Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) Pala válasza Cloud_s (#3896) üzenetére


Pala
veterán

Ő 15 én meg 22 leszek. Ettől minimum magánzárkát várok, arról nem is beszélve, hogy egy 15 éves csajt nem tartok érzelmileg érettnek. Ő csak pasit akar...mert a barátnőinek is van. Én meg komoly kapcsolatot akarok.

Aranyos, jófej, bírom, de túl fiatal hozzám.

(#3902) Pala válasza orbano (#3900) üzenetére


Pala
veterán

Mondjuk azt értékelem benne, hogy vette a fáradtságot / bátorságot, és élőben, szemtől-szembe megmondta, mi a szitu. Még mindig jobb, mintha sms-ben szakított volna, vagy felhív, közli a helyzetet és anélkül, hogy bármit tudnék reagálni, kinyomná a telefont.

(#3903) Tim82 válasza orbano (#3900) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R

Másképpen: Pala, onnantól, hogy ő hazudott Neked, nincsen "mi", csak "te" és "ő", jobb esetben egymástól távol (és ez így is fog maradni, legfeljebb mérséklődik), rosszabb esetben egymással szemben. No love, no friendship. Evvan.

A mod-ra: digitális fényképezőgéppel a kezében? :F ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3904) orbano válasza Pala (#3901) üzenetére


orbano
félisten

Ha aranyos, jófej és bírod, akkor próbáld ki... 15 év nem a világ vége, legalább elmondhatod, hogy tudod milyen ekkora korkülönbséggel egy ilyen lánnyal. No meg kicsit eltereli a figyelmed, kapsz egy kis perspektívát az exed nélküli életből....
A komoly kapcsolatot pedig nem akarni kell. Az lesz magától. Ha már egy kapcsolat elején azt keresed, meg a komoly barátnőt látod a nőben, tuti bukó...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3905) orbano válasza Pala (#3902) üzenetére


orbano
félisten

de a legjobb az lett volna ha te szakítasz vele már réges-régen, amikor mondtuk neked itt páran :) na megyek aludni. jóéjtet...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3906) Prosector válasza Pala (#3899) üzenetére


Prosector
addikt

Hát ez az...ha nem lennék belebukva én is,jóval könnyebben menne...de így...
Szakítás után egyik beszélgetésünk alkalmával mondtam neki:"Nehéz eset vagy."
Erre ő: "Én mondtam." :W Erre most mit mondjak...? Azt,h igazad van ?

(#3907) Pala válasza orbano (#3905) üzenetére


Pala
veterán

valóban az lett volna a legjobb...sokkal kisebb a lelki teher utána. És ha valóban így állt a szénánk, akkor talán őt sem viselte volna meg annyira.

(#3908) 7 válasza Pala (#3901) üzenetére


7
addikt

Komoly kapcsolat: A minap voltam (már megint) születésnapot ünnepelni, és az egyik leányzó a bagázsból egyszercsak odaszólt, hogy ugyanmár, csajozzak egy kicsit (nem gondolta igazán komolyan, csak amolyan csipkelődős megszólalás volt, mert valahogy nem oldódtam igazán). A dologra válaszolva kifejtettem neki, hogy én most épp pihenőt tartok, kicsit ízlelgetem a szabadság ízét, úgyhogy nem. Erre utalt rá, hogy van egyéjszakás kaland is, amire viszont határozottan megráztam a fejem, hogy olyannal én nem számolok. Elkerekedett a szeme, hogy vagyunk még hímneműek, akik nem feltétlenül a dugásra hajtanak.

Aztán persze megkaptam, hogy túl "tökéletes" vagyok -- nem iszom, nem drogozom, nem cigizem, nem "csajozom", csak komoly kapcsolatban gondolkodom :D

(#3909) Tim82 válasza 7 (#3908) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem is vagy ember. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3910) Pala válasza Prosector (#3906) üzenetére


Pala
veterán

Bahh....én exem ugyanezt szokta mondogatni magáról.... :W

(#3911) 7 válasza Tim82 (#3909) üzenetére


7
addikt

Valahogy úgy :DDD

(#3912) Bubu79 válasza Pala (#3899) üzenetére


Bubu79
addikt

A legjobban jársz akkor, ha nem keresed semmilyen formában - nem nézed az iwiw-es lapját, nem olvasgatod a régi emiljeit, kiselejtezel mindent, asmi emlékeztethet rá...

A legszarabb dolog, ami történhet, hogy más oldalán látod viszont - attól kegyetlenebb érzés nincsen.

Ha nem akarod hogy rámenj teljesen, akkor kerülj el minden lehetőséget arra, hogy emlékezz rá...

Ne mentegesd, ahogyan az elhangzott az csak duma, hogy nincsen ideje arra, aki jelent számára valamit...

Ne rágd magad a dolgon, mert magadat pusztítod vele :(

Nem vagy egyedül, más is átélte már ugyanezt...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3913) Pala válasza 7 (#3908) üzenetére


Pala
veterán

akkor egyformák vagyunk...én is túl tökéletes vagyok ebből a szempontból. Igazándiból ez nagy hátrány, mert csak az viheti valamire, aki kellőképpen tud alkalmazkodni a tömegigényhez / elváráshoz / normához.
Én nem iszom, ezért kilógok a sorból...nem dohányzom, ezért is kilógok... ha túl sok szempontból kilóg az ember, akkor a végén már ott tart, hogy nem talál senkivel közös nevezőt.

(#3914) 7 válasza Bubu79 (#3912) üzenetére


7
addikt

Az emlékeket szerintem nem fogja tudni teljesen elkerülni. Én egy dobozba raktam a kacatokat, amiket tőle kaptam, illetve amik kettőnkről szóltak csak, és semmi más funkciójuk nem volt. Ha esetleg mégis matatok a doboz körül, és netán leveszem, mosolygok egyet, elmerengek, aztán visszateszem. Nekem ez sokkal kellemesebb megoldás volt, mint az, hogy elégetem/kidobom a holmikat, vagy hasonló módon próbálok menekülni előle.

"Tökéletesség": Nem érzem, hogy hátrányom származna a dologból, hiszen ilyen alkalmakkor azért veszek magamnak valami alkoholmentes löttyöt, amivel tudok koccintani, az nekem bőven elég, a többieknek szintén -- ha meg alkohollal kell koccintani (pl. pezsgő), ám legyen, utána lerakom olyan helyre, ahol majd úgyis megissza valaki. Igaz, sokszor megkapom az alkoholra vonatkozó kérdéseket (a többivel nem nyaggatnak, maximum egyszer kínálnak, ha elutasítom, nincs belőle további párbeszéd), illetve kismillióan akartak már leitatni, de ennek ellenére mindig jól jövök ki a helyzetből.

[ Szerkesztve ]

(#3915) Pala válasza Bubu79 (#3912) üzenetére


Pala
veterán

Így döntöttem én is....törlöm iwiwről, törlöm az üzeneteket... telszámot, msn címét... jobb lesz így...különben állandóan letargiába esnék, mikor eszembe jut valamiről.

(#3916) Tim82 válasza Bubu79 (#3912) üzenetére


Tim82
nagyúr

Drasztikusabban ugyanez: Pala törli IWiW-ről, letiltja msn-en, az összes e-mail fiókjában beállítja, hogy ex üzenetei olvasatlanul menjenek vissza a feladónak... ld. a tbs által linkelt blogbejegyzést. :DDD

püff neki, 4 másodperccel megelőztél, Pala. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3917) Tim82 válasza Pala (#3913) üzenetére


Tim82
nagyúr

sorry, én azért örülök, hogy hozzátok képest van 1-2 hibám. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3918) Pala válasza Tim82 (#3916) üzenetére


Pala
veterán

nem fog ő engem keresni...emiatt nem aggódom... bár megjegyezte, hogy barátként néha találkozhatunk, de ebből én nem kérek, úgy döntöttem...semmi értelme annak, hogy ott ülök mellette és merengek magam elé, arra gondolván, hogy nem kaphatom már meg.

(#3919) Pala válasza Tim82 (#3917) üzenetére


Pala
veterán

Valamilyen szempontból jobb....ez biztos. Elvégre minden tök relatív / szubjektív.

(#3920) Tim82 válasza Pala (#3919) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne vedd má' komolyan. Csak jelzem, hogy mint ifjú Anakin, én már rég a Sötét Oldalról szagolom az Amidalát. :DDD

Szerintem elmegyek aludni, még mielőtt teljesen lefárasztok mindenkit... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3921) Tim82 válasza Pala (#3918) üzenetére


Tim82
nagyúr

na még egy utolsó megjegyzés. egy év és azon fogod kapni magad, hogy nem érted, mit láttál fresh exedben... tapasztalat. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3922) Wolverine válasza 7 (#3908) üzenetére


Wolverine
félisten

Ehhe... :DDD Csatlakozom az OFF-hoz :U azzal az apró különbséggel, hogy jelenleg hosszabb távon sem gondolkodom semmiben...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3923) Pala válasza Tim82 (#3920) üzenetére


Pala
veterán

értem én nyugi..:)
Csak most annyi mindenen jár az agyam, hogy egyszerűen képtelen vagyok rendet rakni a fejemben. Le kéne dőlnöm aludni....de félek, az se menne....legutóbbi szakításom (jó régen volt) alkalmával azt csináltam kínomban, hogy felkeltem hajnali kettőkor és elgyalogoltam a zuglói teszkóba, ott sétálgattam egy 3-4 órát majd hazajöttem. :F

(#3924) Pala válasza Tim82 (#3921) üzenetére


Pala
veterán

Meglátjuk. Az biztos, hogy az ezelőtti exemet 3 és fél év távlatából már sikerült tökéletesen elfelejteni. :)

(#3925) Bubu79 válasza 7 (#3914) üzenetére


Bubu79
addikt

Én is elraktam azokat a dolgokat,amiket kaptam... És nem esik jól ránézni arra a dobozra, amiben a múltunk van... Levelek, ajándékok, EMLÉKEK vannak benne - emlékek, amik megismételhetetlenek... Az egy szem DVD-RAM-omon vannak régi MSN beszélgetések logjai, fényképek - nem tudom hol van a lemez - de jobb is így... Nem tudok mosolyogva nézni rá, mert ha felrémlik az arca, a fájdalom jut eszembe, amit okozott - mert nem vagyok túl rajta... Nem jó emlékezni...

#3921 Tim82: akkor van még 4 hónapom...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3926) Pala válasza Bubu79 (#3925) üzenetére


Pala
veterán

Én ha belegondolok, nem kaptam semmit...:( még egy közös fotónk sincsen. Most, hogy így körbenézek a szobámban....nincsen semmi, ami hozzá fűz.

(#3927) Bubu79 válasza Pala (#3926) üzenetére


Bubu79
addikt

Örülj neki ;) Az első időkben nem tudtam megmaradni otthon - mindenhol őt láttam...

Volt olyan, hogy hajnali egy órakor felöltöztem, bevágódtam az autóba és elmentem - bele az éjszakába, mert nem tudtam aludni... Levezettem 200km-t, majd hazaérve eldőltem, mint a zsák...

Nyolc hónapja történt - majdnem kilenc - még mindig a fejemben van a telefonszáma - minnél jobban szeretném elfelejteni, annál rosszabb... Az egyik ajándéka mindig nálam van - nem tudtam letenni... Pontosan tudta, milyen autót szeretnék, kaptam tőle ( egyebek mellett ) egy kulcstartót az adott márkához passzolót - ez rajta lóg a slusszkulcsomon. Adott mellé egy a tükör mellé cuppantható kis kabalát - egy kapucnis kukacot - a következő kis szöveg kíséretében: Ez egy kukac angyalka - szeretném, ha mindig vigyázna rád amikor autóba ülsz... Soha nem tettem fel - talán babonából - hátha a jókívánság is a múlté, mint az érzések...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3928) Wolverine válasza Pala (#3926) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez az igazán szomorú. (és nehezen megmagyarázható utólag is...) (szerk: miért tettem ezt OFF-ba eredetileg... :F)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3929) bolondember válasza orbano (#3904) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, próbálja ki - egy 15 éves valszeg még őszintén sikít... ;]

Ték it ízi, kikk jor píszí - azaz mély levegő, ugorj fejest az életbe! ÉS NEHOGY NEKIÁLLD NÉZEGETNI A RÉGI KÉPEKET/MÉLEKET/ILYESMIT, mert az a legrosszabbak egyik, amit tehetsz (igazából a legrosszabb amit tehetsz az az, h visszamész könyörögni - egen)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3930) Pala válasza Wolverine (#3928) üzenetére


Pala
veterán

a fő oka az együttléteink megnyílvánulásában keresendő.... mivel ismerem a helyzetemet, nem tartom furcsának. Most speciel tényleg segíti a felejtést, ahogy Bubu mondta...

(#3931) Pala válasza bolondember (#3929) üzenetére


Pala
veterán

Nem megyek már vissza...bár ha tudnám, hogy van még esély, lehet, hogy hülye lennék és megtenném...de nincsen esély, ez már világos. Akkor sincs, ha lehozom neki a csillagokat az égről. Ő így döntött, nyomatékosan közölte és hajthatatlanul elhárította minden próbálkozásomat. Szóval teljesen reménytelen.

A 15 évessel meg majd meglátjuk mi lesz....picit kellemetlenül érzem magam vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#3932) Bubu79 válasza Pala (#3931) üzenetére


Bubu79
addikt

Semmi nem lenne a régi - mert Te sem bíznál meg többé benne... Kicsit az egódnak jobb lett volna, ha Te teszed meg ezt a lépést, de reménykedtél abban, hogy tévedünk ( félreértés ne essék, nem szemrehányásból írtam, teljesen megértem, hogy ragaszkodtál az érzéseidhez ;) )

#3933: jó éjt ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3933) Pala


Pala
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#3934) Pala válasza Bubu79 (#3932) üzenetére


Pala
veterán

amíg a remény megvan (volt), addig nem akartam a saját káromra dönteni.
Egyébként nem gondoltam volna, hogy ma ez történik. Semmi előjelét nem láttam. A hangja is teljesen normális volt a telefonban legutóbb. Sajnos a meglepetésszerű támadás átütő erejú volt.
Na mindegy...mivel konstatáltam, hogy itt már a csoda sem segíthet, így talán nem esek depresszióba miatta.

Ló éjt neked is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3935) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

No, és mikor eszünk az "olasz módra" sült fincsi és ropogós macskából? ;]

(#3936) Bubu79 válasza Pala (#3934) üzenetére


Bubu79
addikt

Próbáld lekötni magad valamivel - ha van hobbid, az segíthet - ne merengj a kapcsolatotokon...

Jelenleg melóban vagyok, úgyhogy reggelig biztos előfordulok még időnként :D

Kokkantas: a macska nem tehet semmiről és amúgy is - házikedvencet nem eszünk - még a végén nyávoghatnékod, vagy dorombolhatnékod akad az elfogyasztott jószág után :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3937) Pala válasza Bubu79 (#3936) üzenetére


Pala
veterán

te figy.... felvehetlek msn-re?

(#3938) Bubu79 válasza Pala (#3937) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze - innen nem tudok ugyan beszélni, de otthonról simán dumálhatunk a holnapi nap folyamán ( pár órát alszom délelőtt, de szvsz úgy 10 körül már fent leszek ) ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3939) Pala válasza Bubu79 (#3938) üzenetére


Pala
veterán

oks...csak úgy..szívesen beszélgetnék valakivel (nem azért, mert lelki szemetesládára van szükségem, szóval ne értsd ám félre....szimplán csak egyedül érzem magam sokszor)

Hobbim szerencsére van (sakk), ha az nem lenne, akkor tényleg nem tudnék mit kezdeni magammal.
Mint ahogy az alkoholista a pohárhoz nyúl, amikor valami nagy sokkhatás éri, én ugyanilyen befolyás hatására kezdek el őrült módon sakkozni és sakkelméletet tanulni...legutóbbi szakításom után is ez kötött csak le...napi 10 óra sakk...na akkor mesterjelölt is lettem 3 hónap alatt a semmiből. Ez se normális dolog, tudom, de még mindig jobb, mintha droggal kúráltam volna magam.

[ Szerkesztve ]

(#3940) Bubu79 válasza Pala (#3939) üzenetére


Bubu79
addikt

A sakk is társas foglalkozás :)

Ami nem segít, az az alkoholizálás, nyugtató szedés...

Akkor per pillanat jó, de másnap dupla olyan erősen jelentkezik a probléma... A dolog önmagát gerjeszti, ha nem figyel az ember és komoly függőség alakulhat ki...

Sajnos ez egy olyan parti, amit muszáj végigjátszani, nem lehet feladni sem...

Állok a dolog elébe, ha tudok, szívesen segítek :)

Privát? A rendszergazda sajna résen van a cégnél és nem megy a webmessenger sem :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3941) Pala válasza Bubu79 (#3940) üzenetére


Pala
veterán

Mármint...te is sakkozol?:) Játszhatunk majd, ha netán ahhoz van kedved. ;]
Alkohol, drog, ilyesmik...ezekkel amúgy sem élek, szóval jelen esetben sem nagy érvágás nélkülözni őket.

A sakkban amúgy az az egyik legjobb dolog, hogy modellezi az életet.

(#3942) Pala válasza Bubu79 (#3940) üzenetére


Pala
veterán

mármint...most nem értem, beszélgessünk privátban? :F

(#3943) 7 válasza Pala (#3942) üzenetére


7
addikt

Éjszakai műszakos, és nem tud most MSNezni, mert melóhelyről van, ahol a rendszergizda tiltotta az MSNt (érthető okokból). Itt meg már kezd off lenni a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3944) Bubu79 válasza Pala (#3941) üzenetére


Bubu79
addikt

Hehe - az túlzás - még kölyökgólya koromban megutáltatta velem az unokatesóm, mert mindig játszani kellet vele :DDD Sosem voltam nagy játékos, nem lenne örömed abban, ha én lennék az ellenfeled - de ha úgy adódik, persze - szívesen :)

Pár lépés rémlik ( mintha a huszár lólépésben közlekedni - vagy mi :U )

Néhányszáz hsz-szel ezelőtt felmerült egy találkozó gondolata néhány emberben - talán sikerül lezsírozni és összejöhet a nép :)

#3942: hogy ne legyen tele offal, praktikusabb lenne :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3945) Pala válasza 7 (#3943) üzenetére


Pala
veterán

Ezt értem én is, csak most lassú a felfogásom.:)

(#3946) bolondember válasza Bubu79 (#3940) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem segít az alkohol?

hááát... Attól függ, mennyi ÉS hogyan...

haverokkal 1-2 söricilin, az pont, h GYÓGYÍR... De leinni magad? nincs értelme! (mondom én, aki ezt tette annó a menyasszonnyal való szakítás után egy darabig.. :DDD ) Nincs értelme, de azért jó... :DD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3947) Pala válasza Bubu79 (#3944) üzenetére


Pala
veterán

A topikbéliek találkájára gondolsz? Mert azok, ahogy elnézem, rendszeresen tervbe vannak véve, és időről-időre meg is valósul egy-egy teázás vagy sörözés. Mondjuk a pestieknek könnyebb, mert - érthető módon - itt szerveződik a legtöbb ilyen összejövetel.

mod a privátra: okés...bár...nemtom, úgyis mindig visszakanyarodunk a témához...nameg én nemtom melyik pillanatban dőlök ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#3948) Bubu79 válasza bolondember (#3946) üzenetére


Bubu79
addikt

Nincs is attól varázslatosabb, amikor az ember magára eszmélvén azon kezd el agyalni, hogy vajon ki rakta tele a szobáját hatalmas kandeláberekkel, hogy a bánatban tudott olyan mélyre ágyazni magának, valamint hogyan került kavics a háta alá :DDD

Pala: Privi ment ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3949) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Kötözködős kérdésem van, elsősorban a lányokhoz: Pala (most már ex) barátnője egész pontosan mi miatt sírt, amikor megmondta, hogy nem szereti sakkmester kartársunkat? Kevés akkora ellentmondás van a világon, mint ebben a hármasban (ti. "nem szeretlek" - "nem akartalak bántani" - és mindezt sírva előadni.) Ha az érzelmeknek finito, kaputt, stb., akkor miért sír? (Na nem mintha nem lenne elképzelésem, csak igen piszkosul furdal a kíváncsiság, hogy nektek mi a véleményetek erről.)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3950) 7 válasza elmoraan (r) (#3949) üzenetére


7
addikt

Attól még, hogy nem szerelmes belé, érezheti magát szarul azért, mert megbántotta. Elvégre nem minden érzelem múlt el, csak a szerelem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.