blues-világot. Vagy egy másik örökzöld: Hit The Road Jack. -
Niquis
aktív tag
A guns-szal az a "baj", hogy a fél életművet be lehetne rakni.
De egyébként a You ain't the first is telitalálat
Amúgy látom, beindultatok: tessék, itt egy contest, állítsunk össze valami jó kis szakítós egyveleget, de inkább rögtön többet is:
1. back off bitch stílusban, néhol nőgyülölő-gyanúsan
2. érzelmes nemtudlakelfelejteni stílusban (szakítás után ellenjavallt a hallgatása)
3. "megvilágosodott" stílusban: vége, szép volt, de elfelé változtunk egymástól, és most összefoglalom, mi mindent kaptam tőled. Asszem ez a legnehezebb. -
Niquis
aktív tag
válasz
bolondember #4927 üzenetére
"-Hülye vagy, hogy néznénk ki csuhában?"
-
Niquis
aktív tag
válasz
ladybug #4741 üzenetére
Tessék rögtön fordítani Tamara Cruise-ra.
Nálunk is van hasonló a munkahelyen, fantasztikus élmény. Egyikük szinte repül a folyosón, kedvesen, kislányos vonásokkal csinál mindent, olyan ő, aki egy nyári mezőre illik, ahol libbenti a haját utána a szél. Ráadásul nincs egyedül: egy kolléganője szolid divatbemutatóba illő mozdulatokkal illegeti magát, ahogy jár, és "ajka jobb sarkában csöpp mosoly", de mindig ám.Aztán ott a végtelen bájos portás lány (aki 1ébként egy szintén eszméletlen jó nőt váltott a portás poszton), de még a Clearwater-felelős "takarítónéni" is keggyetlen jól néz ki, mellé szexis reszelős hanggal rendelkezik.
-
Niquis
aktív tag
Ez megintcsak emberfüggő, ezért mást nem tudunk tenni, mint hogy mindenki leírja a sajátját.
Te pl. szerencsés vagy, hogy ennyivel el tudod intézni. Nálam ez úgy működik, hogy néha parasztnak kell lennem a hozzám közeliekkel, néha meg csak úgy az vagyok. Utálom magam érte, de akkor is ez van. Aztán rádöbbenek, hogy pont azok kapják meg a mérgemet, akik nem érdemlik meg, és rájövök, hogy ők számítanak igazán. Ez ciklikus. Ugyanolyan rapszodikusan oldom meg, mint bármi mást is.
-
Niquis
aktív tag
válasz
philoxenia #4478 üzenetére
Ez a példány a Hard Rock Caféban van kiállítva. Gondolom ez egy alternatív módja az önmagunkon segítésnek (ti. lenyúlás ujjal)
-
Niquis
aktív tag
Francba. Mi van velem? Nagyon felkavaró hétvége volt ez nekem. Most leginkább az "olyan szerelmes, hogy mindegy hogy kibe" állapot illik rám. Azért teljesen mégsem mindegy: "she's got eyes of the bluest skies...
her hair reminds me of a warm safe place ..."
Ráadásul ketten vannak.
Egyikőjüknek barátja, akit persze nagyon nem bírok. (ismerős minta?) Szerintem erősen lenéz minket, mármint a lány baráti társaságát. Tegnap ezzel a társasággal voltunk lenn, én szokásomtól eltérően amikor csak a lányhoz szóltam, abból kóstolgatás lett valamilyen módon.
Próbáltam is keveset, éreztem nem vagyok az önfegyelem magasfokán. Most épp ezt erősítgetem. Már csak azért is, mert valami kínos hiányérzet is itt mászkál a háttérben, és torzítja az indítékaimat, tévútra vihet.
Persze érdektelen, mit gondolok, vagy szeretnék, mert mindketten oly messze vannak, szinte mindegy, hogy pár háztömbre vagy a szomszéd naprendszerben.
Bocs, ki kellett írnom magamból. Legalább látjátok, hogy nem csak álreggelős kőszikla van az elf-avatar mögött.
Most megyek hallgatok valami darabolósat. -
Niquis
aktív tag
Sorry. Számolnom kellett volna 10-ig. A téged szurkáló részeket, kérlek, ignoráld, a többit tartom.
Szerintem az, hogy egyes alapelveket magától értetődőnek veszünk, nem kell, hogy azt is magával hozza, hogy úgy várjuk el a megvalósításukat, ahogy mi csináljuk.
Kábé amire gondolok,hogy senkitől nem várom el, hogy annyira kíméletlen legyen magával és másokkal, mint én, mert tudom, hogy lehet ezt másképp is.
Nem állnak össze eléggé ma ezek a gondolatok. Ráadásul holdátvonulás van vagy valami, mert még ingerült is vagyok. Megyek is vissza dolgozni, inkább a gép lássa kárát. -
Niquis
aktív tag
Szerintem meg ez az érzéketlen elemzés és férfifejjel gondolkodás példája, ráadásul pszichológia mögé bújtatni próbálás. Ehh.
Bár abban igazad lehet, hogy a problémamegoldó képességét fejleszteni kell.
Az egyenes nőt az választja el az ilyen húzós-halasztóstól, hogy nem viszi túlzásba ezeket a játékokat.
De azt nem hiszem, hogy férfias megoldásokra átneveléssel jót tennénk.
A férfiaknak meg az empátiáját kell fejleszteni.
Hova figyel olyankor a pár férfi tagja, amikor érezhető, hogy nem ugyanúgy ölel a kedves?
Most nem Paláról beszélek konkrétan, sok ilyen sztori van. -
Niquis
aktív tag
válasz
elmoraan (r) #3771 üzenetére
Hát, én most átgondoltam. Tegnap nem sikerült
pedig saját tapasztalatból is tudhattam volna, hogy nem szokott jól elsülni. A tetszést nonverbális jelekkel pár másodpercen belül tudtodra hozza. Ha nem reagálod le, akkor (jó időre) buktad.
Ha méltósággal és férfiasan meg tudod csinálni ezt a kinyilvánítást, akkor még lehet jó vége. De a szitu kellős közepén nem tudod megmondani magadról, hogy most éppen méltósággal csinálod, vagy szánalmasan. -
Niquis
aktív tag
Lehet, de ne áltassuk feleslegesen, ez valószínű lerázás. Szerintem a valódi érdeklődés hiánya az egyetlen olyan dolog, ami az ilyen találkozó-halogatáshoz vezet.
Persze ahogy leírtad Immy, amennyire megfogott a lány, most kibújhat a szög a zsákból, komolyan gondolod-e.
Még megvan az a dobásod, hogy valahogy megmondod neki, neked ez nem egy szimpla protokoll-randi lenne. Mondd el, hogy a pulzusod és vérnyomásod a normális határérték felé emelkedik; hogy az agyvelőd endorfintermelése ugrásszerűen nő; hogy a gyomorfal záróizmai erőteljes nyomást gyakorolnak a belsejére; a lábizmaidban emelkedik a tejsavszint és megzavarodik a szinaptikus vezérlés, ilyenek. Nem muszáj anatómiailag ennyire pontosan, a romantikus körítés rád van bízva
Az esély megvan, hogy hülyét csinálsz magadból ezzel, de ez megintcsak próba. Sokszor ott keféljük el, hogy még az ilyenen is gondolkozunk.
Még egy lábjegyzet: sajnos az is lehet, még nagyon sok nővel fogod ezt érezni, hogy na ő életem szerelme. Utána vagy nem csinálsz semmit és ezért lesz rossz, vagy "annyira talán mégse", és úgy jársz, mint (jelen helyzet szerint) most; vagy összejöttök és amint az angyalkád leszáll a földre, szarvakat, vörös szőrt, farkat és vasvillát növeszt; és csak a maradék esély az, hogy tényleg. Ha nincs szerencséd, még ezen opció előtt megfásulsz és kiüresedsz.
(Ezt vedd úgy, mintha ide se írtam volna, nem is tudom honnan szedtem) Csajra fel!
-
Niquis
aktív tag
Alapvetően nem szabad felmerülnie, hogy aki iszik-dohányzik-szórakozik, értékes ember lehet-e, mert természetesen igen. Ennek ellenkezőjét állítani sznob, álszent és korlátolt dolog.
A probléma itt is a _hogyan_-nal van: gondolom ti azokat látjátok gyakran, akik a mérték nélkül mozgalom hívei, és a pofádba füstölnek, akárhová mész; az orrod elé hánynak a piától; és számukra a szórakozás egyenlő a balhéval.
Ez a különbségtétel fontos. Valódi tettek alapján ítéljünk már, ne haragból jövő általánosításokkal. -
-
Niquis
aktív tag
Lehet előbb-utóbb lesz valami nanotech megoldás kis lézeres testecskék formájában, amik ott cirkálnak a kiömlőnyílás környékén, és amint ostorost látnak, támadóalakzatot vesznek fel.
Na, ez lenne a profi!
-
Niquis
aktív tag
-
Niquis
aktív tag
Nem tenném meg, egyszer elég volt.
(de már látom, hogy valaki el fogja sütni
Asszem Vlad is kérte annak idején saját bannolását, ill. volt egy srác, akinek hangyás custom avatarja volt (de a neve nem jut eszembe..) aki szintén. Mindkettőjüknek sikerült végül, mégha nem is az eredeti úton.
-
Niquis
aktív tag
1. Ja. De ne éld bele nagyon magad. Tudod, milyen érzés, amikor az ereidben már-már érezhetően a magány folyik vér helyett? Biztos tudod, vagy inkább sejted, de annyira nem jó azért.
A rossz kapcsolatban pedig még ezzel a kockázattal se maradj benne. Egyszerűen abban kell biztosnak lenni, hogy lesz egy jobb, ami konstruktív lesz rád és a partnerre nézve is. -
Niquis
aktív tag
válasz
Twiggydoll #2895 üzenetére
Ha nem vigyáz, mindjárt kap az arcába egy cicinembámulusz varázslatot
Azér't az eszelős fej a másodikon és a képek nevei odaütnek.
-
Niquis
aktív tag
válasz
Twiggydoll #2872 üzenetére
Képes voltál 800 hszt visszaolvasni?
Ha megcsinálod, kíváncsi leszek az eredményre.Szerintem ez így együtt már gyanús lenne.
-
Niquis
aktív tag
Na, jobban sikerült, mint gondoltam.
-
Niquis
aktív tag
válasz
fokukac #2056 üzenetére
Ez van, látod. Mindenesetre két dolog: egyik, hogy messziről nagyon könnyű fenemód toleránsnak lenni, laktál volna vele akár két hónapot is. Másik, hogy az élet valamilyen szinten igazságot tett neki, mert ő már házas, és ha úgy nézzük, nekem is, mert most megtudom, milyen a nőhiány. Megint ez van, valószínű akkor is így alakult volna, ha őt nem szívatjuk.
-
Niquis
aktív tag
válasz
frame>24 #2050 üzenetére
Hehe, az jó volt.
Adott egy mufurc szobatárs, besavanyodva, nem túl adoniszi adottságokkal. A netes társkeresés volt (az egyik) mániája - szerencsétlen annyira nőhiányos volt, már akkor is észrevettük volna, hogy állandóan lavponthut vagy mi volt akkor búj, ha nem akartuk volna. Az előzőek szummázásaként szinte adta magát, hogy reggelés, kábé az ideáljaként megfelelő csajként. Persze rövidesen kapcsolatfelvétel. Na már itt is voltak olyan szituk, amikor rohadt nehéz volt visszatartani a jókedvet, a folyosó gyakran látott minket fuldokolva röhögni. Ilyenekre gondolok: levél írása úgy, hogy ott ül mögötted, és szinte azonnal válaszol
, chatelés!!! úgy, hogy szintén ott ül mögötted, és fogalma sincs, hogy veled beszél! A sikerhez hozzájárult a nagyon halk billentyűzet, meg hogy piszokul résen voltunk az esetleges hátrafordulásaihoz
Így teltek-múltak a napok, csakhát aztán már f*sznak se volt kedve hozzá, meghát gusztustalan is volt valamilyen szintenígy megszerveztünk egy találkozót a közeli hídra. Azt a készülődést basszus!
Még virágot is vitt...
Aztán visszajött, magába zárkózott jó pár napra. A "jó szobatársak" pedig igyekeztek lelket önteni belé... (itt már megsajnáltuk azért)
Fú ez így leírva nagyobb geciségnek tűnik mint megcsinálni volt. Ma már nem csinálnánk ilyet, még vele sem, pedig mindez azért történt, mert épp eleget szívtunk miatta. -
Niquis
aktív tag
Viszont rendkívül érdekes kipróbálni, hogy regisztrálsz egy női accot. Szociológiai értekezést lehet belőle írni, komolyan.
Egy elég alap profilt tettem fel egyszer pont hasonló célból, kép nélkül (!), a bemutatkozás elég normális csajra engedett következtetni, és olyan szinten bombázták levelekkel, abszolút DDOS-támadást voltam kénytelen elkönyvelni magam ellen. Persze főleg, mert utálom ha tuskó módon nem válaszolnak, ezért én sem játszottam meg, és mindenkinek írtam választ. Nahát az azokra visszajövő válaszok megintcsak durván tovább bővítették a társadalomismeretemet.
Egyébként az első levelek között ezek a típusok fordultak elő:
- mindenkinél sablonszöveggel bepróbálkozós, magát faszagyereknek tettetős
- pornóra felhívós, úgyszintén tömeges bepróbálkozós, külsőre vállalkozós
- reménytelenül kallódós, szánalmat keltős, első nempicsás lánynak melankóliától csöpögős levelet írós
- valami ismeret alapján közös pontot keresős (pl. "buon giorno, Principessa")
- tét nélkül ismerkedős, rendkívül érdekes személyiségről árulkodós -
Niquis
aktív tag
válasz
elmoraan (r) #2030 üzenetére
Ahhoz képest kúrvajó hsz-t hoztál össze
Főleg az előre meghatározott tér-elmélet tetszik.
-
Niquis
aktív tag
válasz
ladybug #2020 üzenetére
Az elképzelt ideál nálam is olyan, mikor közösen működnek ezek a dolgok, és mindkét fél bátran rábízhatja magát a másikra. De van egy olyan késztetésem is, hogy én legyek a vezető, a védelmező, a bátor, a mittudomén. Lehet ez ilyen bekódolt dolog. Csak éppen a realitással számot vetve tudom, hogy nem vagyok rá képes, csak elég ritkán, túl ritkán. A bátran rábízom magam-dolog sem működne mindig, mert van, amikor nem vagyok rá alkalmas és kész. Így viszont belekezdeni sem érdemes. Hát, valami eléggé félre van csavarozva bennem, és sajnos nekem is gyakran volt kezemben a csavarhúzó.
De nem is ez a lényeg, amikről írtál, azok kedves, gyakorlatiasan megfogalmazott aspektusai a párkapcsolatnak, amivel egyet is értek. Amit viszont hangsúlyozni akartam, hogy könnyebben bomlanak fel a kapcsolatok, mert nem szükséges kitartani, mert divat lett a parametrizálás, meg ilyenek. -
Niquis
aktív tag
Hmmm... lassan kiderül, hogy valójában a férfiaknak van nagyobb szükségük a kötődésre, és ők szorulnak rá jobban. Eredetileg nagyon jól ki van ez találva, pont az ellenkezője rejtőzik a felszín alatt, mint ami látható. A kemény férfinak szüksége van kapcsolatra, és a nőben rengeteg az irányító erő. Folyamatosan egymásnak feszülő erők, amik így tudják kiegészíteni egymást, hogy szükség legyen a másikra. Azonban ma talán a nők rájönnek, hogy ez nem kötelező. Ezt hozta el pozitív dolgai mellett az emancipáció: rájönnek, hogy a tényleges szervező, összetartó erő bennük van. A nőkből kiveszik a hajlandóság arra, hogy a párként választott férfi jelleméhez alkalmazkodjanak, mert minek, akármikor kaphat újat bármelyik ujjára (a nyálcsorgató csőcselékből...). Egyszer talán talál olyat, akihez nem kell megváltoznia. Pedig inkább bennük van meg az alkalmazkodásnak ezen képessége: én például rosszul érzem magam, ha nem természetes jellemvonásokat erőltetek magamra, és előbb-utóbb ki kell törnöm. Szóval nem annyira hajlandóak már elfogadni a férfi irányítását. Más kérdés, hogy a mai férfiak egyre kevésbé képesek erre, ezt magamról is tudom, és elég végigolvasni (bahh, majd mindjárt
) ezt a témát is. De nem egyértelmű, melyik az ok és melyik az okozat.
De sok egymásba kapaszkodó gondolati szálat találtam hirtelen! Ha helyén volna az "írói vénám", talán még meg is tudnám világítani, mire gondolok. Bocs az eszmefuttatásért, nem volt kedvem blogot írni.
Aktív témák
Hirdetés
- Autós topik
- Commandos: Origins teszt
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Cyberpunk 2077
- Milyen légkondit a lakásba?
- Házimozi belépő szinten
- Eredeti játékok OFF topik
- No Voice in the Galaxy
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A56 5G 8/256GB, Király világosszürke
- LG Ultragear 27GP850-B Gamer monitor!27"/2560x1440/Nano IPS/180hz/1ms/Freesync-Gsync/HDR/Garancia
- Használt laptopok kedvező áron itt ( Személyesen és csomagküldéssel is országosan )
- ASUS Phoenix RTX 3060 12GB
- HP ProDesk 600 G3 SFF PC, 6. generációs i3 Proci
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Felújított laptopok / PC-k Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- Beszámítás! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD ROG RX VEGA 56 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 530W
- Bezámítás! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook - Ultra 5 135U 16GB RAM 256GB SSD Intel Graphics W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest